• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
7. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeptam se kamosky,ma tam holku.Ta mi zase rikala,jak tam museli udela coro kvuli jidlu.Pry kazdy den pomazanky,ale tak hnusny,ze to deti nechtely-drozdova,tvarohova-takova ta,co neleze do krku a jogurty takovy ty nejlevnejsi odtucnely bily z Kauflandu z vyprodeje za 1,90.Pry uz je to lepsi.Musim s ni jeste hodit rec,nez se rozhodneme,jestli Starak nebo Breziny.Ja osobne bych nejradeji na Prutah,ale tam to bude beznadejny.A velky + je,ze na Staraku delavala tchyne hospodarku,takze je tam jista nadstandardni sance. :wink:
7. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo,pribrat to teda nemuzu.Me to leze JEN do bricha!Vypadam tehotne!Fuj,nechci pupek!!!
7. led 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Martinko, tak se na tu uklízečku poptej. Jsou to dva roky. A to jídlo, to je teda síla. Dáda měl v jídelníčku taky drožďovou pomazánku, ale teda jinak prý vaří dobře. Aspoň co čtu, tak bych si to sama dala :slight_smile: A jako dávat dětem odtučnělý jogurty, tak to by se mi fakt nelíbilo. Daneček prý minule spapal dva čokoládové pudinky, měli i Lipánka a domů si nosí hodně často ovoce nebo takové to mlíčko Bobík. Doma to nepozře a jak je to ze školky, tak mlíčko vypije :grinning: Pacholek :grinning:
7. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Průtah? Myslíš tu křesťanskou nebo Riegrovku hned nad gymplem?
7. led 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim tu krestanskou.Spoluzacka tam mela kluka a nemohla si ji yvnachvalit,strasne moc se tam venujou detem.A zadny krestanstvi se jim do hlavy nenaliva. :wink:
7. led 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Já vím, to je dobrá a i pěkná školka. Já jsem s nima několikrát psala články, když jsem ještě dělala v novinách. Líbí se mi to tam. A myslím, že tam chtěla dát holčinu i Zuzka, která nás vedla na kroužku v Rákosníčkovi. Tak nevím, jak se jí to povedlo. Prý tam bývá nátřesk. Ale přeju hodně štěstí, tam bys to měla fajn.
7. led 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,přesně tak to alepsoň vypadalo vloni.Tady v Březinách teda byl relativní klid...ovšem začínalo to ve 13h a já tam přišla ve 13,02 už asi desátá :grinning: .No a v centru..to bylo šílený.Riegrovkou pobíhaly matky s dětma se šíleným výrazem v obličeji od jedný školky ke druhý a ve fontě,která trvala bez mála půlhodinu a Janička už byla fakt pěkně zpruzelá, jsem si vyslechla,kde všude už ty maminky byly a kam ještě poběží :rolling_eyes: .Fakt maso! :confused: Aspoň,že s Jájinou čekal Jára v autě.Ovšem pokud budeš mít hlídání,tak můžeš jít i bez dětí,dneska už se to bere jen na kusy a dítě u toho vůbec nemusí být....což jsem zjistila až při tom zápisu... :rolling_eyes: :sweat_smile: .
7. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 + @makinka.1 Švagrová byla s dětma u zápisu na Máchovce a prý tam dokonce měli vyvěšený papír, že k zápisu mají rodiče přijít BEZ DĚTÍ.
7. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky,se školkou...mě taky přijde,že ve chvíli kdy Janička nastoupí do školky,tak už prostě bude...taková..nějaká..prostě velká :confused: .Nám to všem jen prospěje...doufám.Neb Janička je dost hravá a chce furt někam mezi děti,takže pro ní to bude fajn a pro Jarušku taky(snad) neb si budu moct rozložit síly na obě dvě.ale už jsem si zvykla,že je mám tady u sebe a že můžem dělat různý blbiny...taky jsem zvědavá na Jarušku neb ta nepřítomnost Janičky nemá moc ráda.Holky tu spolu furt blbnou :slight_smile: .Akorát mám ze školky trochu obavy...že jsem tu holkám doma zavedla určitej režim a ve školce to všechno padne.....Holky prostě dostano jednu max dvě hračky na hraní na hrací dečku a jak si dohrajou už se to musí uklidt.Janička teda...Jájina je moc malá.Pro Janičku mám vymezený časy na tvoření.Ovšem důsledný s tim,že si to musí rozložit na předem určený místo,dodělat vše dokonce a pak to po sobě uklidit.Úplně žasnu jak to na ní působí :slight_smile: a jak u toho dokáže dlouho vydržet.Nevim možná,že ve školce to taky tak budou mít nechci jim křivdit.Tak uvidíme :slight_smile: .
7. led 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Tak to bych ti přála vidět tu miliardu hraček v pokojíčku a v obýváku, tak to Daneček vykramaří a světe div se, dokáže si vyhrát se vším najednou :grinning:
7. led 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Max netvori a uklizi po sobe,no,jak kdy,abych mu nekrivdila...Nebavi ho moc kreslit,ted se chystame zase na modelinu,uvidime,co s nim ta skolka udela.Ema j na nej taky fixovana,dneska jsem prd udelala,porad ho hledala a vyzaduje teda aspon moji pozornost,kdyz uz neni bracha...
Jinak od 19 hodin do sebe nacpal:1/2 misky ty dobroty s jablickama-fakt docela hutny,pulku chleba s varenym vajickem a 390ml.mlika a jeste ho tam slysim jak opakuje po stopadesaty,ze chce jeste mliko... :confused:
7. led 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY MOC VÁS PROSÍM, NEJEDETE NĚKTERÁ DO IKEY? POTŘEBOVALA BYCH VZÍT TUHLE STOLIČKU. PROSÍM PROSÍM
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/30178879
7. led 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Teda to je ale jedlík :slight_smile: Mimochodem, na chleba dáváš máslo a na to kolečka vajíček nebo jak?
7. led 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Mimochodem, ten tvůj spešl dort za studena byh si dalaaaa :slight_smile:
7. led 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,namazanej maslem a kolecka.Ja to miluju jeste s rajcatama,dohro je to super. :wink:
Ikea nevim,asi en,az se R. vtati jedeme na hory. :wink:
Jdu haji,pa.
7. led 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s rajčatama jsem to nezkoušela, ale jinak to je moje oblíbená velikonoční mňamka - chleba, máslo,kolečka vajíček a posolit :slight_smile:
Jé hory, to je super, jste takoví horalové. My jsme letňáci,t ak si ještě počkáme. Brou brou
7. led 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paní ředitelka ze školky z Tylovky mi řekla, že zápis je letos v SOBOTU 14.5.!!!
Což je skvělé.
Jinak jsem se na to ptala proto, že tam berou tak 6-8 dětí, tak jak to mám udělat, kdyby mi ho tam nevzali... Do práce jdu na 150%, když už tam chodím, že? :grinning:
Pokud nevyjde Tylovka, zkusím Riegrovku a Pohraniční. Ostatní školky mám opravdu mimo dosah.
Ale vloni mi ředitelka posílala kritéria pro přijetí a kromě toho, že Petřík není předškolák, tak vše splňuje - tedy nebudou mu úplně tak 3 roky, ale u učitelek jsou na toto údajně výjimky. Já prostě nemůžu do práce nastoupit na konci října... Tak uvidíme, děj se vůle boží...

Leni, ty schůdky z IKEA jsou naprosto usper, už je mám spoustu let a mají u nás mnoho funkcí - užiješ si je :wink:

7. led 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
meli jsme jet k máme ale tohle jsem se dočetla na netu,jinam nedojedu,mela bych to řes celou Prahu do druhé Ikey,tohle mám za bukem

Skladové množství
výrobek: BEKVÄM Schůdky, Obchodní dům: Praha Černý Most

Tento výrobek není ve vámi zvoleném obchodním domě na skladě. V současné době nemáme informace o nové dodávce.

BEKVÄM
Schůdky
barva: bříza
249,-

bell,
neboj máme skvelou učitelku tu starou,ta nová nevim :wink: ,mladá,ta asi nemá zkušenosti,ale sna se snaží,protože je podle me fakt moc mladá

taky jsem byla na zápisu u dvou :wink: ,se Šimonem,lepší bez dítete,fakt jsou fronty a deti se nudej,i když teda por deti v Březinách to meli zařízený,vid Jani :slight_smile:,meli tam jednu p.učitelku,která si s nima hrála(to je ted naše) a Šimon jí řiká,ta hodná,já s jídlem orodovala za to,at ho nenutej,památka ze školky,tak tam moc nejí,ale hodne pije,tak aspon tak a byla jsem se zeptat,jak je to s oblíkáním,jestli mu bude pomoceno,když mu neco nepujde,ujistili me že ju a šimon chodí zatim spokojenej,tak snad,ale pořád brečíme :angry:
7. led 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Verčo, já je potřebuju do studia na reiki, aby lidi vylezli na lehátko :grinning:

@nattally I tak děkuju :slight_smile: Bohužel jiné nechci a ty, co se mi ještě líbí, jsou za pětiklíště,to už je fakt moc :slight_smile:
7. led 2011 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,u nás ta miliarda ještě donedávna taky byla :confused: .teda od samýho začátku měla Janička na všechno bedny a furt jsem jí ukazovala,že se musí uklízet....jenže jsem dosáhla akorát toho,že nás začla pučovat,co taky my musíme uklízet a i dědečka s babičkou sepsula,že maj špínu pod lednicí :grinning: .No a když se narodila Jaruška,tak už jsem to trochu víc utípla,že si mohla hrát v obýváku na hrací dečce(neb tady všichno trávíme nejvíce času z celýho dne),kde měla tři krabice hraček,který používá a zbytek měla uklizený v pokojíčku....ovšem Jájina je takovej rušivej element, ta do toho vlítne a všechno lítá vzduchem :rolling_eyes: ...a Janičce se to líbí takže jí vydatně pomáhá a to už jsem toho měla PLNÝ ZUBY :angry: neb než jsem mohla vyluxovat,tak jsem nejdřív půl dne uklízela hračky :rolling_eyes: .Takže od vánoc,aby jsme se tu neutopili v krámech jsem to utípla úplně.Dečka je prázdná,krabice jsou v nejnižší polici knihovny neb tam stejně nemůžem kvůli nim dát nic jinýho.JAnička už se začla chytat a fakt jde hlásit,že si bere tu a tu hračku a pak jí zase uklidí...teda ráda občas zapomíná..ale já jí to zasejc připomenu :sunglasses: .Jaruška si teda na férovku vytáhne celou krabici z knihovny a hned láduje obsah ven hlava nehlava...tak po tý to holt musim uklidit já a nebo jí tu krabici hned vemu,podám jednu hračku,kterou si ukáže a hotovka.Doufám,že to dokážem udržet.Holky se pak i líp soustředěj na jednu věc a nelítaj furt sem tam....a hlavně,když jdu luxovat...tak jenom vytáhnu lux a můžu hned žačít :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: JInak schůdky máme taky a fakt je to pomůcka neocenitelná,stabilní a designově padne úplně ke všemu :slight_smile: .Akorát mi teď do Ikea fak taky nejedeme :confused: .Kdyby se něco změnilo a měli jsme tam cestu,tak budu hlásit :slight_smile: .
8. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už jste to četly?! Dávejte si radši teď na silnicích majzla :confused: .Doufám,že ho co nejdřív chytnou :confused: . http://decinsky.denik.cz/zpravy_region/hlasujte-na-decinsku-radi-silnicni-pirat20110107.html
8. led 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,koukám na fotky z herny a úplně se mi tam zachtělo zasejc zajít :slight_smile: .Sic chodíme pravidelně do Běláska......ale v Rákosníčku je ta herna super a už jsme tam fakt hoooodně dlouho nebyli.Koukám Daneček se pěkně vyblbnul :grinning: .
8. led 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,no zrovan v těhle školkách co píšeš je nátřesk šílenej,ale děti co maj věk,kdy končí mateřská tak maj velkou šanci se dostat.Třebas u mě to byl vlastně zázrak,že nás vůbec někde vzali.Spíš se divim,že jsou maminky,kterym dítě nevzali a už musej do práce :confused: .Na plavčo s náma zrovna jedna chodí...ale ta tušim zrovan neobíhala školyk a vsadila na jednu...a tam bohužel....i když je to dost divný stejně :unamused: .Někde jsem tuhle čela,že v Čechách jsou nejvíc zaměstananý babičky hlídáním vnoučat v Evropě ...no proč asi,že :fearful: .
8. led 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je sila,s tim piratem.Ja se divim,ze nevolala policajty.Ja bych je asi zavolala.I kdyz ono je to tvrzeni proti tvrzeni a jestli ma tu bouchacku legallne,tak by ho stejne pustili. :angry:
8. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, já vím, že tyhle školky jsou našvihané. Ale jak jsem vloni mailovala s paní ředitelkou, tak mi poslala ta kritéria pro přijetí a tam jako jedno bylo mít TP ve spéádové oblasti. Tak to splníme hravě, když tam budeme bydlet. Uvidíme. Stejně tomu neporučím, ale přijde mi logické, že chci dítě dát do školky v místě, kde bydlíme a ještě tam pracuju - ne? :wink:
Taky se divím, že ti vzali Janičku, když tolik maminek, co už chodí do práce, školku nedostalo. Ale buď ráda a moc v tom nerýpej :wink:

O tom pirátovi jsem to četla, mě by asi klepla Pepka a měla bych hysterááák... :angry:
8. led 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky nemáte nějaký info...ve zprávách bylo,že v Děčině vyskočila nějaká maminka z okna s tříletou holčičkou :astonished: .Holčička snad bude v pořádku,ale ta maminka nic moc :frowning2: .Připadalo mi,že ta reportáž byla asi ze želenic...?
8. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, já na to taky koukala a tipuju to na Starák - Jezdecká ??? Přišlo mi, že ty paneláky měly více balkonů vedle sebe a to tady v Želenicích není.... Ale tedy je to mazec, jak to mohla udělat? Nechápu a ani chápat nechci. :frowning2:
8. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi volala kamarádka - byla to její známá... na Staráku, jak se jede do Březin, napravo poslední věžák...
8. led 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek