• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Larooo,Larooo,tak zejtra v 10h ať je Zdenda v Březinách :slight_smile: .My tam budem vozmo,jedem pak na nákup...až se teda Jarin pošťourá trochu v Zdendově zoubku :sweat_smile: .Máš sms na mobilu :wink: .
22. pro 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,taky gratuluju ke kulatinám :slight_smile: .Já je budu mít za rok..........takže teď budu asi tak 5 let radši slavit porád 29 :sweat_smile: . Jinak všem ostatním taky gratuluji ke všem těm oslavám,než jsem to stačila všechno přečíst,tak se mi z toho točila hlava,každopádně všechno nejlepčííííííííí :slight_smile: !
Jo jinak holky............už jsem to řikala....znám jednoho šiiiiikovnýho moooc hodnýho a veselýho zubaře..........dám číslo :wink:,když bude sháňka.....ale až po svátkách.Teď si bude s náma 14dní válet šunky u pohádek :sweat_smile: .
Jo a ještě jsem tu pár dní nebyla,tak jsem stihili ikeu a objevilijsme naZLičíně novej obchoďák s hračkama a maj tam pěknej koutek na přebalování a na kojení,moc se mi tam líbilo :slight_smile: .Pak taky jsem byli v Drážďanech na trzích a líbilo se nám tam ještě víc.........kéž by byli takový aj u nás :frowning2: ........a pak taky real......no prostě..vánoce,že jo. Maki a nočníček jsem taky pokoupili :sweat_smile: ,tak uvidíme jak se pomalinku ujme :grinning: .
Táááákže KRÁSNÉ VÁNOCE všem,užijte si je maximálně a ať máte radost,že maj děti radost a hlavně ať jsme po vánocích všichni přepohádkovaný a tlustý na tři prsty :sweat_smile: !!!
22. pro 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám,že píšu jeden překlep za druhym,tak pádim radši do hajan :sweat_smile: .Laroooo,dejte vědět ať ráno nečeká Jára s kleštěma v ruce zbytečně :grinning: .
22. pro 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné skoro sváteční ráno,
milé maminky, ráda bych vám popřála krásné a pohodové vánoční svátky, hodně zdraví, štěstí, pohody vám i vašim rodinám, dětičkám krásného ježíška a v novém roce spoustu splněných přání. :sweat_smile: :sweat_smile:
23. pro 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojíík všem :slight_smile: maminám.Tak Kristík má dnes 3měsíce :slight_smile: teda to uteklo.....teď krásně spinká jako to nejhodnější miminko :grinning: tak mám chvilku pro sebe.Mějte se fajn všem pohodové svátky bez stresu a hlavně hodně zdraví to je nejdůležitější..... :slight_smile:
23. pro 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Nam ty Vanoce pekne zacinaji,prave jsem se vratila od Podolsky,Max mel v 8 rano 39,5 a vcera vyhodil komplet celou veceri,takovou savli jsem nevidela.No,krk ma cisty,prudusky O.K.Snad zase zuby,ale nevi...Radeji nam dala zase testik na moc,kdyby to bylo od mocovych cest.Takze ma pindika v pytliku a ja nervy v kyblu... :frowning2:
23. pro 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,tak to je mi moc líto,že je Maxík marod :frowning2: :frowning2: .Snad to bude dobrý a pěkně si ty Vánoce užijete.My byli nap ohotovosti hned první Vánoce-přímo na Štědrý den.Šíma měl horečky,nakonec to bylo "jen"od zubů,ale byla jsem pěkně nervní,páč mu bylo půl roku,první Vánoce a takový horečky...
Všem přeju krásný a klidný Vánoce :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Makinko, ježiš, to je mi líto. My jsme se konečně vykřesali a jsme jenom na malé rýmě a vy takhle :frowning2: Chudáček Maxík. Doufám, že jde tedy jen o zoubky a že ho to hodně rychle přejde. Držím palce. To by člověk neřekl, že můžou od zubů být takové problémy :frowning2:
23. pro 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
to mě mrzí! To máte po té injekci? :rolling_eyes: Pěkný hnus!

Jinak přeju všem krásné vánoce, bohatého ježíška a rozzářené očička všech dětí :sweat_smile: :sweat_smile:
My jedeme v pátek k našim na Moravu, takže nevím jestli se sem dostanu!
23. pro 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,ne,injekci dostal na zacatku prosince.Tohle budou porad ty zuby.Zase ted zvracel,ma 38,8,tak dostal zase cipek a ted ho Romca uspava v kocarku,v postylce byt nechce.Snad bude dobrej,nerada bych saskovala zitra nekde po doktorech.Minule to bylo druhej den lepsi a treti den uz byl v cajku.
23. pro 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak to držím palce, ať je to lepší a ať Maxík neproleží Ježíška :wink:
23. pro 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné vánoce všem !!!! :dizzy_face: Hodně dárečků a hlavně pohody :slight_smile:
23. pro 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok všem přeje Daniela s Vendulkou a zbytek rodiny :slight_smile:

Maki ať je Maxíkovi brzy lépe
23. pro 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
at se dáte brzy do pořádku a máte krásné Vánoce...........

Bell,
tvuj manža je zubař v Březinách?????????chápu to dobře?????????

petrunka,
Šimonek je krásnej a velikej :wink:

jinak všem:

Ježíšku, prosím Tě,
přečti si mé psaní .
Je krátké. Mám k Tobě
jen jedno přání
Ať jsou všichni v celém roce
takoví, jak na Vánoce !
Ať jsou milí, míň se mračí ...
Děkuji Ti. To mi stačí.

přeje Zdena s rodinou :wink:
23. pro 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky,preju vam vsem,vasim rodinkam a i vasim blizkym a zviratkum krasne Vanoce a moc,moc stesticka a zdravicka!!!!!! http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2198055&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
24. pro 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2009 :slight_smile:
Madlenka, Káťa a Vláďa Budínovi
24. pro 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky a koťata, krásné vánoce přejeme Petra a Dorotka a jasně i taťka
24. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přejeme Vám krásné vánoce,bohatého Jěžíška a hlavně hodně pohody.Míla,Vojta,Andrejka a Karolínka
24. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
všem přeji krásné vánoce, pohodičku a dětičkám bohatého ježíška :sweat_smile: . Kamila, Pavel a Eliška.
24. pro 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky,tak je po....Hlasim uspesnou veceri i navstevu Jezicha.Maxina nejvic zajimaly papiry a snurky,dle ocekavani :grinning: .Kazdopadne uz je regulerne tuhej,hura!!!Teplota "jen" 38,nalada normalni,jen min jedl,ale cert to vem.Vypada lip! Uz jsem stihla i pridat vanocni fotky!
24. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a dětičky,

všem přeji hezký sváteční den. Jaké byly Vánoce s dětičkami? U nás to začalo na Štědrý den krutě, ale to snad až po svátcích, abych nešířila smutnou náladu. Pak se to ale obrátilo a byla to paráda! Daneček se celý den smál a smál a smál, prostě zlatíčko. Z dárků byl tak rozradostněnej, že vstával i v noci, aby si mohl hrát. Dostal od Lamaze hracího velkého slona a je z něj úplně paf, nemůže bez něj žít. Vůbec jsem si nemyslela, že to bude tak prožívat a že mu budou už letos tak zářit očička. Brzy přidám fotečky.

Makinko, jsem ráda, že se tomu vašemu dárečku udělalo akorát na Štědrý den lépe. Přesně jak píšeš, čert vem jídlo, hlavně když se usmívá a cítí se dobře. Fotky máte parádní, všem vám to u stromečku hrozně slušelo a úžasná je fotka Maxína, jak sedí pod stromečkem, to jsem se musela usmívat :slight_smile: Je to krásnej kluk a už pořádně velikej, letí to...
26. pro 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem!Hlasim,z Maxino uz je na 100% ve svy kuzi,zuby sice nikde,takze nas to nejspis jeste ceka nanovo,ale hlavne,ze je ted v pohode!Vcera jsme byli u babi a dedy,cekalo tam spousta darecku,takze letos velika spokojenoust.Mimo jine jsme dostali pekarnu na chleba,uz se tesim!Zitra vyzkousime,tatka zase jede do sveta :cry: ,tak dostane bochnik na cestu. :wink: Maxik ma od Lamaza plysovou vkladaci kostku,je paradni.Od nas dostal jako hlavni darek mluviciho pejska FisherPrice,zatim na nej kouka a kdyz na nej sahne,tak se divi,ze mluvi a zpiva! :grinning:
26. pro 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, já jsem na toho mluvícího pejska koukala. Je to taky moc krásná hračka. Daneček zase pořád sahá na tu nožku slona, která se mačká, aby to hrálo. Asi 2x se mu to podařilo zapnout, jinak vehementně naznačuje nám :grinning: Jsou to fakt veselé svátky s těmi miminky, viď?
26. pro 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.U nás proběhly vánoce v klídku.Šimonek dostal spoustu dárečků s Krtečkem,takže velká spokojenost :grinning: .Ale nejvíc se mu líbí samotný stromeček a hlavně světýlka,který pořád chce přepínat na různý efekty :slight_smile: .Už jsme byli u manželovýho táty a zítra jedem k našim,takže dárečky a obžerství stále nekončí.Navíc u našich budou i moji prarodiče,takže se docela těším,nevídám je zase tolik často.
Leni,co se stalo? :frowning2:
26. pro 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem maminám a rodinám :slight_smile: u nás bylo taky vše v pohodě,děti dostaly hraček,oblečení no jsem zvědavá kam to budu dávat...Kristík má dva dny spíše večery zase ukřičený našla jsem,že to je růstový spurt,vše co k tomu popisují na něj sedí,odtrhává se od prsa,řve,pije po pár minutkách a znovu se nemůže přisát,prý to trvá tak týden,tak se mám na co těšit :frowning2: hezký zbytek večera :slight_smile:
26. pro 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezký sváteční večer. Konečně jsem to (na etapy) tu dočetla.

Bell, vyřiď prosím Járovi, že zub je ok, Zdendu to přestalo bolet už večer, ale jsem to nestíhala nějak nahlásit.
Zdenda už je zase v Norsku, odjel včéra navečer, dnes ve 4 odpo už jsme skajpovali. Je mi ho vždycky tak líto, jak se mu odsud nechce :frowning2: Chjo...
My měli Vánoce tradičně nadvakrát, v Jihlavě v sobotu (kluci tam mají dvě sestřenice, 8 let a 11 měsíců), tak si to děti užívaly. Sehnala jsem tam v pondělí Ondrovi ty botky, aby nemusel běhat v těch "vedrech" tady ve sněhulích...a parkovali jsme kousek od galerie, kam se vždycky ráda zajdu kouknout, když jsem v Jihlavě na náměstí...no, zase jsme se krásně pokochali...no a nakonec jsme ani s prázdnou neodešli, do jednoho obrázku jsme se tam přímo zamilovali... (k vidění v mém albu na modré střeše). Ondra měl zážitek jako prase, jel trolejbusem ( s tetou a strejdou), no a strejdův brácha je řidič, tak ho na konečný vzal do kabiny :dizzy_face:
Jinak jsme měli takový celebrití Vánoce, v sobotu cestou do JIhlavy jsme potkali na pumpě v Pze Petera Nagyho, ségra se u kádí s kapry potkala s Matáskovýma (kapra chtěli malýho), no a já v úterý v Tescu málem narazila do Milana Bahula :slight_smile:
Vánoce byly nádherný, kluci dostali všechno, co si přáli (teda Ondra) a ještě spoustu věcí navíc, fotky posléze do alba dohodím...já mám nový telefon, ten starý už měl vážné nedostatky (proto mě Bell musela nahánět tady, nakonec vše dobře dopadlo a v Březinách jsme se se zubařem šťastně sešli :grinning: )...no a spoustu "pičurádiček" do horního bytu (týbrďo, děda se Zdendou makali i na Štědrý den, děda tam byl i dnes). A pak jsem dostala superskvělou vychytávku, nikdy předtím jsem to neviděla...takouvou čepku pletenou i s palčákama...a koukám, jéééé, oni mají ty rukavice kapsu - prdlajs kapsu. Normálně se tam strčí ruka, vevnitř máš takový ty poloprstíky, když potřebuješ napsat v mrazu SMS (nebo vysmrkat dítko či cokoli jiného), prostě tu "kapsu" přehrneš, zajistíš evt. knoflíkem na zápěstí, no a po dokonání zase přehrneš zpět...bomba :dizzy_face:

No a jinak nás taky dnes zasáhla velmi smutná zpráva, Leni, Zdendovi volala přítelkyně našeho starého kamaráda, na Štědrý den umřel. Měl rakovinu, za sebou operaci, několik sérií choterapií...když mu TM volal naposledy někdy na podzim, říkal, že už s ním léčbu ukončili, poslali ho z Brna domů do Třebíče (tedy do nemocky, samozřejmě)...je to děs...vezl mě před deseti lety na svatbu...a už ho nikdy neuvidíme :frowning2:
26. pro 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=254551&vReferer=%2F

Tady mám to "bydlecí" album, kdyby to někoho zajímalo :sweat_smile:
26. pro 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro nattally díky za dinosaura byl to supr povedený dárek :wink: Jiřík byl nadšenej,má to sestavený a pořád si hraje... :slight_smile: ,jinak dostal jěště velkou koloběžku tak jí musel včera už "zajet" . ahojíík :sunglasses:
26. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak zdravím po vánocích,u nás proběhl Štědrý den v pohodě,bylo to hrozně fajn.Už se těšim na ty příští,až to bude víc prožívat i Kája.Bylo nás hodně pohromadě ( 9 ),vyhlíželi jsme Ježíška z okna a když v pokoji zazvonil zvoneček,tak bych všem přála vidět výraz naší Andrejky.Pak se vrhly s Kájou na dárky,papíry lítaly vzduchem a Ája jenom hulákala - to jsem si přála,to jsem si taky přála....Vážně neznám nic hezčího,rozdělovali jsme a rozbalovali skoro dvě hodiny a to jsem si ty svoje dárky rozbalila sama až poslední,když už si všichni hráli s holkama.Kája dostala hopsadlo-Sobíka,Andrea na něm řádí po celém obýváku.Do kočárku si hnedka vlezla sama a chtěla,abysme jí vozili místo panenky. :grinning:

Druhý den jsme hodovali u našich a odpoledne jsme si šli zabruslit - už se nešlo jenom válet.Zítra nás čeká lyžovačka na Telnici,odpo bowlink s přáteli a potom hospůdka,v neděli asi vyrazíme na Klínovec.Prostě svátky jak mají být. :slight_smile: Jsme pořád u tchýně,nemám tu program na zmenšení fotek,zítra budem chvíli doma,tak se pokusim nějaký foto dodat.

Doufám,že si také všechny užíváte pohody. :slight_smile: :wink:
26. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,ta vila je na Letny,u DDM nebo se pletu?Krasny dum.A mate hezoucky vecicky! :slight_smile:
26. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek