• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky,

Tak jsem vyklepaná dojela dolů a v 11h jdu pro Jiříka opět pěšky, včera to bylo rozehřívací kolo :grinning: jen že se mi chtělo ,teď mě to nutí,ráno jsem sjela a vyyjela,ale od nás až do Želenic hnus na silnici,podklouzávalo to jako blázen.
Do kopce jsem se modlila ať nikoho nepotkám a přede mnou se někdo bruslil a to doslova,musela jsem zastavit a říkala si teď už se nerozjedu,zkusila jsem to a řidič když viděl že mě to jde uvolnil cestu a já se domů doškrábala...
A to jsem chtěla dnes do města,no nejsem cvok!!

17. pro 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
terez,
nejsi cvok, já taky včera jela...Michal byl sáňkovat s Járou a tak jsem si vzala Rostíka a jela do města, fuj, byla jsem ráda že jsem doma!
17. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin já teď akorát dojdu pro Jiříka,manžel ho vyzvedne a v polovině kopce nebo pod kopcem vysadí,vezmu taky sáně..a nikam jinam mě ani nehne :grinning:
17. pro 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
My byli dneska jen po Boleticích u řezníka a u Vietnamců a stačilo. Daneček se brodil a cesta nám trvala tak 3x dýl. Dneska už nikam nelezu. Navíc jsem se ráno v 6 vzbudila s pěknou motanicí a neudržím se na nohou ani vsedě. Tak jdu zaujmout polohu ležmo a snad se mi tlak zlepší. Mám moc nízkej.
17. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezam22 Terko, vše dorazilo v pořádku, moc děkuju.
17. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Leníí to jsem ráda!!! :slight_smile: uuf..... :wink: děkuju spíše já........... :sweat_smile:
17. pro 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

My včera absolvovali zubařku - už jsem něco psala na FB - no nebylo to zrovna snadné... :grinning:
Po o se u nás nespalo, takže jsem fakt byla hotová po tom dopoledním brodění sněhem a vánicí.
Odpolko jsem "napekla" - mám moc pěkné domácí cukroví... :wink:
A večer jsme se ségrou daly dvojboj Hyperalbert + Tesco. V Hypru mají ten výprodej hraček a protože toho už pro Petíka máme pod stromeček vagon, tak jsem vzala dárky na příští rok :grinning: - vloni to dopadlo uplně stejně.... Jenže zase jako spoléhejte, že koupíte dárky 17.12. - no tak mám opět forotu a těším se, že to můžeme při stěhování vše přenášet :grinning:

Terez, jsi dobrá, že v tomto jezdíš!!!!
18. pro 2010 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
u nás po delší době dobrá noc, kdy spal Dáda celou noc u sebe v postýlce, uffff, předevčírem tedy měl dost i manžel, Dáda zlobil od 22,30 až do 01 :frowning2:
dneska nás čeká mega nákup žrádýlka v tescu, nějak z toho mám tik v obličeji už teď :confounded: vůůůůůůbec se mi tam nechce, ale snad to bude bez dítka, tak to prolítnu jak jen to půjde :rolling_eyes: :rolling_eyes: no ale fůůůůůj
tak hezký den všem
@bellatrix13 jo a lanovka v UL, docela fajn, jasně, že jsem se bála, že to žuchne, potom, co vyvedli s tou terasou, jim člověk už tolik nevěří, ale fajn, byl už večer, tak bylo vše hezky nasvícený....pro matku na MD docela zážitek :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno všem
holky, dneska v 16.30 je na Úštěku spouštění andělů...takže jestli půjdete, tak se třeba uvidíme! My chodíme každý rok a stojí to za to! :sweat_smile:
18. pro 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak jsem včera plánovala tři dorty, nakonec z toho byly čtyři. Dva aspikové a dva pařížské. Mrkněte na výsledky.
18. pro 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@prin Jejda Pavli, tak to mě moc mrzí, že jsem to nevěděla dřív. Loni jsme to prošvihli a letos taky. Ale stejně byla velká rodinná oslava, tak by nám to asi nevyšlo.
18. pro 2010 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé, ty anděly bych taky ráda viděla, ale úplně jsem na ně od loňska zapomněla :frowning2:

Leni, krásný dorty - ten černý je zvláštní...
19. pro 2010 v 00:09  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,
šikulka :wink:
19. pro 2010 v 00:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky..
tak to vypadá,že u nás doma máme všichni rýmu.Šíma k tomu trochu kašle,ale jinak dobrý,snad to přejde.Je něco,co si můžu stříknout do nosu i v prvním trimestru?Přes den je to dobrý,ale v noci nemůžu dýchat:frowning2:
Leni,4 dorty za den?To snad já nedokážu za celý život..:slight_smile:..holt mi není dáno,v kuchyni u nás vládne chlap:slight_smile:
19. pro 2010 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

@petrunka01, já bych se nebála Vincentky nebo té mořské vody. Držím palce, ať jste do Štědrého dne všichni fit.

@prin, všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:
19. pro 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
Leni, dortíky super :grinning:
Petrunko, přesně jak píše Veru, já dokonce i mimo těhu už nic jiného na nos než mořskou vodu nepoužívala... a dokonce v lékárně manžovi říkali, že kdybych měla jo super ucpanej nos, tak si jednou denně můžu stříknout i otrivin nebo olynth, ale to nejslabší, co prodávají.... :confounded: v každém případě přeji brzké uzdravení....
19. pro 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé prin vše nej!!!! :grinning:
19. pro 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
díky díky moc...manžel odjel s Járou na nákup a já jsem doma s Rostíkem! Vstával v pět a teď se po půl hodině probudil no máme fakt doma spáče! :slight_smile: :angry:

Leni,
a Danečkovi dodatečně taky všechno nejlepší k pátečnímu svátku! :slight_smile:
19. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@prin vše nej k narozeninám:slight_smile:
Díky holky,já si myslela,že Vincentku nebo čistě mořskou vodu můžu..akorát to nemám doma,musím vydržet do zítřka,než pojede Martin do města
19. pro 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Onata rýma zas tak hrozná není.Spíš mi vadí,že jak jsem zahleněná,dělá se mi špatně ještě víc,než předtím,což je fakt "prima".A zrovna dneska je Martin v práci,takže tu mám příšerku malou a nemůžu celý den ležet..
19. pro 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Budu muset zkusit Šimonka přemluvit k poobědnímu odpočinku.Akorát,že se bude bránit.Možná pomůže,když si s ním lehnu do ložnice.On totiž odmítá po obědě doma spát (ve školce spí) a pak je unavenej.Vstává kolem šestý,tak ten spánek přes den potřebuje,ale nechci ho rvát do postele násilím.Přitom je mi jasný,že by usnul..chjo
19. pro 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau holky,nejde nam net,hlasim se od tchyne.Takze zijeme,vsechno O.K.V pondeli nebo v utery uz sned budeme on-line.
Daneckovi vsechno nej k svatku. :slight_smile:
19. pro 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj, všem děkuju za pochvalu dortíků. To potěší.
My teď jedeme na nákup nějakého pití a jídla, co vydrží, na Vánoce. Tak se s námi modlete, ať tam není houf lidí.

@verca111 Veru, on ten dort není černý, to je jen normální hnědá čokoláda. Akorát mi to nešlo moc vyfotit :slight_smile:

@prin Děkuju za přáníčko Danečkovi.

@petrunka01 Péťo, zkus napařování - horká voda a heřmánek (klidně čaj) do toho a přikrejt hlavu ručníkem. To je na rýmu taky fajn.

@makinka.1 Díky za přání, ráda vyřídím :slight_smile:
19. pro 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 Leni,díky,napařování mě vůbec nenapadlo..jako dítě jsem to nesnášela,ale pomáhalo to.Jen nemám heřmánek,tak jsem zaimprovizovala s obyčejnou solí a pár kapkama eukalyptového oleje.Docela pěkně mě to protáhlo,ještě vyzkouším jednou večer a snad budu brzo fit.Šíma je naštěstí docela v pohodě,on by se napařovat teda nenechal..:slight_smile:
19. pro 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Leni dortíky jsou fakt suprový!!! :slight_smile: :wink: a Danečkovi dodatečně vše nej k svátku :slight_smile:

Prin vše nej k narozeninám :slight_smile:

Petrunko snad se dáš do pořádku,na mě taky něco leze,celý den mě bolí záda a tělo,teď na večer jsem slupla Nurofen a před chvílí vypila ten horký nápoj na chřipku,snad to zaženu,rýmu ani bolení v krku nemám!!
Zítra mám ten počítačovej kurz+chci oběhnout resty po městě,doufám hlavně že ráno sjedu kopec v pohodě a i vyjedu,u nás sněží něco mezi sněhem a deštěm tak mám dost!!Se ráno zase po...strachy!! :frowning2:
19. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 No vida, to jsi to vymyslela ještě líp s tou solí a olejíčkem! :slight_smile: Tak uzdravování zdar! Já se zítra budu objednávat na alergo, páč mi dneska v lékárně řekli, že už mi nemají co dát, že není normální, abych kašlala 2,5 měsíce v kuse. A Daneček kašle taky tak. Takže ho zítra vezmu k jeho doktorce :frowning2:

@terezam22 Díky za přání Dandulovi.
19. pro 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj při pondělku :slight_smile:

Petrunko, jste mi s Leni připomněly - taky pomáhá ruce po lokty ponořit do horké (ale fakt horké) vody nebo horká lázeň na nohy, i když to asi pro těhulky moc není.

Leni, aha, já si říkala, jak bys ho načernila :grinning:

Zlatá neděle zdárně za námi - zapálili jsme poslední adventní svíčku a jdeme do finiše :wink:
Já mám resty v žehlení a opravování písemek, takže dnes večer asi budu jednou rukou žehlit a druhou opravovat... :rolling_eyes:
Zítra a ve středu ještě do práce. Ve středu ale máme společný oběd a nadílku na Kocandě, tak to bude fajn. Petřík bude poprvé spát mimo domov - u našich. Tak snad to zvládnou.
Já po nadílce ještě vyrazím se ségrou na závěrečný nákup ŽRÁ-PILDY a pak můžou Vánoce začít.
Stromek zdobíme 23. večer. Ještě musíme s Adamem udělat nepečené cukroví - musíme ho dělat na poslední chvíli, nebo by Vánoc nedožilo :grinning:

Dneska odpolko jdu na preventivní prohlídku, tak si rovnou nechám píchnout tetanovku - jí mám propadlou, nemohla jsem obnovit při kojení. Ale prý to můžu přeráhnout až o 3 roky, tak to mám ještě rezervu, nicméně prostě tam jdu.
20. pro 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky..vyslala jsem manžílka pro poslední dárky do města,zítra ještě pojede se švagrovkou na nákup žrádýlka a snad máme hotovo.Dárky balím průběžně,tak už mi toho moc nezbývá.On mě toho moc dělat nenechá,což zní fajn,ale dost mě to štve,že mu nemůžu pořádně pomoct.
Leni,já na alergo chodím taky,ale já měla vždycky spíš potíže s očima.Jestli se chystáš volat k dr Sellerový,tak tam chodím já a paní doktorka je moc fajn.
Jdu se nasnídat,pak si opět napařím hlavu-ale fakt to pomáhá,je mi líp,než včera.
Šimonek má dneska Ježíška ve školce,ani nemohl pořádně dospat,jak se těšil..už se těším na toho u nás doma
20. pro 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ranko,
Veru, já takhle tetanovku naplánovala ještě před těhu, dr. na mě koukala, jak jsem vzorná :grinning: :grinning: :grinning: a manžu jsem tam potom dokopala taky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nám dneska tatínek končí v práci, dýl už to tam udržet nešlo, vedoucí si vymýšlel hovadiny (někdy i životu nebezpečný, jako místo bezpečnostních podložek pod sudy s olejem za 600,- prý že stačí starý kartony od krabic :rolling_eyes: , čachry s fakturama a i jiný horší věci....), nakonec když to manža nechtěl dělat, tak si na něj zasedl a začal mu jít po krku a hledat, kdy udělá nějakou chybu....navíc se ho snaží co nejdýl udržet na UP aby mohl absolvovat ten rekvalifikační kurz, pak by na něj dostávali rok příspěvek 15tis/měsíc....takže smlouvu by měl až od 1.5!!!!!!!!!! hrozný, kdyby je naprudil do toho května, nebo se cokoliv stalo, tak ho kopnou do zadku, už by neměl nárok na podporu nic.....naštěstí od 1.1 nastupuje jinam, takže si užijeme vánoční volno....

dneska k obědu pizza, zítra ještě něco pokoupíme a ve středu ještě zajedeme do UL, jukneme do baumaxu, stavíme se u mě v práci a při zpáteční cestě snad stihneme naší babi, uffffff, a pak už jen zdobení stromku a těšit se na štědrý večer... tchyňka bude nakonec u švagrový, tak ne že bych úplně jásala, ale jsem ráda, že večer bude jen s mýma klukama :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2010 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a Veru, my tě viděli, jak jsi šla asi nastartovat vaše auto, asi dva dny zpátky :grinning: jeli jsme okolo a manža chtěl troubit, což jsem mu vymluvila,abys neproskočila okénkem... pak na to vaše auto koukal ještě z okna a říkal, a kam vůbec jela, když má opucovaný jen boční okénko????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek