• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky, zdravím vás v novém roce, který bude určitě moc fajn :slight_smile:
Dneska jsme odvezli Danečka k našim, spí tam do zítřka. No a jak jsme tam vystoupili před barákem, tak všude krev. Došli jsme domů a táta obvaz nad okem. Samozřejmě zas střílel petardy a jedna (ta dlouhá) mu vlítla do místa, kde má obočí, navíc bere léky na ředění krve. Soused mu to zastavil přikládáním sněhu. O oko nepřišel jen díky brejlím, které to přibrzdily. No šílený. Měl to tak na 3 stehy, ale nikam nejel, tak se to snad dobře zacelí. Vypadá, jak když vymlátil celou hospodu :grinning: Nebo spíš ona jeho :grinning:

@singid Dádovi petardy loni a předloni taky nevadily, až letos. Asi to prostě víc vnímá. Ale pět minut před půlnocí nám usnul, byli jsme s ním nakonec v pokojíčku a popíjeli tam mezi hračkama šáňo.

@makinka.1 Vy se tam máte jak v pohádce, když zrovna nepotřebujete někam jet autem, co? :slight_smile:
1. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pohadka "Bylo nebylo na Konci sveta" :grinning:
Ten tvuj tatka je teda akcni,mel vic stesti nez rozumu.Ja bych se toho nedotkla,nesnasim to.
1. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek v novém roce :slight_smile: .U nás včéra jedno(mladší)dítko usnulo v 19h a druhé dítko ve 20h a spaly jako když je do vody hodí :grinning: .Jaruška se probudila až zasejc k tý druhý hodině..to má teď v hlavince naprogramováno,že se musí až do rána bílého nakvartýrovat ke mě do postele a k prsu :rolling_eyes: .Sbírám síly na pár prořvaných nocí a odstavit jí na noc úplně-Už jsme to měli skorem zmáknutý,ale jak měla před měsícem rýmu......tak nespím zas :confounded: .Jinak petardovej bordel tu byl po vsi šílenej.Odstřelovali nás ze všech stran.Sotva dostříleli ze sídliště,tak začala přehlídka ohňostrojů z rodinných domků.No naštěstí dětem to bylo fuk.My si připili zeleným čajem a šli jsem kolem jedný spát :grinning: .Dneska jsme si po obýdku zajeli do parku pod Kváďákem..tak jsem tam tak nasávala atmosféru mého dětství :slight_smile: .Byla tam hromada dětí na bobech-včetně Janičky,takže se krásně vyblbla.A hned jak jsme dojeli dom,tak jsme začali projíždět na netu bazárky,aby jsme sehnali pořádný lyžičky a přeskáče.Doufám,že na něco kápnem a příště už jí potáhnem na kopec na lyžičkách :grinning: .

@singid Sin,tihle báječní sousedi....už jsem zažila i hasiče v obdobném případě.Bydlela nějaký čas na sídlišti na Kamenický a nějaký be*il měl ohňostroj z balkonu...samozřejmě mu to blaflo.Hasiči se k tomu skorem ani nedotali neb na sídlišti bylo auto na autě no bylo to chvilku drámo :rolling_eyes: ....a samozřejmě nebyl zdaleka jediný,kdo se takhle bavil :rolling_eyes: ...ke hrůze ostatních :rolling_eyes: .
1. led 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já se hlásím v novém roce.
U nás byl Silvestr domácí a poklidný - Petříka nic nebudilo - ale máme okno z ložnice do Bažantnice a tam byl celkem klid. A taky, co máme tu zázračnou usínací lampičku, tak opravdu krásně usíná i spinká.
My šli spát kolem 2. hodiny, ale trpaslíčka to moc nezajímalo - v 6:10 mi skákal po hlavě :wink:
Petardy aj taky nesnáším a neprovozuji :angry:

Dneska jsme byli všichni na novoročním obědě u našich, spojili jsme to s vyvenčením všech přítomných dětí (Adam tedy zavčasu odešel :grinning:) a bylo to fajn. Věřím, že se tento rok vydaří... :wink:
1. led 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všem přeju krásný nový rok, doufám, že jste všichni Silvestr přežili v pořádku. My ano, tatínek ž nás opustil a v těchhle chvílích cestuje zasněženým Švédskem zpět do Norska.
Ondra má jít v pondělí na oční vyšetření, takže mu odvčera kapeme do očí atropin, vypadá chudák jako sjetej. Mě čeká zítra obíhání úřadů, musím se odhlásit z pracáku a nahlásit se na VZpojišťovně, sociálce, finančáku...br. No ale odvčera jsem oficiálně podnikající fotografka a grafička :slight_smile:
2. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, tak to gratuluji a přeji hodně spokojených klientů. Úřady nezávidím, ale ty to zmákneš levou zadní :wink:

My byli dnes v Rajských ostrovech - mají tam BYBY a Petan na ně tedy zíral, zato hadovi nevěnoval ani pikosekundu a to se tam plazil (tedy had!) :grinning:
2. led 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Makinko, taky bych v životě nesáhla na nic, co se týká pyrotechniky. Nesnášim to. A jestli na to někdy sáhne moje dítě, přerazim mu ruce.

@larakroft Tak ať vám to na očním dobře dopadne. A proč musíte kapat takhle předem? A gratuluji k podnikání, paní podnikatelko! Jsi šikovná, tak ti to určitě bude vynášet.
2. led 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,taky ujizdite an rybach?My taky!ZOOshop u Kaufu je nas pokazdy,kdyz jdeme na nakup. :wink:
2. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Focení Bělásek podzim :wink:
2. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni, je to spešl vyšetření, na kontrole před Vánoci se Dr. Kostolné cosi nezdálo...no a ještě tak týden až dva po vyšetření bude mít Ondra poblémy s viděním nablízko. Tak hlavně ať to dopadne dobře.

Jinak máme na zahradě hromady sněhu, takže kluci lyžujou, teda jen Macek, protože už dorostl do Ondrových lyží a jemu jsme ještě nestihli koupit. Ale on stejně radši kope do balónu nebo ho hází do koše.

Vánoce u nás byly krásné, sice místo záchoda jsme zprovoznili jídelnu, ale aspoň jsme se u večeře nešťouchali loktama do žeber. Ačkoli jsme si všichni slibovali, jak letos nebudou žádné dary, bylo jich dost i tak. Na Štěpána jsme jeli do Jihlavy a byli jsme tam až do 30., cestou zpět jsme se satavovali v Praze, sehnali jsme mi konečně pořádné zimní boty, děti jsme vzali do Národního muzea a ač Zdenda brblal, podařilo se mi je odložit v MCDonaldu ve Vodičkově a odskočit si naproti do Galerie Leica na výstavu fotografií. Děti byly samozřejmě nadšené. Já též :grinning:
2. led 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den.Zpravy ze sportu:Dnes v noci se konalo v Decine mistrovstvi Ceske Republiky v hazeni dudlikem do dalky.Na prvnim miste v juniorske kategorii"Kojenec" se s velkym naskokem umistila Ema P.Jako hlavni cenu ziskala svuj PRVNI ZUB!!!!!!! :grinning: Jeji trenerka byla odmenena olympijskymi kruhy pod ocima! :grinning:Konec tiskove zpravy CTK.
3. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, gratuluju!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace k zoubku!!!!!!
3. led 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratulace veliká, nám se 4ky klubou už asi 3 měsíce a nic :frowning2:
3. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:

@larakroft Aha, tak proto ty kapičky.A tak dlouho bude blbě vidět jo? Tak držím palečky, ať je to k něčemu a Ondra je v pořádku.
3. led 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy, já se asi zbláznímmmmmmm :grinning: Jsem to nevydržela a testla, i když MS má přijít až zítra... a jsou tam // !!! :grinning:
Teď jen, aby se pan Zrníčko udržel a vydržel do září :slight_smile: Už teď jsem vykleplá, přeci jen se bojím, aby to nedopadlo jako předloni :frowning2:
3. led 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ty jo,dalsi tehule!!!Gratuluju moc!!!!Je to bezva! :slight_smile:
3. led 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Ahoj, moc gratuluji. Mám to taky dostat zítra, ale myslím, že dostanu :frowning2:
3. led 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčoo no hurá!! :slight_smile: Neboj snad to bude OK,te´d se snaž jen něco nabrat,nějaký kilíčko se Ti hodí :wink:
3. led 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Ještě to tu vydejchávám :grinning: Nečekala jsem, že se nám to povede takhle rychle :slight_smile: A s nabíráním si myslím nebude problém, jen za svátky mám tři kila nahoře :grinning:
3. led 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo to je dobře :wink: Ty to fakt potřebuješ :grinning:
3. led 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova super,super,super..gratuluju:slight_smile:
3. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova ,
ty jo,tak to je mega čárka.............tehulky,jen tak dál a v pořádku..............gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!
3. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nám ten rok krásně začíná - gratuluji @ivanavorlickova !!! :wink:
3. led 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prodávám patrovou postel (užší dvojlůžko, cca 200x140 cm) i s matrací, pracovním stolem, schůdky. Schůdky lze stěhovat podle potřeby, na obrázku není vidět stůl, ale jde o pracovní desku po celé délce 200 cm. Výška postele je přibližně 180 cm, okolo lůžka je zábrana 20-30 cm. Je používaná pár let. Cenu si navrhněte sami :slight_smile: Podmínkou je vlastní odvoz, a to co nejdříve, klidně ihned.
3. led 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova :grinning: taky moooooc gratuluju a držim palečky :wink: ať je vše v pořádku :wink: ,tfuj,tfuj,tfuj pro štěstí :slight_smile: !

Holky,sakriš to je,ale sezona :grinning: to zas bude v porodnici narváno :grinning: :grinning: :grinning: !
3. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že Mikuláš i Ježíšek byli letos štědří :sweat_smile: a tak se připojuji ke gratulacím všem těhulkám a samozřejmě přeji ať je vše tak jak má být-zdravé, krásné, klidné!!!

čas strašně utíká a já už nestíhám dočítat :( ... ať se Vám daří v tomto roce!
4. led 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,podejte info,neni nekde ted nejaka sleva na Pampersky?
4. led 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Maki,neporadím,v krámě jsem už pěkně dlouho nebyla:slight_smile:
Holky,to naše zvíře je neuvěřitelný.Dneska jsme na chodbě potkali sousedy,mají dva kluky-jeden je jako Šimonek,druhý mladší.Já si s tou jejich maminkou tykám.Šimonek hned,že by někdy mohl jít k nim na návštěvu,kluci se toho chytili a když jsme přišli z venku,tak si pro něj došli:slight_smile:.Podotýkám,že se s těma klukama nevídá,jen občas na chodbě a dneska tam byl poprvý.Vůbec nezaváhal,když přišli,hned byl u nich.A teď jsem si pro něj šla a on tam v klídku večeří!!!!!!!Prý mi ho za chvíli pošlou... :grinning:
4. led 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, slevy nevím, ale kupovala jsem (v pátek) 6-ky v Kauflandu 54ks za 275,- (takže kus za 5,17 - zatímco v Hypru vyšly kus na 7,70!!!) Asi tam za tu cenu budou mít i ty menší velikosti...
4. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek