• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Dobré ráno :slight_smile:

Leni, i já se přidávám s chválou na optiku u Hrdličkové. Výběr ohromný, dají ti čas, poradí, prostě parádička :slight_smile:

Prin, my taky máme tu autosedačku i se zády a ochranou hlavy. Koupila jsem Maxi Cosi Rodi Airprotect - má to vylepšenou ochranu hlavy pomocí vzduchových vaků, aby nedocházelo k úrazům při bočním nárazu. Pokud tě to zajímá, můžu ti dát odkaz na crashtesty na YouTube. Je do 36kg (tudíž počítaná tak do 12 let, ale u nás tak do ... 8??? :grinning: :grinning: :grinning:)

Dneska zase do práce, se těším. Ale blíží se pololetí, tak bude mazec s písemkama a zkoušením.

Adamovi se po 3 týdnech vrátila angína :angry: - myslím, že minule dostal slabá ATB - dávají mu snad dětský, ale je mu 15 a váží 57kg... No, uvidíme. V noci nespal, jak ho bolelo v krku, tak je u dr (naštěstí od 15 může chodit sám...) Je otrávenej, taky chtěl před pololetím nahánět známky...

Sin, mělas říct, mám ještě doma ta homeopatika proti reakci!!

Hezký den všem.
11. led 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Všem těhulkám přeju rychlé zbavení se nevolností...
Mě u Jiříka vadilo pečení krůtích stehen od té doby nic krůtího v naší lednici nebylo! :grinning: A pak taky reklamy v TV ty byly na koukání moc rychlé a motala se mi z nich hlava!Tak že můj chlap z oblibou si stoupl přede mě a říkal:krůta,krůta a přitom sebou kejval a můj žaludek se jaksi ve mě houpal :grinning:
A jak se jde kolem Fausta zezadu k poliklinice tak tam snad byla prádelna či co a teda ty mýdlový výpary to bylo něco na mě,fůůj!!A je to zvláštní když jdeme s Jiříkem tak mu to smrdí!A když doma peču maso tak se taky zavře v pokoji že mu to vadí.....
Lidi to jsem taky cítila....a v obchoďácích plíseň a vše zkažené,myslím že by těhule mohly zaměstnávat tam kde by citlivý nos potřebovali :grinning:

V pátek jdeme popřát naší sousedce k 90nám!!Holky kam se na ní hrabeme!Babča si ráno dojde ven,naštípe si dříví aby si zatopila v kamínkách na kterých i vaří(pro všechny co bydlí v domě) jediné co jí trápí jsou kolena,včera jsem jí koupila mast koňskou zahřívací na kolena a čajíky od Grešíka,v pátek ráno jěště kytku a večer jdeme gratulovat :slight_smile:

Leni brejle jo?No lepší než mžourat!Vím sama jak mi to bylo nepříjemné a hlavně bez brýlí mě často bolela hlava!!

Včera SONO tak prso je v poho ,žádný nález uf,ale řeknu Vám je to nepříjemný tam ležet a čekat na verdikt.....

U nás noce pořád pekelný!!!Stále leze k nám do postele.alespoň na chvíly musí,ale udělá to X krát za noc....
11. led 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
to bys byla hodná, pošli mi to prosím! Musím se v tom zorientovat a to je teda úkol skoro nadlidský... :grinning:
11. led 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Ahojky, brejličky :slight_smile:

@bellatrix13 Moc děkuju za info, tak já asi fakt půjdu do té optiky na náměstí.

@singid Reakce na spalničky bývá po týdnu (když už nějaká je), tak se nemusíš bát. Jinak jste nás asi nějak nakazili nespavostí nebo co. Dáda byl dneska od 1:20 do 3:45 vzhůru. A já blbec šla spát o půlnoci. Ráno vstávačka do školky... takže jsem totál grogy a jdu do postele.
11. led 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Ježiš, chudák Adam. Tak hlavně ať už mu tentokrát dají něco, co fakt zabere. A díky za pochvalu paní Hrdličkové. Už se docela těším, až si tam půjdu vybrat brejličky. Akorát ty peníze no...

@terezam22 Tak to je fajn, že jsi dopadla dobře na tom vyšetření :slight_smile: No na brýle se těším. Mám sice slabé, ale doktorka říkala, že už i čtvrtka je hodně znát. Třeba mit o prý pomůže na tu mojí šeroslepost. Teda devadesátiletá sousedka, to je paráda. Mojí babičce je přes 70 a je teda taky čipera, ještě jezdí v létě na kole. A s kolenama má taky potíže.

11. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, peníze za brýle, no to mi povídej, já vždy vypláznu kolem 5 tis... ale je to tím, že už mám 5 dioptrií, takže aby ty sklíčka nebyly jak dna od jogurtů, tak si je nechávám vybrušovat... a to je docela drahý, tak kolem 1500,- za jedno sklíčko :confused: :confused: :confused: jéééé a jak já bych brala čtvrtky, to bych viděla i bez brejlí :grinning: :grinning: :grinning:

Veru škoda no, příště se připomenu, mě vůbec nenapadlo, že něco takovýho existuje... :sweat_smile: a Adamovi držím palec, mě takhle jednou dr. vypekla, když jsem chodila ještě k dětský, tak mi po 5 dnech řekla, že nemusím už ty atb brát (byly na 7 dní) a já za 3 týdny chrmlala znovu :unamused: :angry:

dneska se mamka dozví co a jak s těma střevama, tak jsem taková napnutá :cry:
11. led 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě, není to nějak kontraproduktivní, když Dádu naočkují, bude mít reakci a já jsem těhule???? možná se ptám jak blbá, ale tak mě to tak napadlo....ale já jsem byla v dětství taky očkovaná, tak snad ok

jo a nám vylezly dva zuby, dole se u úúúúplně odchlípla dáseň, budu to muset ukázat dr. protože to je fakt dost, snad se mu to samo ztratí??? :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. led 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,neboj.ja se ptala Podolsky a rikala,ze zadny ockovani decka nemuze ohrozit tehuli.Ze i kdyby mel slaboucky priznaky,nemuze te nijak ohrozit.
11. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Verco,hod sem ty odkazy,taky nas ceka nakup sedacky. :wink: Diky.
11. led 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Jooo, mě minulé brýle vyšly přes 7000 - měla jsem samozabarvovací skla (plasty), ale neosvědčilo se mi to - mám ty oči opravdu zvláštní, takže jsem si to teď nedala, ale dala jsem si ty nejkvalitnější plasty a jsem něco lehce přes 5 tisíc..

Odkazy:
Autosedačka + vysvětlení technologie Airprotect:
http://www.maxi-cosi.cz/rodi-airprotect.php

Taky sedačka - trošičku jiný typ, ale více méně tam je vidět, jak to fuguje - jde i mírně polohovat, na tom videu to vypadá víc, než to je. Spíš to je třeba brát jako ilustrační video, není to prostě do detailu přesně ta naše, i když se jmenuje stejně :-O
A ten pultík dopředu se ASI dá dokoupit??? Petan by to nesnesl...
http://www.youtube.com/watch?v=fTPkR-_TcWY

A tady video z crashtestu:
http://www.youtube.com/watch?v=vlcqT4gzWyQ

POZOR - na některých webech ji prodávají za 9999,- - ale jinak je všude cena kolem 3700 +/- (našla jsem i 3550,-)
Dá se přikoupit letní potah - aby se děti nepotily (měla jsem Maxi Cosi i tu předchozí a byla jsem spokojená - díky potahu jsem jí prodávala v perfektním stavu... :wink:)
Seačka se upíný normálním pásem, je tam takové vodící oko, kudy se pás protáhne, aby seděl, jak má. Pak má ještě speciální příchytku, kterou se upevní do opěrky hlavy - to je na takovém gumovém táhlu. A ta část za hlavu se dá hooodně vytáhout.
11. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
díky moc, mrknu na to a uvidíme! :wink:
11. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Na pravém oku mám čtvrtku, na levém půlku, takže dobrý. Jen spíš občas nepříjemný. Brýle spíš na TV nebo do šera a nebo jen podle potřeby, nemusím je nosit pořád.
11. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Ahojky Pavli, tak jak jste se domluvily s tou kamarádkou Jaruškou... myslím ten prodej věciček?
11. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
jojo domluvili, úplně jsem ti zapoměla napsat! Už jsem jí tam tašku vezla a snad bude spokojená! Ptala jsem se jí i na monitor, budu mít i sporťáček za pár kaček a nevím co ještě ale to zatím nechce a asi ani nepotřebuje, asi má po prvním! :slight_smile:
11. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
S očima to je zvláštní. Já od roka nosila brýle - měla jsem 6,5 a 6 dioptrií. Pak se mi to lepšílo a v 18-ti jsem měla 0,5 a 1,5 na čtení. Na VŠ ale byly špatné světelné podmínky v aule a já si tam ty oči zase rozhasila, takže mi to lehce stoupá a momentálně mám 1 a 1a3/4, ale myslím, že to pořád ujde. Brýle se mi prý budou zesilovat na čtení, zrakovou ostrost na dálku mám údajně výbornou :slight_smile:

Prin, není zač... :slight_smile: Dobře vyberte, dnes je spousta výrobců, kteří dělají dobré věci, tak určitě najdete to pravé pro vás.
11. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak vás zase všecky zdravím. Mám opět několikero zážitků, se kterými nemůžu než se s vámi podělit :wink:
Ve čtvrtek. Kluci lyžují z hromady na zahradě (=Macek lyžuje, Ondra hraje fotbal). Jedu si na hokejovej trénink s dorostem, strašně se těším (přes Vánoce jsem 2 týdny nedělala nic a v novým roce jsem byla jen jednou minulé pondělí), taky jsem se strašně zdržela s dětma (ještě jsme přece museli dohrát pexeso - ani krtečkový, ani se zvířátkama, ale s angličtinou - povolání). No tak si to na poslední chvíli přihasím na zimák, ucpu celej vestibul svým pidibáglíkem a domáhám se klčů od šatny, paní vrátná furt píchá prstíkem do rozpisu a kroutí hlavou, tak se snažím vecpat hlavu do okýnka nakouknout taky...."Jé, vono má těď trénink Áčko?!!" se divím, když vidím přes ten "náš" oranžový trojůhelníček fixou napsané A. No a chlapi, co už se pomalu trousili na led, se smáli, že jasně. Náš tréňa akorát taky přišel na vrátnici, tak na mě chvíli kouká..."jo tys přišla na mladší?" naštsetí jsem nebyla sama, pár kluků taky zjistilo, že je změna, až na zimáku. Ale do posilovny mě teda neukecali :slight_smile:
V pátek. Vedla jsem trénink volejbalu :grinning: Náš pan tenér musel odjet a tak mi ve středu nechal klíček od míčů a instrukce, byla to sranda, měla jsem asi 15 dětí od 6 do 11 a další 4 prťata, ale ty byly pod dozorem svých rodičů. kromě Macka, kterej se věšel na žebřiny hlavou dolů, vrhal se ostatním dětem pod nohy a předváděl další milé kousky ze svého repertoáru (breakdance třeba). Já furt měla strach, co s těma holkama budu vyvádět, ale byly fajn (akorát je překřičet teda) nakonec jsme ještě 15 minut přetáhli :slight_smile: Pak jsem jela do Oseka na fotopivo, měla jsem strach z počasí, ale jen pršelo a místy byly mlhy. Plánovala jsem chvilku posedět a nakonec jsem byla v tý 4, co zavírala hospodu :grinning: Domů jsem dojela po půl 1.
Sobota. Povánoční úklid, strašné, dokopat děti aby sklidily, co za 14 dnů naroztahovali, nic (vánoční ozdoby, které jsem uklízela já, a svoje hlavy sobě ani navzájem) přitom nerozbili (Ondra má šlic na zádech od lega, na který si lehnul, Macek skříplý prst pod dveřmi, to jen ty nejvýznamnější šrámy). Naši měli účtovat, tak jsem chtěla vzít kluky někam pocourat, ale bylo tak hnusně, že jsme se jen prošli městem, vybrali peníze z bankomatu a zapadli do Hefaista. I ta slečna kavárnice, která musí být již otrlá, mi při odchodu soustrastně povídá "...že máte ale co hlídat..." Já už tam přišla ve stavu, že první, co jsem si objedlala, bylo alžírský kafe s dvojitým koňakem :grinning: to mě naštěstí postavilo trochu na nohy a nakonec jsme tam byli asi 2 hodiny, ještě za námi dorazil kámoš, tak mi s nima trochu pomáhal (spíš se mi pod fousy posmíval - asi 1000x "neřvi, nenadávej, ještě jednou uslyším takový slovo, nezasloužíte si bonbóny, nelítej s pitím, seď na zadku, když máž plnou pusu, zmrzlinu až po housce, ještě si kousni, seď, lízej to dokola..."však to znáte. Domů jsem přišla nejmíň tak vyřízená, jako jsem odcházela :grinning: Naštěstí jsem si musela nachystat "ateliér" na zítřejší focení těhulky z rodiny. Kámoš šel se mnou a pomáhal mi, Markéta s jejím novým přítelem Zajdou měli modelit. Tatínek měl nesmírnou radost, neb za provizorní ateliér byl zvolen jeho krám, takže ještě včera mi nadával, že tam nic nemůže najít. Světla nám ne a nešly nastavit, tak jsme si k tomu otevřeli, lahev vína a hned to šlo. Fotky níže přiložím :slight_smile:
11. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neděle pohoda, proběhlo focení (sakryš jak jsme ty světla nastavili, nějak mi to vůbec nevycházelo a stejně jsem to ještě štelovala jako blbec), pak jsem ještě fotila tátovi nějaký hokejový věci na tom krámě. Kluci lyžovali (Macek na lyžích z hromady, Ondra "fočus".

Poznámka. Celý ten první lednový týden měli kluci velké problémy se vstáváním a my všichni tudíž s včasnými přichody do školy, školky a do práce. Ve čtvrtek už to dokonce vypadalo, že bych si v pátek mohla při odchodu stihnout zavázat boty...no nakonec nestihla. Takže jak po celý pracovní týden vylézali pánové z postelí násilím těsně před sedmou...v sobotu, jistě jste si dobře všimly, v kolik že jsem se vrátila v pátek z Oseka, ano, v sobotu v půl jedné, tak právě v sobotu se zadařilo konečně pánům probudit včas. Před šestou. K mé velké radosti. (Naděje, že by pondělní ráno mohlo proběhnout lépe, radostněji a s menším stresem se ukázala lichá. Opět jsem snídat nestihla a boty jsem si zavazovala až v práci.

Zlatý hřeb: Dnes ráno už to konečně vypadalo velmi nadějně, Macek sice spal dlouho, nicméně i tak jsme slezli dolů na snídani včas, dokonce i já si stihla namazat rohlík a sníst jej, do koupelny jsme se začali odebírat sice o 5 minut později, než dle ideálního harmonogramu, nicméně o 5-7 minut dříve než minulý týden...ovšem tam to skončilo. Ondra šel z kuchyně asi o 30 vteřin dříve než já s Mackem. Těch 30 vteřin se ukázalo být osudnými. Ondra se zamknul v koupelně. Samozřejmě se nemohl odemknout ( v koupelně se asi 40 let nikdo nezamykal). Začal ho chytat hysterický záchvat (někdy mi připomeňte, abych vám napsala, jak u nás probíhá stříhání nehtů, když jsme u těch záchvatů), mě samozřejmě taky (kua kdybysme měli hodiny s ručičkama, pádily by jak nožičky Usaina Bolta). Odemknout prostě nešlo. Takže povídám Ondrovi, aby postupně sundal všechny věci z oka (nemajíc odkládacích ploch, okno je obloženo vším možným). Chvíli ticho. "Máš to?" "Co?" "No už jsi sundal všechny ty věci?" "Jaký věci?" "Sundej všechny věci Z OKNA!" chvíli ticho "Už to máš?""Co?" "no ty věci sundaný?" " Ještě ne" "tak dělej""CO?" "No ty věci z oka!!! atd. nakonec tedy tvrdí, že má všechny věci sundané. "Tak to okno otevři" (holky nebojte, to okno vede na balkón) ŘÁÁÁCHCHCHCH!!!! Evidentně všechny věci nesundal. Vybíhám na balkón (podotýkám, že jsem měla jen spodní prádlo). Okno stále zavřené. "Ondro, musíš otevřít i to druhý okno!""To nejde" "musíš ho otevřít" "na kterou stranu?""nevím, na tu, na kterou to jde" (moc to nešlo na žádnou) nakonec se podařilo (okno má nahoře ventilačku, kterou se větrá, jinak se taky neotevíralo dobře 15 let), musela jsem tedy zvenku (notně už zmrzlá) zatlačit. pak už jsme byli všichni rozhození, takže před školou (nebylo kde zaparkovat, nemohla jsem tedy Ondru doprovodit, zastavit jsem musela až za rohem) jsem vyplivla jednoho za 5 min 8, s Mackem jsem před školkou taky nezaparkovala, chvíli jsme bezradně jezdili sematam a pak se jedno místečko na parkovišti uvolnilo, zjistila jsem, že nemám mobil (čekala jsem důležitý hovor - objednávku focení ;) ), takže se musím vrátit domů, u práce jsem taky už nikde nezaparkovala, až před jídelnou ve sládkovce (pracuju ve dvoře Café Galerie)... fakt veselo, už jen čekám, co by se mohlo semlít zítra :grinning:
11. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ty fotky: černobílé jsou ty přípravné, barevné ty nedělní "naostro" :slight_smile:
11. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak to nejde, to posílání :angry:
11. led 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak...prostě to nejde :frowning2:

Budete si muset počkat :frowning2:
11. led 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Sin,tak přijďtě s dásničkama...beztak se Davídek snažil už sám objednat :grinning: .Jinak teda by si se neměla nakazit Dájovou reakcí na očkování...teda teoreticky je možný vše :sweat_smile: ,ale prý se dneska ty vakcíny upravujou tak,že je to prakticky nemožný :sweat_smile: ...tak si vyber :sweat_smile: nééé neboj,fakt jsou ty vakcíny tak upravený,že se nesmí z ní onemocnět :slight_smile: to by pak byli k ničemu.

@prin Prin,tak my máme cybex solution X ...ale stránky už asi nenajdem.Objednávali jsme jí už někdy před měsícem :sweat_smile: ...přišla vcelku nedávno :rolling_eyes: .Jaruška už konečně sedí normálně (v sedačce po Janičce) a nekrčí se chudák ve vajíčku a Janička má novou -větší :sweat_smile: .

@larakroft Laro, na ten tvůj román jsem si musela udělat nejdřív řádné pohodlí na čtení :grinning: a jestli teda si necháte v pátek mrknout do úst,tak se tu stavte k nám nahoru.Tušim,že máte přijít v jednu?To by tak akorát vyšlo,že by Jára po vás zapsal,zavřel a můžem dát kávu....nebo aspoň šťávu..či vodu nebo cokoliv co nám děti dovolí stihnout :grinning: .

@lenik_25 Leni, já mám taky čtvrtky...a můžu říct,že chodim dost často bez brýlí...a taky mě dost často z toho bolí hlava,takže se ti určo uleví ty brejličky mít, i když jen tak slabé...rozdíl určo poznáš hned :slight_smile: .Jinak mě teda vyšli brejličky něco kolem patnácti stovek....ale už je to nějaký ten rok,tak nevim o kolik je to teď dražší.Mám je na blízko i na dálku a máj antireflexní skla..........což mi připomíná,že bych si už určo měla nechat udělat nový a vybrat si nějaký novější model obrouček :sweat_smile: .
11. led 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 : jj, máme přijít v 1. V 15,30 máme trénink na Vrchličáku, tak vezmu věci s sebou a půjdeme tam rovnou. A ten Bepanthen s kroutítkem :grinning:
11. led 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by...
11. led 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě ty nedělní...
11. led 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mámě včera řekli, že má zhoubný nádor, 25.1 jde na operaci a pak se uvidí dle toho, co při tý operaci najdou... :cry: :cry: :cry: nevíte o nějakém psychologovi nebo poradci pro tyhle věci, mamka se docela drží, ale myslím, že je to jen prvotní šok a mám strach, aby se nesložila.... :cry:

Bell já ho zkusím ještě onásilnit, aby tu pusu otevřel, abychom neplašili zbytečně, ale určo bychom se pak objednali.. díky
12. led 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Sin,
to není dobrá zpráva :frowning2: Já bohužel nikoho neznám, kdo by pomohl! :frowning2: Hele a třeba to bude dobré! Hlavně se drž ty, ona tě maminka určitě bude potřebovat!

Tak já vám holky nevím, kamarádka co je těhulka, čeká taky chlapečka, se mi zdá, že holčičky budou nedostatkové zboží, ale zase budou mít z čeho vybírat :grinning:
12. led 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Klári,to je mi moc líto...jediná psycholožka,co znám se jmenuje Brázdová,mívala ordinaci v Poliklinice,ale možná se přestěhovala.Není asi nijak specializovaná,ale je moc milá a pomohla nám (mně i mamce) ve velmi složitý situaci.
Já dneska netrpělivě čekám na sms.Kamarádka už nějaký den přenáší a dneska by měla nastoupit do nemocnice na vyvolávání.Neřekla mi ani pohlaví,ani jména,tak jsem napnutá. :slight_smile:
12. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem

@prin Ahojky, jo, ona má kočárek po prvním dítěti a monitor nikdy nechtěla, co vím. A pročpak si pro to nedojela osobně? Chudáku, musela jsi se tam kodrcat.

@verca111 Veru a ke komu chodíš na oční. Já jsem šla k Laštůvkové, protože Kostolná už nepřijímá.

@bellatrix13 Co jsou antireflexní skla? Jo a prosím tě, jak dlouho tak trvá, než mi brýle udělaj?

@larakroft Verčo, fotky krásný, jsi opravdu talent. A ta paní s těhotným bříškem? Kdo to je? Je mi povědomá.

@singid Je mi to moc líto :frowning2: Tak psycholožku znám, je to paní Kinterová a sídlí u Jordanky. Doktorka Brázdová už není v poliklinice pár let, teď je na Masarykově náměstí vedle ČSOB nebo Komerčky, taď nevím, co je tam za banku. Ve stejném vchodě, jako jsou svatební šaty. Jinak by mamince pomohlo na psychiku reiki, kdybys měla zájem, ozvi se mi do IP.

12. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 No to je paráda, hezké napětí. Tak pak určitě napiš. Jinak ty už jsi 12tt... valím oči! Ten čas letí.
12. led 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek