• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jinak zdravim vespolek...Jsme doma z plavani,Em se to moc libi,paradne se potapi,dostala pochvalu.Predtim jsme byla s Maxem na preocku na klistovku,plakal jen chvili,dostal bombon a byl spokojenej a pak hlasil babi,ze byl moooc statecnej!Jel s ni k nim,takze jsem jednomatka.Jo a Labe uz zaplavuje ten plac pod ordinaci Podolsky,myslim,ze zitra uz se tam parkovat nebude.:confounded: Jeste jsem stihla v Tescu utratit 2000,ale maji slevy na hadry,tak Em dostala bodycka (nejak rychle roste,sakra :grinning: )no a zasobu papani,pac maji akce na prikrmy 4+2 gratis a kase 2+1 zdarma.Jo a taky maji v akci Pampersky,megapack za 500!!!Konec akcniho okenka. :grinning:
13. led 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou všem :slight_smile:

Tak narozeniny v Rákosníčkovi super. Vyhráli jsme 10 vstupů do herny zdarma :slight_smile:

@singid Tak to už aby sis v profilu změnila stav snažilka na stav těhotná :grinning:
13. led 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Parada,nekdy pujdeme s vami!Uz je to tu jakztakz sjizdny,muzeme zase normalne zit! :grinning:
13. led 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Jupí, konečně se uvidíme, Martinka může mezi lidi :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,retezy jsouu ve sklepe v pohotovostni poloze.Doufam,ze tam zustanou.Vubec by mi nevadilo,kdyby uz snih nenapadl. :wink:
13. led 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci být posel špatných zpráv,ale příští týden se mají teploty dostat opět pod nulu a sněžit má i v nížinách..:frowning2:
ale jednu dobrou zprávu mám..té mojí kamarádce se dneska narodila holčička Eliška.Rodila císařem a je děsně unavená,ale obě jsou v pořádku.
13. led 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Gratulace velika!!!
Ja nechci snih!Aspon,aby tohle,co je tu ted stihlo odtat,stale mame na ceste vrstu snehu ujetyho na led.Sice mekkej,ale jeste drzi :angry:
13. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jupí, tak to je parádní. Posílám gratulejšn na dálku :slight_smile:

Sníh už né! Ale co bychom chtěly, když je ještě zima, že jo...
13. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Maki,
taky jsme dneska nakupovali skleničky v Tescu a zdálo se mi že platíme nějak moc, tak jsem na to mrkla a jo, naštěstí byla paní na informacích tak moc hodná a dala to do kupy! Oni tam ty příkrmy a kaše měli celkem pomíchané, a já si toho samo nevšimla, no rozdíl dělal něco přes stovku,tak snad se vám to taky nestalo!

díky díky všem za podporu! :wink: :wink:
13. led 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Ja si to v tescu kontroluju,protoze se tam tohla stava vcelku bezne :unamused: .Takze kdyz beru neco,co je ve sleve,kouknu na to.Onehda jsem kupovala panensky olivovy olej,drahej byl jako prase,ale meli ho za polovicni cenu,tak jsem vzala 3 lahve.Samozrejme mi ho namarkovala za plnou cenu a sleva nikde.Vsimla jsem si toho az doma,pac jsme meli meganakup.A druhej den jsem tam kvuli tomu musela jet,protoze to bylo dost penez. :confounded: To samy se mi stalo v Usti v byvalym Carefouru,zakoupila jsem s velkou radosti plavky ve sleve a doma jsem si vsimla,ze uctovali plnou cenu.Uz jsme tam nejeli.Nastve to.... :angry:
13. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Ryne se prevratil tankan a ja mela uz 4 hovory,jestli to nebyla Romanova lod!Pry tam zustali 2 kluci. :pensive:
13. led 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky tam má Tomáš nekde bráchu...............nikdo z kluku neni na fb,tak snad nidko z DC :frowning2:(((((((,prej jeden čech a jeden nemec :frowning2:
13. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1
@nattally
Ježiš holky, tak snad jsou všichni v pořádku. Maki, ty máš Romana doma nebo ne?
13. led 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene,je v Amstru. :wink: Jsou v pohode.
13. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bratr taky :slight_smile:,ale nekdo z čech to byla,le mohl to být kdokoliv,víc neřekli :frowning2:
13. led 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky,manža taky řikal,že měli s rodičema pár minut šok neb švagr zrovna odjel na loď na Rýn :confused: ,ale po po vzpamatování se ukázalo,že tam ještě nedorazil .A pevně doufám,že to nebyl nikdo ze známých :frowning2: .
13. led 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Natt,tak mám pocit,že mi asi tvůj manža včéra pomáhal s kočárkem z busu tady na konečný.Nevim to určo neb jsem ho viděla jen fotkách co si sem tam přihodila na FB.Každopádně skočil ke kočáru ani se neptal vzal ho vepředu vyndal a zase pádil dál a ani nad tim nemusel dumat,já za nim jen halekala že děkuju :sweat_smile: .To se zas tak často nestává neb lidi rádi dělaj,že žádnou maminu s kočárkem neviděj ani když jim najedu do kotníků :rolling_eyes: .
13. led 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Prin,tak držím palečky tobě a hlavně Rostíkovi ať to bobeček malej zvládne bez větších trampot. :slight_smile:
13. led 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Sin přeju mamince aby vše zvládla,tahle nemoc je fakt hrozná!!

Kamarádky dcera 8letá nyní jí našli nádor na mozku,holka už je po chemo takže vlasy pryč.a vše spojené s tím...každá teplota ihned ležení v PH v nemocnici.....hrůza!!

Jo přidávám se na slevy si dejte pozor všude,mají v tom bordel!!

Jsem taky ráda že slezl sníh,ale ten déšť mi už taky leze na nervy!!
Konečně víkend před námi!
14. led 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska se toho událo habakuk.

Začnu asi tím, že příští víkend si pro našeho králíčka přijede nová majitelka. Mně se totiž vrátilo astma, které jsem měla ještě kdysi předtím, než jsem čekala Danečka. Nezpůsobil to králíček, ale seno, které musí mít denně. Bezvýchodná situace. Jinak se to řešit nedá.
Další, naštěstí pozitivní, věc je, že si dneska budu vybírat obklady do koupelny, novou vanu atd. atd., v únoru budeme mít novou koupelnu a zděné jádro. Mooc se těším.
Třetí věc je, že na Kocandě mají asi zas nového kuchaře, protože jsme tam včera byly s holkama na obědě a chutnalo nám všem. Buď jsem se trefily do dobrých jídel nebo prostě dobrej kuchař. A mají tam super dětský koutek s klouzačkou, domečkem a hračkami.
Dneska jsem Dádovi udělala radost. Když jsem si pro něj jela z alerga do školky, tak jsem mu koupila krásný porcelánový set se zvířátkama. Je to dětský talíř na polévku, na hlavní jídlo a hrneček s dvěma oušky, aby se to líp drželo. Dlouho jsem chtěla vyhodit ty plastový misky, už mi to leze krkem tohle "stolování". Tak už se těším, až bude Dáda dojídat, aby viděl obrázek. A fakt pěknej :slight_smile:

@terezam22 Terko, tak tomu říkám tragédie na entou, když tohle postihne malé dítě!
14. led 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj,takze ne Maja,ale seno ma neblahy vliv na pobyt kralika u vas.To je mi lito,Danecek bude asi smutnej,co? :cry:
14. led 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
tak konečně koupelna co? Už se nemůžeš dočkat :sweat_smile:
14. led 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Mája je v pohodě, ta nevadí, ale na seno mám alergii bohužel silnou a to jsem nevěděla :frowning2: Ale jsem v pohodě, fakt. Není to jako dát pryč psa nebo kočku.

@prin No jupííí, ještě tak bejt v balíku a udělat hned kuchyň, to bych byla v sedmém nebi :slight_smile: Koupelnu budeme dělat nejspíš na začátku února.
14. led 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli popřát sousedce bábince k 90 nám!! :slight_smile: Jsme tam skejsli od 18.30h do 20h i s dětma,nyní koukají na SREKA!Malej už říká hají néé..Tak uvidíme zda bude spát v noci když půjde spát trošku dýl...

Leni jo koupelnu,chodby a vše bych taky chtěla nové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To se máš :wink:
S králíčkem to mi je líto(i seno je prevít ten Vám může způsobit alergii...),no holt se nedá nic dělat...já jdu na buněčnou imunologii do Úl tak jsem zvědavá co a zda vůbec něco z krve najdou...konečně jsem se dokopala..
14. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,vubec vam ty alergie nezavidim!!!Ja mit alergii na seno,tak jsem tady u nas mrtvej clovek.
A jsem moc rada,ze se Eme ten ekzem skoro ztratil,mazu ji Konopelou a je to bezva.Obcas se ji tedy flicek udela,ale ten pak mazu nekolokrat denne a je to za chvili pryc.
14. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki já mám alergii vyloženě na kočky,ale i tak kejchám jak blázen jak mi něco nejde pod nos,jo na seno mít alergii jsem hotová,páč tady máme louky a sena děláme každoročně.....
Prostě až po prvním těhu přišla alergie :unamused: :confounded:
14. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ,
Leni,jak oslavil tři roky??????????jeste čas neni???????? :wink: ,jééééé je mi lít králíčka,tak jim to seklo spolu :_))))

@bellatrix13 ,
jj byl to manža :slight_smile:,jéééééééé tak to mě těší,že ho tak chválíš,on má asi svoje zkušenosti totiž z busem víš,když jsme jezdili se Šimonem a nemeli auto,lidi jsou fakt v tomhle nekteří debilní :frowning2:(((((((((((((((((((((((((((((((

@terezam22 ,
neuraž se té zprávy,jen mi to opravdu nepřijde v hodné :slight_smile:

singid,
myslim na tebe a maminku,posílám moc sil a držim pestičky...............hlavne se moc nerozčiluj i když to ted nejde,at je mimi o.k. a mamka se muze radovat z dalšího vnoučátka,neboj všechno dobře dopadne :slight_smile:)))....drž se holka :_)))

leni,
tak koupelnu závidim,no uka jaká bude :slight_smile:))
14. led 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tak mi tam byli v nedeli a zase jsem teda nadávala na kuchaře,ale to je asi na smene,kdo je fakt :frowning2:(((((((,my tam chodíme už celou zimu,práve kvuli tomu koutku,pro deti,jako fakt vymyslený -))))
14. led 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Natt..tři roky slavil Rákosníček,ne Daneček,tak jsem to aspoň pochopila:slight_smile:.A nemyslím,že by Terka napsala něco nevhodného.Je to smutný,ale i takový věci patřej k životu...
U mě se alergie projevuje hlavně na očích a slabým ekzémem.Taky mi zjistili alergii na seno a hlavně na plísně.V minulým těhu se mi to zhoršilo,tak jsem na to zvědavá.Pak se to ale zase zlepšilo,tak snad to nebude tak tragický.
Mažu spát.Nemám manžílka doma,tak jsem koukala na svůj oblíbenej film Valmont-na PC a nějak mi nedošlo,že je docela pozdě-na mě teda jo,obvykle už spím.Ale já toho Colina Firtha asi fakt miluju:slight_smile:
14. led 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak včera to byl otřes, malej už bez teploty, ale protivnej až hrůza, stačilo mu něco vzít z ruky, jako že nesmí a už řev, nezvedla jsem ho na židli aby koukal z okna a zase řev, vcelku prořval celej den, ráno jsem jela na krev, takže jsem vstávala už v 5:30, v 9 krizovka, klimbala jsem u kouzelný školky a snažila se nedostat stavební kostkou mezi oči :sweat_smile: po o si chrupnul prcek jen hodinku, takže než jsem se najedla a zavřela oči tak byl vzhůru, fakt už mi bylo do pláče... večer ať mi dá pusinku, tak ke mě tak hezky přišel a pak švihnul rukou a sejmul mi brejle a to tak báječně, že mě dost škrábly na nose :frowning2: takže mazal spát, vytuhla jsem u tv, ve 22h řev neskutečnej, nějakej noční děs či co, no řval jak smyslů zbavenej snad deset minut, pak teda odpadl u nás v posteli, já už se fakt bála, že mu něco je :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: samo jsem pak nemohla zabrat, začla jsem přemýšlet nad blbostma, jak to dopadne s mamkou a tak... no veselo mi nebylo :confounded: :confounded: holky já se snažím být v pohodě, ale někdy to prostě na mě padne a prostě si pobrečím, tak to snad miminku neublíží, jen mám fakt velkej strach
@Terezam22 je to hrozný, já mám pocit, že to je strašně nespravedlivý, spousta starých lidí, nemohoucích, by si nepřála nic jinýho než umřít a na druhý straně takovýhle hrozný nemoci kosí děti, chudinky nevinný :confounded:
@Lenik25 jéééé koupelnu závidím, my taky uvažujeme o přestavbě, ale chybí peníze, elán a hlavně hodný dítě, který by nám to hned neotlouklo :grinning: :grinning: :grinning: ale tak za pár let, až budu zase makat, tak se na to vrhneme, manža vyrůstal vždy v baráku, takže tahle laminátová koupelna je mu proti srsti :stuck_out_tongue_closed_eyes: a alergie je prevít, manža má taky na seno, pyly, a zvířecí srst, ty mu moc nevadí, ale jak nastane pylové období a ještě se o něj otře línající pes, tak je hotovej... jj zas nás to čeká, ten bude zase protivnej :grinning:
15. led 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek