• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
A takhle kulaty!!!Tak to chce megagaratulaci!!!! :grinning:
20. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,omlouvám se,hoooodně dlouho jsem tu nebyla.Nějak nebyl čas,vždycky jsem vás jenom dočetla a chvíli nebyla ani chuť ( trhali mi zub moudrosti,vyřádili se na tom dva zubaři,roztrhli mi u toho pusu,poranili dutinu pod okem a pohmoždili tvář ( několikrát jim do ní vylítly kleště).Takže jsem víc jak týden byla jen na polívkách a na kašičkách ( mimochodem Sunarky jsou výborný,Hami kaše mi moc nejeli :grinning: ).Stálo mě to 3 kila na váze,tak doufám,že mi je vánoce zase doplní.

Vítám všechny nové maminky,gratuluju dětem ke všem pokrokům,( ty naše jsou - už pěkně běháme,na 18měsících máme 83cm a 12,20kg a klube se nám 15 a 16 zoubek.Už nám budou chybět jenom poslední stoličky. :slight_smile: )Jo a začíná nám Kája hezky mluvit,začala i spojovat - Ája hají,táta pápá.... :slight_smile:

Prin gratuluju ke 30tinám a také ti je závidím. :grinning: :grinning:

Hani ( elektrona ),můžu se u tebe někdy stavit pro ty výrobky z Běláska?( jestli je máš teda u sebe ).Myslela jsem,že se tam ještě dostanu,ale ten zub mě uplně zazdil doma a na poslední 2 středy nám vyšla 18měsíční prohlídka a rehabilitace.Takže se tam dostanu až po Novém roce.

Kami díky za odkaz na ty fotky,jsou úžasný,nadělala jsem jich hrozně moc. :grinning: :slight_smile:
21. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,

takže nakonec jsme pořád marodi a v pondělí nemůžeme jít na to očkování.

Maki, vypadáváme tímto z té studie. Prý nám dají tu třetí vakcínu klidně v lednu, bude účinkovat, Daneček bude kompletně očkovaný, jen nás prostě na 99% vyřadí ze studie a přijdeme i o ty peníze. O nich jsem stejně ani nevěděla, když jsme do toho očkování šli a zdraví Danečka je důležitější. Peču na nějaký pitomý peníze. :wink:

Prin, moc gratuluji ke kulatým narozeninám, hodně štěstíčka, lásky a hlavně zdraví. A nic si z toho nedělej, u nás má v prosinci mamka narozeniny, táta narozeniny, babička svátek, Daneček svátek :slight_smile: Posílám velkou gratulaci k dalšímu zoubku.

Mílo, ahoooj. Ty jo, tak to jsem netušila, že ti i poranili dutinu. Ale ona stačí už i ta natrhlá pusa. Auuu. A díky za recenzi na kašičky. Daneček na Štědrý den dostane novou Sunarku, kterou ještě neměl :grinning:
21. pro 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milo,prozrad nam,kteri pani zubari ti to provedli???
21. pro 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin :slight_smile: taky se přidávám a gratuluju!Jo bejvávalo... :wink: já si to užila s 15kámoškama,to byl tenkrát mejdan :grinning:
21. pro 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
moc děkuju za gratulaci. Já na ty oslavy moc nejsem, ale něco malého jsme spáchali.

Milo,
už je to ale v pořádku ne? Pak běž k zubaři, děs :frowning2:

Maki,
už jste se potápěli? :sweat_smile:
21. pro 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin taky všechno nej ku kulatinám

Leni trochu opožděně i Danečkovi

Milo, trable se zubama nezávidim.

Chtěla jsem se zeptat, už ste asi skoro všechny zkoušely přáníčka na loonapix...přáníčko vytvořím, ale když dám save tak mě to vrátí na úvodní stránku :frowning2: nevíte co dělám špatně? Prostě se to neukládá, nebo netušim kam, protože mi nedá nic vybrat. Díky za pomoc
21. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,pristi lekci po Vanocicich jdeme pod vodu. :grinning:
Simce,me to dela taky.Povedly se mi jen fotomontaze,pranicka ne.Holky,poradte nam.
21. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce+Maki - mě to dělalo taky,hrozně mě to štvalo,ale přišla jsem na to,že mi to dělá jen,když ten program otevřu odkazem tady z koníka.Když si otevřu normálně internet a napíšu do vyhledávače ručně tu adresu,otevře se mi to a už to funguje,nevyhodilo mě to na začátek ani jednou a mám opravdu krásné montáže. :slight_smile: Zkuste to,mě to takle funguje.
21. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak můj zubař je Vybíral v poliklinice - chlap jak hora,rval to,páčil,ale nevypáčil.Tak mě poslal ke kolegovi - Vojtěch,nebo Vojtíšek nebo tak nějak,ten to teda vyrval,ale hroznym způsobem,ten mi právě roztrhnul tu hubu a poranil dutinu.( Leni,to mi zjistili až v pondělí na rengenu ).Ale už je fajn,jsem jim vděčná,že je to za mnou. :slight_smile: Teď 30 tam jdu znova,druhý den mi totiž vypadla plomba z další osmičky,tak jsem se objednávala,ale až později,že nemůžu otevřít pusu a doktor řikal,že mě chce vidět až po vánocích,že ho ještě bolí ruka. :grinning: :grinning: Ale to snad jen zaplombuje. :angry:
21. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Prin - nic si z těch narozenin nedělej,my dneska byli na oslavě neteře,slavíme je vždycky dopředu,narodila se totiž 24.12. v 18.30hod.Přímo pod stromeček. :grinning: :grinning:

Taťka nám včera odjel,je v Holandsku,zítra ještě jede do Belgie a pak snad domu,tak nám držte pěstě,ať ho tu máme včas.Jo a tchán je pro změnu v Norsku,pokud v pondělí večer nestihne loď,tak máme po vánocích ( jsme všichni společně u tchýňáků v Nebočadech ).Dám vám vědět. :slight_smile:
21. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, taky zdravím po delší době

Mílo tak Vybíral byl taky můj zubař a raději jsem šla jinam asi rok jsem měla otevřwený zub a pořád bolel a bolel on to jen pročistil a jinak nic, tak a moje nová zubařka ho zachránila asi po třech náštěvách, byl to dobrý zubař ale už není, je mi ho líto ale svoje zuby už bych mu nesvěřila. Přeju brzké uzdravení zuby jsou humus

Jinak všem oslavencům vše nejlepší ať už svátky či narozeniny. :wink:

Mílo já taky byla na oslavě narozenin kamarádky holčička je taky 24.12 :wink: Jo a Míla má pravdu, když tu adresu zadáte ručně tak to funguje, MÍLO DÍKY
21. pro 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holcinky a miminka...
My jsme dneska trajdali - dopoledne jsem rychle uvarila a bylo taaak krasne, ze jsem s Petou vyrazila k rodicum pesky pres mesto - krasna prochazka...
Dopoledne fnukal, trapilo ho kakani, no desny, doslo i na rourku.
Odpoledne hodne spinkal, pak jsme ho u rodicu meli v lehatku v kuchyni, vsechno sledoval, smal se na babi a dedu, ti byli v 7. nebi....
Pak dorazila segra s detma a manzelem, vsichni Petu obskakovali a on rozdaval usmevy -no nadhera!!!
Vcera jsem do noci balila darky, jeste mi jich spusta chybi pobalit - jsem jak Andy, vyblbnu se s tim a nevim, kdy skoncit
Vcera v noci Peta dal rekord spal od 8 do 02 = celych 6 hodin!!! Ale mne to bylo houby platne ja sla spat o pulnoci...

Prin, vse nejlepsi k narozkam a bud rada, ja jsem totiz zjistila, ze ty nejhezci roky prisly az po 30-ce ;)
21. pro 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Vojtěcha mám zase já,prej je to ras,nikoho bych tam neposlala,ale já si ztěžovat nemůžu,se ho bojim,tak tam chodim :wink:

milo,
snad bude brzy lépe :wink: ,tos me nepotěšila,já mám jík k nemu na trhání v lednu :frowning2:
21. pro 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno,
blahopřeji Šimonkovi k svátku :slight_smile:

Holky, včera nás manžel vytáhl do Drážďan na vánoční trhy - ty byly nádherné :dizzy_face: ...

S tím loonapriem - já když dám save, tak se mě to na další stránce zeptá, zda to chci uložit, když to potvrdím, tak i fotku uloží na plochu pc.
22. pro 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.

rya - to je přesně to,jak jsme tady kdysi diskutovali,co člověk,to názor a jiná zkušenost.Já to mám zase opačně,chodila jsem ke Strnadovi,"léčil" mě dva zuby,trpěla jsem jak blázen a Vybíral na to šáhnul a bylo to.Navíc tam chodim i s oběma holkama a je na ně milej.Akorát by mohl vyměnit sestru - ta je hrozná.Je to fakt,co člověk,to jiná zkušenost. :grinning:

nattally - neboj,já si myslim,že to nená tak hrozný,moje mamka byla týden přede mnou a trhal jí 3 osmičky najednou a byla v pohodě.Mě to nemohl vyrvat,řikal,že to byla rarita,osmičky jsou dvoukořenové a já jí měla čtyřkořenovou a zasahovala mi právě až do té dutiny.Byl to zub jak kráva,když ho vytáhnul,běžel mu ho ukázat ( Vybíralovi ) a plácali se po zádech,jak jsou dobrý. :grinning: :grinning:

Kami - tohle se mi tam taky ukazuje,ale jenom,když to ručně otevřu.Když to dám tim odkazem,tak už když kliknu na to "vytvořit",tak mě to vrátí na začátek.Bavila jsem se o tom s kámošem,co tomu rozumí a řikal,že se to stává,když je to takle z odkazu,má se to prý správně zadávat do vyhledavače a pak to funguje bez problémů.Ještě jednou díky,je to super program. :slight_smile: :wink:
22. pro 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
milo,
tak já uvidim,mám takovej jeden zub navíc,proste je za tema v druhý řad,me nevadí,je mu se to nelíbí........už mi to řiká dva roky,at jde ven,ale já se bojim,nijak minevadí a je zdravej,tak nevim.no uvidíme........

Kami,
dekujeme za přáníčko :wink: a jak to vypada s mimi??????????

Verčo,
ty si blázen,i když já včera dražila zas tu mikču Ecko a končilo to v půl 12,takže já nebalim,já dražim :grinning:
22. pro 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, všem přeji hezký den :slight_smile: Sice tam mží, jak tak koukám a je tam trochu šero, ale třeba se to během dne ještě vyčasí.

Simcecz, děkujeme za gratulaci :slight_smile:

Mílo, tak hlavně, že je to za sebou. S osmičkama jsou prý vždycky potíže a prý se hrozně kazí a často i vylezou rovnou zkažené. Prostě zbytečný zuby a pak kvůli tomu taková bolest :frowning2: Aspoň, že už si užiješ Vánoce v klídku, viď? A věřím, že ten druhý zub snad nebude potřeba vytrhnout.

Verčo, tak nám ta procházka ještě před Vánocemi nevyšla, co? My pořád marodíme, dneska jdeme na kontrolu, tak uvidím, co nám doktorka řekne a jestli zas nebudu třeba nakupovat jiné léky za čtyři stovky. Já jsem včera večer taky balila. To bylo pořád, že bude málo dárků a nakonec taková kupa. Dneska ještě zabalím pro Tomáše, včera to nešlo, když nade mnou seděl a koukal a propůjčoval prsty na vázání balíčků :grinning: Máš taky Péťu smíška koukám. Náš Daneček se taky pořád směje. On snad ani nepřestane. Směje se, i když má teplotu.

Šimonkům přeji všechno nejlepší k dnešním svátečku :slight_smile:

Mílo, ještě něco. Máš pradu, že co člověk, to jiný názor. Táta zas chodil roky ke Strnadovi a ten mu prý každý zub hned vyrval a ani se nepokoušel léčit. Tak šel k Živnému. U něj jsem i já a naprostá spokojenost. Mě zase jednou zničil Duda v Boleticích, když si zkoušel nové vrtačky. Vyblbnul se poprvé a naposledy.
22. pro 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,
:cry: já jsem to včera bohužel dostala :cry: , takže se objednám do Pronatalu a v lednu pojedeme na umělé oplodnění. Už nechci dál čekat....snad se nám to s pomocí lékařů podaří.
22. pro 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.teda,dneska je ale hnusně :frowning2: :frowning2:
Odpo už nikam nejdu a předáme Šímovi dárky,příjde i švagrová se švagrem,teď čekáme na dědu,tak si to Šimonek užije :slight_smile:
22. pro 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milo,diky,pak to zkusim.A ten zubar-ja jen,abych vedela,komu se vyhnout. :grinning: Chodim teda k Trckovi a k Bolfikovy,ale clovek nikdy nevi...
Simonum vsechno nejlepsi!!! :wink:
Kami :frowning2:
22. pro 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nattally přejeme Šimonkovi vše nej k svátku,hlavně zdravíčko!U nás docela pohoda,dnes jsem byla s kámoškou na pokecu v internetový kavárně,máme mimča stejně starý rozdíl 14dní,tak bylo co probírat.Dokoupila jsem nějaký blbiny a hotovo.Hezký zbytek dne :slight_smile: :wink:
22. pro 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám taky hotovo. Všechny dáreky defitinivně dobalené, cukrovíčko na talíři, už mi tu i svítí stromeček. Můžete mrknout na foto :slight_smile:
22. pro 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,Loonapix funguje.Napsat adresu ruco a pak to jde!!! :wink: Milo,diky.
22. pro 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem dekujem za gratulace :wink:

kami,
tak snad se to už povede takhl,taky jsem chtela jít,když to nešlo :wink:

petrunka,
Šimonkovi taky vše nej..........je to asi nevim ted jak dlouho jsem vás videla u Políra s manžou a Šímou :wink:

leniku,
tak to jsi šikovná............malej má radost vid :wink:
22. pro 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šimonkům vše nej :sweat_smile:

tak já už do města vůbec nejedu. Pokazil se nám foťák-totálně, tak jel Michal koupit nový a když se vrátil tak říkal, že tolik lidí co je ve městě, jsem v životě neviděla. No a pak chtěl parkovat u Kauflandu že koupí Jardovi plavací vestičku v bazénu a nemohl skoro zaparkovat. Děs :cry:
22. pro 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty blaho, Lenko, ty uz mas strom a pod nim darky??? To ziram, ja si rikala, kdyz jsem videla tu PF-ku, kdes to vzala.......!!! :grinning:
Tak dame vychazku pristi rok :wink:
22. pro 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, má radost :slight_smile: On viděl vánoční stromek u našich a byl tak u vytržení, že jsem ho musela udělat doma. Ale my jsme ho vždycky dělávali předčasně, abychom si ho pořádně užili. U nás to nebylo zdobení stromku v noci z 23. na 24. prosince, ale zdobil se předem PRO Ježíška.

Verčo, jasan, na vycházce se stopro domluvíme. Jojo, proč máme stromek, vysvětluji ve vzkazu pro Natt a dárky jsem balila a rovnou je nechala pod stromečkem, protože mně se to líbí, Tomášovi je to jedno a Danečkovi to ještě nedocvaklo, že Ježíšek zaklepal na dveře předčasně :grinning: Příští rok už to tak nebude.
22. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za gratulace.Dneska byl návštěvní den a Šíma si to užil.
Ještě zítra musíme do města a už teď se toho děsím-to bude lidí :angry: .No,jo,ale něco jsme nechali na poslední chvíl,tak nám nic jinýho nezbyde...
Zítra se taky chystáme postavit a ozdobit stromek.Šimonek je úplně u vytržení,když nějakej ve městě vidí,tak se moc těším,co bude říkat na stromeček u nás doma :slight_smile:
22. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, od soboty jsme byli až do (skoro) teď v Jihlavě u příbuzenstva, vůbec nestíhám dočíst, jen tu zběžně registruju nějaké gratulace k jubilejím a svátkům, tak se samozřejmě připojuji a všem oslavencům a oslavenkyním přeji všechno nejlepší!
No a hlavně vám všem tady a vašim rodinám přeji krásné a pohodové Vánoce, ať vás rozzářené dětské oči hřejí ve vzpomínkách po celý příští rok, který ať je plný lásky, štěstí a hlavně, ať se vám vyhnou všechny nemoci a úrazy!
Lara
22. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek