Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
mami29
23. pro 2010
Holky preji vam klidne vanoce a at je pro vas rok 2011 presne takovy jaky sami chcete. 😉
makinka.1
23. pro 2010
Tak u nas hotovy salat-v lavoru na pradlo prosim... 😃 Roman ho zere k snidani,k obedu i k veceri,takze ho musi byt megazasoba.Polevka hovezi s jatrovymi knedlicky-rybi sice jime,ale nejime kapra,takze se nedela.Dokonce i vanocku jsme umotali dle navodu na netu,vypada pekne,ale jeste jsem neochutnala.Byli tu pribuzni s detma,sice jen na chvili,ale docela me to zdrzelo,necekala jsem je.Jeste vykostime kotlety a vytreme a je hotovo.Docela padame na hubicky... 😃 A taky mam tri panaky skota v sobe,je treba se udrzovati v kondici. 😃
lenik_25
23. pro 2010
@makinka.1 Martinko, taky jsem dělala salát ve škopku 😃 Ono se to v tom dobře míchá 🙂 Ale jinak se to nakonec vešlo do tří krabiček 😃 U nás taky polévka hovězí s játrovými knedlíčky. Mamka ale prý možná dodá rybí, dělá výýýbornou. Vánočku udělám až po Vánocích, no co... 😃 Já jdu na domácí vaječňáček 😃
makinka.1
23. pro 2010
Hmm,my to do trech krabicek teda fakt nedame,je to do pulky skopku,z 5 kil brambor. 😃
Vajecnak jsem taky chtela delat,ale nekoupili jsme rum,respektive koupili,ale zahucel do caje... 😃 Takze mame kupovanej,ale taky je dobrej.A vanocka je jeste tepla 🙂 Stromek strojime az zitra,az pijde Max poo spat,tak at ma prekvapko.
verca111
23. pro 2010
Maki, je krásná 🙂 Já taky minule motala podle návodu na netu - jsem měla na stole v kuchyni notebook a puštěný videonávod 😃
Salát dělám též do lavůtku - ale jen z 2,5kg... 😉

Leni, byli jste na světýlkách??
bellatrix13
23. pro 2010
Zdravím ve spolek 🙂 .Holky,já se k PC fakt vůbec nedostanu.Včéra už teda se mi přivez domu nový pc..rspektive nový ve starém kabátku 😃 ,ale práce je tu jako na kostele.průběžně jsem se vás pokoušela číst...ale nic moc.Dodatečně přeju všem Šimonkům vše nej 🙂 !Chválím nádherná vánoční fota 🙂 ,ty jsem zčíhla hned 🙂 .a chválím maki vánočku.Tu už jsem ti obdivovala vloni 😃 .Tady vkládám vánoční foto našich holek 🙂 a letím zaecj pracovat.Snad se dnes jeěště doatanu do postele 😃 .PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ x-) POHODIČKU A DĚTSKÁ ROZZÁŘENÁ OČKA 🙂 a žádné žlučníkové záchvaty ani kosti v krku 😃 !

Joo add stejné vánoční rámečky 😃 na fotkách 😃 ,ale tenhel je fakt hezkej,že jo.Jinak měli na loonapixu vesměs domodra 😕 .
verca111
24. pro 2010
Dobré ráno - veselé Vánoce 🙂
petrunka01
24. pro 2010
ahoj..krásné Vánoce 🙂 🙂 🙂
makinka.1
24. pro 2010
Všem přejeme krásný Štědrý den!!!! 🙂
terezam22
24. pro 2010
Krásný Šttědrý den přejeme všem 🙂

Verčo Adamovi vše nej k svátku 😉

My jdeme teprve strojit stromek,od rána jsem si sedla až te´d na chvíly........
dckami
24. pro 2010
Letos stejně jako vloni,
popřát Vám chci k Vánocům,
spoustu milých překvapení
a radostí plný dům.

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2011 přeje Kamila s rodinou :-N.

ivanavorlickova
24. pro 2010
Krásné Vánoce všem, užijte si Ježiška a pohodičku svátků 🙂

Já mám prozatím dnes hotovo, Davča s Pájou teď dělají chuťovky na večer a mě čeká až smažení ryb a řízků 🙂 A pak dááááárky 😃
ivanavorlickova
24. pro 2010
Tak teď jsem se zasmála 🙂 Přišel Davča z kuchyně, že teď v rádiu říkali, že v Teplicích dopadli zloděje, kteří nakradli z balkonů domů cukroví za několik tisíc :-o Říkám: "A prosímtě, co z toho měli, krást cukroví?" A Davča na to: "Asi cukrovku" 😃 😃 😃
terezam22
24. pro 2010
Ivčo jo taky jsem to slyšela,no maldý a blbý co chceš 😃 dobře jim tak,že je chytili!!!
nattally
24. pro 2010
šimon má teplotu,chtel si jít lehnout 😞,ach jo
terezam22
24. pro 2010
Natt jééé no to je ale v pytli,snad bude brzyit,ale dnešek asi za nic nebude stát 😞
petrunka01
24. pro 2010
Natt,to je blbý,snad to nebude nic hroznýho a dneska si to apoň trochu užijete
nattally
24. pro 2010
já už se při naší smule,nedivim ničemu :-|
petrunka01
24. pro 2010
@nattally Nesmutni,.já osobně byla na Vánoce nemocná několikrát jako dítě a vždycky jsem si to i přes to užila
jdu na obalování řízků
nattally
24. pro 2010
@petrunka01
dekuju 🙂
makinka.1
24. pro 2010
Jo a jinak u nas choroba presedlala na Em,mela skoro 39 horecky. 😞
makinka.1
25. pro 2010
...a Max to od ni chytil zpatky...ma horecku taky. 😞
petrunka01
25. pro 2010
@makinka.1 to je na prd..a´t jsou co nejdřív v pořádku...
makinka.1
25. pro 2010
Diky..
verca111
25. pro 2010
AHoj holky 🙂

Maki, to je mi moc líto, tak ať jsou oba brzy fit... Fotky jsou pěkné, užili jste si to.

My dnes byli u příbuzných a budeme pokračovat v rozbalování dárků 😃
petrunka01
25. pro 2010
My máme v plánu příbuzenstvo zítra.Teda doufám,Šimonek si stěžoval na bříško a byl nějak přešlej.Ale teplotu nemá,tak snad byl jen přetláskanej a unavenej.Kluci pojedou k dědovi na oběd a pak by měli dorazit naši,takže dárkobraní bude pokračovat..🙂
Holky,na fotkách na FB to není vidět,ale normálně se mi zdá,že mi roste břicho.Začínám 10.týden,tak mi to přijde brzo,ale možná,že už to jde podruhý rychleji..co?
makinka.1
25. pro 2010
Petru,ja taky mela u Em rychleji narostlyho pupika 😉 .Bylo to hnedle videt.Jsou povoleny vazy a vic se to brisko vyklene. 😉
petrunka01
25. pro 2010
já si právě včera vzala takovou úzkou tuniku a docela jsem koukala 😃 A pak po večeři jsem vypadala asi jako v pátém měsíci se Šímou🙂
verca111
26. pro 2010
😃 😃 😃 Petrunko 😉

Začni psát odpověď...

Odešli