• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky preji vam klidne vanoce a at je pro vas rok 2011 presne takovy jaky sami chcete. :wink:
23. pro 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas hotovy salat-v lavoru na pradlo prosim... :grinning: Roman ho zere k snidani,k obedu i k veceri,takze ho musi byt megazasoba.Polevka hovezi s jatrovymi knedlicky-rybi sice jime,ale nejime kapra,takze se nedela.Dokonce i vanocku jsme umotali dle navodu na netu,vypada pekne,ale jeste jsem neochutnala.Byli tu pribuzni s detma,sice jen na chvili,ale docela me to zdrzelo,necekala jsem je.Jeste vykostime kotlety a vytreme a je hotovo.Docela padame na hubicky... :grinning: A taky mam tri panaky skota v sobe,je treba se udrzovati v kondici. :grinning:
23. pro 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Martinko, taky jsem dělala salát ve škopku :grinning: Ono se to v tom dobře míchá :slight_smile: Ale jinak se to nakonec vešlo do tří krabiček :grinning: U nás taky polévka hovězí s játrovými knedlíčky. Mamka ale prý možná dodá rybí, dělá výýýbornou. Vánočku udělám až po Vánocích, no co... :grinning: Já jdu na domácí vaječňáček :grinning:
23. pro 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm,my to do trech krabicek teda fakt nedame,je to do pulky skopku,z 5 kil brambor. :grinning:
Vajecnak jsem taky chtela delat,ale nekoupili jsme rum,respektive koupili,ale zahucel do caje... :grinning: Takze mame kupovanej,ale taky je dobrej.A vanocka je jeste tepla :slight_smile: Stromek strojime az zitra,az pijde Max poo spat,tak at ma prekvapko.
23. pro 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, je krásná :slight_smile: Já taky minule motala podle návodu na netu - jsem měla na stole v kuchyni notebook a puštěný videonávod :grinning:
Salát dělám též do lavůtku - ale jen z 2,5kg... :wink:

Leni, byli jste na světýlkách??
23. pro 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .Holky,já se k PC fakt vůbec nedostanu.Včéra už teda se mi přivez domu nový pc..rspektive nový ve starém kabátku :grinning: ,ale práce je tu jako na kostele.průběžně jsem se vás pokoušela číst...ale nic moc.Dodatečně přeju všem Šimonkům vše nej :slight_smile: !Chválím nádherná vánoční fota :slight_smile: ,ty jsem zčíhla hned :slight_smile: .a chválím maki vánočku.Tu už jsem ti obdivovala vloni :grinning: .Tady vkládám vánoční foto našich holek :slight_smile: a letím zaecj pracovat.Snad se dnes jeěště doatanu do postele :grinning: .PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ :dizzy_face: POHODIČKU A DĚTSKÁ ROZZÁŘENÁ OČKA :slight_smile: a žádné žlučníkové záchvaty ani kosti v krku :grinning: !

Joo add stejné vánoční rámečky :grinning: na fotkách :grinning: ,ale tenhel je fakt hezkej,že jo.Jinak měli na loonapixu vesměs domodra :fearful: .
24. pro 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno - veselé Vánoce :slight_smile:
24. pro 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..krásné Vánoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přejeme krásný Štědrý den!!!! :slight_smile:
24. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný Šttědrý den přejeme všem :slight_smile:

Verčo Adamovi vše nej k svátku :wink:

My jdeme teprve strojit stromek,od rána jsem si sedla až te´d na chvíly........
24. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letos stejně jako vloni,
popřát Vám chci k Vánocům,
spoustu milých překvapení
a radostí plný dům.

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2011 přeje Kamila s rodinou :sweat_smile:.

24. pro 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Vánoce všem, užijte si Ježiška a pohodičku svátků :slight_smile:

Já mám prozatím dnes hotovo, Davča s Pájou teď dělají chuťovky na večer a mě čeká až smažení ryb a řízků :slight_smile: A pak dááááárky :grinning:
24. pro 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem se zasmála :slight_smile: Přišel Davča z kuchyně, že teď v rádiu říkali, že v Teplicích dopadli zloděje, kteří nakradli z balkonů domů cukroví za několik tisíc :astonished: Říkám: "A prosímtě, co z toho měli, krást cukroví?" A Davča na to: "Asi cukrovku" :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo jo taky jsem to slyšela,no maldý a blbý co chceš :grinning: dobře jim tak,že je chytili!!!
24. pro 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
šimon má teplotu,chtel si jít lehnout :frowning2:,ach jo
24. pro 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt jééé no to je ale v pytli,snad bude brzyit,ale dnešek asi za nic nebude stát :frowning2:
24. pro 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,to je blbý,snad to nebude nic hroznýho a dneska si to apoň trochu užijete
24. pro 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se při naší smule,nedivim ničemu :unamused:
24. pro 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Nesmutni,.já osobně byla na Vánoce nemocná několikrát jako dítě a vždycky jsem si to i přes to užila
jdu na obalování řízků
24. pro 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. pro 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak u nas choroba presedlala na Em,mela skoro 39 horecky. :frowning2:
24. pro 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a Max to od ni chytil zpatky...ma horecku taky. :frowning2:
25. pro 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 to je na prd..a´t jsou co nejdřív v pořádku...
25. pro 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky..
25. pro 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Maki, to je mi moc líto, tak ať jsou oba brzy fit... Fotky jsou pěkné, užili jste si to.

My dnes byli u příbuzných a budeme pokračovat v rozbalování dárků :grinning:
25. pro 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme v plánu příbuzenstvo zítra.Teda doufám,Šimonek si stěžoval na bříško a byl nějak přešlej.Ale teplotu nemá,tak snad byl jen přetláskanej a unavenej.Kluci pojedou k dědovi na oběd a pak by měli dorazit naši,takže dárkobraní bude pokračovat..:slight_smile:
Holky,na fotkách na FB to není vidět,ale normálně se mi zdá,že mi roste břicho.Začínám 10.týden,tak mi to přijde brzo,ale možná,že už to jde podruhý rychleji..co?
25. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,ja taky mela u Em rychleji narostlyho pupika :wink: .Bylo to hnedle videt.Jsou povoleny vazy a vic se to brisko vyklene. :wink:
25. pro 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si právě včera vzala takovou úzkou tuniku a docela jsem koukala :grinning: A pak po večeři jsem vypadala asi jako v pátém měsíci se Šímou:slight_smile:
25. pro 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Petrunko :wink:
26. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek