• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@lenik_25 Leni,no,já si to myslela,že dr.Brázdová je už jinde.Její sestra myslím právě taky praktikovala reiki,odtud to znám.
Jo,letí to,začínám mít pupek:slight_smile:Ale nevolnost mě stále neopouštějí:frowning2:.Příští čtvrtek půjdu na UTZ do nemocnice,tak jsem fakt zvědavá.Jinak já taky chodím na oční k dr.Laštůvkové,je to naše známá.
A tu moji kamarádku tuším taky znáš-Martina,za svobodna Štolcová.
12. led 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Péťo, její sestřička, co dělá reiki, je moje učitelka reiki :slight_smile: Dáša Kuncová :slight_smile:
Doufám, že si pupik fotíš :slight_smile: Mě opustily u Danečka nevolnosti s 13tt, tak kéž by to už přešlo i tebe :slight_smile:
Martina Štolcová... ty jo, to mi něco říkááá, musela bych jí ale vidět.
12. led 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Zatím pupík nefotím,ale asi začnu:slight_smile:.Už totiž je i co fotit..teda,jen,když nemám oblečení...Martina chodila se mnou do třídy na obchodce,pak pracovala ve sdružení Slunečnice.
12. led 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid to je mi koc lito.Drzim palce,at se z toho maminka dostane!!!
12. led 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, díky za útěchu i radu ohledně psychologa... ta paní Brázdová má na netu stále adresu na polikliniku tak nevím... ale jednou týdně je poradkyně i v Rákosníčku... ale ráno jsem mluvila s mamkou a zatím prý se cítí dobře (tedy jako ne tak špatně aby musela k dr.) ale uvidíme, zítra tam jedu, tak ji ještě zkusím nějak přemluvit, byla bych radši, kdyby to v sobě nedusila... ale ráno jak jsme spolu mluvily, tak jsme to trochu rozebraly, tak snad jí to taky pomohlo :frowning2:
12. led 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid tak to je mamka statečná,přeju hodně sil.
12. led 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co jste braly v těhu za vitamíny?Já už si to nějak nepamatuju.Doktor mi doporučil Femibion.Dneska jsem si koupila už pro druhý trimestr a jedno balení,co vydrží měsíc,stojí pět stováků.To už je opravdu dost.Sice mám z práce ještě kupony,co se dají využít v lékárně,ale i tak,hodí se i na něco jinýho..
12. led 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, petrunka už je ve dvanáctém, se mi zdá že nedávno psala že je těhu :sweat_smile: :sweat_smile:

Leni,
my jezdíme vždycky v sobotu nebo neděli do želenic k prababičce, tak to nebyl problém!

Tak my jedeme 25.ledna do toho Motola a budou tam asi Rostíka uspávat a dělat magnetickou rezonanci, né že bych s toho byla šťastná, ale nedá se nic dělat! Chudáček můj malý!
12. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

To nám to krásně taje - v pátek asi vyrazím na plavání vlastním autem a vlastními silami :wink:

Leni, chodíme všichni k dr. Kostolné. Ale už delší dobu.

Sin, je mi to moc líto, jsi silná a před maminkou smekám. MOC držím palečky, tak snad je medicína mocná...

Petrunko, uka bříškoooo...... :wink:
12. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo,
já brala při obou těhu Gravital a kupovala jsem si to přímo u dr. bylo to na dva měsíce a stálo to 160,-kč. V lékárně nevím, ale velký rozdíl v tom nebude! Ono je to složení v těch vitamínech téměř stejné!
12. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin já si právě taky myslím,že zase takový rozdíl ve složení nebude,jde hlavně o obchod.Takže doberu,co mám a přejdu asi na něco jinýho.
Veru,pokusím se nezapomenout a nějak se vyfotit..ale obávám se,že "břicho" na fotce uvidím jen já :grinning: .Ačkoliv jsem slyšela už od pár lidí,že tam opravdu už něco roste.
12. led 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a Verčo,klidně vyraž na silnice..já už jezdím a jde to dobře.akorát v pondělí večer to bylo namrzlý,ale dalo se..
12. led 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jooo, už vím. Jé, ona je těhotná? Teda teď už asi matka, co? :slight_smile: Ty jo a Femibion pak stojí pět set jo? To je fakt dost. Co zkusit GS Mamavit? Ty jsem brala u Danečka. A všechny vitamíny prý nejsou stejné. Teda ty, co se cenově pohybují od 150 do 200 Kč, mají složení hodně podobné. Ale ptala jsem se ve 3 lékárnách nezávisle na sobě na Femibion a je tam ten metafolin navíc, což je hodně dobré pro maminky, které špatně vstřebávají listovku a třeba o tom ani neví. Je to kvalitnější, proto ta cena.

@singid V poliklinice na 100% není. Je na Masarykově náměstí.

@prin Pavlínko, taky bych z toho byla nervózní, kdyby mi měli uspávat Danečka, ale neboj se. Kolikrát to opravdu my maminky snášíme špatně a děti mnohem lépe.
12. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, díky za povzbuzení - v pondělí jsem měla tu čest po silnici klusat s autosedačkou k našemu autu a klus se změnil v jízdu :grinning: Autobus zabrzdilo u konečné a jel ještě tak 4m :frowning2:
Už máš vycházky?
Já brala nejdřív Calibrum a pak Pregnium.
12. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, mně se ten příspěvek neodeslal - fotky se mi moooc moooc líbí - těším se na další :slight_smile:
Jsi fakt šikulka. A závidím a hlavně přeju ti, že se tím můžeš živit.

Já jsem v sobotu večer vyrazila fotit po dlouhé době sama - chtěla jsem si udělat pár snímků nočního DC v zimě (a tak tak jsem to stihla, jak tak koukám :grinning:)
Fotky mi sem taky nějak nejdou dát, takže kdo neviděl na FB a má zájem tak zde:
http://www.facebook.com/album.php?aid=44392&id=100000450254154&l=1dfbd11b3b
12. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ja jedla Gravital.500 za mesic bych nedala.To je moc.Jo a ke konci tehu jsem jedla neco s omega kyselinama,to bylo drahy.Ale nepamatuju si nazev.Joo,Pregnium,docitam postupne a Verca me nakopla mozek! :slight_smile:
12. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 - Díky. Já bohužel Děčín s vánoční výzdobou nestihla, což mě mrzí, protože by se nám to v práci hodilo na příští rok na PF a pohledy. Z těch tvých mě nejvíc baví vláček :slight_smile:

@prin - promiň, mně nějak uniklo, kvůli čemu ta MR? Já bych teda taky byla nervní, ale jak píše Lenik. Ondrovo trhání mandle jsem nakonec taky snášela hůř než on :slight_smile:

@lenik_25 - ta těhulka je sestra mojí tety, odkud ti může být povědomá nevím, je učitelka (bohužel jsem zapomněla, kde učí :sweat_smile: )

@singid - držím palce mamince, ať jí to všechno dobře dopadne, a vám celé rodině, ať to dobře snášíte jste jí oporou.
12. led 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak doufám, že to nebolelo!!! :wink:
12. led 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, jo vláček byl dobrej, škoda, že to byl nákladní a měl jen ty nízký vagony, chtěla jsem EC se svítívíma oknama :grinning:
12. led 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,
v pohodě, on má od narození jakoby pod ouškem cystu, no vypadá to jako by byl na jedné straně tlustší :sweat_smile: no nemělo by to nic být, ale tady to nevídají tak často a nemají s tím tolik zkušeností, tak nás posílají tam!
12. led 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, fotky nádhera, oboje...jste šikulky :slight_smile:
12. led 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Jen nakopavej,potrebuju to jako sul!Nekdy mam pocit,ze degeneruju... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,vy jste toho nakrafaly :astonished: .Naposled jsem stačila jen přečíst Sin a pak už sem nestíhala.
@singid Sin, přeju mamce ať se uzdraví a to co nejdřív :slight_smile: .Teď vás celou rodinu bude fakt moc potřebovat,tak držim všechny palečky ať jde vše hladce.O žádnym psychologovi vlastně ani nevim....jen Mališ....ale bůhví jaký má preference :confused: .
@larakroft Laro chválím fotečky :slight_smile: .
@verca111 Veru jdu se mrknou ty tvoje...snad to stihnu,když tak zítra :slight_smile:

A všem dobrou,dočtu vás až zítra po plavču :slight_smile: .
13. led 2011 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Maki, to já mám taky pocit, že blbnu a tak nějak nevím, jestli to je z MD nebo věkem :grinning:

Prin, děkuju.

Bell, tys je přece už viděla :wink: - je tam váš oblíbený tumel :grinning:

Tak my mažem do práce - poslední pracovní den tento týden. Zítra plavčo a má být až 10°C!!!! Takže hurá na silnici!

Hezký den všem.
13. led 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..díky za tipy na vitamíny.Poptám se v lékárně,uvidím,co mi doporučej.Četla jsem hodně,že ten Femibion je fakt kvalitní,ale to bych se nedoplatila,chci si nechat ještě nějaký poukázky do lékárny na kosmetiku pro mimčo...Já netušila,kolik stojí ten pokračovací,pro první trimestr stojí něco přes tři stovky,což taky není málo,ale ještě v mezích..
Verčo,vycházky už mám,ale stále jen ty 4 hodiny odpoledne.V pondělí jsem je byla nucena porušit,ale snad dobrý,žádnej papír zatím nedorazil,že by mě vyhmátli.Měli jsme totiž rodinnou akci a ostatní se prostě nesejdou dřív než v pět,tak jsem večer přetáhla.
Pavlí,chápu,že je to pro tebe těžký,zvlášť u takovýho prcka,ale děti to fakt snášej obvykle líp než dospělí.My jsme si užili s narkozou v létě,když spravovali Šimonkovi ručičku na několikrát.Ale je fakt,že byl o dost větší,než je Rostík.A buď ráda,že jedete do Prahy,tak budou mít větší zkušenosti a určitě to všechno dobře dopadne.
13. led 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,a ty fotky vás obou jsou fakt úžasný...!!!!!!
13. led 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hřeju si oběd,pak si lehnu a vážně uvažuju,že dneska nechám Šimonka ve školce do večera:slight_smile:..tak je tak hnusně,že se snad nedonutím jít ven...
13. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
fotky máte krásný!!!!
@Prin Rostíkovi budeme držet palečky, určo to dobře dopadne, dětičky jsou vážně šikulkové a vydrží :wink: :wink:

Dáda má dneska zvýšenou teplotu, po odečtu 37,5 v noci moc nespal, je to asi reakce na to očkování, tak snad to do víkendu povolí,nerada bych plašila někde na pohotovosti :confounded:

jinak já dnes na gyndě, no málem jsem tam vyseděla důlek, dneska mu to nějak nešlo :grinning: všechny tam byly kolem 15min jen já byla i s oblíkáním za 5 minut venku... :astonished: ale šišounek tam je, už má ploutvičky, velikost 3cm, za 14 dní kontrola a už dostanu knížku :grinning: prý jestli něco nepotřebuju, tak jsem říkala, že hlídání, abych se v noci vyspala, zase máme bojovky... tak se dr. smál škoďák jeden :grinning:
jo a jinak já brala listovku spolu s železem, ale to mi nějak ucpávalo vnitřnosti, tak baštím obyč vytamíny centrum, je tam i listovka, železo a chystám se na calibrum mami? po mamavitu se prý rodí velký děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
mamka hlídala celý dopolko a pak jsme tam ještě vykysli až do odpoledne, tak jsme jim snad nějak ukrátili čas a zabavili, aby nemyslela na blbosti...
13. led 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Chi,chi...to bude nějaká fáma o těch velkých dětech a mamavitu :grinning: :grinning: :grinning: !

Holky,tak já baštila mamavit,k tomu ještě zvlášť listovku,apk sem tam sem si zobla celaskon-v zimě a když jsem měla dny kdy jsem nejdal rybí maso,tak ještě rybí tuk v kapslích-ale ten jen občas..u Jarušky neb já teda měla rybí těhotesntví :grinning: ,u Janičky jsem vze začátku nesměla o rybě ani mluvit apka kek koncitaky,ale mezi tim jsem se taky tláskala......no a pak jsem taky v obou těhu žrala a fakt až přežírala česnekem :astonished: a taky jsem furt měla chutě na stejky :grinning: .atkže mamavit doporučuju...teda,jestli nemáte strach v velkých miminek :grinning: .

@verca111 Joo Veru to jsou tyhle,jo! Tak ty jsem viděla samo,já myslela,jestli tam nemáš ještě nějaký ouplně nový :sweat_smile: ,

Tak a zas jdu zkusit něco dočíst zpět :grinning: .
13. led 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslela,ze napises,ze jsi jedla Mamavit a narodilo se to malinky dite!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek