• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@terezam22 Ty jo Terez a já dneska sepsula Járu,že mě pěkně sejří to jeho hraní onlinovek neb tim taky tráví dost času :fearful: .To musíš mít s manžou teda vcelku trpělivost,co :grinning: :grinning: :grinning: ,já už bych skákala metr dvacet bejt Jára furt zalezlej někde v garáži.Sice chápu,že chlapi maj své koníčky,aby si při nich odpočinuli od tej děsnej celodenní dřiny......ovšem,že jo no :grinning: já proto až tak moc pochopení nemám..trochu jo,ale moc rozhodně né :grinning: :grinning: :grinning: .
6. led 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally To jako naše sousedka hlídá něčí děti?, No naši Janičku by asi nechtěla..onehdá jí Janička hezky do očí oznámila,že je hloupá(ta sousedka) :fearful: a to jí to řekla vlastně ještě krásně slušně neb doma to slyšela určitě úplně jinak :grinning: .
Jinak se školkou fakt jako váhám(teda teď v zimě).Na jednu stranu by se mi dost ulevilo.Dopo bych vklidu jen s Jájinou všechno hezky stihla...........ty jo,ale to ranní vstávání a vypravování...přiznám se,že když musím v úterý s holkama jet do Běláska,tak aby jsme tam už v 9 stály přezutý v tělocvičně,tak mám teda co dělat. Zvlášť když si dávám rezervu na odmrazení auta :confused: .A je to teda pěkná stresovka.Odpo když někam jdem tak už je to o chlup lepší....ale ty rána,ty rána.Jaruška totiž spí teď jen půl noci a druhou půlku noci po mě leze nebo na mě musí bejt naplácnutá a já ráno rozhodně nevstávám dřív než se holky vzbudí.Je mi drahá každá minuta spánku :sweat_smile: .
6. led 2011 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Bell no on chlap v garáži máká-prostě přijde z práce a hned ho čekají melouchy doma,jo holka ani bych nepípla páč to dělá pro nás.........
Na netu hry opravdu nehraje :grinning: ,ale hledá kde kdo co prodává nebo kupuje na veterány,občas se díky tomu dostaneme mimo Děčín :grinning: .......
Díky tomu jsme před lety jeli do Chomutova a já ho uprosila aby jsme jeli ke známým do Klášterce nad Ohří :slight_smile: takže i takhle se to dá spojit a oba jsme byli spokojení :wink:
Fak mu tohle nevyčítám,ani nemůžu nebýt jeho šikovnosti a píle tak nevím,prostě je štěstí že bydlíme v baráku ,spoustu jiných chlapů mechaniků co bydlí v bytě mají peška,nemůžou si přivydělat bokem...
7. led 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell a jěště tu máme souseda(můj spolužák ze základky) ten má nově postavenou garáž- v ní má mikrovlnku,konvici,postel :grinning: v době mého kojení kolem 2h ranní jelo auto dolů u kopce a já říkám ááá soused opravil auto,no a fakt!
On je zase autoelektrikář,takže jeho manželka taky říkala jdu ho probudit do vany,vleze tam po půlnoci a ve 3h ráno ho budí že má vodu studenou :sweat_smile:
Když ho vidím jet v autě nikdy nemá obě ruce na volantu-vždy drží telefon!!
Ale tohle je ta blbá doba noo!!Když nemáš prachatý rodiče nebo super placenou práci tak se musíš otáčet...

Když tak o tom uvažuju na našem kopci jsou samý činný lidi-máme tu řezníka,zedníka,prostě kdykoli cokoli potřebuješ jen dojdeš k sousedům :wink:
7. led 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak vidina druhého dítka mě taky děsí, když kolikrát vidím, jak Dáda vzdoruje, že než ho oblíknu ven tak jsem nasr...á a rozhodnutá, že nikam nepůjdu :rolling_eyes: ale stal se zázrak a Dáda venku už jen nestojí a jde, někdy přímo utíká předemnou, takže toho oběhneme víc, nebo stejnou trasu za kratší čas... :grinning:
někdy tedy tiše závidím vám s barákem, vyhnat dítko jen tak na dvorek a koukat na něj z okna... :grinning: :grinning: vzpomínám na loňskou zimu, když byl fakt hnus počasí nebo se nedalo jezdit tak zlatý balkon, Dáda putoval v kočárku, hezky se tam prospinkal... no bájo... tohle asi s dvěma dětma neklapne...
a hlídání, no já teď mám mamku marodnou, možná na dlouho, sestřenka bydlí asi 10km od DC, navíc ji končí za měsíc mateřská a tchyně na hlídání není... minule mě tedy "pobavila" až mě polilo horko :sweat_smile: prý že pojedeme k ní, my s manžou půjdeme za mojí mámou do nemocnice a ona zatím půjde s malým ven :sweat_smile: tak už jsem viděla, jak sebou někde sekne na sněhu, jak malýho probodnou rampouchy ze střech, jak jí zdrhne a ona ho nedohoní.... no kategoricky jsem zamítla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,ja myslim,ze jsem v Kaufu zahlidla ty jeji chlupaty boty... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Hele,a to ona neni schopna nejaky solidni domluvy?Kdyz ji to takhle nastinis,jakoze nevis,kdy a od kdy do kdy bude hlidat,ze tezko muzes vyrazit na pakupky...To by mohla pochopit,ne?
7. led 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já myslím, že to tchyně Bell dělá schválně.... prostě aby měla navrch :sweat_smile:
7. led 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,to me nenapadlo... :confounded: Holt clovek bere tyhle veci podle sebe,me by takovy seky delat schvalne fakt nenapadlo.
7. led 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 ,
neeeee stejnak vodí každý den Aju do školky na půl devátou :slight_smile: :wink: a v půl 12 pro ní chodí :slight_smile:
7. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,no hele nepochopí....ona je takovej tip,že všem neustále vnucuje jak je úžasná a vždy a za všech okolností má přesně opačný názor na to co jí říká někdo jiný,že :rolling_eyes: ....těžko se to vysvětluje,ale je to tak.Lepší je neodporovat,respektive ani nevnímat neb by byl člověk neustále vytočen :sweat_smile: .Teda trochu na ní platí Jára...když za ní přijde,že by jsme chtěli jet na nákup...tak si sice vyslechne,že vlastně nakoupit vůbec nepotřebujem ,ale tak teda Janičku pohlídá a jedem jen s Jaruškou.Ale člověk je rád aspoň za občasné a neplánované hlídání :fearful: .
@terezam22
Terez,teda to manžu šlechtí :slight_smile: ,že se umí postarat........ale naprd to je no :unamused: .Já vim,že to takhle má kdekdo neb jinak to prostě dneska ani moc nejde.Tuhle mi jedna maminka v Bělásku taky řikala,že je s oběma dětma drtivou většinu času sama :confused: .U nás to je zasejc tak,že kdyby jsme se chtěli mít lépe,tak by jsme se museli odstěhovat do Práglu....a tam já nechci :unamused: .
@singid Sin,jo přesně takhle mě jímá hrůza.....rampouchy,zdrhnutý dítě :fearful: .Mám strach komukoliv svěřit obě holky naráz na nějakou procházku neb babičky jdou jak koně s klapkama a na padající rampouchu třebas do kočáru fakt už smyslově vyzbrojený nejsou :astonished: .
7. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,obdivuju te,jakou mas vydrz,ja bych asi s moji povahou nemohla s takovou pani zit v jednom dome.Ja tyhle veci neumim moc dlouho prechazet,asi bysme byli neustale vepři :grinning:
7. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky posílám foto mašinky co pekla a zdobila kámoška,teda prý obličej vytvořil její manžel :wink:
Prý ho dělala do 2h do rána.....
7. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je,to by Max silel.Teda protoze je to masinka,ne proto,ze je to dort!Ten by nejedl...Pekny! :slight_smile:
7. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki ,Kristík taky miluje mašinky!! :slight_smile:
7. led 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ryangi,¨
ty jsi taky tehule????????????ty jo holky,super-gratulace :slight_smile:))))))))
7. led 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vše jsem vzorně dočetla, ale pan Alzheimer mi to dost zredukoval :grinning:

Maki, tyjo, to je nářez takový den :angry: - jsi hrdinka dne, týdne a zatím asi i roku!!!

Bell, no tak já mám tchýni na ... a naštěstí skoro 40km. Ale šlechtí ji, že jsem jí už skoro 2 roky neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mamka je zlatá, má toho sama jak buchet, ale spolehlivě funguje a hlídá, když jsem v práci + si už 2x vzala Petříka na noc, takže fajn. Ale jinak se snažím ji nevyužívat, protože toho má fakt moc i tak...
Takže zvládám holt vše s ním za zadkem, neb manžel chodí domů v lepším případě z práce v 18h a v horším ve 20 (jako např dneska) - ale přecezme žezlo a já jedu se ségrou na "nákupní kulturu" do Tesca. Letos první nákup :wink:
Ale o víkendu nám to vynahrazuje (až začne rybářská sezona, bude to horší..., ale už máme systém :wink: )

My byli dnes po 2 měsících na plavání - bylo to fajn, ani nebylo kino, jen Šárka nesmí na Petříka sahat :grinning:

Terez, dortík je krásnej!!!
7. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat - je nutné jít na zápis do více školek?
Už mám termín zápisu v "té naší" - ale co když se tam jaksi nevejdem???
7. led 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,ja jsem tak nejaka hrdinka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mame druhej zub!!!Takze jednicka vlevo dole a jednicka vpravo nahore! :wink:
Uz jsou zapisy,jo?Jejda,ja myslela,ze az na jare.Musim hodit dotaz na Starak.
7. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki gratuluju k zoubkům :slight_smile: Emča se s tím nepáře!!
7. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, nééé, zápis je až v květnu...!!!
7. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak,ja to nejak blbe pochopila.Se mi zdalo,ze jste tu vloni psaly,ze je to v kvetnu. :wink:
7. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,jenže ono fakt nemá smysl poslouchat nesmysly..takže časem jí člověk přestane vnímat..stejně jako všichni ostatní :sweat_smile: .teda né vždy mě to nenasr...ale fakt už nechci tejrat sama sebe,že bych se nechala vytočit...protože to by bylo fakt každej den :grinning: .Joo a gratuluju k zoubkům..čoveče má to Emča nějak na přeskáčku,co :grinning: .Bych se vsadila,že se jí budou hned tlačit i dalši dva zuby do párů :fearful:

@terezam22 Terez,tak to je fakt luxusní dortík :wink: ,věřim,že to musela bejt pěkně pracná patlačka :fearful:
7. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mám trochu mrzutou náladu, maminka mi chce asi organizovat všechno. V prostorách u rodičů v baráku, kde jsem bydlela, budu provozovat reiki. No a dneska mi táta řekl, že mi to tam celý přestěhovala. Když jsem se jí zeptala, jestli aspoň tuší, jak to tam chci pro svoji práci mít, tak mi řekla, že JO. No tak já mám teď večer po náladě :frowning2:

@bellatrix13 Jaňule je taky číslo, koukám, ta se s tím nepáře, prostě hovno :slight_smile:

@terezam22 Terko, moc děkuju za všechny ty odkazy, určitě naštuduju. Jo a nezapomeň na ty čokotransfery. Na jaře ráda vyrazím na luka s tebou :slight_smile:

@makinka.1 Taky děkuju. Hlavně, že jsem dneska byla ve městě a kontryhel jsem si nekoupila :frowning2:
A hovno je u nás kákoš, teda při Danečkově podání "tátoš", nově "hele, hnedá lyba" :grinning:
Jo a Marti, než dáš Maxe do školky na Starák, tak se zeptej, jestli už propustili tu uklízečku, co pravidelně kradla dětem oblečení a oni kvůli ní i v zimě jezdily domů v punčoškách!

7. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Mašinka náádherná, Danečka by blahem piclo :grinning:

@verca111 Zápisy bývají všude v jeden den. Bohužel nevím, jestli se může podat přihláška do více školek. :frowning2:
7. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 @makinka.1 Jj,zápisy jsou v květnu a je možné si podat více přihlášek...v reálu to vypadá tak,že v jednom dni se musí všechny ty školky oběhnout a ty přihlášky odevzdat.Ovšem do těch přihlášek se zapisuje kam jinam své dítě ještě přihlašuješ.Mě třebas z Riegrovky dali papír,že nás nepřijali s důvodem přijetí v jiné školce....a to jsem ještě netušila,že nás v Březinách vzali,ale nejspíš to mají školky mezi sebou nějak ošéfovaný,že děti co nemůžou přijmout, tak volaj těm dalším školkám napsaným v přihlášce jak jsou na tom kapacitně a kolik můžou přijmout dětí.
7. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neke,ona kradla detem veci???Ty jo,to je narez!
To je ten zapis jen jeden den??Tak to je taky narez!Co kdyz je clovek nemocnej?Nebo to dite??To jako mas smolika? :confused: Paneboze ja nicemu nerozumim!Je nechci skolky nechci skoly,chci aby byli porad malinkaty!Dneska se Max tak mazlinkal,kdyz ho privezli,bylo to sladky!Pry chtel za maminkou a mel trosku slzicky,tak ho privezli,jinak by tam byl do zitra.No jo,holt jsme tu porad sami,tak je pres zimu mamanek.Aspon,ze jednu noc vydrzel v poho. :wink:
Jasna vec,maminky a tchyne vedi vzdycky vsechno nejlip! :confounded: Leni,neboj,zase si to prestavis!A Bell,tobe fakt zavidim tvoji odolnost.
Jinak ja od Vanoc porad jenom zeru,jeste jsem se nezastavila a mam uz 3 kila navrch.Nejhorsi je,ze me to nejak bavi :grinning: Jsem rano spapala 2 Krajanky Pecene jablko (akce Kaufland 7,50,berou to po kartonech)A ti me to nejak zachutnalo,ze jsem si toho vyrobila celou misku.P :grinning: odusila jsem jabka na masle s medem a se skorici,smichala zakysanku s Pribinakem a udelala klasicky nepeceny dort s piskotama.Dospelakum jsem tam prihodila rozinky macene pul roku v rumu.Vysoce delikatesni zalezitost,tchan pravil,ze nechce,ze by nemel na noc jist sladky a pak to do nej spadlo a kdybych mela jeste,tak by si pridal.I Max to dlabal,po ujisteni,ze je tam "S kocickou"jedl dokonce i ty jabka.
7. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Každopádně, kdo nutně bude potřebovat umístit dítě, v Boleticích v Májovce většinou berou. Teda spíš vždy a i během roku, co jsem slyšela. Když nás nevzali v Borovského, tak jsem jen zavolala do Májovky a řekli mi, ať hned přijdu a za pět minut byl Dáda přijatý. Akorát chápu, že pro některé maminy je blbé to dojíždění... jinak tuhle školku moc chválím.
7. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn,takze jednoho kvetnoveho dne vyrazi matky s detmi na sprint! :confounded: Nebo se tam muze bez deti?
7. led 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Mno, to dítě s sebou ani nemusíš brát, když se to tak vezme. Daneček byl s námi a jen si hrál v herně a celý zápis byl o podepisování a vyplňování papírů. Ještě si musíš ve školce vyzvednout papír pro doktorku, ta jen potvrdí, že Maxík je očkovaný a může do školky. Nic víc. A platí se za to asi 200 Kč...?... tak nějak. A k té uklízečce... vyprávěla mi to předevčírem paní ze Staráku, která tam měla svoje dítě. Říkala, že si stěžovala u učitelky a ta jí řekla, že je 15,30 a už to nevyřeší. Tak paní udělala peklo, přidal se i manžel, že teda ať to začne honem řešit a to i s ředitelkou nebo zavolá policii a bude se to řešit až do noci. Holku odvezli domů v punčochách a tričku, neměla kombinézu a boty. Prý díky bohu, že byli autem, jinak by vůbec nevěděli, jak dítě dostat domů v mrazech. Nakonec to dopadlo tak, že školka je pojištěná pouze pro ztrátu vyšší než 5tisíc korun, takže odškodné žádné :frowning2: Je to asi dva roky stará záležitost a vědělo se, že je to uklízečka, tak snad jí vyhodili... snad.
7. led 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Ty klidně papej, můžeš přibrat. Horší je to se mnou, já už jsem pátý den na dietě, resp. zdravé stravě s vynecháním pečiva a sladkého. :slight_smile: Tiše závidím vám hubeňourům :slight_smile:
A musím přiznat, že jsem si teď začala Danečka tak strašně užívat, až to prožívám. Furt ho muchluju, večer si k němu lehám do pelíšku, v herně jsem ho dneska pořád pozorovala jak zasněná blbka... strašně se bojím toho, že neotěhotním a v červnu (jen za 5 měsíců, proboha!!!) budu muset jít do práce a budu bez něj!!! :frowning2:
7. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek