• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@verca111 No to je fakt hrozný s těma ženskýma,co se furt vykecávaj :grinning: :grinning: :grinning: ....Mě poslala Košařka hned,ale já to měla kvůli nočním a hluku :fearful: ,tak mě netrýznila vězením doma.
@petrunka01 Petru,čoveče a jak to děláte se Šímou?To si taky musíš naplánovat,aby to vyšlo na procházku,na cestu do a z školky.... :confused: ,taky nějaký nákupy.Vim,žes psala,že manža vzorně zaobstaral,co bylo třeba,když si musela jen ležet......ale teď?Snad dr. taky ukecáš,aby jste se mohli někam vrtnout z baráku :confused: .
29. pro 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:12 • agenturaberuska
@bellatrix13 bell,je to právě docela na prd..já byla nakonec ráda,že mi dal aspoň nějaký,páč se vytáčel,že to pořád není 12.týdnů,nejradši by mě snad nepustil nikam.Ale teď jsem čím dál tím víc naštvaná.Jako chápu,že holt beru od státu peníze,tak bych si nemusela chodit každej den na kafe a nebo třeba na dovolenou,ale tohle mi přijde docela moc.Naštěstí má Martin směny,tak to jde,je i celé dny v týdnu doma,tak toho spoustu zařídí.Budu holt muset pořádně rozmýšletmkdy kam půjdu,nebo holt riskovat.
30. pro 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já byla ještě u MUDr. Černé, když jsem čekala Danečka a neschopenku jsem dostala v 18tt. Od začátku vycházky na 4 hodiny denně a jakmile mě přestalo bříško zlobit, tak mi napsala celodenní, takže tam to bylo v pohodě. Aspoň něco.
30. pro 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si představte, králíčka jsme si pořizovali s tím, že je můj, že se o něj budu starat jen já a že můj manžílek na "to" prdí. A víte, co se konalo včera? Bylo mi řečeno, ať mu chudáčkovi krásnýmu přesunu domeček do jiného rohu v kleci, aby s námi líp viděl večer na televizi!!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Mě to přijde "uhozený" mít v těhu nakázaný vycházky,už ani nevím jak jsem to měla u Jiříka,ale normálka jsem chodila kdykoli kamkoli tenkrát jsem měla úřednictvo na "háku" :grinning: ,jen vím že mi dr.Černá pomohla v tom ,že se nám rušil obchod a ona mě šoupla ihned na nemocenskou,takže jsem pak po mateřský dostala i odstupný :slight_smile:

Leni:grinning::grinning: ty chlapi!!!
30. pro 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no ono je vycházky a vycházky, pokud mamince těhulce prospívá klid na lůžku, aby se miminku nic nestalo, tak schvaluji, aby měla vycházky omezený, ono přeci jenom, když je vycházka celý den, tak to láká skočit tam a ještě sem... :confounded: ale pokud jak píše Bell jí nic není, a má nemocenskou napsanou jen proto, že dělá noční nebo s nějakýma nebezpečnýma látkama, tak tam nevidím problém... :sweat_smile: ono je to blbý být celý den zavřený doma, ale doktoři vědí, co je potřeba... pak těhulky lítají a končí v nemocnici :frowning2: :grinning:
náš miláček dnes odpadl kupodivu velmi brzy, tak jsem zvědavá, jaká bude noc :rolling_eyes:
30. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky,nejde jen o nějakou kafárnu či výlet.........ale taky hromada jinýho zařizování kolem :rolling_eyes: .To mi právě přijde dost uhozený jak na jednu stranu jsou lidi,co vohrnujou nos nad těhotnou,že těhotenství neni nemoc(jako např. moje tchýně),že ženská může dělat úplně všechno a snad jít i na šichty do kamenolomu(tedy ona chudinka tchýně obě těhotenství omdlívala a nemohla si pomalu ani vodu k napití sama podat,že :rolling_eyes: ) a na druhý straně se po těhulích chce,aby seděli doma ..radši,aby se jim nic nestalo.Tak pravda je někde na půl cesty neb v těhu se dá dělat spousta věcí pokud se to nepřehání,že.Já nevim podle mě už jen stresující to,že na obyčejný nákupy či úřady má člověk jen omezený časový úsek,který se prostě nedá dodržet.Nemluvě o obstarávání strašího dítka,že :confused: .No držim vám palce holky ať vás s těma vycházkama moc neštvou :confused: .Sin to má ještě dobrý co,stihneš to ve starym rodičáku :grinning: .

@lenik_25 :grinning: :grinning: :grinning: ...no to musíte přemístit domeček :grinning: :grinning: :grinning: .Hlavně mu nepouštějte žádný kuchařský pořad....kdyby tam zrovna běžel nějaký zaručený recept s králičím masem... :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tady ještě přihazuju fotečky Jájinky.Já je sice nechtěla dávat na net...,ale když ona je náš roztomilej skříteček :grinning: , tak se s ní taky musim pochlubit :grinning: ,jsou to stále ty neupravené neoříznuté :slight_smile: :
30. pro 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic šla mi sem nahrát jen jedna :confused: .
30. pro 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Bell taky znám jednu, která mi pořád předhazovala, jak ona ještě v 7. měsíci běhala po poli a shrabovala seno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to potěší, fotečka je krásná :sunglasses:
dneska pustí mamku domů a týden budeme čekat na výsledky biopsie, něco malýho jí v těch střevech našli, tak jsem parádně nervozní, babička umřela na rakovinu tl. střeva, tak jsme všichni tak trochu vyděšení... :frowning2:
31. pro 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsem prejeme hezkeho Silvestra a do Noveho roku svtup tou pravou nohou!!!
:slight_smile:
31. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsem prejeme hezkeho Silvestra a do Noveho roku svtup tou pravou nohou!!!
:slight_smile:
31. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mate 2x,abyste vedely! :grinning:
Sin,ja jeste den pred porodem plela zahony! :grinning:Ale nikomu to nervu jako priklad,ze jo... :grinning: Driv to bylo normalni,ze zensky delaly do posledni chvile a mimino vyprdly pomalu an mezi,ale to jsme drobet nekde jinde.Ted je velka pohoda,ze nechaji mamu doma,i kdyz ji vlastne nic neni... :wink: Ja se valela na rizikovce u obou a h...mi bylo,jen jsem byla holt stara a delala jsem po nocich. :slight_smile:
31. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak se chystáte na Silvestra. My budeme doma a dáme si dobroty a Bohemku a bude nám fajn.
Jinak Silvestrovské překvapení se nekoná.

Bell, krásná fotka, fakt moc :slight_smile: Skříteček je krásnej (krásná) :grinning:

Králíček má domek přestěhovanej. Nejdřív zmateně pobíhal v kleci, protože to má zrcadlově obrácený, ale jinak pohoda. A manžílek je rád.
31. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Krásná fotečka. No a já jsem od 18tt musela fakt poctivě ležet, protože jsem měla kontrakce. Takže ono je to fakt dost individuální. Kdybych neležela s nohama nahoře, čekal by mě nejspíš špitál nebo potrat. Takže jak píše Sin, já jsem vycházky zpočátku fakt ani nepotřebovala.
31. pro 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..my jsme taky doma a pomalu si chystáme dobrůtky.Martin je po noční,tak nevím,jestli vydrží:slight_smile:...
Leni,to je mi líto,ale vyjde to hned příště,věř tomu..
31. pro 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď jdu koukat na Ať žijí duchové!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je jasny,nekdo ma pakarnu treba cely tehu a nekdo tim propluje,ani nevi jak!Preju vsem tehulim nynejsim a budoucim tu druhou variantu. :wink:
Ja se nepripravuju vcelku nijak,oprazim si mandle,naleju si drink a zrejme usnu jeste pred pulnoci. :grinning:
31. pro 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem si teď dala hodinového šlofíčka a snad bych spala i dál, kdyby mě Daneček nevzbudil, že chce otevřít pudink :grinning: Tak do půlnoci určo vydržím.
31. pro 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák, holčiny, všem vám přejeme skvělýho Silvestra, ráno co nejmíň nových alkoholových opiček :grinning: a ať máte rok 2011 co nejpohodovější, nejvymazlenější a nejšťastnější :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky krásnýho Silvestra a šťastný Nový rok Vám všem přejeme:slight_smile:
31. pro 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Silvestra a ať je ten příští rok fakt moooc šťastný a splní se vám vše, co si přejete.
31. pro 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hezky si to všechny užijte, my dnes vstávali s prckem už v 6:30 a po o si prcek sice chrupnul, ale my jsme tomu moc nedali, takže asi zkoukneme nějaký filmeček na dvd a půjdeme chrupkat, já stejně pít nemůžu, manža sám nechce, rachejtle nevyznáváme, takže žádný vzrůšo :grinning: :grinning:
31. pro 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženský, taky všem přeju bezva Silvestr a celý rok ať máte pohodový :slight_smile: .Pro každého pohoda znamená něco jiného,tak Vám jí přeju každé toliko dle Vašeho vlastního přání :slight_smile: .Těhulkám, i těm budoucím, ať si užijete v poklidu a ve zdraví svá bříška a následně miminka :grinning: .Rozhodně se nenechte "potěšit" :grinning: tím jak jiná měla jiné těhotenství :grinning: .Každá jsme trochu jiná a v první řadě nám jde o to,aby miminko bylo zdravé a mezi námi ne o rekordy kolik toho kdo ještě cestou do porodnice shrabal či zryl :grinning: :grinning: :grinning: .
Sin,držím palečky mamce ať jsou všechny zprávy v novém roce jen dobré :slight_smile: .

Maki,chválím EMka :slight_smile: ...zrovna jsme je s Járou študovali,že rysy maj stejně dost podobný...i když Max je po tobě a Emča do Romana :grinning: ,rozhodně se navzájem nazapřou :grinning: .Přijde mi to nebo jsou si čim dál víc podobný.Postupně jak se Emča vybarvuje,tak jsou si podobní čim dál víc :slight_smile: .U nás to začíná být spíš opačně........jak se Jájina vybravuje,tak se holky začínají konečně trochu lišit :grinning: .
31. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Letos naposledy všechny zdravím :wink:

Přeji z celého :hearts: vám, vašim partnerům, dětem i všem, na kterých vám záleží, aby rok 2011 byl pro vás takovým, na který budete rádi vzpomínat a přinesl hodně dobrých zpráv a milých překvapení a zavál do cesty co nejmíň blbů :grinning:
Užijte si jeho poslední hodiny a vykročte tou správnou nohou...

Mám vás ráda a jsem ráda, že si tady takhle pěkně píšeme, tak ať nám to píše i nadále :wink:
31. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Dádulka se bojí petard, v posteli úplně křičel a volal nás. Takže už ho máme na rozloženém gauči v obýváku. Přenesla jsem mu sem jeho peřinky a už mazlí plyšového pejska a pozoruje.
31. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je blbý,pro ty děti to je fakt hrozný......náš malej zatím spí!Tak uvidíme do rána a petardy ho nevzbudily-kupodivu!
1. led 2011 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak u nás Dáda spal jak zabitej, celou půlhodinu po půlnoci jsem se modlila aby se nevzbudil, a že to byl rachot, ale on šel spát až kolem 21h takže ho to asi oddělalo...
ale teda byla jsem naštvaná, neb náš "milovaný" soused pod námi práskal petardy přímo z balkona a to tak šikovně, že kdybychom chtěli být my vyvalení na našem balkoně, tak nám minimálně půlka jeho petard skončí na hlavě, prostě to odpaloval přímo nahoru debil....takže jsme stáli za oknem, ale nic moc no... v ložnici to znělo, jako by se někdo dole honil a třískal při tom dveřmi.... no fakt hnus :rolling_eyes: a to je to sanitář v nemocnici :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. led 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky Novy rok!
U nas je slyset ohnostroj z Brezin i z mesta,ale z dalky,takze to az tak neva.Docela vam to nezavidim,ve meste musi byt rachot.U nas to nehlo ani se srnkama,postavaly na zahrade a cpaly se chlebem,jak kdyz se nic nedeje. :wink:
1. led 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek