• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
TERKO, MÁŠ IP
10. pro 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny vás moc zdravíme. Dneska to byla parádička. Daneček usnul večer asi ve 20 hodin a spal do 9,15. To jsem ale vychrupkaná! A dneska ho vezeme k našim až do neděle. Jupííííí :slight_smile:
10. pro 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem po delší době zase tady, absolutně nestíhám dočítat, sice mám času teď dost, marodím, ale číst bych musela místo uklízení, zdobení bytu a cukroví :grinning: . Máme u nás hodně změn, takže to sem budu postupně dávkovat :slight_smile: .
Jsme přestěhovaný k příteli do Český Kamenice, je tu klídeček a pohodička, ještě se ze mě stane takřka vesnická bába :grinning:
10. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Ahoj Ivčo, tak nás zásobuj novinkami :slight_smile: Doufám, že jsi spokojená.
10. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže za ty měsíce, co jsem tu nebyla: rozvedla jsem se, mám přítele, na začátku prosince jsme se k němu s Pavlínkou definitivně přestěhovaly, Pavlínka je teď ještě přechodně do vánočních prázdnin u mojí mamky v Boleticích, aby tam dochodila školu, od ledna bude chodit do školy tady v Kamenici.
A taky se snažíme o mimčo, David už má na to věk a chce i svoje vlastní prtě :slight_smile:
10. pro 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Téda, to jsou opravdu velké životní změny. Jak je snáší Pavlínka? Snad dobře. Držím palce, ať jsi šťastná a spokojená.
10. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínka Davida úplně miluje a už se nemůže dočkat, až bude chodit do nový školy :slight_smile: . Změn je hodně, ale zatím jsou všechny jen k lepšímu, takže doufám, že to takhle potrvá i dál :slight_smile:
10. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova No tak to je super, že to bere Pavlínka tak dobře.
10. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda.Vkladam nejaky videjka z mikulassky,nakamerovali jsme i Jani s holkama. :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=8BNSy8CuCog
http://www.youtube.com/watch?v=iogeooEYvuU
10. pro 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivano, tak to je fajn, že jsou změny k lepšímu, držíme palce, ať je to tak i nadále - jen lépe a lépe.

Maki, tady mi to jde - z FB mě to hází ke mně do videí :slight_smile: Hezký - Maxíkovi se to moc netooo, co?

Leni, hezký spaníčko. U nás se v 8 budilo - kupodivu jsem já byla budící :wink:

My byli dopo v Bělásku, málo jsme se unavili a po o se nespalo. Za tmy jsme ještě vyrazili jednou ven a už se těším, že dnes večer zakápne bez hlesnutí. Tatínek je v Praze, takže dorazí domů po 20. - pokud ČD zase nepřipraví nějakou adventní kratochvíli, jak mívají občas ve zvyku...!!!
10. pro 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,Maxovi to netento.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to jako malý taky tedy netotentononc ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :confounded: :sunglasses:
10. pro 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja na to jako dite taky nebyla,k nam na konec sveta mikulas a certi nechodili,pak jsem je nahodou asi v 5.letech videla,kdyz jsme byli na horach a malem jsem mela smrt... :grinning: .Ale holt jsem se letos jaksi nechala presvedcit...teda vlastne jsem se presvedcila sama,ze to zkusime.Vloni jsem to zavrhla,byl jeste malej.Ale musim rict,ze to melo efekt,kdyz zlobi,staci rict,ze ti certi jeste chodej okolo a je klid... :grinning:
10. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni IP!!
10. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je maso, jak to venku taje.....!
Jdu dobrovolně do předvánočního shonu - snad seženu, co chci a ve zdraví se vrátím na oběd.

Hezký den všem :slight_smile:
11. pro 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a me ve čtvrtek skončila mateřská,hrozne to uteklo,mela jsem jít na 4 :wink: ,prdolka do školky a já do práce :slight_smile:,oslava super :wink:
11. pro 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Zdeni, tak to máte za sebou... - tady se snad ani smajlík nehodí.
Dortík je překrásný a autodráha určitě potěšila i tatínka :wink:

Tak s dalším prckem budeš doma déle a užiješ si aspoň oba :slight_smile:
11. pro 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, Emča je tedy fakt celý táta a NIKDO mi to nevymluví :wink: A jak vyrostla!!!
A kluci se sněhulákem jsou super, dnes už by asi nešel...
11. pro 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..

@nattally vše nej Šimonkovi:slight_smile:
12. pro 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Maki, dětičky krásný a souhlasím s Veru :wink:
Natt Šimonkovi vše nej dodatečně a u dalšího mimi si to o to víc užiješ :wink:

venku hnus :unamused: začínám tak nějak pochybovat, že budou ty bílé vánoce... no ale ještě je čas :wink:

já v pátek na večírku dobrý, svezla jsem se lanovkou, docela prima, večírek... no jsem ráda, že mě pozvali, ale už ty "pracovní" řeči jdou nějak mimo mě :astonished: tak jsem to po 9 zabalila a jela dom... ještě před tím úžasný rozhovor s mámou, fakt mě nakrkla, normálně mi vynadala, že mám sedět doma na zadku a ne někde trajdat, když je tak hnusně, že ani muž nemá rozum, když mě takhle pustí.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ukončila jsem to tím, že jsem jí řekla, že tedy právě můj muž mi potvrdil, že cesty jsou sjízdný a určitě by mě neposlal do nějaký srač--y a že jí příště tedy nebudu nic říkat, aby náhodou neměla nervy.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: a není mi 15, aby mě takhle pérovala, já vím, že má strach, ale už jsem dospělá a snad i rozumná :frowning2: :frowning2:
zvláštní je, že naše babička pořád péruje tátu, že nemá nikam jezdit, aby se mu něco nestalo (takže poslední roky zájezdů zapírá, že jezdí do zahraničí, může pouze do Brna, takže pořád jezdí do Brna), mámu to sejří, nadává na babi a přitom dělá to samý....... ufffffff :angry:
12. pro 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky. :wink: Jojo,holcicka je tatinkova.
12. pro 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šimonkovi vše nejlepší:slight_smile:
Natt a kde budeš pracovat?Dort nakonec dělal manžel?Je fakt suprovej!!Já nakonec dělala až do soboty,dnes jsem po obědě normálka vytuhla ani nevím jak.........
12. pro 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy holky, co říkáte na ty trhy???
To byla letos slabota :( - nejen počasí, ale i ty stánky - vždyť to bylo samý jídlo a sem tam větvička... Jsem hrubě nespokojena :confounded:
Zítra je trh na Prokopce, ale tam ani nejdu - asi - to zase bude samý povlečení a kvalitní plastové výrobky :grinning:

Ještě že mám ty dárky v kupě :wink:
12. pro 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim v adventni cas ... tak jsem nakoukla a pokusila neco docist ....

natt: Simonek je kouzelnej!!! Taky si rikam, jak to rychle uteko... Ja kdyz vidim Daju :(
takze jdes opravdu do prace???

maki: moc krasny videa ... nase Daja mela jen domaciho Mikulase a andela ... u babicky se pojistila, ze neprijdou certi a bylo to docela v pohode .... certu se boji moc - tuhle se lekla i cernocha v Rosmanovi :D,

sin: zavidim vanocni vecirek ... ty mi fakt ted chybi ...

bell: stejne stale ziram, jak to vsechno zvladas!!! u mne je"klobouk dolu"!!!!!!!!!!!!!!!!!Jinka je Daja tento tyden u babicky,tak nedorazime na plavco .... moc si to uzijte!

Preju krasny a pohodovy cas vsem!!! At jste zdravi!!!
13. pro 2010 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, tak to mě pobavilo hned po ránu, to s tím černochem :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě tedy taky pobavil černoch ... :grinning:
Hezké ráno všem...
13. pro 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zensky.
U nas -5 a co vcera natalo-a ze to byly potoky dneska zmrzlo.R.se sel podivat na kopec,jestli vubec vyjedeme autem.Sypeme pripadne popelem,ale uz nemame,vsechen uz jsme sdelali,je tam tak kybl.To je naprd.Potrebuju na postu a odpol jsme nahlaseni na navstevu... Chci Off-road!!!!
13. pro 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 makinko, protahuji u vas??? kdeze to bydlite???
13. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene,neprotahuji,jsme takova mala silnicka s priznacnym nazvem Lesni.Smer Starak-Breziny,v kopci nad trati.Jsou tu jen zahradky a par garazi pod nami.K tem to obcas nekdo posype nebo protahne,ale spolihat se na to neda.A dneska je to konecna-fakt jeden led.Vcera tu tekly potoky vody,takze si to dovedete predstavit.
13. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek