• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ježíš, Laro, ty nikdy nebudeš mít infarkt!!! :grinning: :grinning: :grinning: Tobě ten adrenalín vždycky ty trubky uplně orve a očistí a protože máš tuto kúru celkem pravidelně, tak se budeš na poli kardiovaskulárním těšit dlouho dobré kondici - i když, co ti to v Beřkovicích bude platný, že? :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 :grinning: Na hlavu,ale srdicko jako zvon!!!
20. led 2011 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Laro :grinning: :grinning: :grinning:
včera jsme nešli ven, tak docela v pohodě, ale nervy mi stejně pracujou, v po mamča nastupuje do nemocnice a v út operace, tak už mi trochu brnkají nervy... :unamused:

o víkendu babička slaví 75. ale naštěstí to nejsou mega oslavy, tak jen v kruhu rodinném, snad to bude ok...

včera mě ještě "povzbudila" známá, která má děti věkového rozdílu dva roky (jako to budeme mít my) a kdykoliv se vidíme, tak mě straší, jak je to hrozný a náročný, že je lepší mít dvojčata atd... no naštěstí se nevidíme tak často... :rolling_eyes:

udělaly mi radost kamarádky, v po musím na FÚ a nemám hlídání, tak se mi nabídly hned tři kamarádky, jsou to zlatíčka, tak to rovnou spojíme s kafčem... no a ve čt kdy jdu na kontrolu na gyndu to snad převezme tchyně, mám z toho obavy, ale snad to tam bude rychlý a ty dvě hodinky spolu vydrží

joooo a Dáda už má v pokojíčku postýlku, včera jsem mu ji ukazovala a koukal na mě jako "co jste mi to udělali??? :cry: " ale odpo už na ní řádil, ještě musíme sehnat matraci, teď je tam z jeho postýlky a ta je malá... večer zkusím dodat foto

hezký den všem :grinning:
21. led 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..díky,jsem ráda,že je všechno v pořádku,ale to špinění zůstává.Petr byl ale docela v klidu,dokud je to jen špinění a z čípku,mám prostě být co nejvíc v klidovém režimu.Je to sice mlaďas,ale věřím mu,vím,jak byl pečlivej u tý kamarádky,nic nechtěl zanedbat...Zvláštní mi přijde,že špiním nejvíc ráno a večer,přes den skoro vůbec...
Laro-fakt bys měla naspat knihu o slastech mateřství a vůbec soužití s rodinou:slight_smile:..chápu,že ti do smíchu asi moc není,ale ostatní to povzbudí...
21. led 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Sin,ale ona to je hrůza mít děti relativně krátce po sobě :grinning: :grinning: :grinning: .Já se teda utěšuju tim,že jsou maminky ,co maj děti od sebe rok......a žijou :grinning: :grinning: :grinning: .Hele a vůbec nejleší jsou rady od maminek či babiček jak je jednoduchý zaobstarat dvě děti :rolling_eyes: ...ovšem už jaksi nedomyslí,že ony samy je měli po pěti,šesti a více let po sobě,že :rolling_eyes: ....což je úplně jiná kategorie starostí,i když neřikám,že žádný neměly :grinning: .
A držim palce mamince ať jí to dopadne dobře :slight_smile: !A taky držim palce ať se Dádovi co nejdřív zalůíbí postel na spinkání....si pamatuju jak se nám obrovsky ulevilo,když šla janička do svýho pelechu do pokojíčku.To fakt byla megaúleva :slight_smile: .
@petrunka01 Petru,ale jo, zasejc ti mladí doktoři jsou tak nabiflovaný ještě ze školy,že se snaží někdy i víc než musí :grinning: .Hlavně a´t jseš v pořádku,venku to stejně stojí za prdlačku,tak se oblož třebas knížkama(nebo dobrotama) a relaxuj :grinning: .
21. led 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Neboj nic,dva roky rozdil to uz docela jde,koukni na me,mam na krku barak,pulku casu jsem tu bez manzi a taky ziju! :wink:
Preju mamince hodne sily!Vlastne vam vsem!!! :wink:
21. led 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dorazilo mi lehátko na reiki. Jupíííí!!!

@verca111 Děkuji moc za pochvalu mého pečeníčka. Dort si dneska paní už odnesla a byla spokojená.

@bellatrix13 Jé, kéž by to fakt byly věštecký sny jako u tebe :slight_smile:

@larakroft Opravdu nezklameš! Jestli tě brzy nepicne, začni už psát tu knihu!
21. led 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell néééééééééééé :grinning:
Maki, taky jsi rozhodně psychicky odolnější než já, závidím :grinning:
Veru závidím poslušného Petříka, to kdyby se nám jednou podařilo, to by bylo super

dneska mi Dáda chtěl ukázat parakotoul, ale v pořadí skok - ruce před sebe - kotoul vynechal poslední část, tudíž letěl, dal ruce před sebe, pak se zarazil hlavou do země a nastal neskutečnej řev.... má sedřenej čumáček, lícní kost (vypadá jak po pěsťovce) a nevím proč, nemluví se mnou, i když z tý tatry slítnul úplně sám :rolling_eyes:
21. led 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a moje sny jsou spíš tragický než věštěcký (aspoň doufám, zdá se mi, že rodím do záchodu, dítko se narodí divný a tak no.... :cry: :cry: :cry: )
21. led 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, moc zdravím...jen jsem nakoukla v běhu :slight_smile: ...

lara ... také hlasuji pro knihu - vlastní zážitky, vlastní fotografie!!! rovnou objednávám 7výtisků!!! a prosím i s autogramem... ;) dík.

sin: jo, jo dvě děti do dvou let ... ženský zvládnou vše, ale za jakou cenu ;)
21. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
posílám fotečku postýlky, matračka je ještě ta malinká z postýlky, ale už sháníme větší, tak snad brzy...
jinak Dáda má horečky, najednou odpo po spánku začal být protivný, tak jsem na něj šáhla a byl takovej horkej, naměřila jsem mu 38,3 před odečtem a po hodince 38,7, tak jsem mu šoupla nurofen čípek, do 15 min se zes...al jako blázen (3 dny nekakal :sweat_smile: ), ale čípek asi zabral, protože před koupáním měl už jen 38,1...
asi to bude ještě po tom očkování na spalničky (min. úterý), doufám, že ho to brzy přejde, chudinka a to mu ještě leze horní stolička, skřípe zoubkama o sebe... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
Sin, někdy je to fakt jít do lesa a najít si pevnou větev :grinning: dneska v noci jsem nevěděla ke komu vstávat dřív a po páté hodině jako že jsou vyspaní, fakt paráda! Taky jsem s klukama hodně sama, ne jako Maki, ale stejně a to nemám ani hlídání. Je toho občas dost, ale mě teda přijde že nejhorší byli tak první tři měsíce...Počkej až mimi odroste, budou to parťáci, vyhrají si a ty budeš mít klid :sunglasses: :sunglasses:

Petru,
hlavně klíde a pohodička a jak píše Bell, radši bych se obložila těma dobrotama :grinning:

Laro,
zase něco extra :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Jů, postýlka je moc krásná. A ta teplota bude podle mě určitě k očkování minulý týden.
21. led 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite,tohle ockovani pro Maxe bylo to nejhorsi,mel reakci uplne silenou,pres 40 horecky.Mudra nechapala.Tak at je mu dobre,kdyz ma tak krasnou postylku,at v ni nehoreckuje.
21. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Sin,ááá koukám u vás taky frčí Elmo :grinning: :grinning: :grinning: .Postýlka je suprová.Já našla podobnou nebo stejnou (to už nevim přesně) na mimáči přesně akorát chvíli po tom,co jsme Janičce už postel koupili.Tak jsem si trochu povzdechla....ale stejně by jsme jí asi nekoupili neb tu co máme je montovatelná a až Jájinka trochu odroste malý postýlce,tak přikoupíme další patro a smontujem holkám palandu :slight_smile: .Hele a taky,jestli máš nějaký hlídání na Dádu,tak si ho hejčkej :sweat_smile: .Já nechtěla dávat Janičku nikomu...s postupem těhu už jsem to začla vidět jinak :slight_smile: a po narození Jájinky jsem byla vděčná za každou minutu,kdy jsem jí mohla někomu půjčit :grinning: .A fakt nejhorší je ten začátek.U nás byl nejhorší horor první měsíc až dva.Pak se to začalo lepšit a nakonec jsme se tak zžili,že ani na tu školku nepospíchám :slight_smile: ....a holky už si spolu hrajou :grinning: ,takže teď např. už se můžu v klidu jít do koupelny vypravovat na ven a ony si spolu hrajou v pokojíčku neb je hned naproti koupelně a já je vidim v zrcadle :grinning: a fakt se tam můžu i zdržet,klidně i osprchovat,umejt hlavu,nakreslit obličej na ksicht apod. :grinning: .Jájina teda samo tam v určitých intervalech vleze,ale tak jí zasejc otočm a ona pádí směr pokojík za halekající Janičkou :grinning: .Takže to postupem času nebude taková hrůza :wink: .Jooo a reakce na očkování to být může,jestli si to pamatuju správně,tak právě po těch spalničkách a spol. bývala reakce po týdnu.
21. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell no fuuuuuj, to jsem raději ani nečetla :grinning: :grinning: :grinning:

já právě doufám, že pár týdnů to bude brutus (no jako zezačátku s Dádou), ale pak se to přeci nějak musí srovnat.... :sweat_smile: :sweat_smile:

Prin, my včera vstávali v 6 a to jsem si den předtím stěžovala, že spinká jen do 6.45, hned mi dal co proto :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Péťo dr. určo ví co dělá a je fakt, že ti mladí jsou takoví hodně poctiví, neopotřebovaní :grinning: já si na pana doktora pamatuju, nejdřív když mě přijímali do nemocnice, tak jsem vešla na vyšetřovnu a tam dva chlapi a prý tak se nám svlékněte :pensive: a podruhý když mi Závěrka dával vyvolávací tabletu a Kaplan byl u toho, tak mu Závěrka říká, tak si kolego pacientku ještě vyšetřete, no polilo mě horko, že se ve mě bude ještě někdo hrabat, a on jen tak zlehka přes břicho :grinning: :grinning: :grinning:

doufám, že postýlka se osvědčí, u nás to byla koupě ze dne na den, viděli jsme ji na inzerát a paní ji ještě měla (už jí měla tedy připravenou, zabalenou na odeslání do K. Hory :grinning: ), já už Dádu prostě tak nějak do tý jeho postýlky ztěžka pokládám, jak je to hluboko a musím opírat břicho přes ty šprdliny, chjo :frowning2: tak snad z ní nebude zdrhat, když má teď to zdrhací období
21. led 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, včera pováleníčko s pejskem, dneska skládání uhlí u našich:
22. led 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...nechci to zakřiknout,ale od včerejšího rána to se mnou vypadá nadějně,ani trocha krve:slight_smile:
..snad to tak i zůstane.
Leni,moc pěkný fotky,Daneček krásně pomáhá:slight_smile:
22. led 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky,jsem z Ústí,rodím v březnu,ale ústecká porodnice bude snad do 21 zavřená,můžete mi některá říct jaká je porodnice v Děčíně,jsem z toho docela nešťatná :frowning2:(((
22. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
turkey,
ikdyž někdo nadává, asi tak jako všude, tak já jsem byla opravdu spokojená u obou porodů a to jsem měla pokaždé někoho jiného, ale super přístup...až na to jídlo :wink:

sin,
postýlka bude v pohodě! My jsme dávali Járu už kolem roku do velké postele, protože on je celkem větší a už se v postýlce nevyspal, ale pamatuju se, že mi najednou připadal v té velké tak nějak stracený :confused: :slight_smile:
22. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky snad uz se muzu pochlubit briskem. jsem 10tt.
22. led 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Neboj, fakt bude miminko v pohodě. A ty taky :slight_smile:

@turkey Přesně tak, remcalové se najdou vždycky, ale i já jsem tady byla maximálně spokojená. Bylo to v roce 2008 a teda od té doby se to prý ještě zlepšilo.

@mami29 No jooo, něco pidi tam už vidět je :slight_smile:
22. led 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mami,
gratuluju :slight_smile:
22. led 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 Gratuluju!!! :wink:
@turkey Ahoj,ja se pridavem k chvale,oba porody v pohode,jak sestry,tak doktori,nemuzu si stezovat.Jsou novy sprchy,novy postylky pro mimina,jen jidlo nic moc.Ale zas tak nepozivatelny to taky neni. :wink: Docela se snazej i detsky sestry. :wink: Akorat triskaji dverma,vid,Bell. :grinning:
22. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jeste jednou,vlezl mi tam smajl. :grinning:
22. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turkey JJ,jak psala Maki :slight_smile: .Rodila jsem tam obě svoje holčičky a doktoři i sestry se fakt snažili :slight_smile: .Až na to noční třískání dveřma a stravou pro kojící(čerstvé pečivo,hrách apod :sweat_smile: )S Maki jsme rodily duben 2010 a to už to tam měli zasejc o kus lepší :slight_smile: .Já bych tam určo šla rodit zas :grinning: .

@mami29 No joo už už se něco rýsuje :wink: .
@lenik_25 Leni,fotky suprový.........hlavně Daneček :grinning: :grinning: :grinning: ...to je ale zapálení pro práci :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju holky za odpovědi :slight_smile:)možná Selimek počká,a budeme rodit doma v Ústí :slight_smile:) uvidíme,přeji všem krásný zbytek soboty a neděli :slight_smile:)
22. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek