• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj...
Šíma snad vypadá v pohodě,odjeli k dědovi na oběd.Mně se teda vrátila rýma,tak jdu zase napařovat..:frowning2:
26. pro 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Petru, :grinning: jen ať si bříško pěkně roste :grinning: .
@makinka.1 Maki,chválím fotečky :slight_smile: !A doufám,že už je EMkám lépe :slight_smile: !

Tady vkládám PF a přeji všem hodně štěstí a zdraví do Nového roku.....a hlavně ať je to tak po celý rok :slight_smile: :
26. pro 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ,
jj jak píšou holky,jen at bříško roste :slight_smile:

@bellatrix13 ,
pěkná PFka :wink: ,kde si sehnala stejný šatečky?????jak princezny :slight_smile:

my byli tady se Šimonem u dr,ráno mu teklo z očiček :frowning2:,delali mu CRP,nikde nic,ani na poslech,ale celou noc knučel,což normálne nedelá,tak nevim,už asi chce aby jsme kolem nej skákali,nebo už nevim :frowning2:,ale dr řek,že je v poho,takže je jen asi vyčuranej :fearful:
27. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, přes Vánoce jsem vůbec nebyla na počítači, tak vás jdu dočíst. Štědrý den byl super. Dáda to v těch 2,5 letech fakt prožíval, zářily mu oči, křičel "dárek, dárek, dáreček!" a když rozbalil autíčka, tak mi připadalo, že se radostí snad rozbrečí. No nádhera. A štědrovečerní večeři parádně baštil, Dal si polívku, vinnou klobásu a pak ještě jahůdkový kompot. Pod talířek dostal taky korunky jako my, akorát čokoládové :grinning: Ještě žijeme z hraček a z kolekce na stromečku :grinning:

@verca111 Veru, na světýlkách jsme bohužel nebyli. Vy ano?

@dckami Kamčo, hezká přáníčka. A Šimonek teda roste jako z vody!

@petrunka01 Péťo, ty se mi budeš smát, ale já jak jsem byla teď těhotná, tak jsem v 5tt měla vidět už větší břuch, ale spíš jsem byla nafouklá. Takže se v 10tt vůůbec nedivím. Věřím, že je to na tobě už vidět. Ono to u druhého asi fakt jde rychleji, jak píše Makinka. Už jsem to taky slyšela.
27. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Bell, to je úúžasná fotka! Kdo fotil?

@nattally Je mi moc líto, jak Šíma na Štědrý den onemocněl. Užil si to aspoň i tak?
27. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni smát se rozhodně nebudu,protože já na sobě pozorovala miniaturní břicho ještě v práci,když jsem mohla být taky tak 5.týden.Nikdo by si toho asi nevšiml,ale každá známe svoje tělo nejlíp a tak vidíme každou nepartnou změnu.Zítra jdu na kontrolu,tak zase začínám být trochu nervozní.
Jinak s tou radostí u stromečku..mně přijde,že se každým rokem zvětšuje.Loni měl Šimonek samo radost velikou,ale letos to prožíval už pár dní dopředu.Lítal tu ode zdi ke zdi jako blázen a hulákal,jak se těší.Pak u rozbalených dárků pořád opakoval "děkuju Jěžíšku,strašně mooooc"....fakt to stálo za to.
27. pro 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,u nas naprosto stejna situace,teda oci ma cisty,ale vyzaduje neustale pozornost a pulku noci proknoural a probrecel.Vzdycky se vzbudil,brecel,kdyz jsem se zeptala,co chce,brecel jeste vic,kdyz jsem sla k maly,tak me vyhanel,at jdu pryc...Ema se vzbudila za noc 2x a u nej jsem byla sbad 10x. :angry:
Bell,Kami,moc hezky fotky.Holky jsou jako princezny a Simonek je kus chlapa!!!
27. pro 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady jsou na FB naše vánoční fotky. Na začátku jsou ty, co už jste viděly, víc vzadu aktuální štědrovečerní
http://www.facebook.com/album.php?aid=2067958&id=1434012187&saved#!/album.php?aid=2067958&id=1434012187

@petrunka01 No tak to muselo být úžasný. Už teď se těším na další Vánoce :slight_smile:

@makinka.1 Chudáku, tak to asi zrovna vyspalá nejsi. A Roman dneska odjel viď? Drž se holka.
27. pro 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,zrovna ted odesel,auto ma pod kopcem,akorat jsem mu mavala z okna.Deti spi,s Maxem se uz rozloucil,ale i tak nebudu poslouchat do vecera nic jinyho,nez "kde je tata???"
Holky,on ma normalne uz tak zazitej ten rytmus Romcovi prace,ze pred tydnem,kdyz mel normalni termin odjezdu (byl tu ted mesic,misto 3 tydnu a ted zase na mesic jel... :unamused: )se zacal ptat,kdyz jel treba R. do mesta "Tatinku,ty jedes do prace?Daleko,vid..."Normalka poznal,ze je cas,aby jel do prace... :confused:
27. pro 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 To je neuvěřitelný, jakej ty děti mají přehled. Kolikrát větší než my co?
27. pro 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak u nás vánoce dobrý až na to, že máma je pořád v nemocnici a ještě je to tak bezva, že ani neví co a jak, protože dr. nejsou nějak schopní komunikovat :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak je jí naštěstí líp, ale není to ještě ono... navíc ta chýra... no hnus největší :confounded:

a jinak nám s tatínkem Ježíšek nadělil, akorát dáreček se narodí až v srpnu :grinning: tak držte palce, aby bylo vše ok:slight_smile:

všechny moc zdravím a kdybych už nepsala, tak se opatrujte a užijte si Nový rok :wink:
27. pro 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid vitam te v klubu sprnatek. ticha gratulace. :slight_smile:
27. pro 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Klári,to je super...potichu gratuluju.Ještě Leník a je to dokonalý.Já bych snad zítra měla dostat těhu průkazku,pokud bude vše v pořádku
27. pro 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid a už jsi byla u doktora,nebo teprve půjdeš?Hlavně,ať je všechno v pořádku
27. pro 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Já jen v rychlosti pročítám a co to oči n mé nevidí :grinning: ,tak posílám velikánskou gratulaci a držím všechny palečky :grinning: !
Holky,tak se tu krásně rozjíždí druhé - druhé kolo miminek :grinning: :grinning: :grinning: .
Až všechny dočtu tak se pokusím ještě napsat :slight_smile: .
27. pro 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Já jen v rychlosti pročítám a co to oči mé nevidí :grinning: ,tak posílám velikánskou gratulaci a držím všechny palečky :grinning: !
Holky,tak se tu krásně rozjíždí druhé - druhé kolo miminek :grinning: :grinning: :grinning: .
Až všechny dočtu tak se pokusím ještě napsat :slight_smile: .
27. pro 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Děkujem,leni,fotila samozřejmě Lara tímto jí chválím až do nebe a doporučuji :slight_smile: .V dubnu k ní určitě jdeme zase na narozeninová fota :slight_smile: .Holkám se teata na focení líbila,tak aj fotit nechaly :grinning: .
27. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Leni, ne, my taky ne, já že jsi dávala ten odkaz.

Singiiid!!! Gratuluji potichoučku, moc a moc vám to přeju :slight_smile: :hearts:

Bell, fotky jsou naprosto krásný :slight_smile: - jak už jsem psala na FB.

Maki, už jsou děti OK?

U nás se od Vánoc zase nespí po o. ALE dnes ho tedy spánek přemohl v nejnemožnější dobu!!!
Jeli jsme tatínkovi naproti na nádraží a že se ještě kouknem na mašinky :wink:
Ani dneska nespal po obídku, takže když vytuhnul v autobuse, tak jsem si myslela, že ho za chvilku vzbudím. Ale on nespal už počtvrté v řadě přes den, tak toho měl asi dost. Já ho vzala, vystoupili jsme u nádraží a chtěla jsem ho postavit, jako že se vzbudí...... U Adama to fungovalo kdysi... Ale u Petíka nějak ne - ono NIC. Byl jak hadříček, tak co s ním, že? Přece jen má oblečený cca 20kg. Tak jsem ho donesla na nádraží a zavolala tatínkovi SOS a seděla s ním v té hale. Vypadala jsem jako bláznivá ženská, co si tam nosí mrtvý dítě - položila jsem ho totiž na ten ostrůvek, že ho tam aspoň chvíli nechám, ale bylo to hrozně studený, takže jsem ho cvakla a vzala jsem si ho na klín na tu půlhodinu. Lidi na mě zírali - nejvíc paní, co prodávala jízdenky, asi jsem fakt vypadala jako blázen, zvedla jsem ho, on byl bezvládný tělo, já ho chvíli nosila, ale pak jsem to vzdala a sedla si na tu studenou sedačku - kam jsem ho mimochodem před ostůvkem taky chtěla posadit, ale je to hrozně kolmé a on se tam hroutil.
Říkala jsem si, že ta paní asi na mě zavolá policii :grinning:
27. pro 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluju holky!Parada,dalsi kolo! :slight_smile:
27. pro 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Natt,šatičky jsem sehnala v H&M,skočila jsem po nich hned jak jsem je zahlídla neb měli od vel.80 až do 122 :slight_smile: a mě teď dělá radost,když holkám seženu stejný věcičky.....na léto už jsem jim pokoupila stejný trička z Lidlu :sweat_smile: a z letního výprodeje tu maj dvoje stejný kraťásky na příští léto :grinning: a taky kloboučky na léto z výprodeje v nextu :sweat_smile: .A přeju Šimonkovi ať je mu líp.......Janička to na nás taky občas zkouší,že jí něco je a neni ...taky už prokoukla,že rodiče se pak hned můžou kolem ní přetrhnout :rolling_eyes: ,jenže člověk nikdy neví,že jo no :confused: .

Holky add Vánoce,nám letos Janička taky vyrazila dech,když jsem s holkama vyhlížela v ložnici Ježíška a tatínek šel zatim na záchod.... :grinning: ... a když zazvonil zvoneček tak vylítla rozrazila dveře letěla do obýváku a křičela Ježíííšek,Ježíšeeeek,tati,tati honem,Ježíšeeek je tady huráááá,huráááá,dárečky,dárečky,hurááá :grinning: :grinning: :grinning: .A dneska večer chtěla číst z nový knížky a řikala ,že nám jí přines Ježíšek ,ten je hodnej,viď mami :grinning: .Fakt jsou ty prťata v tomhle kouzelný.Myslim holky,že jsme všechny právem pěkně dojatý :slight_smile: .
27. pro 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,já jsem si právě řikala,že vám to asi vyjde na Vánoce pěkně blbě s odjezedem,ale pak jsem viděla fota,že jste je krásně oslavili všichni spolu :slight_smile: .Dobrý na tom je ,že je s tim Max smířenej...sice by radši kdyby táta nikam nejel co :confused: ,ale když už má ten čuchometr nastavenej na to kdy je doma a kdy je čas odjezdu,tak aspoň ví,že tak už to prostě je :slight_smile: .
@verca111 Veru,vidím tě s Petíkem v živých barvách :grinning: :grinning: :grinning: .Janička taky když už jednou usne tak vypadá obdobně :grinning: :grinning: :grinning: .Jak jí postavim na ,tak se místo probuzení jen tiše sesune na zem a já pak musim vláčet bezvládný tělíčko kamkoliv :grinning: :grinning: :grinning: ....nejlépe do druhého patra :grinning: .Když jsem byla těhule,tak jsem vždycky zabrzdila před barákem a volala,Járovi do ordinace ze dvora,kdy bude mít pauzu a čekala, až dovrtá,aby mi jí odnes nahoru,tam jsme jí zuli boty,dal jí do postele,já jí svíkla ze zimních hadrů-čepice,šála,bunda,oteplováky,svetr,punčocháče) a nechala jí jen triko a plínu,přikkryla....a ona furt spala jako dřevo :grinning: :grinning: :grinning:. Občas jsme jí takhle bezvládnou vezli v obchodě v košíku mezi nákupem apod. :grinning: :grinning: :grinning: .
27. pro 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Max kdyz vytuhne,tak se pri manipulaci vetsinou vzbudi.Stalo se nam to asi jen 2x,ze jsme ho nesli z auta domu mrtvyho,ze se ani nevzbudil pri svlikani.Jednou nam spal v Elbeparkuv Ikea na sedatku nakupniho voziku,ja ho vezla,on opreny celem o moje bricho-cekala jsem Em-a jen si tam tak visel. :grinning: R.ho chtel dat dovnitr,koupili jsme koberecky do loznice,ze ho polozi na ne,ale vzbudil se nechtel,ze chce sedet dal.Tak jsme si z Ikea pujcili vozik a sli s nim po obchodech nez se vzbudil.
Verco,docela jsem se smala,jak jsem cetla o vasem pobytu na nadrazi. :grinning:
Deti uz jsou relativne v cajku,Max jeste pokaslava,ale uz to vypada na konec choroby.
27. pro 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem ráda, že jsem vás pobavila :wink:
@bellatrix13 - to si piš - já mám rybízově fialovou bundu a ta jeho není tak vyblitá jako na fotce - je kanárkově žlutá a oteplováčky pěkně výrazně zelený a kostičkovaný zelenožlutý, takže to FAKT bylo v barvách - tam všichni v černým nebo tmavým a my - Divný Duo Duha :grinning:

@makinka.1 tak to si taky užíváte s tím pospáváním :grinning:

U nás toto je naprosto nevídaná situace - občas mi usnul jak špalek cestou z plavání, ale včetně svlíknutí, položení do postýlky a dalšího spaní to bylo asi 2x... :slight_smile:
28. pro 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
Veru,tak tohle vůbec neznám.Šimonek takhle tvrdě nikdy neusnul jinde,než v posteli.Venku se vždycky okamžitě probudil při sebemenší manipulaci.No,museli jste vypadat kouzelně..:slight_smile:
Dneska jsem byla na kontrole a prý kupodivu mimčo vyrostlo tak,jak mělo :grinning: :grinning: ,takže dneska jsem dle UTZ 9+4tt.Pry se čile pohybuje a vypadá v pořádku.Průkazku ještě nemám,jdu 6.ledna na odběry a pak mi ji sestřička vystaví.Vycházky mám od ledna na 4 hodiny-nic moc..ale dr. říkal,že po 16.týdnu,pokud budou všechny testy v pořádku,by mi mohl dát volný režim..
28. pro 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Jééé, teď to čtu. No to je krásnej dáreček! Moc moc gratuluji, já zatím potichoučku... Hlavně, ať je všechno v pořádku. Jsem zvědavá na nás, jestli třeba Silvestr nepřinese nějaké milé překvápko.
28. pro 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji hezký den

@bellatrix13 No že mě to nenapadlo... Lara :slight_smile: Fotí nádherně :slight_smile: A kde fotí? Doma?

@verca111 Verčo, ten odkaz jsem dávala, protože jsem tam chtěla jít, ale nějak to nevyšlo.

@petrunka01 Jupíííí, mám z tebe fakt radost!!! :slight_smile:
28. pro 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak u nás styl "mrtvolka" docela funguje, už jsem ho takhle párkrát vláčela domů, naštěstí vždy jen z auta, tak to šlo...

díky za gratulace, dle mých výpočtů bych měla být dnes 7tt+3, u dr. byl vidět 4mm prcek už i se srdíčkem, na ko jdu 13.1, to budu cca v 9týdnu, tak snad to bude ok, blbě mi je tedy fest, moc nezvracím, ale mám pořád hlad, ale na nic chuť když se najím tak je mi na blindění, ale za hodinu už zase kručení v břiše... chjo, to si u Dáji nepamatuju, navíc jsem fakt hrozně unavená a když si tak trochu lehnu, tak po mě to zvířátko pořád leze, přelejzá, no má z toho děsnou srandu.... :rolling_eyes:

u nás štědrej večer dobrý, Dáda viděl rozsvícený stromeček, stál před ním a byl jak onanující úchylák, pořád dělal hééééé, héééééé, hééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsichni.To je zase snehu,co?Mame pakarnu,kdyz chci jit s Maxem ven,tak to musim vychytat tak,aby mala spala,bo s kocarkem ted nevyjedeme dal,nez na dvur.Bracha je sice doma,ale je na ATB,tak snih neodhazi,dokud se mu neudela lip.A autem-no uprimne receno,nechce se mi kvuli vyvenceni Maxe ject na retezech dolu z kopce,pak je sundavat a pri navratu zase nandavat. :angry: To si necham,az nam dojde zradlo a budu muset do Kauflandu.Nenavidim zimu,todlecto ma byt na horach sakra,my jsem nizina!!!! :grinning:
Petru,parada,gratuluju! :slight_smile:
28. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek