• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky - hezkou sobotu.

Ty alergie, to je hrozný, my naštěstí nikdo nic nemáme ... uf!

Leni, nová koupella bude super, jak já bych si chtěla vybírat dlaždičky... jééé...

Sin, neboj, mimi to zvládne, zvlášť jestli se ti tím pláčem uleví a nejsi v permanentním presu. Moc moc moc na vás myslím...

Začali jsme nočníkovat - první den se nám povedlo 3x do nočníku a 4x do punčošek. Od té doby (4.den) do nočníku NIC. Samozřejmě ven chodíme s plínou, to se jinak nedá. Ale klidně přijdeme domů a má ji suchou. Pije normálně, v tom ho neomezuju.
ALE - přijde mi, že to schválně drží - jinak to není možné.
Předevčírem vypil v 16:45 300ml a do 18:15 byl asi 8x na nočníku a NIC. Pak kolem půl sedmé to pustil do punčošek během 15min asi 4x po sobě.
Dneska ráno od 9h je bez plíny, vypil cca 350ml a byl asi 15x na nočníku, je 12:30 a ANI JEDNOU NEČŮRAL - ani do nočníku, ani do punčošek...
Já to nechápu a jsem docela na prášky :grinning: :grinning: :grinning:
Máte někdo podobnou zkušenost?
15. led 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,Šimonek teda nepije zrovna moc,spíš mu to pití pořád připomínám,ale je schopnej nejít třeba celý odpolko na záchod.A bylo to tak vždycky,i když jsem zkoušeli nočník.Taky jsem to nechápala,ale on to asi dlouho necítí,až,když je to na krajíčku..
15. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,já ti ouplně zapomněla odpovědět.ty antireflexní skla by měli částečně odrážet světlo např. aut,baterka apod aspoň takhle nějak mi to tenkárt vysvětlovala ta optička..Já mám teda pocit,že zas až tak velký zázrak to nejni,ale je fakt, že na řízení do auta si je beru a když je nemám tak se mi fakt kouká v noci o něco hůř.

Holky,já vás vůbec nestíhám dočítat,respektive čtu,ale pak musim odběhnout a než se k tomu dostanu zpět,tak už tu jsou další..a další příspěvky :grinning: .

JIank u nás je nového....že Jájině vylezl pátý zub a šestý se tam někde klube,takže noci stojí stálo pěkně za hovínko a navíc nám Jájinka od pondělka začala řikat NE :rolling_eyes: .Ne na brydák,ne když jí cokoliv kdokoliv bere z ruky...apod.Vzteklina jedna :rolling_eyes: .Zatim teda to je ještě v normě jakž takž...ale to se samozřejmě bude už jen zhoršovat :rolling_eyes: .Taky vopice jedna chodí kolem nábytku nebo s čímkoliv, co může před sebou sunout.Tak si tak jako řikám,že co chvíli přijdou dny kdy budu mít pocit,že se snad střelim mezi oči :rolling_eyes: :grinning: ....když tak koukám na Janičku a v předtuše,že u Jájiny se vše dostaví co nevidět :grinning: .
15. led 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Ema nerika "ne",ale umi paradne kroutit hlavou a myslim,ze vi,co to znamena.Dela to,kdyz uz nechce jist. :grinning:
15. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no já jsem frajerka :grinning: Dopoledne jsem si navařila oběd i večeři a protože mám svým způsobem volno, tak jsem se ve 14 hodin na táhla, hodila na sebe deku a na 2 hodiny vytuhla. Je mi bááječně. Akorát prcek vzal svou fixu na tabulku a tošku nám objel chodbu na zdi i podlaze :slight_smile:

@nattally Centrum Rákosníček oslavila 3 roky od založení.
Koupelnu bych ráda ukázala, ale jak? Musíš si počkat, až bude hotová. Já nemám žádnej návrh na papíře nebo v pc.

@singid To je jasný, že si pobrečíš a ono to není vůbec špatné. Ty emoce musí nějak ven, musí se vyplavit. Tak když potřebuješ, prostě breč. Lepší, než to dusit v sobě. Tohle nejde jen tak v klidu přejít, to by bylo až divný, jen se snaž opatrovat. A Dáda má taky vždy období jako tvůj prťous. A děsů jsme si užili... měl je vždy, když byl unavený a přetažený nebo až moc přehlcený dojmy a zážitky. Vypadá to tak, že začne hystericky řvát ze spaní, křičí a jakoby pláče, ovšem není schopen se vzbudit. I když ho držíš na ruce, on kříčí ze spaní. Za pár minut (třeba deset) se probere a uklidní se. Nemá smysl se s ním pak o tom bavit, protože on neví, že se to stalo.

15. led 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Díky za vysvětlení

@makinka.1 No jo, oni vždycky vědí, co se jim jako první hodí, co? Je šikulka :slight_smile:
15. led 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proběhla návštěva u našich,dítko jsme jim tam zanechali,tudíž zítra spíme jak dlouho chceme-hurááááááááá.
15. led 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo já nočník nehrotím ,holt prostě až to přijde přijde to.......už rezignuju chodil od minulýho jara,přes léto až do podzimu,na kakání si řekl po ránu se vyčůral....Nyní né a vidí li nočník zdrhá a hází s ním...

15. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Max ma skoro 39.Ach jo...Co to zase bude...A to tady cela odpol blbnul s kamaradem a v pohode,az kdyz odesli,tak rekl,ze chce spinkat,tak jsem sahla a bylo jasno.
15. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Se máááte, tohle miluju. Když měli naši Danečka naposledy, spali jsme do 11 :grinning:

@makinka.1 Holka holka, vy horečkujete docela často, co? Posílám Maxínovi pohlazení.
15. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,naposledy ta trideni viroza.Uvidime,co bude tohle.Snad nic vaznyho.
15. led 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,no Jájina když už nechce jíst,tak mi ukáže znak pro HOTOVO :sweat_smile: .Ale to Ne z ní teda vypadlo fakt nečekaně až nám z toho s Járou tuhla krev.V neděli ještě nic a v pondělí už vzteklina :rolling_eyes: .
Teda,ale musim se ještě trošičku pochlubit jak se hezky Jájinka chytla se znakováním.Ve čtvrtek jsme byli na plavču,hezky si tam plavem ve whirpoolu a najednou zapli vedle takovej ten vodní hrřib,ze kterýho přepadává voda a Jájina okamžitě natáhla ruku a prstíčkem ukazovala na tu padající vodu a pak druhou mi rychle ukázala cáky cáky(jako,že VODA) a úplně nadšeně mi to opakovala dokud jsem jí to nepotvrdila,že tu vodičku vidím :dizzy_face: .Roztomilouš náš malinkej.A pak zasejc jak tam maj takovej ten plovák chobotnici,tak mi furt ukazovala znak pro STROM...a já chvilku nechápala...než mi došlo,že má vlastně ty nožičky roztažený,že fakt vypadá jako stromeček :grinning: .No já ji chtěla úplně zblajznout blahem :dizzy_face: .
Akorát,že Jájině se dneska večer rozjela rýma :rolling_eyes: ,úplně z ničehož nic skoro do teď řvala neb nemohla z toho usnout :rolling_eyes: ...k tomu ještě ty zuby...chjooo ježišmarjá :rolling_eyes: .Tak koukám,že Max taky ochořel z ničehož nic.... :confused: ,jestli zasejc něco lítá vzduchem :rolling_eyes: ....booože.

Sin,hele opravdu si klidně poplač...některý věci nevyřešíš ač by si chtěla sebevíc a dusit to v sobě je o dost horší.Je lepší,když všechny ty obavy, co bude nebo nebude vyplavíš ze sebe ven.Miminko v bříšku se alepspoň naučí zvládat stres,což je taky dost důležitý.A k těm nočním běsům...stejný průběh jako u Lenika... :confused: .Zrovna dneska si Janička střihla hysteráček,když se vzbudila po spaní po o...a nebyla schopná se uklidnit...stálo to za to :rolling_eyes: neb už neni zvyklá po o spát a teď najednou spala a asi dost tvrdě,že se z toho nemohla chudák probrat :rolling_eyes: .

No a add nočník....fakt jako neni o co stát,my jsme to taky nechali až prostě Janičce dozraje čas.Tak její čas už přišel a je bez plín a nemuseli jsme se vůbec stresovat.Chvilku jsem myslela,že budem mít plíny věčně a teď už si ani nedokážu představit,že je někdy měla :grinning:.Jinak teda Jaňulka taky držela čůrání jak se dalo.jak dostala jen kalhotky,tak najednou hodně dloouho nepotřebovala a neustále jsem se jí musela ptát...a pak najednou načůrala plnej nočník.Taky to kolikrát trvalo celý dopolko nže to konečně pustila :confused:.Nejspíš tak asi zkoušej jak se to svalstvo dá ovládat než to pustěj :grinning: .
15. led 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy znakujete,jo,to jsem nevedela.Je to sikulka. :wink: Ja ji ucim jidlo a svetlo,zatim nic.Ja moc znaku neumim,takte zatim jen mavame papa a delame pacipaci.Musim neco nastudovat.Jo a krome vrteni hlavou taky umi paradne odstrcit misku,kdyz uz nechce nebo mi draopne lzicku a odstrci si ji od pusy... :grinning: Vi,kdy ma dost.
15. led 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...
tak jsem se krásně vyspala,až na jednu cestu na záchod bez vyrušování.Vstávala jsem v 8:30,což je u mě docela pozdě,nikdy jsem nevstávala dýl,jak v devět.Akorát Martin vstával jako obvyle ve čtvrt na sedm:slight_smile:prostě to má naučený a už neusnul...
Maki,ať je Maxík brzo fit.Zrovna jsem četla,že zase začíná chřipková sezona,to je radosti..:frowning2:
Odpoledne se těším,jdu za kamarádkou do porodky.Venku to vypadá snad na docela ucházející počasí,tak bych se při té příežitosti snad mohla i trochu projít..
Je tu nějaký nezvyklý ticho,nikdo nezpívá,nekřičí,nepouští šíleně hlasitý letadlo.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zeny.Tak u nas dobros,v noci mel jeste trochu teplotu,ted ma lehce zvysenou,ale vypada normalne a tvrdi,ze ho nic neboli.Vcera si ukazoval bud na ucho nebo na krk pod ouskem,nevim.Dneska uz pry dobry. :wink:Bude hezky,ale pujdeme tak maximalne na malickou prochazku,zadny litani,radsi...
16. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,to je fajn,že mu je líp:slight_smile:
Holky,já se tentokrtá těch nevolností asi nezbavím nebo co:frowning2:..ať sním,co chci,nebo nejím nic,pokaždý je mi blbě a nic nepomáhá,maximálně občas ta cola,ale zase ji nechci pít moc často.
16. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Tak to je fajn, že je líp :slight_smile:

@petrunka01 Jů, ty se máš, pošušňáš si miminko :slight_smile: Tak si to hezky užij a mysli na to, že za chvíli tam budeš s miminkem ty. Chřipky asi začínají. Dneska jsme měli jet na návštěvu k sestřence a volala, že to na ní vlezlo včera a na jejího přítele dneska. Tak jsme tam radši nejeli.
16. led 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj....miminko jsem si moc nepoňuchala,páč malá spala a pak zase jedla:slight_smile:,ale je to neuvěřitelnej drobeček:slight_smile:.Dneska se mi prostředí docela líbilo,uvidíme za pár měsíců,jak se na to budu tvářit..
Pak jsem si na nádraží převzala od ségry Šimonka a teď nás čeká večerní rituál-po večeři jsme,tak sprcha,zuby,postel.Bude asi hned tuhej,páč lítal po zahradě a je unavenej...
16. led 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Petrunko,
neboj, ono se ti líp udělá! Ikdyž já si taky myslela že to neskončí a najednou mi bylo dobře! Musím ale říct že mi nepomáhali žádné lízátka a nic takového, ale hlavně nemít prázdný žaludek a jedla jsem suchary, na to kousek tvrdého sýra a rajčáta nebo okurky...

Maki,
to je fajn že je líp, Jára sice nebývá nemocný a ATB měl snad jednou v životě kvůli zubům, ale teď jak prodělal tu virózu, tak mu celkem dlouho trvalo, než se zase dalo do kupy, tak přeju Maxovi ať už tě zase co nejdříve zlobí :grinning:

Holky, já na sebe dneska nejsem vůbec pyšná! Rostík mi vstával v šest, což bylo v pohodě, pak usnul na půl hodiny a pak mu to nějak nešlo, takže průběžně brečel, tak sem ho furt krmila, protože jsem nevěděla jestli má hlad nebo co, no nemohl zabrat, a tak strašně chtěl a tak ho vzal Michal ven a usnul až po druhé hodině a do toho byl protivný Jarda, furt kňoural, což mě teda dovádí k šílenství když umí mluvit pěkně a všechno chtěl jenom odemě, takže jsem na ně na oba už taky řvala v byla protivná a teď mě je to samozdřejmě líto! Teď už hoďku oba spí, tak mám klid!
Chjo, někdy je to fakt hodně náročné!
16. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Pavlínko, to si vůbec nevyčítej, protože takové dny máme občas všechny. Dáda už taky dobře mluví a když kňourá a kníká si něco jen tak pro sebe, tak to bych vyletěla z kůže. Někdy úmyslně komolí slova, aby byl zajímavej. A když děti nespěj, tak to je úplně na odstřel. Tak buď v klidu. Však oni na to oba do rána zapomenou.

@petrunka01 Jo, Pavla má pravdu, nevolnosti přejdou ze dne na den. To budeš koukat.
16. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli klid,ja tu nekdy jecim jako pichla svine! :grinning:
16. led 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Pavli, tak já poslední dobou taky nějak nemám trpělivost, Dádovi rostou zadní zuby, takže se na mě pořád věší a chce nosit, takže nemůžu pomalu ani umýt nádobí, pořád do mě strká, brečí kvůli každý kravině... no včera mu ji už plácnul i táta, tak byl řev, ale pak šel spát, tak byl konečně klid... to jsou snad nějaké erupce na slunci... :rolling_eyes:

Péťo, já zjistila, že mi nedělá dobře čaj po ránu, takže piju Caro a musím říct, že nevolnosti se tak o 70% zlepšily, taky mi není ještě 100% ok, ale už dojdu aspoň s Dádou na procházku aniž bych se obracela nad každým hovínkem co venku potkáme :confounded: :sunglasses:

včera jsme nechali v drogérce 1400,- tak jsem venku pak říkala, že už jsou to poslední dvě bedny plínek, který kupuju, manža se jen smál :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: k tomu mlíko, kaše, Dáda dostal nový hrneček na pití, ten starej tak okousal, že z nekapavého byl tekoucí :grinning:
dneska musím na poštu, mám tam formulář na daně, tak si uděláme odpolko prochajdu :sunglasses:

hezký den bez nervů všem
17. led 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, se nám nějak ozimilo... a my za chvilku razíme na alergo a k tátovi.

@makinka.1 Úžasný přirovnání :grinning:

@singid Taky jsi tak ráda, když jí jednou malýmu plácne tatínek a ne maminka? :grinning:
17. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Klári,já ráno piju slabší černý čaj s mlíkem,tak nevím,jestli to může být tím.ALe mně se dělá špatně po čemkoli.Caro mám taky,pila jsem ho hodně,ale minule se mi po něm udělalo dost zle,tak teď mám nějaký blok si ho dát znovu.Ono mi zase nebývá tak strašně zle,jen je to tak nějak pořád,setrvalý stav a to je otravný.Do toho musím jíst pomalu každé dvě hodiny,jinak se to zhoršuje...Jinak já jsem taky docela často nervní a protivná,připisuju to i hormonům,aspoň to mám na co svést..:slight_smile:
17. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo no přesně, takový stav "nepohody" .... :confounded:
Leni, ano jsem ráda, že jednou je zlý někdo jiný :wink: ale poslední dobou Dáda vůbec neposlouchá, včera nákup z tý drogerky, manža měl plný ruce a Dáda si prostě usmyslel, že pomaže pryč od domovních dveří, tma jak v ranci, volali jsme na něj, nic , pak pro něj manža šel, tak se zase vzpíral a flákal sebou o zem, do kaluží, tak mu ji už manža jednu plácnul po zadku... no scéna :rolling_eyes:
17. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Kdepak je dneska sluníčko? Hned měl člověk lepší náladu - bych snad i záhonky šla okopávat, jak bylo pěkně :slight_smile:

Taky jsem nervák... :confounded: Ale prostě někdy toho je moc. Navíc člověk je nevyspalý - můj manžel říkal, že takto by měli týrat zločince - budit je po dobu několika let v naprosto nepravidelných a nepředvídatelných intervalech... :grinning:
Myslím, že děti z toho újmu nemají (Adam tedy rozhodně ne a že jak jsem s ním byla sama, tak jsem občas fakt dost psychovala) - jen maminky holt mají výčitky. Já jsem se pak naučila, když to fakt hrotil a ve mně se to vařilo, zavřít se do koupelny a počítat pomalu do deseti. Pak nádech a výdech a šla jsem to řešit bez megaemocí... Bylo to asi trochu lepší, ale náročné :grinning: A nejednou jsem pak večer brečela nad tím, jak jsem na to malý krásný dítě byla hnusná.

Sin, taky jsem si tuhle říkala, že to jsou poslední plenky - nebyly :grinning: A obávám se, že ani ten balík, co dnes na spaní načnu, nebude poslední :frowning2: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás plácnutí na prdku taky funguje - například nám jedno plácnutí naprosto spravilo polední spaní. Prostě nechtěl spát, dělal hrozný kina, přitom byl unavený, ale skákal po posteli, dělal stojky a kdoví co ještě... Stále jsem byla vlídná - dlouho - ale pak jsem to nevydejchala (do koupelny daleko a ještě by zdrhnul), tak jí vyfasoval na prdku (navzdory mým zásadám o tom, že před spaním děti bít nebudu, protože pak usínají ublížené.... bla bla bla...). A světe div se!!!! Od té doby usíná každé poledne sám a celkem v pohodě do 10 minut už čtvrtý týden. Tak nakonec toho snad ani nelituju, že jsem mu jí šoupla...
17. led 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Tyhle scénky důvěrně známe :slight_smile: Teď je od nich relativně klid, plácne sebou už jen tak 5x za den, hihi :grinning:

@verca111 To s tou koupelnou vyzkouším, protože já jsem děsnej nervák a Daneček mě snadno hned vyprudí :grinning: Jinak jak píšeš o tom dobrém spaní po tom, co mu dáš na prdku... U vás jsem to pochopila tak, že dostal jednou a od té doby ti spí v poledne... U nás jsem jeden čas, myslím v listopadu, musela každej den plácnout před spaním, zakňučel si a hned usnul. Nějakej "sádlo-máslo" asi :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo dnes ani po hodinovém řevu v postýlce a všemožného povídání,uspávání a nakonec i plácnutí na prdku nepomohlo nic,tak jsem ho už vytočená vyndala z postýlky,snědl asi tím vysílením z útrapy v postýlce a tělocvikem hod polštářem a peřinou, talíř polívky že se i Jiřík divil :grinning:
Nyní si krásně hraje a "psal" taky úkoly jako Jiřík a je úplně k nakousnutí,no počkáme si na večer až půjde spát!!!V noci opět budíček ve 2.30h a přesvědčování jak chce do naší postele...

Natt to je prostě realita života,já teda dost dám na srovnání s jinými osudy.........
To samý kdyby se tu řešila nevěra ,napíšu Ti 2x do tuctu případů který jsou kolem mě........
Prostě mám kolem sebe toliko lidí že se dozvím tolik věcí,osudů a případů od hezkého až po smutné,nevím tohle se kolem mě prostě točí....
Já se dozvím osud někoho během hodiny,stání na zastávce, ve frontě,asi to přitahuju???!!! :sweat_smile: Ale zase se mi to v určitých momentech hodí a vzpomenu si na to a ihned porovnávám a přehodnocuju...
17. led 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru jj, taky jsem si říkala, že před spaním ne, ale kolikrát fakt zabere jen houknutí nebo jedna přes prdku :sunglasses:
no já se schovat do koupelny, tak dělá megavyrvál, že ho tam nechci pustit, to by mě snad vytočilo ještě víc...
dneska jsme byli na té poště, tam ok, zpět měl rohlík, tak jsem ho lákala jako zvířátko, jenže asi 200m od baráku rohlík došel a to jste měli vidět :rolling_eyes: :rolling_eyes: bahno, louže, nakonec se válel po zemi, tak jsem ho nechala, po 4 dolezl k nejbližší kaluži a to už mi teda prdly nervy a přehla jsem ho přes koleno a jednu vyfasoval... fakt už jsem ho tam chtěla nechat, babča co šla kolem tak jen koukala... samo špinavej jako prase, dneska čistý hadry, takže můžu prát nanovo... kdyby zakopl a vyválel se tak to nevadí, ale co předváděl... a smál se tomu jak nějakej blázen :sweat_smile: :confused:
17. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 - ano, pochopilas to správně - jednou na prdku (ale pěkně vedle plíny, až to štíplo... :rolling_eyes: ) a od té doby ffakt spí...
A když se akce koupelna osvědčí, tak tam můžeš v duchu vždydoladit detaily rekonstrukce nebo si pak uživat tu krásnou novou :grinning:

@terezam22 - joo, tak to znám, ale u nás to bylo vždy bez řevu, prostě jen nespal... FUJ!!! Brrrr...! Ale ono to zase přijde, však víme, jaké to je s těmi odbobími.
Já jsem taky jak mucholapka - každý má pocit, že mi musí něco vyprávět (jak píšeš - na zastávce, ve frotně...) a ne vždy o to tedy stojím, abych byla upřímná. Jsou dny, kdy toho sama mám jak buchet a někdo na mě ještě naloží a to je moc!

@singid no jo, člověk míní, dítě mění :grinning: Do koupelny jsem chodila, když byly Adamovi tak 3 roky - to jsme se odstěhovali od tatínka a nastalo krušné období. :frowning2:
A budeš muset v kapse holt nosit rohlíček :grinning:

Dneska Petan byl od rána 8h do 13h bez plíny a bez čůrání. Přes spaní se vydatně vyčůral, že protekla plenka a od vstávání v 15h je zase bez. Z procházky jsme přišli se suchou. Tak doufám, že něco vyčůrá před spaním, jinak snad budu v noci třikrát přebalovat. To přece nejde, aby s čůráním čekal na plínu, ne???? :angry:
17. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek