• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@terezam22 No ten článek je síla! Nejen, že bych jí to dítě nedala, když se ho předem chudinky zřekla, ani peníze bych jí nedávala a ještě bych jí mrchu snad zastřelila! Ježiš, to se dějou věci!
6. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
lenik_25 to máš pravdu!!

ivanavorlickova kontryhelový čaj opravdu nepij,můžeš jestřabinový ten je na podporu mléka,ale asi bych ho začala pít ke konci těhu.Spíše se zbav toho kouření :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ivčo dnes se Báře narodil kluk František,ale teda císařem,prý víc poví ústně...

singid úúúžasné kombinace :grinning: ,ale já nejsem těhu a zkrátka po jídle si musím dát ihned něco sladkého..a i tak přes den splácám kde co.. :slight_smile:
6. led 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell :grinning:
dneska jsem se smála Dáda mi lohnul mobil a volal, když jsem pak koukla, tak se snažil dovolat panu zubaři:slight_smile:))))))
já tedy v těhu moc nehřešila, jeden panák byl omylem, to jsem ještě nevěděla, že jsem těhu, já jinak moc nepiju ani vínko, ani pívečko, ale taky jsem na něj za těhu chuť měla, tak jsem si sklenku dala...myslím, že ve vzduchu je mnohem víc škodlivin :frowning2: i colu jsem pila, ale vše s mírou, když jsem měla chuť tak jsem se moc nebránila ale hektolitry jsem nepila :wink: a vzhledem k tomu, že jsem měla chuť na vyloženě nezdravý věci (hamburger, hranolky,... :grinning: ) tak to bylo fakt těžký :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2011 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky..
dneska jsem byla na odběrech a pro průkazku,takže jsem konečně oficiálně těhotná :slight_smile: .Já teda mám taky cutě právě na samý nezdravosti-hranolky,klobásky,utopence...Tuhle jsem si právě dala u švagrový utopence a chvilku na to polárkáč a bylo mi dobře :grinning: .Co se týče alkoholu a spol..nejsem úplně striktní,ale teď stejně na to nemám ani chuť.Na Silvestra jsem měla decku vína a mám zase vystaráno na nějakou dobu.Kafe nepiju,ale dávám si občas colu,protože jako jediná mi zklidňuje žaludek.Nevolnosti totiž pořád neustupují,není to nic hroznýho,spíš setrvalý stav..nikdy mi není úplně dobře.Jo,a 20.1. jdu do nemocnice na UTZ,tak snad bude vše v pořádku..
6. led 2011 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a co zázvorová limonáda a lízátka zázvorový?Zkuste to,hlavně ráno doporučují mít u sebe na stolku piškoty+vodu a dát si to hned než vylezete z pelechu........
Petrunko jo cola mi taky zklidnila žaludek,ale měla jsem jí jen 1x v těhu.......
6. led 2011 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Grešík má kandovaný zázvor, ten jediný z toho všeho zázvorovýho mi pomáhal. Lízátka bohužel vůbec. Jak píše Terka, piškoty jsou super a ven jsem si brala mussli tyčinky bez polevy, ty mi taky pomáhaly. Petru, zkus si tu colu namrazit jako led v kostkách a pak cucej. Pomáhá.
6. led 2011 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni kam se na nás hrabou starý báby z radama :grinning:

Já si dělám svařáčka :wink: musím toho kámošky chlapečka zapít!No néé :slight_smile: :slight_smile: !!!
6. led 2011 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,díky za rady..zázvor mám kandovaný i jako bonbony a nepomáhá,jelikož mi to nechutná,takže je spíš kontraproduktivní...Ale dá se to přežít i bez ničeho,jen to není úplně příjemný.Piškoty často snídám,ale musli tyčinky mě nenapadly,to by mohlo pomoct.A jím dost sladkýho,jak normálně sladký moc nemusím,tak teď docela jo.U Šimonka to bylo to samý...Cola jako ledíky je dobrej nápad
Terko,jen si dej,jasně,zapít se to musí (hlavně,že je nějaká výmluva,že....) :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2011 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj zeny.Po dlouhy dobe jsem se vydala mezi lidi,kdybych sedela doma,udelala bych lip.Vstali jsme akorat,abysme vsechno stihli,ovsem se to zacalo sypat hned rano.Max nespolupracoval,chtel si hrat,rozdovadel Emu,takze ji obliknout byl nadlidskej vykon.Kdyz uz jsem chtela dopnout kombosku,udelala ppprrrdddd a bylo nasrano az na zadech. Takze vsechno dolu,akorat bodycko jsme nemela silu sundavat,holt mela posrandenej flicek na zadech.Max mezitim uz cekal oblecenej na chodbe,tak jsem ho poslala ven,aby mu nebylo vedro,se slovy,at neleze do snehu a bacha,klozue to.Splnil to-ovsem nasla jsem ho kleciciho na schodech-pry zameta schody.Zametal rukaviceme a loktama.Kdyby to byl snih,tak pohoda,ale bracha tam rano nasypal trochu popelu, bylo to jeden led.Takze byl zasvinenej-zluty flisovy rukavice uplne cerny....Takze novy,ovsem do tech se mu dava blbe palec a rve uz preventivne jak je vidi.Uz mi tekly nervy.Tak jsme s nima vyslapala kopec,narvala je do auta,Ema rvala-chtela spat.Sjet kopec,sundat pred najezdem na "ocistenou komunikaci"retezy.Jeden sel,druhej ne,bylo zamrzly to zapinani.Ujely mi nohy,drepla jsem si prdeli do snehu.Jesteze jsem s sebou mela termosku s teplou vodou na mliko,polila jsem ten uzaver a ono to povolilo.Za 10 minut (11,30) sraz s tchyni u rybnika,mezitim jsem jeste mela jet koupit vakcinu do lekarny na Starak-jsou tam levny.Nestihacka,tak ze ji koupim v poliklinice,kdyz tam ta mama ceka.Nemeli.Predavka Emci babi,ja s Maxem zpatky pro vakcinu na sidliste-chlap nezastavil na stopce a vjel na Litomerickou az do naseho pruhu,malem nas sundal,tipuju to tak 10 cisel a byla jsem naborena.Rvala jsem jako krava a ukazala mu fakace,kretenovi-vakcinu meli,hura.Rychle k Podolsky,ma do 12.Vlezu tam asi v 11,45,cekarna tak narvana,ze jsem to nevidela jeste nikdy.Max nadsenej,ze nebude injekce,cekat tam,tak nestihneme plavani s Em.Volam mame,ze tam nejdeme,at ceka v kavarne u Ferdinanda,aspon v klidu dame kafe a Em se naji.Prijedu tam,mama s kocarem v megachumelenici ceka venku.Ty woe,ja myslal,ze budu mit kafe na stole a vona ceka na me,ze tam nechtela jit sama!!!Pomoc. Uz jsem fakt tekla. :grinning: Ema stejne odmitla jist,tak jsme daly s mamou kafe a jela jsem na to plavani-tam dalsi pecka-sesly jsme se jen 2,takze lekce nebyla.Pustila nas do bazenu jen se pocachtat a napsala nam lekci navic.Takze jsme jeli jak k doktorce,tak na plavani uplne na h.....Ale aspon jsem udelala mega nakup,mala celou dobu spala,Max jel s mamou k nim,tak byl vcelku klid,az na nasazovani retezu,to mi zase dalo-z jednoho se mi uvolnilo ocko a neslo nandat,ja uz vzteky kopala do kola a jeste se mnou chtel konverzovat soused-z okna,misto,aby slezl a pomohl mi nebo aspon zavrel nekam toho jejich ujecenyho ratla,co me tam chel zrejme zakousnout .Nakonec se povedlo,stesti-jinak bych tahla zradlo za 2 tacy zdo kopce z kopce na sankach nebo nevim jak.Na schodech jsem hodila hubu a mam narazenou ruku,boli to slusne.A jeste jsem musela vycistit kotel a zatopit.Jsem polomrtva...Od rana jsem mela jidlo v puse az v 16,30. Dneska se asi opiju. :grinning:
6. led 2011 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ten kontryhel jsem vcera zapomela okomentovat-jak pisou holky,nepit.Ten se pije na podporu poceti!Jinak me zazvorovy lizatka pomahaly,kandovanej zazvor jsem musela polykat jako prasky,celej,jinak bych se poblila.Hnus. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki tak to ses dlouho takhle nerozepsala :grinning: "supr" den fakt!
6. led 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell gratuluju k zoubkum!Uz se tesim,az Em vyleze dalsi.Noci nejsou idealni... :confounded:
Terez,to je tak,kdyz vylezu do civilizace jednou za 14 dni...Hele,ja to vcera pocitala a nebyla jsem ve meste od 22.12.Dobry,co?
6. led 2011 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
a ta zázvorová lízátka se dají koupit kde?
6. led 2011 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
V lekarne!Je to podivem,ale i tam maji sladkosti!!! :grinning: Taky maji vytazek ze zazvoru normalka v prascich,kdyby ti nechutnal kandovany zazvor.
6. led 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Petruš myslím že v lékárně....ale možná i u toho Grešíka....zkus se poptat,nebo tu budou vědět holky :wink:

Maki já tedy pokud nemusím taky nejdu nikam,ale-denně vozím Jiříka do školy,dá se říct že nakonec je dobře že je Kristík ranní ptáče a nemusím ho budit...
Ale stejně-abychom vyjely přesně na čas 7.35h to 4x do týdne nevyjedeme...
Honím Jiříka aby se oblékal,nasnídal,umyl no on je zase opak,prostě nerad vstává,trvá mu než se probere a je schopnej jakékoli akce,v sobotu a neděli spí tak do 10h,někdy i dýl :grinning: ale já jako malá byla taky taková :grinning:
Jezdím pro něj v čase 12.40h takže to je blbý čas,páč mi většinou malej usne v autě a jak ho zkouším přenést tak se probere a je peklo ho uspat na novo...
Úterý má kroužek od 15h-17h v zoo,jaro,léto je OK,ale nyní v zimě-teď když je zdravej tak supr jdeme do cukrošky Hefaistos,páč v týhle zimě nemůžu courat 2h venku..
Středa kroužek liduška 13.15h-15.30h,usne v autě,já ho dám do kočáru a courám po městě,aby se prospal,tuhle středu vydržel až do 15.30h!Což je zázrak,ve městě dá tak hodinu,páč je tam rušno,doma ho dám spát a nic nedělám,on je takový že stačí málo a už se probudí......
Takže pak fakt nerada někam chodím,tohle mi úplně stačí,když je potřeba jedu hned ráno ze školy do Tesca a pak domů...
Odpolko nemám chuť,sílu ani náladu jet ani k našim,protože když se malej vzbudí kolem 15h +- tak se začne stmívat..,naši bydlí v Oldřichově,tam sice cestu udržují,ale u nás to moc nehrozí a jak napadne sníh a přituhne tak jeď večer domů když nevíš zda vyjedeš.......
Babi už opět začla brečet,že tam nejezdím že k sousedům denně jezdí dcera(ano z Bynova autobusem...) já když to mám určo 10km(možná víc),,,a dvě děti,ona jedno..to s jiříkem jsem jezdila a courala pěšky pořád,ale on byl zlatý,hodný...
6. led 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
A hlavně tohle všechno musí absolvovat Kristián se mnou,ať je nemocný,nebo má horečky,prostě musím ho sebou vzít..na tohle mi fakt ten tatík chybí,páč když byl v baráku bylo to fajn co se týče občasného pohlídání....

No to jsem se taky rozepsala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Petru,zázvorový lízátka maj v normálka v lékárně...ale já jsem se po nich poblinkala a víc už jsem je nezkoušela :grinning: neb hlavně u Janičky jsem ze začátku těhu slinatla jak bernardýn a lízáním lízátka to bylo samo ještě horší :confused: .K piškotům se taky přiklánim,ty jsou takovej balzámek hlavně po ránu :slight_smile: .Ale tak nějak bych řekla,že nejdůležitější je nenchat tělo moc vyhladovět a vyžíznit ,aby moc neklesla hladina cukru a pak se ty těhu sklony k blindění dají ustát :sweat_smile: .

Táák jdu vás všechny dočíst :grinning: .
6. led 2011 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Maki,teda to je megaromán :fearful: .Teda čoveče to máš den jak vyšitej,co?! :rolling_eyes: .Já bych chtěla vidět chlapa,co by takový jeden den ustál.Mě se tak trochu obdobný dny taky nějak hromaděj ...stejně jako všem tady nám.Zrovna dneska jsem potkala Prin,jak se táhne s obouma klukama ráno z nákupu z kauflandu....Já se vlastně divim jak to,že se ženský dožívají vyššího věku než chlapi :confused: :grinning: .Někdy mi přijde,že takový dny mi uberou tak 5 let určo :grinning: :grinning: :grinning: .
6. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Vid Bell,ja taky mam tyhle pocity.Ale co te nezabije,to te posiili!!! :grinning:
Normalni chlap by se seknul uz v ty kavarne a nacpal by tchyni haranty oba a dal by si nekolik panaku. :grinning: Ne,ze bych nemela chut to udelat taky! :grinning:
6. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Vau, tomu říkám den blbec :grinning: Ale zasmála jsem se nad cizím neštěstím, přiznávám :grinning: Hele a kontryhelový čaj se má pít, když chci otěhotnět jo? A mám pocit, že jenom nějak hned po menstruaci 14 dní a pak zas ne? Nebo jak to je, nevíš?

Jo holky, Dáda dneska kadil na nočníku, podíval se pod sebe a říká "Hele, hnědá ryba!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No já z něj mám dost :grinning:

6. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
http://alternativni-medicina.blogspot.com/2009/05/prirodni-leceni-kontryhel-obecny-19.html

Leni zkus hledat na netu,ale ten čaj je výbornej,určo ho pij fakt ho doporučují když nejde otěhotnět.
Já si ho nasušila,ale už bohužel dochází tak jsem si koupila sypaný od Grešíka,ale nevoní tak jako co mám vlastnoručně nasušenej,jen co přijde jaro vrhám se na luka:slight_smile:
Taky jsem si nasušila více bylin a míchám si přímo směs na ženský čaj,páč na ten spodek trpím a fakt je že když to dodržuju a piju(ale hlavně bych neměla jíst sladké a čokošku)tak jsem měla i klid...

Dáda to je číslo:slight_smile:
6. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
V tomhle článku to je vše popsané.........:slight_smile:) tak študuj :wink:
6. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,ja to vycetla tady na Koni,uz si to moc nepamatujuale vim,ze jsem ho pila nonstop.Bylo tady na to zalozeny tema.Kontryhel pred tehu,v tehotenstvi jsem pila od Gresika special tehotensky caj a na konci,pred porodem malinik+lneny seminko (ble) a pri kojeni jestrabinu.Uz my ty bylinky lezly i usima. :grinning:
6. led 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezam22 No hele čoveče,to taky něcopodobnýho začínám řešit.Teda ještě ne úplně,peklo nastane až začne Janička chodit do školky.Jsem v pokušení,že jí bude ráno vodit do školky Jára..Jak jsme bydleli v centru,tak jsem měla všechno u rypáku..a jedno dítě :fearful: ,takže jsem si pozařídila co se dalo sama co se nedalo,tak mi postála někde s kočárem moje mamka neb jen seěhla z kopce dolu do města(cca 10 min) .Dokonce mi i běhla pomáhat s kočárem ze schodů,pak jsem chodily po městě a do parku,krafaly,že :sweat_smile: ...no a teď :rolling_eyes: .Děti mám dvě,mamka daleko-relativně,jenže autem nejezdí a než se sem dostane busem nebo valekm,tak je to na plánování min na den předem.Tchýně hlídá jen když ona chce a kdy ona chce a jen Janičku.Cokoliv chci pokoupit nebo zařídit,tak musim autem nebo busem...což s kočárem a cupitajícím batoletem je problém.Ne,neřešitelnej,ale prostě problém.Když chci na všechno mít klid,tak musim čekat na Járu až pohlídá obě dvě.Jenže než v práci všechno dopíše,zabalí,zamkne.....no ale nakonec jsem vděčná i za to.No a mojí mamku s tátou vídám jednou za uherák,když zavolaj,že by chtěli vidět Janičku a vezu jí k nim(Jarušku zatim nikomu nai na minutku nesvěřuju,krom Járy teda)....tak chvilku mezi dveřma pokecáme :confused: .Nebejt pevný s tarifem se spoustama volných minut,atk ani nevim jak se naši maj a co je u nich novýho.A to všechno zatim ještě jde.Já nevim jak to může Prin stíhat,když vodí malýho Járu do školky a musí hned ráno vypravit do zimy i mimino .....Přiznám se,že vedoucí ve školce teď řikala,že by mohla Janička přijít už teď v lednu a já dost váhám,jestli nepočkat fakt až na jaro :fearful: Fakt jako s dětma se dá stíhat hromada věcí...jen kdyby spolupracovaly a měly nadšení pro naše časové plánování,že :rolling_eyes: :grinning: .
6. led 2011 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 :grinning: :grinning: :grinning: Jaňule se nedávno po sobě mrkla do nočníku a jen suše konstatovala hmm zase hovno :grinning: :grinning: :grinning: .Tyhle dětský hlášky jsou prostě úžasný :grinning: :grinning: :grinning: .Jsem tak jako vzpomněla...jsem si jednou povídala s jednou maminkou v Rákosníčku a ona si postěžovala,že všechny malinký děti řikaj ee nebo bobek,bobeček apod...jen její chlapeček co sotva mluví říká při potřebě prostě HOVNO :grinning: :grinning: :grinning: .
6. led 2011 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell no právě-já mám děti pořád,manžel sic dělá do 16h,ale nepřijede rovnou domů,jede na melouchy,když si automechanici z jiných dílen neví rady,doma se málokdy ukáže neb odemkne garáž ,jde si tam zatopit a do 20h+- minimálně je tam...Když vehementně chci jet nakoupit nebo někdy vypadnout z domu(opravdu minimálně) tak jedu večer po 20h......
Takže naše děti to je asi fakt náhoda :grinning: i když jak říká chlap: na sex si najdu chvíly vždy :grinning: (ale to asi každej chlap že)
Tchýně bydlí jěště ve větší pr......než já!Takže v zimě mám od ní peška,páč ani jedna se k sobě nedostaneme :grinning:
Moje mamka tady byla v listopadu celý týden když jsem měla prezentace,páč fakt si jí denně vozit to bych asi víc projezdila než vydělala.....

Tchýně nám vždy při nějaký akci vypráví jak její dcera za ní přišla na koupališti do fronty a říká:maminko já potřebuju kakat( spadl jí kámen ze srdce,jak to malá řekla slušně) a jen to domyslela malá Kamila zařvala mami kam se mám jít vysrat??!!! :grinning: :grinning: Tchýni málem šlehlo(a to že ona si slova nehlídá..) :grinning:

Před lety náš Jiřík myslím že mu byly tak 4 roky,byl u tchánovců na den sám a přišel domů, dobrý v poho..O víkendu jsme šli k sousedům na oslavu narozenin jejich syna a sousedka natáčela děti na kameru-říká Jiříku pozdrav mě(jako do tý kamery) a Jiřík s kamenou tváří a beze slova ukázal fakáče!!!No holky mě málem spadly brejle,kámoška v tichém šoku a pak teda jsme vybuchly smíchy,páč teda když jsme si to pouštěly znovu bylo to komický,ale odzbrojil mě....

Ale od tý doby musím zaťukat,že ani gesta ani sprostý slova z něj nepadají a že ho něco druhý manžel mojí tchýně učil :angry: i přede mnou to zkoušel řekni mámě tohle a tohle a já to utípla...
Když náhodou řeknu ty vole apod.tak mi Jiřík řekne to se neříká...........!
Spíše se bojím že větší loupežník bude Kristián....
6. led 2011 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
No,vzdyt to je hovno,ne???Max rika bobo. :grinning: Ale hovno umi taky,nebojte!
No,ja osobne bych pockala na jaro.Me tohle desi uz ted.Max do skolky na Starak,coz na prochazku proste nebude,ani kdyz sleze snih,takze autem,mimino s sebou.Vy se tam doplacate po svych,i kdyz bys sla s malou,my tim blbym autem musime,bo ej to docela daleko.A az budou takovyhle kalamity,tak vazne nevim,jak to budu delat.To je na prd,ze ti tch. nepohlida prckosku,ani na tu chvili,kdyz bys vedla Janicku do skolky.Kdyz ji mas za dverma. :confounded: Hele,nebyla dneska tvoje tchynka rozmila na nakupu v kaufu? :wink:
6. led 2011 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Jo no asi tam byla...neb na nějakym nákupu po obědě tchánovci byly a akorát,když jsem odpo hodila holky Járovi a chtěla jsem na dvoře skočit do auta,že potřebuju oběhnout asi tak sto krámků..kvůli kdejakým krámům :grinning: ,tak přijeli zrovna do dvora.Hned ke mě přiskočila s otázkama kam jedu,proč tam jedu a co budu kupovat :rolling_eyes: .Načež mi řekla..no jo ráno si byla jenom plavat,co :rolling_eyes: ..........tím rozuměj,že když jedu ráno s Jájinou plavat a ona jde do DDM s Janičkou cvičit(což byl její nápad ovšem pro mě dost nevýhodný neb kdyby mi ve čtvtek hlídla moje mamka,tak mám svatej klid),tak pokud nepřijedu hned po plavání domu,tak má kecy,že ona nemůže Janičku tak dlouho hlídat...a když přijedu hned a nechám si nákup a zařizování na odpoledne,tak si jí u sebe nechá až do odpo(bez předchozího varování) a a pak mi vytkne,že jsem si to všechno měla zařídit už ráno.Suma sumárum to je tak,že ať udělám cokoliv tak je to špatně,že :rolling_eyes: a Janičku hlídá..ovšem nikdy nevim,kdy to zrovna bude a taky kdy mi jí vrátí,takže mi to je tak nějak k ničemu neb si nemůžu nic rozvrhnout a naplánovat.Samo občas je to fajn,že mám na chvilku neplánovaně klid jen s jedním dítkem :fearful: ,ale jak potřebuju..tak mám peška.Jenže Janička k ní chce a když řeknu,že ne,že teď k babičce nepůjde....tak je smutná :rolling_eyes: .A Jaruška je prostě mamánek,tak se ještě nenechá dát z ruky ona bude klidně u jinejch v náručí...když budu u ní na dohled,ale to byla Janička taky dokud byla kojená,tu jsem dala z ruky až v roce a půl...zato však pak už byla hned schopná jet k našim na víkend :sweat_smile: .No prostě kdekdo má pocit,že máme hlídání denodenně hned za dveřma,že....a ono prdlačku.Spíš to je komplikovanější než kdyby jsme bydleli bůhví jak daleko.Lepší domluva je s našima,ty zavolaj naprosto přesně se domluvíme na hodinách předání a co s ní budou dělat jaký na to chtěj oblečení apod. a je to .Akorát,že s těma se to musí plánovat neb mají ještě i na hlídání malýho Míšu-synovce,takže se to snaží nějak spravedlivě prostřídat.Na společné hlídání obou si zatim netroufnou :grinning: .
6. led 2011 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 .
leni :slight_smile:))),to je ejsšte slušnej :slight_smile:)) :wink:

bell,
dej Janičku sousedce,víš jakou myslim... :slight_smile:...muzeš po domluve nejdýl do půl 9 přijít :slight_smile:,to většinou využijou mamči,co maj druhé deti,ale nekdy bych to využila taky když nemusim vstávat :slight_smile:,já chodim na půl 8 :slight_smile:,a nás poznáš,stále se řevem,večer před spanim,ráno do školky a když pro nej jdu,dneska prej byly deti i bobovat :slight_smile:))),ale Šimon dneska nebyl,byla jsem s nim po sto letech v Bělásku,když už ted nemám čas v uterý a ve čtvrtek :slight_smile:))
6. led 2011 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek