• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Terko, nehodila bys sem receptík, jak nakládáš ty?
22. pro 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni -dala jsem hermelíny,cibuli,česnek-nakrájený,domácí kapie,domácí zavařený rajčata s paprikou,trochu osolit,trošku červený papriky,ale můžeš i grilovací nebo pálivý koření,to jsem ale nedávala....a zalít olejem,možná do toho dá někdo něco jiného záleží na každém jaké má chutě:slight_smile:
22. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,děláte mi děsný chutě s tím hermelínem..neměla bych ho teď asi jíst,ale asi neodolám a na Silvestra si kousek dám..
22. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
terko,
díky za radu...ale už je mi díky bohu dobře! Dávala jsem lihové zábaly včera a v noci a pomohlo to, fakt jsem si oddechla :confused:

petrunko,
myslím že kousek můžeš! Já jsem u Járy nejedla co se nemělo, protože jsem byla vyplašená abych mu nějak "neublížila" a u Rostíka jsem to už moc neřešila a taky je v pohodě! Tak dobrou chuť :wink: :slight_smile:

Já jsem byla dneska ještě naposled u řezníka koupit maso abych zítra nikam nemusela a cestou jsem si koupila parádní fialový dlouhý svetřík přes hlavu, s krátkým rukávem,...no parádní, takovou mám z něj radost že jsem vám to musela napsat :sweat_smile: řekla jsem si že budu sobec a koupím se něco taky pro sebe :sunglasses:
22. pro 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,po delsi dobe se hlasim,nemeli jsme par dni pripojeni k netu,tak jsem si dala docela slusnej detox.A ty prace,co jsem stihla!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Max ma bohuzel od vcera horecku,dneska se mu spustila ryma,zatim jen vodovka.Uvidime,ale jestli bude mit v noci zase pres 39,tak rano pojedeme k mudre.Cely odpoledne spi,dokonce nevyblindil sirup,tak mu bylo po nem kapanek lip,ale stejne chtel jit spat. :frowning2: Chudinka muj,na Vanoce... :frowning2:
22. pro 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki chudák Max!!! :frowning2: Ale snad to přejde!!

Petrunko kousek něčeho nezdravého neuškodí! :wink:

Já mám hotovo,odtáhla jsem skříně v ložnici i obýváku,lednici a vše co šlo,vysmejčila jsem a jsem KO.......
22. pro 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, pozdě :frowning2: S Luďou jsem seděla, pak jsem s ním byla v jeslích pro děti a hodil mě domů. Díky tomu už mám vyžehleno a jdu chystat místo pro stromek. Pak na nákup a ozdobit stromeček, dobalit dárky a zítra ráno spinkat až do pos... :slight_smile: Petr zajde pro Petíka k našim.

Maki, ať je Maxík brzy Ok...
22. pro 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dodatecne preju vsem oslavencum vsechno nejlepsi a vsem marodum rychle uzdraveni. :wink:
A aktualni vaha Didiky:8 660 kg.Byli jsme na ockovani,kocka to zvlada uplne bez problemu. :slight_smile:
22. pro 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.pigy.cz/

Holky jukněte na to-super písničky pro děti :wink:
22. pro 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi chlap řekl že jeho bývalému kolegovi zemřelo děťátko( v květnu)-1,5roku,mělo leukémii od narození....
První mimčo bylo úplně v pořádku,nyní prý manželka za 3měsíce rodí,tak snad bude vše pořádku a miminko zdravé,myslím že i doktoři doporučili další mimčo kvůli psychice.......
22. pro 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terko,to je síla,takový zprávy fakt moc nezvládám... :frowning2:
Už jsem si objednala na Silvestra u manžílka hermelín,možná i nakládaný.Doufám,že teda už budu mít vycházky,ale na nákup možná zase pojede sám,uvidíme.Ještě musím vydržet týden,od příštího úterý mi doktor slíbil vycházky,tak snad už konečně...
Veru,to neva,tak ho budeš pozdravovat příště
Maki,snad bude Maxík do Vánoc v pořádku
22. pro 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
mamku mi dneska odvezli do nemocnice, leží na chýře, má nějaký zánětlivý ložisko ve střevech, cpou do ní atb a zítra jde na kolonoskopii, tak jsem z toho taková špatná :frowning2: :frowning2: :frowning2: snad bude brzy ok....
navíc to táta hrozně špatně nese, takže když mi to volal, tak jsem myslela, že mámě už strojí pohřeb... hrůza, docela mě vyděsil :rolling_eyes:
marůdkům přeji brzké uzdravení a všem jen ty nejlepší zprávy...
22. pro 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Všechny vás moc a moc zdravím! Doufám, že jste všechny a všichni v pořádku a že už máte vše nachystáno a dolaďujete jen drobnosti :wink: Ne tak u nás :grinning: Loni na Ťědrý den jsme dofinišovali obývák...letos máme trošku předstih, jídelnu jsme dodělali teď...i když...zase takový haló, to není, min. čtvrtek položili podlahu, včera tam Zdenda a strejda s bratránkem dopravili stůl (2,4 x 1,2m), kterej ležel rok u švagrové v garáži...dnes Zdenda s tátou pověsili radiátor a lustr, já rozbalila a vytahala ze sklepa 8 židlí, polštářky...a tadá, rázem máme kde jíst štědrovečerní večeři :slight_smile: (akorát jsem ještě nestihla vytřít pokojík a obývák - od srpna jen luxuju :sweat_smile: , dárky ještě nějaké dokoupit (táta si zapomněl na repre soustředění kalkulačku (jinak pro něj vůbec nemáme nápady), a tetér, u kterýho jsme chtěli bratránkovi předplatit kérku, má dovolenou :angry: , vyzvednout v labu fotoknížku vnoučat pro babičku, chlapi mají uříznout na zahradě stromek, ale nevím nevím, Zdenda je o úterý na ATB a děda byl dnes celý dopoledne u doktorů (praktik, ORL, plicní) a 29. má jít na sekání dutin....takže mistrovství ve Švédsku se nakonec fakt účastnit nebude, jak pořád vyhrožoval), v 5 máme návštěvu... jo a ráno musíme ještě s Ondrou na kontrolu - on měl pořád toho spálovýho bacila, takže bral 2 týdny ATB :unamused:
Jé, to jsem se ale zakecala....vždyť já vám chci popřát krásné a pohodové Vánoce a v novém roce zdraví, štěstí a soustu krásných chvil s vašimi nejbližšími!
22. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted dobalila,douklidila :unamused:

Šimonkum vše nej...........hlavne zdravíčko a my dekujem za přáníčka :slight_smile:

maki,
at jste o.k.............Ježíšek se blíží :slight_smile:

petrunko,
klídek,vaše mimi bude v pořádku a ty to nečti,to sem neptaří :zipper_mouth:

my kupujem nakládaný hermelíny u Bena :wink: ,ted jsme je zrovna meli na oslavu i utopence :wink:
23. pro 2010 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dlouhod jsem nebyla ... uz nestiham docitat :(
@lenik_25 :slight_smile: tak to se nedivim ... ouplne jsem videla teskne oci Pavla Krize ... a taky preji dodatecne i vse nej k svatku, hlavne zdravi - ostatni snad prijce samo ;)

@terezam22 takove zpravy o Vanocich :( ... i když tohle jsou strasne zpravy kdykoli, zvlast pro maminky od malych deti
@singid tak preji hodne sily mamince, at se rychle uzdravuje a vam klid a viru, at mate silu maminku-babicku podporit, musi to byt narocne byt touto dobou s blizicimi se Vanoci v nemocnici :(
@petrunka01 na hermelín v těhu pozor!!! a k dalším zprávám přesně jak píše nattally - vymaž si to a mysli na to, že vaše mimi je a bude v pořádku!!!
@larakroft tradičně v poklusu ... nestíhám dočítat zpětně, tak nevím, jestli mi neunikl report o rozjezdu"businesu"? Jsem moc zvedava a taky drzim palce ... !
@nattally Šimovi také vše nej ...

KRÁSNÉ PŘIMĚŘENĚ BÍLÉ VÁNOCE VŠEM,
AŤ U VÁS ŠTĚDRÝ DEN PROBĚHNE V KLIDU A RADOSTI
A SVÁTEČNÍ DNY PŘINESOU RODINNOU POHODU.
23. pro 2010 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally pro uklidnnění ... sice holka, ale ty míry ... ve třech letech 13kg a 92 cm
23. pro 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...
dneska nás čeká spousta práce-asi,jako všechny..postavíme a ozdobíme stromeček,uklidíme byt a začneme s přípravama na zítřejší večeři.Martin bude bohužel zítra přes den v práci,tak chceme udělat co nejvíc dneska.Pokud to vyjde,tak by měl přijít večer kolem půl sedmé,to je úděl směnových zaměstnání...ale pořád lepší,než,kdyby šel na noční.
Mirando,neboj,o riziku hermelínu pro těhotný vím,nehodlám je jíst na kila.Ale zase si myslím,že se nic nemá přehánět a občas si můžu dát i kousek něčeho "zakázaného"
Holky,jsem fakt zvědavá,jak to bude u nás vypadat,až tu bude další miminko.ŠImonek se totiž poslední 2-3 měsíce chová zvláštně.Jakoby se vrací do miminkovskýho období-nechce se oblíkat sám,boty si neumí nandat,opakuje jednu věc pořád dokola,strká věci do pusy...a to dělal dřív,než jsme mu řekli,že budeme mít miminko.Ale je možný,že to je prostě období,kamarádka Sonička prý dělá občas něco podobnýho.
Začíná mě chytat vánoční nálada..takže všem přeju krásné vánoční svátky,hodně klidu,pohody a rozzářené oči dětiček u stromečku.
23. pro 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.Tak po cipku docela klidne spal,ale porad teplotu mel,dala jsem octovy ponozky,vzbudil se ai 3x,chtel pit.Rano 38 teplota a vypada lip,ale stejne jsem je s Romanem vyslala k mudre,pro sichr,prave odjeli.Fakt nechci na pohotovost,kdyby neco...Nebyt svatky pred nami,tak bych to asi nechala,ale takhle jsme si rekli,ze to bude lepsi.Pak podam report.
Ted si musim ulevit-vcera jsme volalali na depo PPL,coze se tam s nasim balickem(hracky pro Maxe a neter) deje,ze se tam tyden vali a nejede k nam.P :confounded: ani povedela,ze je prichystany na auto,ze dneska pojede,ale ze se mame rano kouknout na net,jestli je to nalozeny-pro sichr.Ze kdyztak by se to dodalo na dalsi auto.Takze jsem doufala,ze rano zavola ridic...Prd,nezavolal,kouknu na sledovani zasilky a malem me kleplo....Ta zenska vcera byla asi uplne debilni-normalka tam byla v harmonogramu doruceni napsana tahle veta:Zásilka nebyla doručena z důvodu dohody osobního odběru na doručujícím depu...Tak jsem chytla mobil,po pul hodine jsem se dovolala a bohuzel to lehce odsrala pani,cco tam sedela dneska...Jsem ji povedela,at to bleskem nacpe na auto,ze nepojedeme z Decina do Teplic kvuli nejaky nablbly operatorce,kdybych chtela,tak jsem si to nechala poslat postou,kterou mam 3 kilaky od baraku,ze jo...Tak prislibila,ze to nejak udela.Ta 10 minut volal ridic,ze to veze,takze hura!!!Kdyby tam volal R.s jeho beranci povahou,tak myslim,ze bysme museli do tech Teplic,on je tak hodnej a klidnej-teda pred cizimi-jinak taky nadava,ale hezky doma,kdyz ho vinik neslysi,z :stuck_out_tongue_closed_eyes: e by si sz nej nic nedelali....
23. pro 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko, holky,
tak už je to tady, zítra Váááááánoce naplno :slight_smile:

Tak si je všechny užijte v klídku a pohodičce :slight_smile:

Já se jdu vrhnout na přípravu salátu, uvařím si brambory, mrkev a vajíčka, ať to večer jen spatlám dohromady.
Večer bude Davča s Pájou zdobit stromeček, tak už se těším, co spáchají :slight_smile:

A udělala jsem předevčírem domácí vaječňák, je mňam mňam, jen ještě není úplně hustej jako pudink (tak to mám nejradši :slight_smile: ) Musí uležet, ale jak na něj pořád chodím ucucávat, tak pochybuju, že se vůbec toho zhoustnutí dožije :grinning:
23. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Já byla včera ve 20h v Tescu,nakoupila co chybělo-jídlo jak jinak,vánoční nálada mě fakt nebere :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jěště musím poklidit chodby,wc a koupelnu.Prádlo musím nějak roztahat po topení aby doschlo,aby mi tu zítra neviselo,šla jsem spát po půlnoci.Zadělala jsem těsto na vánočku,nyní se peče a doufám,že bude OK!!Páč Jiřík se na ní těší.Teď mám oloupaný brambory a přidávám pomalu co potřebné do salátu,dělám asi tak z 20 brambůrek,chlap to u nás jí minimálně,takže dám do mističky na ochutnání jěště mamině a dědovi,u nás bramborový salát na talíři je fakt na ozdobu :grinning:
Vytírat v kuchyni budu muset na novo...

Maki téda kdyby ses do toho "neobula" jsou děti bez dárků!!To je peklo se na něco spoléhat!!.......
Maxík a´t je brzy fit!!

Petrunko ten můj sic nemá směnovky,ale v práci nebo garáži je pořád :grinning: ,vždy jen nakoukne do kuchyně,pozdraví a zmizí,,to je pak pro děti horší,než když tu není......malej od rána 6h vzhůru a furt se ptá :kde je táta??
23. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to jen viroza,mame pripadne snizovat teplotu,klidovej rezim-chacha :grinning: Delala mu CRP-prej rval,jako kdyz ho vrazdi.No,ja mu slibovala,ze tam nebude nic bolet,tak to bral urcite jako podraz.... Jsem si oddychla.
23. pro 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki já 3x potkala kámoše,šel se synem na krev a pořád se ptal tatínku nebude mi nic dělat paní doktorka??On jen né neboj se a z ordinace vycházeli tak že synáček měl nafouklou pusu že mu tatínek kecal :sweat_smile:
23. pro 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatíčka, zítra už se sem nedostanu, tak vám přeji za celou naši rodinku krásné a hlavně pohodové Vánoce. Ať jste všichni zdraví a můžete se u stromečku na Ježucha usmívat :slight_smile:

@makinka.1 To je síla s PPL. Kámoška na FB psala, že jim odmítli dopravit balík, ať si pro něj prý přijedou. Tak taky dělala šrumec. Doprava je drahá jako sviň a člověk aby si pro to ještě jezdil sám. Dej vědět, co Maxíno. Držím palečky.

Tak já razím dělat knedlíčkovou polívku, bramborovej salát, nakrájím si maso na řízky, natočím klobásy, převlíknu peřiny a vyžehlím... odpo přijde manžílek z práce a budem zdobit stromeček.

23. pro 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ,veselé a pohodové svátky všem :slight_smile:

Leni já už mám salát hotový,jen večer přidám zauzený domácí šunkový salámek od souseda řezníka :wink:

Dělám taky polívku,pořádnej kotel,klobásky a zbytek masa dovleče taky soused :slight_smile:

Vánočku mám hotovou,jen se uvidí zítra jaká je vevnitř... :stuck_out_tongue_closed_eyes: vzhledově docela ujde..........
23. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
PPl dorazili,takze je to OK.
23. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki super :wink: :slight_smile:
23. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Maki, to je fajn, Maxík bude OK a balíček je - není to krása??? (Tedy bez těch předcházejících peripetií :grinning:)

Já vše udělala včera, když spal Petřík u našich - takže dnes jen s Adamem uplácáme hniízda a kuličky - to musíme dělat na poslední chvíli, aby to na Štědrý den ještě bylo... :grinning:
Jinak je všechno hotové - vyžehleno (se mi to málem nevešlo do skříní), uklizeno, stromeček stojí a svítí, prostě pohoda.
Na večeři zítra jsme u našich :wink: - tak toho mám trochu míň než vy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přejeme vám krásné Vánoce s rozzáženýma dětskýma očima, které jim dodávají to pravé kouzlo.
Pohodu vám všem a radost všem dětičkám :slight_smile:
23. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77
jééééééééé tak super,aspon nejsme sami :wink: ..dekuju potěšila jsi me :wink:
23. pro 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Jé, já jsem psala a vůbec nevšimla, že už jsi psala o Maxovi. Jsem moc ráda, že to není třeba angína. Už bude jen líp.

Nám už tady taky svítí stromeček. Poprvé máme pořádně velký, tak jsem si splnila svůj dětský sen :slight_smile: Daneček s námi zdobil, podával ozdoby a hlásil, kam je přesně máme umístit a běda, jak jsme je chtěli dát jinam. No na stromek furt s Dádou čučíme, jsme z něj mimo :slight_smile: Miluju to. Salát hotový, maso v lednici. Obalovat budu až čerstvě zítra. Závidím Verče to vyžehlené prádlo, protože já ho mám takovou kupu, že to do zítra určo nedám, tak vyžehlím jen to nejdůležitější.

HOLKY, POKUD SE CHCETE VÁNOČNĚ POBAVIT, TAK JUKNĚTE NA TYHLE ODKAZY:

http://elfyourself.jibjab.com/view/21QLalaGehpc6WcE
http://elfyourself.jibjab.com/view/kDISiIfEKLBtpi5ObN32
23. pro 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek