• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Petrunko, to je dobře, že se neztratí. Buď ráda :wink:
4. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,neztratí,jsem ráda,že je společenskej,ale nevím,po kom to má.Já byla děsnej stydlín a i teď se nerada seznamuju,páč to prostě moc neumím...
4. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš dobrý, Šimonek tě poseznamuje, že budeš koukat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mě,ale tuhle byli kluci v Hefaistu a mohli prý mít novou maminku :grinning: :grinning: :grinning: .Šimonek se s ní dal do řeči,prohlásil,že jsou s tatínkem sami (myslel v té kavárně) a cizí maminka už by si pomalu přisedávala-říkala,že je taky sama :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco diky.Ja jak se ted nikam moc nedostanu,tak nemam info a ve ctvrtek vyrazim na plavani s Emou,s Maxem na preocko na klistovku,pak ho predam tchyni a razim na meganakup.Tak abych vedela kam. :wink:
4. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,dobrej seznamovac!!! :grinning:
4. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak Ondrovi našli zkřížený astigmatismus, takže za 14 dní, až vymizí účinky toho atropinu, jdeme na další kontrolu a asi bude mít brejličky. Jo, dnes ztratil rukavici, mohl mě vzít čert, páč mu je Zdenda přivezl z Norska a byly dost drahý, neb jsou funkční...jinak má asi 3 pár těch obyč vlněných prsťáčků, ale dejte mu je do školy, když víte, že se v družině vrtají na zahradě ve sněhu, že...
Martin měl dnes záchvaty vzteku, celý odpoledne řval, že jsem ho nechala uklidit krabici hraček, který vysypal u našich mezi dveřma...prostě tam řval a seděl nad tím a řval a řval. Asi hodinu. Hustý.
Jo, pozitivní na dnešku bylo, že jsem narozdíl odvčerejška nezapadla do závěje u školky.
4. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Zítra jdu na výško prsa,konečně jsem se odhodlala a došla na gyngu,tak zítra rovnou jdu ať mám klid,už mě to zlobí přes 2 měsíce!Dr prohmátl a říkal sám že to zduřelý mám,já už totiž měla za to že si to snad i namlouvám.... :unamused:
4. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Držím palce :wink:
4. led 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro dík,ale myslím že to bude ok.............
4. led 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 :grinning: :grinning: :grinning: Petru,koukám kluk se fakt neztratí :grinning: :grinning: :grinning: .Když ony děcka maj ještě tak krásně nezaujatý pohled na svět a ta jejich upřimnost a ukecanost :grinning: ,to jim jako dospělí už můžem jen závidět :grinning: .Naše Jaňulka se zasejc na návštěvách s tchánovcema a při rozvozů zubů s tchýní poseznámila s tolika podnikajícíma lidma a doktorama a na férovku jim vypráví všechny své zážitky a radí jim,co maj a nemaj dělat a samo jim tyká,že :grinning: .Vopice jedna :grinning: ,jenže jí je to vlastně úplně fuk,jestli si bude povídat s popelářem nebo s prezidentem republiky :grinning: .

@larakroft Laro,Ondra s brejličkama... :slight_smile: neni on náhodou váš ?!Teď,aby sis nechala udělat aspoň sklíčka do obrouček,aby si netrhala partu :grinning: .Jinak řvaní nad bednou hraček........uuuu to u nás taky známe :rolling_eyes:.Někdy mám pocit,že jsem místo příkazu ukliď si svoje hračky,řekla něco naprosto hororovýho :rolling_eyes:.
:
@terezam22 Terez držim palce,lepsí je to vyšetřit a mít klid a ne jen hromadu pochybností.Zlom vaz :slight_smile: !
4. led 2011 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak jsem objednaná na příští pondělí,pak ve středu na imunologii,došel mi ZODAC a pčíkám ,škrábu se po celém těle jak kdybych měla blechy!Hrůza :grinning:

Petrunko :grinning: náhodou to je kabrňák,ale seznamování s cizíma maminama bych mu zatrhla!! :grinning:
5. led 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, tak Šíma mě pobavil :grinning: Ten je dobrej :grinning: Posílej ho tam častějc a nemusíš vařit :grinning:
5. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nechcete nektera slevovej kuponek na Sunar nutra defence 2?Je na slevu 50%
5. led 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/domaci/221512-matka-letosniho-prvniho-ditete-v-usti-zrusila-adopci-a-chce-odmenu.html

Holky to si přečtěte.......no mám na to svůj názor,žádný dítě zpět a prachy už vůbec néé,ale asi dobře všechny víme co to bude zač........tedy ta matka!!
5. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Teda tak to je vážně síla... :unamused: A myslím, že po přečtení toho článku je každýmu jasný, co je tahle "maminka" zač...

Teda ženy, já od včerejška žeru jak zjednaná, tak jsem si roztáhla žaludek, že mám pupek jak při Pavlínce někdy v pátým měsíci... :grinning: A mám žízeň na pivooooo, myslíte, že se něco stane, když si naliju malilinkatou skleničku Gambáče?
5. led 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo dej si NEALKO!To bude lepší:slight_smile:
5. led 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivanko,nestane se vubec nic... :wink:
5. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nealko jsem právě vypila včera, teď jsou v lednici už jen Gambáče :slight_smile:

Ale snažím se jít na to zdravě :grinning: Včera jsem si koupila kyselinu listovou 1000mg a každej den budu dlabat a taky piju denně kontryhelovej čaj :slight_smile: Jediný, co mi moc nejde, je to přestávání s kouřením... :frowning2:
5. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neplas,kdyby sis neudelala test,tak jeste ani nevis,ze jsi tehu,melas to dostat az dneska ne?Byt tebou,tak se zamerim spis na to koureni,to nadela daleko vic skody,nez obcasna sklenice piva.Pivo je zdravy a 1 sklenicka jeste zadny mimino nezabila. :wink:
5. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo Ty jěště stále kouříš??Téda hoka jedna!!Podívej se na Báru tak když se dozvěděla že je těhu(mimochodem dnes už je celý den v porodnici) tak ihned ten den přestala!Vem si příklad ,nenič mimčo,sebe ani Tvoje super hlasivky!Jěště zpíváš mimochodem??
Páč teda holky Ivča zpívá božsky!! :slight_smile:
5. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Dostat jsem to měla včera, ale je fakt, že u Páji jsem si první test dělala až po týdnu zpoždění a do tý doby jsem byla docela samá pařba :grinning: A žádný následky to na ní nezanechalo, teda kromě toho, že je střelená po mamince :grinning:

@terezam22 jj, pořád ještě mi to občas ujede a zapálím si, ale od toho pondělka jsem dohromady vykouřila asi pět cigaret a to jsem předtím hulila jak tovární komín :slight_smile: A zjišťuju, že mi to ani už nějak nechutná, takže snad to přestávání půjde v pohodě :slight_smile: Mimochodem - Bára kouřila? To je mi novinka... :fearful: A co její mimčo? Ještě není venku? Nebo už je na světě a Bára si "užívá" po porodu? :slight_smile:

Posledních pár let už zpívám jedině v sebeobraně, na hodiny nejezdím už šest let a naposledy jsem si zabékala, když jsem ještě učila :slight_smile:
5. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo s tím zpěvem to je škoda žes toho nechala!!!
Máš IP! :wink:
5. led 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Přečteno :slight_smile: Odpovím ti zítra, teď jdu směr sprcha a za hodinku mám mužíčka doma z odpolední :slight_smile:
5. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,ja taky neco vypila,kdyz jsem cekala Emu-teda nez jsem zjistila tehotenstvi.Ale prvnich 14dni neni tech par zarodecnych bunek stejne napojeno na tvuj krevni obeh,takze NO STRES. :wink:
5. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
gratuluji k dalšímu miminku, ať je vše v pohodě....
u mě se docela lepší to celodení nechutenství, už se to snad brzy srovná... včera jsem si dala špek s chlebem a na to hrušku, docela mi to bodlo, ale když jsem si za dvě hodinky vzpomněla, co jsem to vlastně snědla, tak mi bylo na blindění :grinning: :grinning: :grinning: manža nechápe...

dnes kafíčko s kamarádkama, už se těším,

mějte se krásně pa
6. led 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráááá :grinning: ,ráno jsem našla Jájince další dva zuby-horní jedničky .....tak uff,uff :fearful: .Já věděla,že už to musí přijít každou chvíli neb už byla fakt protivná jak činže :rolling_eyes: .

@ivanavorlickova No hele ,já teda jsem dost jako nekompromisní v názorech na kouření,alkohol a kofein v těhu :fearful: ,ale to je každýho věc.myslim,že jak píše Maki,když si jednou za uherák cucneš,aby se chuťový buňky užili,tak to není pohroma :grinning: ...teda pokud top nejsou tři dvanáctky denně,že.Ale držim palce s tim kouřenim...to je fakt jako opravdu hnus.Vyděržaj pijaněr,vyděržaj :grinning: :grinning: :grinning: to těhu není zas tak dlouhý to zmákneš i bez nikotinu :grinning: .
6. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Sin,teda jako hruška,špek a chleba má vcelku logiku na trávení :grinning: :grinning: :grinning: ,ale teda kombinace je to fakt prazvláštní...chuťově :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Kontryhel v těhotenství nepij!
6. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Jo a i když se říká, že se může sklenka vína apod., tak já bych si v těhotenství teda nic alko nedala.
6. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek