• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Verčo fakt sedí ten věk tý známý?Páč jsem se úplně lekla,moje kamarádka tam někde bydlí a není na tom psychicky moc dobře.......
Ale rokama je mladší,ale známe zprávy...
8. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ročník 1971
8. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jo, v Rákosníčkovi to bylo fajn. Dáda se tam úžasně vyblbnul, pořád se smál, nejvíc ho bavily klouzačky a vždy, když vylezl nahoru, tak zařval na celou hernu "Čááááu" a mával a pak teprve jel. :grinning: Každý pátek je uprostřed herny skákací hrad, ale platí se vstupné 60 Kč. V ostatní dny normálně nečlenové 40 Kč, tak nějak. Teď 13.1. se tam slaví narozeniny (založení Rákosníčka) a má tam být i soutěž o permanentky na vstup atp. Tak uvažuju, jestli nepůjdeme.

Holky, nám to volali už z televize a od manžela z práce, než to bylo v TV. Jde o bílou rodinu, ta ženská a její exchlap se pořád hádali o dítě a ona mu ho ani nechtěla půjčovat. Často tedy u přebírání dítěte mezi dveřmi asistovala městská policie. No a dneska si on zas přišel pro dítě a ona odmítala otevřít, byli tam i policajti a ona mezitím skočila i s tou malou z okna. Malá je v pohodě, bez zranění, díky bohu. Je to síla. Jestli ta pipina chtěla skočit, nemá s sebou brát nevinný dítě. Tohle mě totálně vytáčí. A byl to fakt Starák.

8. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to není ona.......chjo to je hrůza tyhle případy když nemá ta ženská jinou volbu a řeší to něčím takovým......
Snad budou obě v pořádku a někdo jí pomůže pokud na tom byla nějak psychicky špatně.......

8. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 psychika je psychika, ale měla skočit sama a ne s tím dítětem... když už tedy neviděla jiné východisko.
8. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ano s tím souhlasím......
No právě proto všechno co jsem o tom četla jsem se lekla zda to nebyla ta moje kámška,taky dělá bývalému problémy když si přijde pro dceru.........
8. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nevíš, jakého druhu jsou poranění té matky?
8. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Aha, tak snad už jsi klidnější, že to není ona
8. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru, to bohužel nevím, ale nemělo by to být tak vážné, jak se píše.
8. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je síla :frowning2:((((((((((((
8. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to taky videla.Je to hrozny. :frowning2:
8. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky děs,mě se úplně korutili palce u nohou.Pak řikali,že ta holčička je mimo nebzepečí a na počítačový rekonstrukci ukazovali,že to dítě dopadlo na ní,takže měla ta holčička fakt štěstí jako blázen.Mě tohle taky vytáčí,že někdo dokáže ohrozit vlastní dítě na životě kvůli svým problémům :frowning2: .No doufám,že se daj obě do cajku a dopadne jim to všechno dobře.
8. led 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta maminka má zlomeniny, některé i otevřené, ale naštěstí si neporanila hlavu ani páteř...
Já tohle považuji za vrchol sobectví! Do toho se děti prostě netahají, když o sobě nemůžou samy rozhodovat... :frowning2:
8. led 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlas
8. led 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to jsem!!

Kdo zase řádí na Děčínsku?Co to je za magora??

Já tu měla do teď sousedku,vínko,Ženy v pokušení prostě romantika :grinning:
Jdu pověsit prádlo do sprchy a na kutě,doufám že mě malej terorista probudí že chce do veliký postele,v jeho řeči:večer jde spát a řekne :já malá hají,máma ,táta veyká hají, veyká hají EE(Jako že pro něj je EE naše velká postel) a v noci otevře oko a řve veyká né EE já hají a sápe se z postýlky,jo a to má systém,nejdřív jde polštář(teda letí) pak medvěd,poté peřina a nakonec on,v noci jsem to chtěla zkrátit a jaksi mi to nebylo povoleno :grinning: šlo to podle pořádku zasedacího,spíše házecího :grinning:
Dobrou :wink:
8. led 2011 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,
to se v tom Děčíně začínají dít pěkný věci :rolling_eyes:

my už máme zase noční bojovky, což tedy nesu dost těžce, nejradši bych zalezla do pelechu, usnula a vzbudila se až na jaře... :confounded:

nevolnosti jsou už lepší, ale jestli mě bude chtít někdy někdo zabít, tak mu momentálně bude stačit ryba, nejlépe smažená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

po dlouhé době jsem byla s holkama na kafi v parolodi a tedy otřes, zavírají už v 8 a servírka již od 7:15 měla na pultě sbalenou kabelku, připravenou budnu, zhasnutý vytríny s pitím... a v 7:45 přišla s tím, že bude končit, jestli nás může požádat o zaplacení.... :confounded: :confounded: :confounded: skvělá a báječná úroveň, a to jí jen to, aby se přišla zeptat co budu pít a přinesla jídelák trvalo 15 min a to v tý kavárně byly obsazeny 4!! stoly, no prostě měla holka fofr, a tu práci fakt miluje, výraz jejího obličeje to dával dost najevo... takže tam už fakt nikdy :angry: :angry: :angry: :angry:
10. led 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau pri pondelku!
Sin,nezavidim.Ja na zacatku tehu nemohla ani videt a hlavne citit syrovy maso,malem z nas byli vegetariani,musel varit Roman,aspon do ty doby,nez to maso zacalo vonet v hrnci,pak uz mi to nevadilo.A kdyz jsem sla okolo stanku,kde Cinani delaji ty jejich nudle a gyrosy,malem jsem pokazdy blila do kanalu.Pozrit cokoliv cinskyho,tak by bylo po me.... Ty jo,Parolod???Co se to deje??To by asi majitel nebyl rad...
10. led 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Klári,mně teda nevolnosti moc neustávají,spíš si zvykám.Mně stačí si chtít vyčistit zuby.Jo,a nemůžu cítit cigarety ani hooooodně zdálky.Snad to brzo přejde...
10. led 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki jj, to je přesný, já se o víkendu obracela naruby, když jsem vařila svíčkovou, to hovězí tak smrdělo... ale svíčková pak byla super.... večer jsem se ptala manži, proč ty věci a lidi tak hrozně smrdí.... on se jen smál škoďák :grinning:
10. led 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska byla na očním a mám si jít pro brejličky. Nevíte, kde jsou slušný ceny a hezký rámečky?

@singid Já se celý těhotenství nemohla za boha podívat na rybu. Jak jsem jí ucítila, bylo mi mega blivno. Myslím u Danečka.

@makinka.1 Tak to já byla jako těhotná ulítlá na kung pao v číně v tescu. To bych se užrala.

A co jsem slyšela asi před měsícem, tak Paroloď mají kupovat Vietnamci! Fakt! Tak třeba byla servírka otrávená z toho.

10. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Ježíš, já ani v jednom těhu neměla nějaké pravidelné nevolnosti, to musí být hrozné. U Adama se mi tedy udělalo hodně blbě na naádraží po ránu, když jsem jela na státnice :grinning: - to bylo fakt maso, ale jela se mnou kámoška, takže dobrý ;)
Ale spoustu věcí jsem cítit taky nemusela, to je pravda.

My jsme začali trochu ostřeji s nočníkem, zatím nějaký ten úspěch byl, ale i mokrý punčošky, no, uvidíme, do školky to snad stihnem :grinning:
10. led 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni já chodím do optiky na náměstí vedle rodinky, nevím jak cenově, ale jsem tam spokojená velmi s obsluhou, dokážou poradit a ne za každou cenu "prodat" a hlavně když mi vypadne sklíčko nebo šroubek, tak to dělají na počkání
10. led 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Brejlicky?Ty spatne vidis?To jsem nevedela.Nemam potuchy,kde se daji sehnat,zatim vidim dobre,ale asi to brzy ceka Romana,ten vidi dobry kulovy.
Vietnamci kupujou Parolod?No to snad ne!!!Doufam,ze z toho udelaji hadrarnu!!! :angry: Hele,my se tady asi budeme brzy muset ucit ve skole Vietnamsky,ne??? :angry:
10. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a srnky mi ozraly keriky a stromecky,co jsem zasazela na podzim!Svine jedny,ja je krmim a podestylam jim a oni takhle na me... :angry: Jsem nastvana,stalo to pres 2000,ted nevim,jestli z toho neco prezije.Uz jsem jim zavrela branku,maji smulu,muzou jen na horni zahradu.Potvory.
10. led 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Jé super, díky :slight_smile:

@makinka.1 Jojo, já už měla brejličky asi v 17 letech, ale nějak se mi to spravilo. Teď po deseti letech zaostřuju na dálku, blbě vidím v šeru a prostě musím asi 5x pořádně mrknout, než vidím do dálky ostře. Ale mám na jednom oku čtvrtku a na druhém půlku, takže nic drastickýho. A k té Parolodi... teď jsem se ptala manži a prý to tam mělo proběhnout, ten prodej Vietnamcům, ale nějak z toho sešlo nebo co. Tak čert ví, jak to bude. Sám neví.
10. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se hlásím po hodně dlouhé době, ale tolik jste toho nakecali že vás asi nedočtu, tak se omluvám :grinning:
Trochu víc jsem nestíhala! Po vánocích jsme byli u našich na moravě, tam jsme měli všichni vyrózu, pak po novém roce domů, hned v pondělí jel Michal s kamošema na hory a teprve teď jsme dali do noťasu internet, takže už bude času více!!
Jinak kluci fajn, i ve školce, dneska jsme byli s Rostíkem v nemocnici na kontrole a chystáme se co nejdřív ještě do Motola na to vyšetření cysty, ale protože mu budou dělat rezonaci, tak ho budou krátce uspávat a toho se trošku bojím, ale snad to dopadne dobře!

Sin,
strašně moc gratuluju k těhotenství, to je super a necháte si říct co to bude? Možná jste to tady probírali, tak se omlouvám! A říká se že když je ti špatně, tak je s mimi všechno v pořádku!

Leni,
a budeš mít brejličky nebo čočky?

Jo a holky, chtěla jsem se zeptat, kdo máte sedačku do auta jak se dá oddělat jenom na sedák, co máte za značku? Potřebujeme koupit Jardovi a teprve začínám pátrat po tom jakou a fakt mám z toho děs, musím to prozkoumat,ale každá rada dobrá!! :slight_smile:
10. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prodávám monitor dechu a nějaké věci po klukách, tak kdyby jste měli zájem, tak písněte do IP! :wink:
10. led 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 leni,já mám taky dobrý zkušenosti s optikou na náměstí vedle rodinky .je to pptika Hrdličková :slight_smile: .Vcelku slušný ceny a aj očka tam přeměřují.
@prin Prin,my jsme teď kupovali janičce autosedačku Cybex ....ale hned teda nevim jakej tip a manža už chrní,tak když tak podám info zítra.Ale neni to jen ten podsedák.Zvolili jsme bezpečnější variantu a je to pořád ještě klasiká autosedačka a snad nám vydrží ještě hooodně dlouho dá se dost zvednout nahoru ta část kolem hlavy,tak nám z ní Janička doufám jen tak nevyroste.

Holky a jdu spat...úplně mi padá hlava...a to jsem si dala předsevzetí,že budu chodit dřív do postele :confused: .Všem dobrou noc :slight_smile: .
10. led 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak nás dneska čeká očkování na spalničky, jsem zvědavá, potřebuji požítří na kontrolu na gyndu, tak snad Dáda nebude mít horečky... to by mohla hlídat jedině máma, ale jestli bude malej hořet, tak budu muset jet až příští týden... :frowning2:

Prin, no já bych byla pro překvapení, ale manža to chce stůj co stůj vědět.... mě to je prostě jedno, když to bude kluk tak fajn, když to bude holka, tak taky fajn... nevím no, u Dády mě to bralo nějak víc :grinning: hlavně aby bylo vše v pohodě, mám hororový sny, kolikrát mám z toho špatnou náladu celý den :rolling_eyes:
11. led 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,
tak Jára ve školce, Rostík spí a já mám vzácnou chvilku na klidnou snídani, pak přijede tchýně!
Taky jsem se zapoměla pochlubit že máme už dva zuby, tak hurá, i spaní je lepší!

Sin,
mě to druhé těhu taky tak nějak moc nebralo, spíš ale kvůli tomu, že když se musíš starat o jedno, tak prostě už není tolik času se věnovat jenom sobě! No my jsme ani jeden nechtěli vědět co to bude a bylo to takové jiné a ono se to dá vydržet, Davídek tě bude tak zaměstnávat, že si ani nevzpomeneš :sweat_smile: :sweat_smile:
A neboj, v pohodě to bude! A až se ti mimi narodí, tak bude fuk co to bude! Já si myslím že Michal si tajně přál holčičku, ale člověk se nemá rouhat a teď jsme rádi za dva krásné zdravé kluky a to ostatní je vlastě fuk!
Ale je fajn že jsou tu další těhulk :grinning: y
11. led 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek