• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahojky Terazam, :slight_smile: to je paráda s tim spaním....hlavně,aby vám to vydrželo.My jsme ve třech měsících se budili jednou za noc a nebo taky vůbec :wink: asi měsíc jsem si to maximálně užívala a naparovala se jak mám úžasně hodný mimčo.Sic jsem ráno myslela,že mi prasknou prsa,ale konečně jsem si odpočinula.........teď na to vzpomínám a vzdychám.Ve čtyřech měsících nám nečekaně vylezly ty první dva zoubky a od tej doby už o celonočním spánku nemůže bejt ani řeč.Vstávám...když je to dobrý tak 3x,když horší tak 5x a když je noc blbec,tak mi přijde že snad ani nejdu spát :sweat_smile: ...........tedááá nééé,že bych tě chtěla nějak strašit :grinning: .
18. pro 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jediný,čim se teď můžu naparovat (zatim tedy,že jo no,všeho do času) je,že jsme ještě vůbec nemarodili.Jednou měla malá pár dní rýmu,tak jsme museli odsávat,aby se jí líp pilo a spalo,ale měla to bez teploty bez kašle,prostě si normálně hrála a čas od času jsme jí ty nudle odsáli .V tej době marodil manžel,takže asi trochu nastydli spolu či co.Takže žádný léky,žádný kapičky,žadný běhání po doktorech prostě paráda :slight_smile: .Tak jsem moooc ráda,protože každý dítko dřív či pozdějš něco odmarodí,tak na nás to přijde asi dýl.Když to tady čtu,tak to musí bejt pěknej záhul.Stačí když mi Lara vypráví ty jejich nekonečný kašlací story a jiná kámoška,co má tříletou holčičku,která marodí porád už od miminka :frowning2: ......neni to lehký.
18. pro 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak,už jsem taky přidala nové fotečky :slight_smile: ,uff uff.......jdem papat.
Díky moc za ten tip na loonapix,je to hrozně nakažlivý, už na tom vyrábíme nejrůznější blbinky :sweat_smile: .
18. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ráda, že se vám úprava fotek líbí :grinning: Já jsem si dnes udělala další pf, vypálila je na cd a nechám je vyvolat. Babičky z nich budou mít radost. :sweat_smile:
18. pro 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauerova,
díky moc, v tom programu to šlo, takže paráda :sweat_smile:
18. pro 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsme dneska byli plavat,voda byla fajn a na Maxinovi bylo videt,ze se mu po bazenu styskalo! :grinning:
Dneska udelal prvni poradny bobek do nocniku,posazuju ho parkrat za den,aby si zvykal,vzdy jen na chvilicku,ale dneska vyuzil situace a kaknul si :grinning: ,vubec jsem ho nevidela tlacit,to bylo prekvapko! :astonished:
18. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro Makinku,vy už dáváte klučinu na nočník?A nejni to brzo? Já mám načteno,že se s tim nemá začínat zbytečně brzo.Zatim,co mám rady od maminek starších dítek,tak ty,co s tim začli hned jak se dítka posadili,tak jim totálně znechutili nočník a nakonec zůstali na plenkách ještě déle než by museli......tak nevim.Jen vim,že za totáče se takový metody razili jako,že sunar je nejlepší a že dítě musí na nočník hned jak si sedne - rady mojí mamky a drahé tchýně :rolling_eyes: .My nočník zatim ani nepořídili,beztak by mi z něho utekla :grinning: .A jak mu vysvětlujete,že na něm má sedět a popřípadě cosi do něj.....tento? :grinning: .Já už u nás vidim jak jí dám na nočník,tak to bude jedna katastrofa za druhou :grinning: :grinning: ......dřív či pozdějš na něj stejně dojde,ale to bude... jééžiš ani nechci pomyslet :grinning: :grinning: .
18. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jinak tiš závidim hodné dítko v bazéně :frowning2: ,my jdem zítra ráno na poslední hodinu.......a už teď je mi jasný,že to zas bude náročný chjo chjo chjo :frowning2: .Po každym zívnutí bude následovat brekot :confused: .
18. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to teda nacteny nemam,ale proste ho tam posadim na minutku na dve a on sedi a smeje se.Zatim neprotestoval ani jednou a zatim mu ani nic nevysvetluju,je jasny,ze to nechape.Za bobanek dostal pochvalu a casem pochopi,co se po nem chce.Urcite ho tam nenecham sedet,dokud tam neco nevytvori,nejsem blazen.Mimochodem,dokonce existuje bezplenkova komunikacni metoda a ty mamky,ktery se tomu venuji,davaji deti curat nad nocnik uz od narozeni.Je tu na to i zalozeny tema.Je to teda trosku extrem,ale jen tak pro zajimavost... :wink:
18. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezplenková komunikační metoda?.......... :grinning: ,tak tomu říkám úlet :grinning: ,no ale asi se na to mrknu.O víkendu jedem na nákupy,tak se možná po nočníčku už juknem.Já to,ale vidim ve všech barvách..naše Puclina na nočníku :grinning: .Dám dyž tak vědět,popřípadě vznikne fotečka případné katastrofy :grinning: .
Zatim dobrou :slight_smile:
18. pro 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko :slight_smile: maminy tak jak Vás nechaly vyspat čertíci?U nás do půlnoci OK,od půlnoci po 2hoďkách vzhůru.Tak jsem jak bouchlá palicí :grinning:
19. pro 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak už jsme nemocní všichni. Jsem zvědavá, jak se z toho stihneme do Štědrého dne vykřesat. Daneček musí do neděle, aby mohl v pondělí na očkování.
19. pro 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máte Leni co dělat,já chci taky nechat očkovat staršího kluka tak jsem ho nedala na kroužek plavání aby byl v poho,minule měli studenou vodu a pak týden prskal... :angry:
19. pro 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daneček se z toho snad vykřeše, zdá se mi o něco málo lepší než včera. A já do sebe láduju paralen hot drink, ACC, stopangin a bude to ok. Snad.
19. pro 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,takže nekojíš?To bys nemohla tohle všechno brát?Nebo jo?Já nastydla přesně po šestinedělí a koupila si homeopatika a fakt zabraly!
19. pro 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,uz je to spraveny a voda je tepla. :wink:
19. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezam22, ne nekojím, kojila jsem jenom 12 dní a přišla jsem o mlíko. Jinak bych tohle všechno nemohla brát.
19. pro 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bella,
taky jsem se tu ptala,kdy dávat na nočník,taky dávám,jak už jsem psala je mu rok,tak to asi chápe víc,pokaždý se vyčurá,nočník zahreje,máma zatleská,malej sobe taky a je to :wink: ,proste před spanim,před koupáním,po spaní,jak to jde,ale máme blbej vek,musíme to začít pořádně trénovat jaro,léto........kde bych ho ted slíkala :unamused:

leniku,
tak snad se dáte do pořádku.........

jinak přišla nám elektrika,asi me mrskne,no jeste že se zachránila ta peneženka??????holky kolik máte zálohy a vejdete se?????????my máme 1000 kč a 4 a půl doplácim,no zdá se mi to nejaký divný,to jsem si to schválne zvedala,když se malej narodil,kvuli pračce a tak,lednici máme fungl novou a pračku Ačkovou,tak já nevim :angry: :angry: a jeste prej při odečtu hodin nemusí bejt nikdo z baráku u toho,to si tam jako píšou co chtej nebo nevim :angry: :angry: :angry: :angry: ,v po tam zajdu a zeptám se :angry:
19. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uff uff.......uspala jsem malou po o........měli by vynalézt nějakej strojek na popojíždění kočárků pár metrů do předu a zpátky :grinning: .Drncám jí v kočárku v kuchyni.......nejdřív stojim pak se začnu opírat o linku,pak už si aj sedám a nakonec by jsem si nejradši lehla,bohužel gauč v kuchyni nemáme :sweat_smile: .Zimní fusak,ale dělá divy,malá zavinovačku moc nemusela pokaždý se z ní probojovala ven až z ní nakonec(brzo) vyrostla.......ale zimní fusak :dizzy_face: to je věc.Zapnují ona se zachruje a jak máma začne chraptět u ukolíbavky,tak začíná tuhnout.V kuchyni je trochu chladnějš,tak je tam zarochněná a spinká :dizzy_face: ......andílek :slight_smile: .
19. pro 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat..........se nerozčiluj,já mám zasejc takovej nekonečnej příběh s plynárnou :angry: ,ale na to by mi nestačily ani dvě stránky :angry: .A jestli by měl bejt člověk přítomnej u zapisování stavu k vyúčtování........všude se říká,že jo...já teda nebyla skoro u žádnýho,jen jednou u vody a každej rok lítám jak blbec a zapisuju si to pro sebe,páč mám vztek a pak už jenom telefonuju a telefonuju a běhám :angry: .Maj v tom bordel........plynárny aj čez.Systém na to maj nejspíš dobrej,ale je to o lidech......takže ti co choděj odečítat,tak ať mě radši moc nenas....teda estli je vůbec někdy uvidim :sweat_smile: .
19. pro 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja dneska uspala Mxe po dlouhy dobe v postylce a uplne jsem koukala,ajak rychle usnul a skoro sam.V tomhle humusu jsem ho dat ven nechtela,kocarek teda muze byt i na chodbe,ale zase chci jit delat cukrovi a potrebuju porad do spajzu a ten kocarek mi tam vadi,malo mista...tak je dobre,ze to klaplo v postylce
Ohledne CEZu a podobnych korporaci se ani nevyjadruju.... :angry:
19. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
tak my jsme dneska byli v Realu, docela to šlo, čekala jsem lidí víc, takže pohoda!
No a teď jsem dělala na zítřejší oslavu pomazánku, ještě štolu a až Jarda usne, tak tu musím uklidit, protože teď to fakt není možné :slight_smile:
Takže asi se dostanu až v pondělí nebo neděli, všem krásný víkend :sweat_smile:
19. pro 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy,
tak jsem se dala před vánocema ostříhat, vzal mi to na délku o víc než 5 cm. Je to změna :dizzy_face: Mám to vyžehlené a líbí se mi to. Manžel to ale komentoval slovy: "zase máš na hlavě tu helmu" :grinning: :grinning:
Právě se chystáme postavit stromeček, Elí tátovi pomáhá se světýlkama a potom ho ozdobíme společně. Ještě nemám zabalené dárečky, to mě čeká asi v neděli. Vezeme malou k našim, už má prázdniny a my musíme na ty 2 dny do práce. Máme dovču až mezi svátkama. Už se těším, až budeme všichni doma a odpočineme si. :wink:
Přeji všem klidný předvánoční víkend. :sweat_smile:
19. pro 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojíík maminy :slight_smile: byla jsem se sousedkou v Tescu,no hrůůůza.......Obžérství vládne světem!!Jako kdyby měla přijít třetí světová,lidí až běda...Kristík byl z toho pěkně vykulenej :grinning: oči na vrch hlavy,pak z toho radši usnul ani jsem se nedivila :sweat_smile: za to teď se mu nedaří usnout,co chvíly je vzhůru,kojím,nosím a nic nezabírá.Tak jdu honem poklidit než začne na novo :confounded: dobrou :slight_smile:
19. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz asi do kramu pojedu jen pro veku a pro salam,asi v pondeli,jinak vsechno mam.Teda doufam. :grinning:S Maxinem uz do kramu rozhodne nepojedu,byli jsme s nim v Tescu ve ctvrtek,sice neplakal,ale nelibilo se mu tam ke konci uz natahoval.
My stromecek delame vzdycky az na Stedry den dopol,to uz jsou ty pravy Vanoce.Letos se dokonce krotim a vsecno cukrovi je v krabicich u brachy v loznici,nedala jsem si ani kousek!!!Az 24. k snidani!
19. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukam, ze vas pohltil vanocni shon... Ja se nedam!!! :D
Ba ne, mam skoro hotovo a na Stedry den chodime k rodicum. Dnes v noci musim zabalit darky, hlavne ty Adamovy, neni totiz doma... Hlavne aby Petrik spinkal.

Tak hezky pripravujte, hospodynky.
20. pro 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme po oslavě, taky jsem se musela tak blbě narodit před vánocema-nevím co dřív :sweat_smile: Jo a máme další zub!!

Taky už na obchody kašlu!
20. pro 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,narozky?Tak gratuluju!I k zubaku! :grinning:
20. pro 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
taky gartulujem...........tobě i k zoubku :wink:
20. pro 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky. třicet je holt třicet :dizzy_face:
20. pro 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek