• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Verčo já bych potřebovala být zručnější:slight_smile:
14. pro 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím ve spolek,hlásím,že mi asi zase odešel počítač...a vypadá to,že už asi definitivně :frowning2: .Tak se jen zahlašuju od manži z pc,ale vzhledem k tomu,že ho má na druhý straně bytu...než bývám já a hlavně holky,tak se sem jne tak nedostanu.Kdby náhodou...fakt náhodou...se stalo,že bych se vážně na net už moc nedostala(ale doufám,že ještě jo :slight_smile: ),tak přeju všem krásná svátky a oparvdu šťastné a veselé Vánoce :grinning: bezohledu jakou kdo má nebo nemá výzdobu či naklizeno :slight_smile: .

Leni,chválím fotečky :slight_smile: ,hele když to hodíš do těch fotorámečků do jakýho formátu ti v labu udělaj solidní fotku?Mě to vždycky hodí maximálně šíře 10...ale to už je hraniční :confused: .

Terez,chválím Jiříka je to šikulka :slight_smile: .

@petrunka01 Petru,gratuluju :dizzy_face: ,užijte si krásný vánoce :slight_smile: .

@miranda77 No jo čoveče,zrovna jsme to dnska rozebírali,že nám přijde Jájinak taková lačná po sebeprosazení :sweat_smile: .Ony jsou obě holky umíněný vcelku stejně,ale Jájina si začla asi všímat,že se musí dělit o maminky pozornost tak je ochotná se rychle něco naučit a pak tim na sebe upozorňovat....zlobidlo malý :grinning: .Teď přišla na to,že když se mračim-většinou když je v židličce a zápasíme s jídlem,tak udělá paci paci nebo jak je veliká a ví,že to úplně kouzelně způsobí,že se usměju, potvora :grinning: .
@verca111 Veru,no pane jo...já teda s řetězy mám jen malé zkušenosti a dostat je teď do ruky,tak....tak v nich nejspíš taky i zůstanou :grinning: ...a dárky všechny taky nemám...začíná mě chytat hysterie :confused: :grinning: .
14. pro 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno.

Koukla jsem z okna a myslím, @makinka.1 , že zůstane u toho zadku :confounded:
To je nářez :grinning:

Bell, koufrám, že se PC vzpamatuje, to bys tady měla těžkou absenci....

Holky, hezký den, my dnes do práce - naštěstí jezdí busy, tak nemusím být za saňovýho psa :grinning:
Odpolko mám jít ke kadeřnici, tak doufám, že se tam prokoušu.
Zítra na pedikúru - Adam měl převzít od našich Petíka - ale je nemocný, teď šel k dr. - tak mám po ptálkách asi.... No, uvidíme :unamused:
15. pro 2010 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
ospalým okem jsem hodila pohled z okna a jupííííí jupííííí,kdybych tedy odpo nepotřebovala do města :rolling_eyes: Veru já právě busy vyhlížím, ale nespatřila jsem ještě ani jeden... tak snad odjedete.... :wink:
Bell to znám, když se zlobím, tak dáda zatleská, nebo udělá jinou kravinu a já se prostě musím smát :grinning: :grinning: dárky právě dneska potřebuju dokoupit... tak snad to klapne.
Všem hezký den :sunglasses:
PS: Terez Jiřík je fakt šikula
15. pro 2010 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Klárko, vyhlížíš špatně - jezdí :slight_smile: Tedy aspoň ještě před chvílí jezdily....
Adam stál u dr. venku skoro hodinu, než dorazila.
15. pro 2010 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Verco,primo na prdeli dneska zustaneme sedet... :confounded: Roman ted mluvil s kamaradem,co jede akorat po dalnici na Prahu,rikal ze je to sileny.Sice pry silnicari jezdi,ale i tak je tam snih.
Koukam z okna na silnici do Brezin-po druhy strane Ploucnice,autobusy do Brezin taky jezdi-sice pomalicku,ale jezdi....
15. pro 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Maki no radši sedět doma na zadku,než mít po cestě problémy viď.........

Mě už to počasí taky štve!!

Přikládám fotky dnešního rána-7.15h a 7.40h,podotýkám jěště u nás ani lapmy nesvítí.!
CHlap ráno Jiříka odvezl do školy,dolů bych sjela ale nahoru bez řetězů těžko bych se škrábala!
Ale telefon si doma zapoměl!Jiřík jde po vyučování do Lidušky,tak musím volat kolegům a domluvit se s chlapem zda ho vyzvedne a hodí do lidušky on,nebo mám já jít s kočárem pěšo,páč teda nevím a nevěřím že tu projede sypač když to na hlavních tazích sotva stíhají....
15. pro 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Terez, pěkně jste tam u vás zapadaný :slight_smile: Tady u nás jsou závěje jak blázen, když vykouknu z okna na parkoviště, tak z aut jsou jen velký sněhový závěje :slight_smile:
Já mám vycházky až odpo, potřebuju vyřídit Páje družinu, tak doufám, že tu pětiminutovou cestu nepůjdu hodinu, kolem čtvrtý čekáme tchánovce :slight_smile:
15. pro 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Sin tady sněží pořád a jak začne foukat je to peklo!!
Jsem z toho počasí vyřízená..... :angry:

Jo a lampy se rozsvítily brzy ráno,jinak přes večer a noc tma jako v ranci....
15. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Ahoj Martinko, tak to je fajn, že už nemusíte na kyčličky :slight_smile: Jinak zase se nedá jet přes Hřensko, kdybys chtěla do Německa. My tam byli minulý čtvrtek a kvůli skalám to v pátek uzavřeli.

@verca111 Jo ták... no on byl neuplakaný, protože se rád fotí, jinak je uplakaný až vzteklý, model náš :grinning:
15. pro 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellatrix13 Taky přejeme krásné svátky, kdyby ses sem nedostala. Ale ty se určo dostaneš :slight_smile: Prosím tě, ty fotky s vánočním motivem mají moc malé rozlišení, takže mi to vezme maximálně šíři 10 a víc ani ťuk. Takže do většího rámu to nehrozí. Včera jsem to poslala online na www.fotolab.cz a mělo by to být brzy hotové, tak ti pak můžu říct, jak to ve formátu 10x15 vyšlo.

@terezam22 Vau, zapadlí vlastenci.

Hlásím, že mi v 7 ráno volal manžílek, že Boletice jsou odříznutý, co se autobusů týče. Směrem z Boletic choděj lidi do města pěšky v té chumelenici a směrem na Boletice stálo v 7 ráno pět autobusů v řadě za sebou na Staráku na Litoměřický.
15. pro 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,ja vim,pry je tam ale nejak udeleny provizorne jeden pruh pro osobni auta.Aspon jsem to vcera cetla na strankach UAMK.Ale my jezdime po dalnici horem.No dneska stejne nehrozi.No,nahoru na Boletice to musi byt zajimavy. :confounded:
15. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Aktualni stav snehove pokryvky:25 cm a stale pada...Volali jsme na Technicky sluzby,pac ke garazim zacali kazdy den protahovat malym pluhem,jestli by nebyli od te lasky a neprotahli to az k nam nahoru.Bylo nam receno,ze se nejdrive musi zeptat pana ridice,jestli to zvladne nahoru vyjet a taky se tam otocit...Ja se poseru,vzdyt to vyjedu i ja,kdyz neni zrovna naledi. :confounded:
Jo a taky mi voalla pani ze socky,jestli pry uz mi poslali papir na volbu delky rodicaku,tak ji udivene rikam,proc by meli,kdyz se to rozhoduje v 21.mesicech ditete a ona me poucila,ze mi vola prave proto,ze je to ted jinak a delku rodicaku si musi mama nahlasit do 9 mesice veku ditete. :confused: Ty woe,a kde to psali???Vubec o tom nevim,kdyby mi to nebrnkla,tak jsme to propasli a dali me automaticky na 4 roky-tedy min penez....Jesteze je hodna,pani Hlouskova. :slight_smile:
15. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky u nas stale huste snezi - tipuju, ze mame uz snehu alespon pul metru ...

@makinka.1 :o tak to je fakt husty ... taky jsem nezaregistrovala zadnou zmenu pri volbe delky rodicaku ... tohle mi fakt hodne vadi, jak se porad ourednickej siml meni ... clovek otehotni a porodi a"vychovava" uplne za jinych podminek a s nicim nemuze pocitat 100%-a jeste je vystresovanej, co si kde ma hlidat ... alespon, ze jsou nektere urednice hodne a soudne :slight_smile:
@bellatrix13 ty jo u vas bude jeste veselo !!! setri sily ;) ...
15. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 Daneček má nádherný kukadla ...
15. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky..to je síla venku..najednou mi ani moc nevadí,že nemám vycházky...
Maki,tak to já taky nezazanmenala,že se musí teď volit délka rodičáku dřív..jsem zvědavá,jak to bude,než bude mimčo na světě..:frowning2:..pořád s tím něco prováděj..
15. pro 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťo buď ráda že jsi doma!

Jak píše Maki,taky mě tenkrát pani na socce upozornila,ale nevím zda jsem přeslechla do kdy to můžu vyřídit a pak už bylo pozdě,mám to na 4roky,nyní už suprovejch 3800kč!Děsný.........
15. pro 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Já teda se Šimonkem měla jasno hned a volbu let jsem si dávala zároveň se žádostí o rodičák,takže to bylo v pohodě.
15. pro 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezam22 tak to je sila :o 3 800,-Kč a ještě nemůžeš dát dítě do školky a jít dělat ... no já nevím, kdo tohle vymýšlel :(
15. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
terez,
tak si myslela,že když ji pomužeš,že to nebude tak drahý,to se te mela zeptat,asi s tim nepočítala,no nevim jestli by odtáhli,to se hold stane,me už se to stalo hned dvakrát a než me nekdo zachránil,nikdy me neodtáhli :grinning: ,takže 600 před vánocema,asi dostala doma pekne podekováno :unamused: ,já teda sice mám kanystr,ale prászdný,no jsem taky nepoučitelná :fearful: :zipper_mouth:

petrunko,
super zprávička :wink:

leni,
nádherný fotečky :slight_smile:

já se do práce dostala,ale jela jsem skoro pul hodky,segra ráno v 5 autem taky z Boletic,ale fakt busy meli prej smulu :fearful:

maki,
tak to jste šikovný,že jste se od vás dostali až na Kamenickou :wink:
15. pro 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt no mohla to mít za 850kč ani by nemrkla... jasně mohlo mě napadnout zeptat se chlapa,jí teda taky no..
Já kanystr ani nevozím....natož aby v něm něco bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já dned vyjela od baráku,hurá,mám nakoupeno-jídlo co jiného..žee..Pak tedy něco na sebe pro Jiříka,jinak nic víc.
Mám plán že pro Jiříka zajdu pěšky s kočárem,tak se na to psychicky připravuju :grinning:
Musím se obléci a vzít pořádný boty :grinning:
Svítí sluníčko tak snad to bude hezká procházka+odtučňovací kůra :grinning:

Maso mám zajištěný+vinné klobásky a výborný domácí šunkový salám od souseda řezníka,mrazák je odmražený,vymydlený tak čeká na zásoby :grinning:
16. pro 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Tak už jsem se radovala, že přestalo včera večer sněžit... A dneska vykouknu z okna a lítá to tam zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsme na zahradě odhazovali další metr sněhu, kterej napadal od předvčerejška, tak jsem zvědavá, kolik tam toho bude zase dneska.
Ještě že nikam nemusím, až v pondělí jedu do Děčína k doktorovi, tak snad se už v pohodě dostanu :slight_smile:
16. pro 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 Děkuju, no Daneček je okatej hodně. Toho si každej všimne hned napoprvé.
16. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak všechny moc zdravím
16. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
16. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

To je ale povedený týden.
V úterý byl u nás ve škole den otevřených dveří, končilo se v 11:35.
Ve středu bylo ukončeno vyučování v 10h a dnes v 10:45.
Zítra se neuší vůbec (to mě ale nezajímá, prootže já v pátek neučím nikdy).
Nicméně jsem ze svých 12 hodin, které učím týdně, odučila celé TŘI :grinning: :grinning: :grinning:

Terez, ty jsi šikulka, vše máš pod kontrolou, to je super...

Jinak benzín, co dojde, mě taky někdy asi potká - nám lže palivoměr (ale jako prase!!!) a už jednou, když jsme jeli k Rubešovi, tak nám došel - tedy došel Petrovi, když se přesouval z UL do DC - k Rubešovi se jelo až k večeru a to už vše bylo OK.
Takže při tankování si odhadnem kilometry, který na to najedem - s rezervou - a podle toho tankujem příště :grinning: :grinning:

Hezký mrazivý den všem...
16. pro 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@verca111 a co se děje,že se neučí...?
16. pro 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko, natírají nám v šatnách sokly - je tam z toho hrozný smrad... :frowning2:
16. pro 2010 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem po dnešní procházce totálně zbitá :grinning: ,dolů z kopce do Želenic jsem to šla 35min,ale nahoru to bylo horší-jezdilo na kopec dost aut,sousedi co jezdili měli halo že mě vidí jít pěšky :grinning: a prý co jim překážím :grinning: pořád jsem musela uhýbat do závějí sněhu,páč sic nám to shrábli tak pouze na jedno auto a pak když se s někým potkáte je to horor!COŽ se mi dopoledne potvrdilo.........

Verčo no neboj zas tak vše pod kontrolou nemám :grinning: :wink: ,ale dnes jsem dopekla a dozdobila cukroví a končím!!!Mám asi 7 druhů...což bohatě stačí,možná se jěště hecnu do vosích hnízd,ale to se uvidí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak já si dnes taky zahrála na soumara, táhla jsem Dádu na bobech na poštu a do večerky, jsme vyžraný, ale nějak se díky zdraví nemůžu dokopat do krámu, tak snad o víkendu... no šli jsme to skoro hodinu, Dáda otrávenej, já zchvácená... fujjjjjj
teď tu byla kamarádka, tak jsme pokecaly, docela hezký večer,
tak se mějte krásně
16. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek