• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@verca111 A on nechce curat,kdyz jste venku?Maxovi to taky trvalo docela dlouho,naucil se to v lete s Romanem.Ted uz mu nedela problem ani curat na stojaka do zachodu,i do ciziho.To odmital dlouuuho... :grinning:
Kdyz tak ctu ty vztekaci story,tak fakt dekuju tomu nahore,ze aspon jedno dite mam naprosto nevztekaci.To druhy se uvidi,ale jista si moc nejsem! :grinning: Max sebou schvlane nikdy takhle neflaknul.Tuk,tuk na drevo!!!
17. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda máme vztekací dítě, to jako jo, ale že by sebou fláknul na zem to se nestalo, no snad ani nestane! A jako Maki, snad to druhé taky bude nevztekací, ale on je Rostík víc v pohodě než byl Jára,, tak je možné že bude větší suk a když zi umíní, tak s ním nic a nikdo nehne, no snad se mílím :confused:

Leni,
a zrovna do Danečka bych to neřekla, on má takový kukuč a takový drak v něm je... :sweat_smile: :astonished: :unamused: :unamused:

Verčo,
nechci tě sklamat, ale asi to de...moje segra taky kluka učí bez plen a můžu ti říct, že to je teda proces a myslela si chudera že to bude v pohodě jako s holkou, ó jak se spletla, ale budiž ti útěchou že se nakonec naučí všichni :wink:
17. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj....
já teda vyloženě vztekací scénky neznám.Teda,vztekat se umí,ale nešvihne sebou na zem,nikdy to nedělal.Já se fakt snažím v klidu,hodně mluvit,vysvětlovat...ale co mě teda vytočí spolehlivě je to,že mu právě v klidu říkám,proč to a to nemůže dělat,on řekne hm a je vidět,že mě nevnímá.A přitom se snažím říkat to jednoduše a ne moc větama,abych ho nezahlcovala informacema.tak to pak teda často vylítnu nebo prostě rezignuju a jdu se někam uklidnit...
17. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, já vííím - to je taky jediný, co mě uklidňuje, že všichni moji známí se umí vyčůrat a vykakat do záchodu celkem samostatně :grinning: :grinning: :grinning:

Maki, no vím já? Když nechce čůrat ani doma...! Ale vloni v létě na zahrádce čůral celkem schopně, takže věřím, že to klapne.

Petrunko, to je NORMÁLNÍ u chlapečků...! :grinning:

Petřík se vzteká celkem decentně, venku jen ječí, po zemi se neválí - netvrdím, že to ještě nemůže nastat... :slight_smile:
17. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terko, co ta středa odpoledne?

@singid Na bači kolemjdoucí kašli, zrovna ty mívaj nejvíc keců, jak dětem ubližujeme a jaký jsou chudáci a ještě líp raděj jak na ně.

@verca111 Tak to já musela dát před každým poledním spánkem, aby to zabralo. Ale naštěstí už je toto období za námi.
17. led 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Děkuj bohu za nevztekací dítě, protože to fakt stojí za to :grinning: A teda Dáda čůrá stále na holčičku :grinning: Jen venku na chňapíka :grinning:

17. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile:
@makinka.1 Maki...no znakujem,ale moc to taky nepřehánim po zkušenostech s Janičkou.Hele ono pápá,pacipaci nebo jak si veliká je taky znakování :grinning: .V podstatě si můžete s Emčou vymyslet i nějaký svoje znaky,když si všimneš,že ti ručkama dává cosi najevo a dešifruješ to :slight_smile: .Ten znakovací systém je založenej na dlouhodobém pozorování dětí a když to rozklíčovali,co vlastně děti samy od sebe chtěji sdělit tak to hned sepsali a zpeněžili :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak u nás rýma nabrala grády,noc na dnešek jak očistec :rolling_eyes: .

No holky,jako koukám se vztekáním je to všude ne-li stejné,tak určo dost podobné :sweat_smile: .Já už mám jasno,že mám dvě vztekací děti,co prostě nesnesou jakékoliv omezování vlastní svobody :rolling_eyes: .Janička teda dokáže být dost vytrvalá,když něco chce...já ovšem taky,takže konflikt je tu denodenně :rolling_eyes: ,někdy to zvládnem vystvětlováním či dohodou a někdy tu ječim...přesně tak jak psala Maki :grinning: :grinning: :grinning: .A Jaruška.........pche by jste měli slyšet ten řev jenom,když jí nandavam bodýčko....a pak ještě následujou další zimní hadry :rolling_eyes: a je jedno,jestli je zrovna vyspalá nebo ne...ládování do kočárku - to samé :rolling_eyes: .Je to s nima pěknej adrenalin.A pka najednou jako když mávne proutkem jsou obě jako andílci , jsou ochotny spolupracovat a hází jeden roztomilej úsměvza druhym.Takže vždycky se musim obrnět a vydržet vztekání a potom si v klidu oddychnu a mám z nich radost.......ovšem kde brát energii na silné nervy každý den,že :angry: :grinning: .
17. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ema je teda zlato a u oblikani nerve.Jojo,s tim znakovanim na tom asi dost vydelavaj,kdyz vezmu v uvahu,co stoji kurzy a videa knizky... :frowning2: Ale jo,taky znakujeme po svym,a kdyz to nepujde s pacickama jsme spokojeny. :grinning:
17. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no on Dáda sebou vyloženě taky neflákne, jen prostě když ho vezmu za ruku, že jako do toho rozmočenýho bahna neeee, tak se mu podlomí nožičky a visí mi na ruce, kolikrát jsem to prostě nečekala, tak šel rovnou k zemi... a teď prostě když už ho neudržím, tak ho prostě pustím, ať se teda vyválí, jenže já bych teda čekala že se zvedne a on naopak začne lézt po 4, nebo dělá rukama a nohama andílka, já stojím 10m od něj a nejdřív v klidu mu říkám ať vstane, pak přitvrdím a pak už jdu na něj a to už vidím rudě... Leni paní nic neříkala, ale byla jsem tak nas...á, že bych jí asi někam poslala, kdyby měla řeči...takže už mám trochu fobii z chození ven... přitom ale když jdeme s Petrem, tak pohoda, i víc ujde (přitom ho už netahám, nemůžu), vztekačka žádná... já nevím co dělám blbě :frowning2:

u nás by noc byla ok, kdybych si včera frajerka nevyrazila bez čepice, protože mě v noci chytla taková migréna, že jsem myslela, že budu bušit hlavou do zdi... :rolling_eyes: už jsem přemýšlela i co si na to vezmu a nakonec jsem si vzala tu zapomenutou čepici, takže jsem chrněla v kulichu a kupodivu to zabralo :grinning: :grinning: :grinning: manža ráno nestačil zírat, když vstával do práce :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je mi nějak smutno... chtěla bych to druhé miminko. Teď bych byla asi v šestém měsíci... :frowning2:
18. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte někdo telefon na Terku??? Nebo Terez, jestli se tu ukážeš, potřebuju vědět, co ten zítřek, protože jestli se nesejdeme, tak dám Dádu do školky.
18. led 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny!Mame treti zubak!Nahore uz mame obe jednicky. :wink:
Leni,takhle to neber,jinak budes smutna porad.Na to nepovedeny tehu zapomen a raduj se a uvidis,ze se zadari!!!! :wink:
Zrovna dneska mame den,ze me svrbi ruka,Max je na serezani uz od rana.Porad zlobi Emu a bere ji na co sahne a vubec je jako z divokejch vajec... :unamused: Doufam,ze se z toho vyspi!
18. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Já jsem byla do včerejška ok, výborná nálada, teď najednou ne, prostě jsou to takové výkyvy nálad. Teď jsem prostě zrovna "dole". Snad bude brzy líp.
18. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni,
je to asi těžké, ale jak píše Maki, snaž se na to moc nemyslet a hlavu vzhůru, bude zase dobře :wink:

Maki,
jojo, někdy je den, že si člověk přeje, aby už bylo zítra! My máme zuby dva dole a vypadá to že se řeže nahoře, tak uvidíme :slight_smile:

Sin,
kulich super, jsem se zasmála, ale hlavně že to pomohlo! :sweat_smile:
18. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ..
tak jsem dneska měla šok..dopoledne jsem úplně najednou začala krvácet,tak jsem se sbalila a okamžitě jela k dr.Ten mě uklidnil aspoň natolik,že to je z čípku,dělal i kontrolní UTZ,prcekovi tlouklo pravidelně srdíčko a mlel sebou parádně..akorát té krve bylo docela dost.Dr. se to pokoušel něčím zastavit,je z toho špinění,snad se to uklidní úplně.Nic jinýho mi není.Mám opět ležet a kdyby se to zhoršilo nebo nepřestalo,tak to nemocnice.Z toho mám fakt hrůzu,páč by si mě tam nejspíš nechali a to bych těžko rozdýchávala..Takže si jdu zase lehnout a modlit se.Ve čtvrtek jdu stejně na UTZ,tak snad to krvácení přestane a nebudu tam muset jet dřív..
Leni,potřebovala bys sluníčkio,viď,načerpat optimismus..je to těžký,na to nemyslet..jinak na Terku číslo nemám,jen na jejího manžela:slight_smile:
18. led 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni IP:slight_smile:
18. led 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jejda,Petru,tak se opatuj,vsechnu praci hod na manzela,na rodice,na tchyni,na brachu,na segru,na strejdu s tetou a ty nedelej NIC!!!!! :grinning: Neboj,bude dobre,on by te zahnal do spitalu hned,kdyzby se mu to nezdalo!!!
18. led 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

@petrunka01 - přeju pevné nervy
@lenik_25 - nesmutni. Králíčkovi přeju dobré nové páníčky.
@makinka.1 - gratulace ke klofáku

Holky...mně dnes ráno přišla SMS, že z toho bříška, co jsem min. víkend fotila, už se vyklubal Jaroušek.
A před polednem volala švagrová, že umřel táta. On byl v nemocnici už na svátky, to ho zlobil žaludek, pak měl nějaký zánět močáku či ledvin, pak zápal plic...už v neděli byla hláška z nemocnice, že to nevypadá dobře...
Jinak žijeme jak se dá, kluci zlobí, hlavně Ondra, je svéhlavej až běda. A Zlomyslnej. V pátek ráno "doufal, že Mackovi vyvrtají zub (před pár dny si stěžoval, tak jsem konečně domluvila stále opomíjenou pravidelnou kontrolu...jak se ukázalo, nebyli jsme skoro 3 roky :sweat_smile: )...no a měli jste ho vidět, když Jára (ano, manžílek Bell) našel kaz jemu. Ztropil skoro stejnou scénu, jako tropí každou neděli při stříhání nehtů (já vám to ještě nevyprávěla? :sweat_smile: )
Víkend byl vycházkový, takže Ondráš byl vyloženě nas*anej, do všeho kopal a mě chtěl vidět mrtvou atp. To je fakt pocuc. Nejhorší je, že mu to vydrží klidně celou vycházku. A to jsme šli v sobotu až na konec Václavic a pak dolů kolem kaple. V neděli jsem za cíl zvolila Nebíčko a babička šla naštěstí s náma, tak to bylo v pohodě. Včera o půlnoci se Macek počůral tak, že jsem musela prát pyžamo, polštář, peřinu, prostěradlo i povlak na matraci, 3 plyšáky. Autíčka a kasička byly omyty. No a jinak asi nic nového. Jo, na konci těch Václavic se při čůrání zjistilo, že přes moje nejmíň trojnásobné poroučení, aby si Ondra vzal mikinu, tento si ji nevzal. takže má rýmu jak prase. Jó...tátovo přišla obsílka z Phy od městské policie, že (oficiálně jeho) vůz té a té SPZ spáchsal přestupek (68km/h na 50), takže se má toho a toho dostavit k podání vysvětlení a k sepsání zápisu o podání vysvětlení :grinning: (abyste si nemyslely, že jsme nějací piráti silnic, tak to bylo na magistrále na příjezdu do Phy od Brna, tam, co byla 70 a kvůli omezení hluku ji snížili na 50 (při které je vyšší spotřeba, emise i hluk).
18. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 - já to měla přesně takto u Adama. Přešel 12.tt, já se uklidnila a začala jsem krvácet. Byla jsem týden v nemocnici - akorát mi dávali Diazepam (a já ho házela do WC) a pak mě pustili domů. Jen se uvolnil nějaký hematom. Bylo to OK. Opatruj se, šetři se, to bude dobrý!

@larakroft - to je fajn, že se nenudíte :grinning:
18. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 - Leni, ani nevíš, jak moc ti rozumím. Já to zažívala dlouhých 5 let. Měsíc za měsícem nezdar, roky ubíhaly a pocit marnosti sílil... :frowning2: Byl to krutý, bolestivý boj a stokrát jsem měla chuť se na všechno vykašlat, smířit se s tím, že to nepůjde a nebude, ale vždycky jsem nakonec našla sílu jít dál.
ALE ty jsi zdravá, jedno dítě už spolu máte, takže víš, že můžeš otěhotnět. Není tedy otázka ZDA, ale KDY - a věř, že to přijde v ten pravý čas - moc moc ti to přeju a držím palce...
18. led 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Péťo, tak to by mě taky vyděsilo, ale budiž ti útěchou, že kamarádka taky takhle krvácela a pak ještě týden přenášela. A krve prý bylo opravdu hodně. Odpočívej, opravdu hodně. Chápu, že máš strach z nemocnice, už jsme o tom mluvily, že máme tuhle fobii obě... ale kdyby to bylo nutné, tak samozřejmě už nerozhoduješ za sebe, ale i za to miminko. Věřím, že to nebude potřeba :slight_smile:

@verca111 Verčo, moc jsi mě povzbudila, děkuju ti za to. Ono se řekne "nemysli na to, přijde to samo", ale zas tak dokonale to nejde. Ale pozoruju na sobě, že přestávám věřit tomu, že se to vůbec povede, než půjdu do práce. A pak bych se už snažit přestala, protože nastoupit, zaučit se v novém programu a pak za pár týdnů/měsíců zas vypadnout na mateřskou, to mi přijde silně nefér a asi bychom to už vzdali. Tak se modlím, aby se to povedlo aspoň do března, ale ten už klepe na dveře. Neumím si představit čekat jako ty každý měsíc a nakonec by to bylo 5 let... ale u vás to byl asi jiný zádrhel. Tak to MUSÍ jít :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Petru,opatruj se.Fakt všechno hoď někomu na hrb a mysli jen na bříško.Šimonkovi to radši vysvtěli dopředu,že maminka musí opravdu nutně odpočívat .Držim ti všechny palce a´t už nemáš žádný takovýhle nepříjemný překvápka :slight_smile: .
@lenik_25 Leni,moje kámoška se trápila,že nemůže otěhotnět asi dva roky a najednou byla těhule - maj teď doma pětiletýho kluka :sweat_smile: .Pak se začala nervovat neb chtěli druhý mimčo a nešlo to,Vrátila se do práce a zasejc jim to trvalo asi dva roky bez nějakýho měsíce a zasejc už jí nervy pracovali....zítra má termín porodu :grinning: :grinning: :grinning: .Takže nesmutni nad tim coby kdyby a nech vše osudu :slight_smile: .Držim palečky :slight_smile: !
18. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jak se tu mluvilo tom jak a kdy dostávaj děti na zadek.......tak ode mě dneska před spaním dostala Janička pořádnej nášup neb prostě na spaní nezabíralo vůbec nic a na všechny slova o spaní a dobrý noci nabrala na hlučnej hysterák...a vedle spí Jaruška,která se co chvíli budí rýmou...no prostě dostala na zadek až ho měla rudej jak pavián a já tu teď sedim a řvu jako želva a nejradši bych si nafackovala :frowning2: .Ach jo :cry: .I když vim,že pozdní lítost je k ničemu,tak mě to prostě štve,že jsem to neudělala jinak :confounded: .Booože proč ty děcka musej ty svoje rodiče takhle vytáčet :rolling_eyes: .
18. led 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Jooo Sin,teda kulich mě taky pobavil :grinning: :grinning: :grinning: ...když si tě představim s kulichem spící :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Laro,
zase jsem se pobavila a nejvíc za tu obsílku, protože jestli se nepletu, tak Michal byl podávat taky vysvětlení tady na policii přesně na té samé trase :grinning:

Bell,
tak nedávno jsem byla napokraji zhroucení a zavalená výčitkama já a teď ty :slight_smile: :unamused: No jo no, co se dá dělat...já naštěstí večery nějak řešit nemusím, protože tím jak Jaroušek odpoledne nespí, jenom teda občas, tak večer v sedm lehne a je za chvilku tuhoň, nebo ještě u pohádky, ale přes den...zrovna dneska jsme šly do školky a v půli cesty si vzpoměl, že chce pití, ale ne až ve školce, ale vrátit se domů, tak zbytek cesty hulákal že chce jít domů pít, no udržela jsem se, ale ne vždy to jde! Tak pevné nervy!

Leni,
víš že my jsme se snažili o druhé miminko asi půl roku, mě to připadalo dlouho, což teď vím že není, ale takové ty řeči aby na to člověk nemyslel že se to pak povede a podobně, jsou dle mého názoru kecy, protože člověk na to myslí pořád, tak to prostě je a já moc věřím, že se vám to taky povede a moc moc bych vám to přála! :wink:
19. led 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vám sem chci poslat parádní talentmanii, ale boha to sem nemůžu přidat, je to v nějakém pitomém formátu...ještě to zkusím.
19. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/bylinky-podporujici-plodnost.6.html

Leni jukni na to našla jsem zase nějaké "přírodní" odkazy:slight_smile:
19. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 A zabralo to???Ja myslim,ze jo,tak se netrap,aspon si to bude pamatovat a priste staci pohrozit.Hele,ja vim,ze je to neprijemny,ale pokud to neni narez v nejakym afektu,neadekvatni k situaci,tak bych to jako nejakej problem nevidela.Kdo z nas nedostal jako malej na prdel???Ja myslim,ze skoro vsichni a jsme normalni.Nejsem zastancem telesnejch trestu jako jedinyho vychovnyho prostredku,spis to beru jako krajni moznost,ale nekdy neni vyhnuti,pac ty haranti fakt zkousej,co sneseme a metoda "Pevneho objeti" a "Vychova laskou"jsou sice bezva terminy a urcite to funguje,ale clovek ma jen jedny nervy,ze jo...Tak nebrec,dej si cokoladu,nebo si nalej sklenicku a vsadim se,ze ted rano uz Janicka o nicem nevi... :wink:
19. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak máme za sebou probdělou noc. Dáda pořád plakal, zase horký ruce a nohy, ale hlavu ok. Ucpanej nos, kašel... tak dneska tvrdneme doma.

@bellatrix13 Tak osudu to nechávám, protože nic jiného nezbývá :slight_smile:

@prin Pavlínko, děkuju :slight_smile:

@terezam22 Terko, určitě mrknu, díky :slight_smile:

@makinka.1 Metoda pevného objetí, Výchova láskou... hele, podle mě tohle vymyslel někdo, kdo nemá děti nebo kdo je má, nervujou ho a píše o svých snech a nesplnitelných představách :grinning:
19. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek