• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
19. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..jen se hlásím,že žiju a vypadá to nadějně.Krvácení se neobjevuje,jen mám naprostý zákaz od manžílka cokoliv dělat.Teď jsem ho ukecala na pár minut na PC,pak si zase jdu lehnout.On stejně potřebuje volnej gauč,aby ho mohl vyluxovat:slight_smile:..
Leni,úžasný fotky :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Super!Odpocivej!!!
Jinak Emcu ten zub furt bere,rve si do pusy vsechno,co najde.I v kocarku plakala a to hodne,takovym vysokym hlaskem-tim,jak rikaji mimina "Au,au,boli" :frowning2: Tak jsem mazla Kamistadem a za chvilku se uklidnila a ted si rve do pusinky kovovou metlicku na slehani,tu ma moc rada. :grinning:
19. led 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Péťo, tak to má být, odpočívej a uvidíš, že už se nic takového nestane.

@makinka.1 Chudinka malá, tak ať si to v hubině pěkně našlehá :slight_smile:
19. led 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,trochu jsem to přechválila,trochu se vrátilo špinění..teď už to ale asi řešit nebudu,dkyž stejně ráno jedu do nemocnice na UTZ.Navíc krev nevytéká ven,to bych jela hned..
19. led 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, mě už dneska děti spí, tak je trochu volno! :sweat_smile:

petrunko,
máš fajn manžela a je super že všechno zastane a tebe nenechá nic dělat, tak odpočívej do zásoby, pak se nezastavíš :wink: :slight_smile:

maki,
fuj zuby, taky Rosťulu trápí, už aby byli venku a metličku my taky rádi :grinning:
19. led 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin jo,to máš pravdu,k manželovi si můžu gratulovat,je úžasnej...a to myslím naprosto vážně
19. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,no zabralo to,dala jsem jí pusu zhasnula a ona hned usnula...ovšem ráno byla trochu zaražená jak videl v hnoji byla podivně ochotná spolupracovat u všeho co udělal se hned hlásila,abych se šla podívat jak to udělal správně....až mi to bylo líto,že se to v ní asi v noci pěkně mlelo.Né,že bych si stěžovala :sweat_smile: ...alůe kdyýž jsem se zkusila vžít do její hlavy,takjsem si připadla jako peskující megera :confused: .....což samo jsem jinak by jsme se nedostali nikdy ani z baráku :confused: :grinning: .Jinak gratuluju z dalšímu zoubku...i k tomu co se chystá nejpíš ještě ven :confused:.Já už taky vytáhla kamistad...a Jájina ho hned oblízla...boože to je s ní boj :rolling_eyes:.Ona to zblajzne i když jí to potřu ve spánku :rolling_eyes: .
Holky,míváte taky někdy takový divný stavy,že když vás děcka vytočej,tak vás z toho bolí na hrudi...ale myslim jako fakt bolení.Takový jako že vám leží na plicích balvan?Mě přijde,že po takovejhle výstupech mám snad ni náběh na infarkt :rolling_eyes: .

@petrunka01 Petru, :grinning: tak to máš fakt skvělýho manžela....u nás když musim uvolnit gauč....tak jenom proto,aby si manža na něj moh lehnout :grinning: :grinning: :grinning: .A držim palečky ať je vše OK :slight_smile: !

@lenik_25 Leni,fotky super :grinning: :grinning: :grinning: ,už jsem na ně jukala na FB .
19. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Díky :grinning:

Holky, Dáda nespal přes den a po té probdělé noci lehnul, něco chvilku blábolil a v 19,15 jsem se na něj šla podívat a byl tuhoň.
19. led 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Péťo moc držím palečky, u mě si miminko asi dělá místečko, neb mě chvilkama docela bolí břicho, takže lítám na záchod a kontroluju jestli náhodou něco.... jsem plašan no :frowning2:
navíc jak mě teď Dáda docela šteluje, tak taky nic moc, Bell na hrudi před těhu, teď mě vždy chytne břicho, tak se musím krotit, ale já mám někdy fakt chuť ho přerazit...
dneska venku zase scény, utíkal pryč, mě to přijde fakt nebezpečný, já se za ním ženu, on klidně silnice nesilnice (včera jsem za ním mazala z kopečka, mokrá tráva, no modlila jsem se, abych sebou nemázla), takže když jsem ho dneska chytla, tak jsem mu normálně trochu stáhla kalhoty a dostal už naholou... konečně se nesmál, byl zaraženej a pak šupajdil domů,... máma byla se mnou a nestačila koukat, jak se hezky dokáže vyválet v každým hnusu... ale ten jeho pohled "stejně tě dostanu" to mě zabíjí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: já si prostě asi koupím kšíry s vodítkem a budu ho vodit na špagátu, protože představa, že za ním klušu v 7měsíci nic moc :unamused: :unamused: :unamused: přitom doma je hodnej, přinese, zvedne, ukáže už skoro všechny zvířátka v knížce, umí i říct jak dělají, no prostě zlato, ale vyrazíme ven a je jak utrženej ze řetězu :rolling_eyes: :unamused:

Leni, mě taky ty kecy ohledně toho, jak na to nesmíš myslet, lezly krkem... já myslím, že mě se podařilo otěhotnět až tehdy, když už jsem vzdala naděje na normální početí a smířila se s umělkem... a teď podruhý jsem zase čekala, že to bude trvat, tak jsem tomu první měsíc nepřikládala žádnou váhu :grinning: :grinning: :grinning: to půjde neboj

Bell a výčitky mám taky, kolikrát kvůli tomu uroním slzu, když i vidím, jak mě má na háku, kolikrát nevidím neslyším, prostě jako bych tu nebyla, ale jen vejde táta do bytu, tak je to samý "táto táto táto" a blbne s ním :frowning2: tak si připadám jako krkavčí matka, která je tu jen od buzerace a poslouchání... :frowning2:
19. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,
já když jsem otěhotněla, tak jsem se bála pomalu chodit s Járou na procházku, protože mi furt utíkal, no odmítala jsem za ním běhat, ale ono se to pak zlomilo a bylo to v pohodě no a teď chodí za ruku nebo při kočárku, nebo vedle mě, ale už neutíká, tak vydrž, ono ho to přejde!
A mě tak přijde, že když jsem byla těhu a řvala tady na Járu, tak když se pak Rostík narodil a já řvala, tak byl v pohodě, asi to důvěrně znal a uklidňovalo ho to :grinning:

No Rostík usnul jako vždy v šest a Jára dneska už 18.15, tak nevím co se děje ale není to špatné :slight_smile:
19. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid To prejde,uvidis.max teda moc rozlitanej nebyl,ale taky obcas podklesnul v nozickach,kdyz jsme sli opacnym smerem,nez chtel on.Preslo to,ted chodi vedle me,je hodnej. :slight_smile:
19. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Sin,no hele přesně jak píšou holky ,prostě má Dáda zdrhací období ...což je teda fakt děs :rolling_eyes: .Úplně přesně tak to bylo i u nás...zdrhání,neposlouchání..takže na prochajdy jsem fakt chodila většinou s doprovodem,když to šlo. a když to nešlo,tak jsem to hodně zvažovala jestli jít neb jsem se fakt nechtěla nervovat.Tak prostě když se na to nebudeš cejtit,tak na prochajdu nejdi.Však ono v tomhle počasí stejně neni o co stát.Kšíry by si taky určo užila.Třebas i jen pro výstarhu nebo kdby nastala situace,že už by blbnul tak moc,že cesta dom by byla už moc náročná.Naše Jaňulka se ke druhýmu roku začala s chozením po venku zklidňovat...ovšem to jí po narození Jájinky hned přešlo,takže prochajda s ní a s kočárem byla chvílema horor.Teď už je to fajn :slight_smile: .Pamatuju si jak jsem nechávala Janičku s babičkou venku před krámem,abych si vklidu nakoupila bez ní....a teď dám bábě kočárek s Jájinou a vemu si sebou Janičku neb mi řiká proco hlavně jsme šli a je u nákupu zlatá :sweat_smile: .Ono se to fakt mění s věkem.Ovšem to těhu a ty začátky s dvěma...teda aspoň u nás..byli vcelku náročný :sweat_smile: ....i když,abych tě nestrašila :slight_smile: i tak bych to neměnila.Všechny dny nebyly boj :grinning: .A teď když koukám na holky,tak se tak těšim až Jájina povyroste jak se tu budou spolu fintit a tahat se o pastelky apod.....nevim proč mám takovou bláhovou představu,že to bude fajn :grinning: :grinning: :grinning: (ono mě to přejde :grinning: )
19. led 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My poridili Maxovi to stupatko na kocar a byl uplne milionovej,jezdil a ani se nehnul od kocaru.Melo to jedinou nevyhodu,nebyl utahanej. :grinning:
19. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak peču dortík na zakázku, pro změnu paříž s mašlí. Lidi asi už nechtěj nic jinýho nebo nevim :slight_smile: Už jen poslepovat a nazdobit, všechno vč. čokotransferů mám připraveno.

Dáda nastydlej, tak do školky půjde až příští týden.

V noci se mi zdál krásnej sen. V kočárku jsem vezla miminko a byla to holčička. Ještě si pamatuju, že jsem v tom snu někomu říkala, jak jsem šťastná, že mám holčičku. A byla ve fusáčku a v dece, takže bylo chladno. Tak to určitě už vyjde a já budu vozit na podzim nebo v zimě, hihi :grinning: A určitě to nebude za moc let, protože v tom snu šel vedle mě i Daneček a byl pořád prťous jako teď :grinning: Tak a bude to!

@singid To znám, člověk po delší době to miminko stále chce, ale rezignuje a myslí si, že už to nepůjde. V té fázi jsem teď já. Tak by to jako mohlo dopomoct :grinning: :grinning: :grinning: Jo a nechceš od nás kšíry s vodítkem na dítě? Nepotřebujeme a máme.... Jo a taky si kolikrát připadám, že na hraní je táta a máma má jen buzerovat. Proto kolikrát, když Dan něco provádí a tatínek je poblíž, tak mu řeknu, ať mu teď vynadá on :grinning:

20. led 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
ráno mě zase vyděsila krev,tak jsem si pomalu začínala balit věci do nemocnice,že mi je pak Martin doveze..Ale rychle to přešlo a na UTZ jsem dorazila se slabounkým špiněním.Byl tam navíc známej-kamarádky brácha,tak jsem byla klidnější.Podle UTZ je všechno v pořádku,dokonce jsem o týden dál,než si myslel můj dr podle jeho UTZ.Takže to skoro sedí s poslední MS-jen asi o tři dny ne...Dostala jsem i fotku:slight_smile:..mimčo mě právě mlátilo pěstičkou do břicha,Petr mi všechno ukázal,vysvětlil.Mám se šetřit,být hodně v klidu a kdyby něco,tak dojet rovnou do nemocky na ambulanci.Doufám,že už to bude dobrý.Fakt se mi ulevilo.
Kdybys te viděli mě včera..byla jsem vystresovaná a Šíma dělal kraviny u večeře,tak jsem na něj parádně vyjela.On se na mě pak kouknul a povídá"tak za tohle se mi omluvíš".No,tak jsme si to vysvětlili,že křičet fakt nemusím,ale řekla jsem mu,co mě rozčililo.Pak už to bylo v pohodě a večer se mazlil a tulil jako obvykle.Taky z toho mám výčitky,ale jsme jen lidi...
20. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,krásnej sen,snad bude vešteckej..:slight_smile:
20. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry sny a dobry zpravy,parada!!! :slight_smile:
20. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Péťo, co to je za doktora? Ten novej mladej? Hlavně, že je vše v pořádku. Kdyby nebylo, tak by se mimčo nevyvíjelo a podívej, jak je krásně napřed :slight_smile: To bude genius :slight_smile:
20. led 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jo,je mladej,tak možná o rok mladší než ty..jmenuje se Petr Kaplan a je moc milej.
20. led 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Tak to je on, ten mě vyšetřoval jako poslední před revizí a rozhodl o ní. Ale jinak je fakt sympoš.
20. led 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaplan? a má brýle? ten mě rodil, super...sice to skoro nestihl, ale jinak dobré :sweat_smile:
20. led 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,jo,má..:slight_smile:
20. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaplan,Klaban,sakra,ty si budou zensky plest! :grinning:
20. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Teď jsem měla fofry kolem uzavírání klasifikace, poctivě jsem dočítala, ale nepsala a teď mi toho pan Alzheimer i dost odnesl... :grinning:

Leni, krááásnej dort, jsi fakt skvělá!

Petrunko, jsem moc ráda, že jsi v pořádku, tak se opatruj :slight_smile:

Ještě o vycházkách - to je jedna z věcí, kde si opravdu nemůžu stěžovat, Petík chodí výhradně za ruku a když tu ruku potřebuju použít pro sebe (kapesník třeba), tak se mě chytbe za kabát nebo kahloty, prostě je na to super. A když s ním jdeme oba i s tatínkem, tak se nutně musí držet obou. A když s námi třemi jde i brácha, tak má Petřík dost problém, prostě mu chybí ještě jedna ručička :grinning:
Ale různě to obíhá a střídá... :slight_smile:

Na včerejšek jsme měli v noci mejdánek od půl čtvrté do šesti a to jsem pak přes den psala tři písemky na celou hodinu, dost jsem se bála, že se mi bude chtít spát, ale asi jsem už natrénovaná nebo co. Jinak pak by spal až do alalujá, takže zítra, když vstávat nemusíme, protože jedem až po 10.h na plavání, tak bude tady lítat určo od šesti :frowning2:
20. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,hele nebyl Kaplan to mládě,co nám chodil na vizitu :grinning: ? Klaban je taky fajn....jedinej koho v nemocnici napadlo,když jsem přišla na monitor,mrknout mi do těhu průkazky a tam si přečtl,že jsem první dítě rodila obrovský.takže se mě hned přišel sám zeptat,jestli chci dítě přeměřit na UZ,jestli by to nebylo radši na vyvolávanej porod,abych nepřenášela.A ejhle :fearful: naměřil 4580 ...Jájina se narodila od dva dny později 4600...takže před nim smekám,že si dal tu práci navíc :slight_smile: a i mi všechno kolem toho vyvolávání hezky vysvětlil .Kdbych ještě chvilku přenášela,tak by snad byla pětikilová.
@petrunka01 Petru,to je paráda,že je všechno OK :slight_smile: .Držim vám holkám těhulkám palečky ať máte klidný těhu a zdravá mimča :slight_smile: .
@lenik_25 Leni,super sny :grinning: .Držim všechny palce :grinning: ! Na veštecký sny nedám dopustit :grinning: .Já jsem ve snu i viděla svoje holčičky jak vypadají jako miminka :grinning: .
20. led 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jo,to by mohl byt on!Takovej chlapecek... :grinning:
20. led 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

To byste nevěřily, co se nám zase dnes ráno stalo. Připomínám, že náš záchod stále ještě (ano, dělat se na něm začalo v červenci) není hotov. Přes den běháme dolů, ale na noc a brzké ráno mají kluci nočník. Ondra vstal jako obvykle dřív (než Macek, po Novém roce se stále ještě nestihli znormalizovat na své obvyklé vstávací časy - brzy vstávají jen o víkendu :angry: ), vyčůral se a oblékl, pak se vykulil Macek a čůrat odmítal, i nutila jsem ho do převlékání. Najednou vyletěl, že potřebuje kakat - měl jen spoďáry a vršek pyžama...i zželelo se mi ho a nechala jsem ho použít nočník i na kakání. Bylo už po 3/4 na 7 (v 7,00 musíme odcházet dolů na snídani - kuchyni totiž zatím taky nemáme), tak drapnu plnej smrdutej nočníček a nakážu dětem, aby se oblékly (Ondrovi, aby Mackovi pomohl) a letím se zbavit obsahu nočníku. Ještě v noční košili sletím (opatrně sejdu, fakt byl vrchovatej) ke dveřím, kde jesště před 20 minutami (šla jsem čůrat) byly klíče v zámku. Teď tam kupodivu nebyly. Zvoním. Nic. V jídelně, kde táta předtím už papíroval, tma. Kdybych byla parní kotel, tlakoměr by měl ručičku už za červeným políčkem. Letím (s tím plným nočníkem - je to jen vnitřek toho hracího, takže se nedá nikde odložit) nahoru pro telefon, připomínám dětěm, aby se spěšně dooblékly, a vytáčím ho, sama už vytočena na nejvyšší míru. Že prej je vzadu, že je to můj problém a že si mám dávat do dveří svoje klíče (ano, obvykle to dělám, je jasné, že jedinkrát, když opomenu, musí se přihodit toto) a ať ho nezdržuju, že už jde. Překonání 40m ze dvora mu trvá nekonečné 4,5 min (koukala jsem na ten telefon) a já si myslím, že ho asi zabiju. Opakovaně na sebe řveme a když se znovu dozvídám, že je to můj problém, radši už mlčím. Kdybych mu řekla, že dle smlouvy je to jeho problém, neb má téměž tříletý skluz z dokončením našeho bytu, denní penále za neplnění termínu je 500 káčé (nikdo je po něm samozřejmě nechce...ZATÍM :angry: )...zkrátka kdybych mu řekla toto, obsah inkriminovaného nočníku by dozajista místo na místě určení (v záchodě) skončil dozajista na mé hlavě. Nu udělala jsem, co bylo třeba (nebojte se, stále mám oba rodiče) a letím děti seshora sehnat na snídani, již zpožděnou. Omyl. Že jsem byla vytočena na nejvyšší míru jsem si jen myslela, neb nahoře stále sedělo dítě stejně oblečené (rozuměj neoblečené) jako před mým odchodem. Teď teprve jsem se vytočila na opravdu nejvyšší míru. Cokoli víc už by bylo asi na hospitalizaci (no...kdyby mě viděl odborník, možná by mě hospitalizovali hned)...zkrátka...výbuch parního kotle byl proti mě ubohým pšouknutím. To vám teda fakt nepřeju. Budiž mi ke cti, že jsem se dětí netkla a utekla jsem se vybouřit, vyřvat, vykopat a vybušit do podlahy vedle. (v krku mě bolí ještě teď).
Nu což, děti se spěšně oblékly a přišly se celkem samostatně nasnídat (utekla jsem potom a utrousila cosi o všechno jedno a dělání co chtění), ovšem pak při oblékání už jsem to musela krotit.
Macek zase nemohl najít mikinu (visela celou dobu na jeho židli v kuchyni), i sundal si jednu ze sušáku. Mělo mi být podezřelé, že mě 2x! ubezpečoval, že je suchá, fakt. při oblékání kombinézy se mu záhadným způsobem ztratily ponožky (houkla jsem, že letím nahoru pozavírat okna a ať koukají být připravení, nebo jedu bez nich). Připravení byli. Až ve školce jsem zjistila, že Macek přišel do školky naboso a ta mikina měla kapucu a záda úplně mokrý. Odpoledne se zjistilo, že jedna ponožka ve školce byla, druhá zůstala doma.
Já se teda tý paní, co asi před rokem nebo dvěma vzala děti na nádraží podívat na vláčky, a zatímco ony se kochaly, ona nastoupila do některého z nich a odjela neznámo kam, vůbec nedivím.
20. led 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft Ty nezklames!!! :grinning:
20. led 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft :grinning: :grinning: :grinning: ....no pěkný.Fakt mi nikde nepoleze do hlavy,proč se ti chlapi dožívaj nižšího věku než my :grinning: .Až si najdeš první šedivý vlas,tak budeš zaručeně vědět jak si k němu přišla :sweat_smile: .Joo a hlásím,že Jájinka našla střechu od Mackova autička :grinning:...teda,ale chybí jí malej kousiček,kterej asi plnil z jedné strany ten nandavací zázrak...ale jinak zbytek je vcelku :sweat_smile:.
20. led 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek