• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@petrunka01 Ja so objednavam vzdycky 10 krabic najednou,postovny je tusim 77 korun (cim vic krabic,tim mensi postovny).Pani mela obchudek na MMB,ale zrovna vcera mi psala,ze to nase urady zatrhli,vymysleli si nejaky novy narizeni a podle nej musi mit to mliko na krabici nejakou znamku-a to ten polsky Bebilon nema.Proste jim utikaji prachy a nechtej,aby s tim tady nekdo obchododval,kdyz je to o tolik levnejsi.Ale pani mi jako stale zakaznici nabidla,ze mi bude posilat dal,kdyz me zna.Tak pokud bude zajem,piste mi,doporucim vas jako svoje kamaradky. :wink:
27. led 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

My měli v noci bojovku s výjezdem do nemocnice, tam Petřík vše jaksepatří poblil - včetně mě a všeho, co jsem měla na sobě, od bundy přes batoh až po ponožky. :frowning2:
Ale pustili nás domů, ale noc stála za vyliž... - budil se od té 1, co jsem ho uložila, každou půlhodinu, mlel se, ječel ... ráno jsme byli u naší dr na KO, ale to je jako bych nechodila nikam :angry: Už ať jsme přestěhovaní a doufám, že nás Pánek vezme!
Petřík byl doma s mojí mamkou, ta ho hned po návratu od dr dala spát (v 9 ráno) a spal do 13h, takže je jakž takž, já jsem na hadry.

Maki, Homola je jinde, ten má UZ na 2 věci, mně napsal do papírů, že srdce dítěte není vyšetřitelné kvůli habitu (rozuměj tloušťce) matky! A já to řekla Rubešovi, on dostal záchvat smíchu a v tom svém kině mi detailně zobrazil a vyšetřil srdíčko - no balada krásná!!! Ale ten druhý UZ, myslím, že to je dr Zahrádka, to je prý lepší (ale Rubeš je Rubeš, na toho ať mi nikdo nesahá :slight_smile: ) - známí byli u Rubeše v srpnu a on si mě pamatuje (taky takový bazén plodové vody a takovýho slona asi hned tak nevidí :grinning:)

27. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Péťo, jasně, to chápu. Taky mám důvody jít na genetiku, v rodině byl downův syndrom + 2 jiná postižení. U Danečka mě Černá automaticky objednala k Apolináři na screening ve 12tt a pak i ve 21tt. Byla jsem tam maximálně spokojená. A Péťo, už se těším na nějakou tu fotečku bříška a miminka a tak :slight_smile:

@makinka.1 Ještě, že je Rubeš v Deutschlandu. Až budu konečně jednou těhotná, hihi :grinning:, tak jedině k němu!

@prin Teda parádně jste pořídili! :slight_smile:
27. led 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Tohle je dobré vědět dopředu. Být těhotná, tak už po tobě taky chci kontakt na tu paní, protože to se opravdu vyplatí. Nutroš je tady drahej jak prase a pamatuju si doby, kdy dal Daneček 2 krabice za týden.

@verca111 Proboha, jakou že to máte doktorku? Čapkovou? Péti je mi moc líto. Tyhle výjezdy jsou pěknej záhul na nervy, tak hlavně ať už je líp a oba si od toho odpočinete. A co mu vlastně konkrétně je?
Já byla u Zahrádky a pravda, utz má dobrej, ale když jsem viděla fotky od Zahrádky a Rubeše, tak v porovnání má Rubeš ten utz kvalitnější. Teda soudím podle fotek, o které ve finále vlastně ani tak nejde. Hlavně to vyšetření...
27. led 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky plánovala,že pojedu k Rubešovi na ten screening v prvním trimestru,ale pak byly problémy-špinění,hematom,příkaz ležet,tak jsem to nestihla a te´d mě to mrzí dvojnásob.Ale už s tím nic neudělám.Já jsem teď při druhým těhu o dost úzkostnější a nervoznější.U Šimonka jsem si nic nepřipouštěla a teď už vím,co všechno může být špatně,do toho neustále nějaké problémy,i dkyž snad ne tak vážné...asi,že jsem starší nebo co...:slight_smile:
Leni,bříško snad bude,ale Martin je teď poslední dobou nějak mrzutej,špatně spí a já neumím z našeho novýho foťáku stáhnout fotky.A nechci ho teď moc prudit takovýma požadavkama,tohle on moc nechápe..:slight_smile:
27. led 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,já myslela,že máte dr Čapkovou..já s ní byla maximálně spokojená a myslela jsem,že jsi o ní psala v dobrém...každopádně přeju,ať je Petík brzo v pořádku,tyhle noce stojej za to..:frowning2:
27. led 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 No to jste si uzili!A co mu vlastne tedy je?
Jojo,ja byla jak u Homoly,tak u Zahradky,ten dela jen komercne 3D za 1000,je to jen pro potechu matky,vypovidaci hodnotu vysetreni u nej nema veskerou zadnou.Jasne,kdyzby tam videl nejakej megaproblem,tak to povi a posle te do spitalu,jinak jen radoby popularne okecava ty zabery mimina. :unamused: A Homoluv UTZ je na h...ja tam taky musela 2xprotoze poprve proste nic nevidel.Rubes prokoukne vsechno :wink: Nesetkala jsem se,ze by u nej bylo neco nevysetritelny.A ze jsem u nej byla asi 5x,mozna 6x. :wink:
27. led 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Péťo, jasně :wink:

@makinka.1 To mě jen utvrzuje v tom, že Rubeš, Rubeš, Rubeš :slight_smile:
27. led 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rubeš, Rubeš, Rubeš :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ho konečně uložila a doufám v lepší noc.
No, holky, potkalo se nám víc faktorů - napolykal hleny od toho chrchlání, nesedly mu mléčné výrobky, k tomu byl mrzutější už celý den a moc nejedl, navíc špatně rozkousal sýrové tyčinky Kidiboo... :frowning2:

Petrunko, ano, máme dr Čapkovou, ale rozhodně s ní nejsem nějak extra spokojená - přijde mi, že si můžu diagnozu dělat sama, mého kojence si nikdy nepoložila na bříško, když jsme přecházeli na příkrmy, tak veškerá její péče a zájem spočívaly v tom, že mi podala brožurku od Hami a to nemluvím o tom, co se stalo mojí ségře - kdyby si nedošla jinam, tak měla o dítě míň... a mohla bych pokračovat... Jsem asi těžce rozmazlená od Pánka, kam jsem chodila s Adamem... a moc se tam těším zpátky!!!

Leni, ano, nervy mám dnes slušně na pochodu, ještě jak jsem byla v práci, tak jsem opravdu nadoraz - a že by bylo opravdu snadné mě teď dorazit :grinning:

Maki, ano, Homola, ač docent, má UZ, který ukazuje max zrnění a tam někde v dáli a kosmu je možno tušit plod... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ad Rubeš - nedám na něm dopustit - takže též skanduji Rubeš, Rubeš, Rubeš!!! Ve 21.tt mi řekl, že moje miminko bude mít v termínu 5,05kg. A Petík měl dva týdny před termínem 4,49 - takže myslím, že odhad jeho přístrojů je naprosto realistický a on jako člověk má takové charizma, že to se opravdu hned tak nevidí!!! :hearts: Nemluvě o péči, přístupu, času, který s námi trávil, vybavení. Byla jsem tam 4x (a jela bych zase :wink: )
27. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dneksa mě dneska u Janičky přepadla solidní panika.Po obědě jí tchýně přivedla dom,že u ní po kroužku usnula a že jí asi není dobře,ale že prý s dětma na koužku hrozmě moc lítala apk,že ještě byly vvenku si užít snížek....Přišla doma furt jen posedávala,ale ještě se tvářila,že je jí docela fajn....no po naměření teploty měla 39,8 :astonished: ..po naměření z druhýho ucha 39,6.takže hned panadol a že prý je unavená a hce jít psinkat do psotýlky.Šla si lehnout a já už si nenápadně připravovala věci kdyb jsem museli vyrazit na pohotovost.Chodila jsem jí měřit teplotu po poůlhoďkách a teď večer jsme se dostal už na 38...takl snad dobrý,ale šla zasejc spinkat,že je unavená a že jí trošku bolí bříško.Jenže dneska nekakala,takže taky vim prd.Takže čekám co to udělá přes noc...jestli choroba nebo opravdu lítala jako blázen :confused: .

@verca111 Veru, aco Petíkovi,je ,že mjste měli takovou bojovku? :astonished: Jestli nelítá vzduchem zasejc nějaká nepříjemná choroba?! :confused:

Holky těhulky a spol.,fakt k Rubešovi bych jela bejt váma určitě :slight_smile: .Já mám teda se Zahrádkou dobré zkušenosti,ale fakt Rubeš je Rubeš :grinning: .No a cenově to nevyjde vůbec o dost dráž, než tady Zahrádka ,neb ten už má sazbu 1200,- a Rubeš má 50 eur...takže akorát je to navýšeno o pár drobných navíc a cenu za benzín do rajchu...takže nejlépe spojit to s nákupem v akcích a je to radost dvojnásobná :grinning: :grinning: :grinning: .
27. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jaj,teda to je horecka...Tak at je brzy dobre!Jak ja nemam tyhle megateploty rada,clovek nevi co...Zkus ji udelat kdyztak ponozky do octovy vody nebo tvarohovej obklad,taha to horkost. :wink:
A do toho Sebnitz to neni o moc dal si myslim... :wink:
27. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Usti asi 26 a do Sebnitz od nás až ke klinice 35 km
27. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vida,Verca to vi presne!I kdyby to bylo sveta kraj.... :grinning: Rubeš, Rubeš, Rubeš :grinning:
27. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
I sto kiláků za Rubešeeeeeeeemmm!!! :wink:
27. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmm, tak koukám, že tentokrát na 3D pojedeme asi za Rubešem, můžete mi dát nějaké podrobné info, jak moc dopředu se k němu objednat, kam volat, atd....? díky moc....
holky to marodění dětí, to je na bednu, ještě když třeba neumí moc mluvit a neřeknou co je bolí... chjo, je to trápeníčko :frowning2: já musela dát včera Dádovi čípek, neb od soboty nekakal, on se tedy tvářil, jako že pohoda.... no a pak tak megatlačil a brečel u toho, až z něj vypadl takovej kozí boban, divím se, že si nenatrhnul prdku... a jak píše Veru, dr. akorát pokrčila rameny a dala mi brožurku o zdravé výživě... když mi dítě nejí moc ani ovoce ani čerstvou zeleninu....tak nevím jak se tý zácpy zbavit, už mám i strach, jestli má vše v pořádku :confounded:
a včera večer i pobrekával, asi ho braly zuby, pořád si něco rval do pusinky, až jsem přemýšlela, že by dostal nurofen, aby ho to trochu přešlo, ale šel do vany a pak už se to zlepšilo, tak jen mundisal přímo na dásničky a docela usnul :rolling_eyes:
tak přeji marůdkům brzké uzdravení
28. led 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, info máš :wink:
28. led 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..pokusím se přidat fotku z UTZ,tak mi držte pěsti...:slight_smile:
28. led 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
super,povedlo se..prcek je sice chudák hlavou dolů,ale to nevadí..:slight_smile:
Třeba časem dodám i tu fotku břicha...
Holky,myslíte,že má cenu ještě teď volat tomu Rubešovi?Mně šlo hlavně o ten první screening a to jsem už prošvihla.A zase bych nerada prcka vystavovala UTZ častěji,než je nutný.Tak asi zůstanu v tom Ústí..
Klári,Verčo..jsem opravdu překvapená..já byla s dr.Čapkovou spokojená,ale je fakt,že nebyl žádný větší problém a chodili jsme tam se Šimonkem jen něco málo přes rok.A i od jinejch jsem vždycky slyšela jen chválu..
Všem marodům brzké uzdravení.Šimonek začíná kýchat a smrkat,tak snad to u toho zůstane.Dneska mají karneval ve školce a on nemohl ráno ani dospat,jak se těšil.Šel za čerta a vypadal děsně roztomile.Měla bych mít fotky od kamarádky,tak je pak dodám.Holčičky byly většinou klasicky za víly nebo princezny:slight_smile:
28. led 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Petru,nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,to je stejně krása čekat miminko,že jo :dizzy_face: .člověk je z toho hned na měkko :slight_smile: .A neboj UTz ti v těhotenství nic neudělá,to je jen taková fáma...jak jsem tak sem tam v těhu koukala na různý diskuze,tak u maminek dosti vžitá,ale opravdu je to jen fáma,klíďo se k Rubešovi objednej.To neni rentgen ten nebezpečný je.Joo a v podstatě v průběhu celýho těhu se dají vyšetřit různé vady apod.Takže když by si Rubešovi volala,tak on ti sám řekne,v kterym týdnu je vhodné udělat to či ono vyšetření :slight_smile: nebo se poraď se svojí dr. a pak už se jen jen objednej :slight_smile: .
28. led 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 já to proberu doma a případně s dr a uvidím..třeba na toho Rubeše ještě dojde:slight_smile:..no,já vím,že rentgen je nebezpečnej,ale fakt jsem myslela,že moc častej UTz taky není až tak dobrej.
28. led 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, fotky nádherný, toršičku snad i závidím... :slight_smile:
Taky si mylsím, že ten Rubeš není od věci, kolem 20.tt se dělá velký UZ orgánů, u něj to je vše aspoň opravdu dobře vidět. A za ten (divácký) zážitek to opravdu stojí :slight_smile:
28. led 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se na to vyprdnu, Petík má horečky, takže jdeme opět k dr - potřetí za poslední tři dny...!
28. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 achjo..snad tentokrát aspoň pomůže..
28. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, taky doufám, už jsem z toho opravdu vysílená, na včerejšek jsem prakticky nespala a od té doby se jen horší. Chjo :frowning2:
Ona tam dneska je ta druhá dr.
28. led 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad dá něco,co Petíkovi uleví
28. led 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Péťo, nádhera :slight_smile:

@verca111 Držím vám palečky, moc moc.
28. led 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsichni.
@petrunka01 Presne jak pise Veru,urcite se k nemu objednej uz ted na ten organovej UTZ ve 20tt.,vzdyt pak uz na nej nemusis chodit tady v Cechach.On ti vytiskne zpravu,vetsina je sice nemecky,ale celkove rezume je cesky a hlavni udaje latinsky,takze to pro nase doktory tady staci.Ja na velkym UTZ v Cechach nebyla ani jednou. :wink: Vlastne jsem byla jen jednou u toho Homoly na srdicko,protoze mel Rubes plno a ja si vzpomela pozde a nestihlo by se to a pak u Zahradky jen tak,ze jsem to chtela zkusit...A jinak mi ultrazvuky delala jen Kosarka,tady ve spitale jsem nebyla ani raz. :wink: Mimi je krasny!!! :wink:
@verca111 Drzim palce,at se to pohne!!!
@bellatrix13 Co Janicka???
28. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem prostě asi jen psycho...
Byla tam ta druhá dr, dorazili jsme 10 minut před zavíačkou, koukla na něj, poslechla, koukla do krku a řekla mi, že na ATB to (naštěstí) není (to jsem chtěla slyšet) - takže pokračujem v zajeté léčbě a doufáme. Od spaní je bez teploty... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek