• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@verca111 Nejsi psycho, my jen nejezdíme, ale zas třeba ve 4 ráno voláme na mobil naší doktorce :slight_smile:
28. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, děkuju, už si tento týden připadám OPRAVDU zvláštní - a to je EUFEMISMUS!!!!
28. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Zvláštní bys byla, kdyby ti to bylo ukradený :slight_smile:
28. led 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, nejsi psycho, já tam běhala s každou rýmičkou a každou teplotkou, naštěstí dr.byla v pohodě (tahle druhá) a dopodrobna vysvětlila jak odhlenit a srážet teplotu... hlavně, že je Petík lepší, a je lepší jít 3x zbytečně, než pak zoufat... :wink:
28. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
petrunko,
náádherné fotečky, ale já teda snad ani nezávidím :grinning: je to teda nádhera, ale asi je to tím že mám dvě a stačí :grinning:

Verčo,
to je mi líto,hlavně ať se to rychle zlepší!

tak já jsem se ráno probudila taky s plným nosem, Michal to samé, Rostík taky kašle...teda hlavně ráno, tak snad to nic nebude. No ještě jsme jeli ráno k zubaři, hned mi vytrhl zub...sadista :grinning: Járu už jsem na zubaře připravovala týden a nakonec v pohodě, jsem si oddechla a než mi vytrhl zub, tak Jára mu tam v ordinaci uklidil a přinesl mu papírek od bonbónku co tam našel...ne bonbónek, jenom papír...pan zubař se jenom smál a tímto velice velice děkuju manželovi Bell :grinning: :grinning: Super, spokojenost :sweat_smile:
28. led 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem tedy matka sadistka,ja s rymou k dokroru nechodim,az kdyz jsou tri dny horecky,tak jdeme. :wink: Spis nez ryma me desi kasel,to nemam rada,cekam nekde schovanej zapal plic nebo laringitidu... :confounded:
Zitra jedeme do Praglu na celej vikend,koukneme do Kralovstvi zeleznic.Max to jeste nei,to bude radosti!!! :wink:
28. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
jsem zvědavá, jestli se vám ty vláčky budou líbit! Michal tam vzal Járu a byl hodně sklamaný a Járu to tam nebavilo! V Německu byl nadšený, a byli tam snad dvakrát nebo třikrát, ale v té Praze prý drahé parkování jako prase a vstup taky a ty vláčky prý hrůza... :unamused:
28. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Fakt jo?Tak tos me nepotesila... :frowning2:
28. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to parkovani neni zas tak drahy...
http://www.novysmichov.eu/parkoviste
28. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .
@verca111 Veru,no to je parádička teda :unamused: .tak přeju ať je Petík,co nejdřív v cajku.Čoveče,fakt lepší jít třeba desetkrát a připadat si zvláštní, než doma čekat, co se bude dít a doufat,že to bude lepší :frowning2: .Dr. je teda "výborná" .No hele Pánek určo bere u něj je dobrý,že mu každej rok nějaký pacoš dospějě :sweat_smile: ,takže se uvolňují místa průběžně :sweat_smile: .

Holky,já už nevim co si o Janičíno choření myslet.Včéra ty horečky jako blázen.To jsem fakt měla strach.Večer furt ,že jí bolí bříško...No Jára jí to prohmatal,tahal z ní kde jí to bolí,když jí to zmáčkne,nožičkama jí krčil.a natahoval..nakonec z ní vždycky vylezlo,že jí to bolí pod pupíkem.Tak jsem šli teda spát s tim,že to vypadá na střeva a uvidíme ráno.Ráno tu seděla jak padlej sníh,celá bělounká už jen s malou teplotou.Pak se dopo vysr...z podoby a nejadnou pookřála a začla standartně zlobit..a hned na to se jí spustila zasejc rýma :confused: .Odpo jsem teda myslela,že si budu muset hodti korunopu,jestli k dr. jít nebo ne.Nakonec jsem se na to vyprdla neb teplota už nebyla žádná.Vzala jsem jí sebou míst k dr. na nákup do billy a do Dráčika koupit korálky na navlíkání...a tak z toho pookřála,že ani ta rýma už jí neteče :confused: ........no tak já nevim.To jsou stavy nestavy a prase se v tom vyznej :confused: .Zítra jsme taky chtěli jet do Práglu,ale nejspíš budem radši jen odpočívat :fearful:.

@prin Prin,vyřídím :slight_smile: .Jára řikal,že všichni to zvládli vzorně.......jen tatínek nechtěl na křeslo :grinning: :grinning: :grinning: .
28. led 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nevím kde teda parkovali,ale prý 150, ale byli tam od oběda do večera...no to je fuk, ale prý mašinky nic moc, no třeba se vám to bude líbit, ono to je hodně tím, že byli na těch v Německu! :wink:
28. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
tatínek se bojí :grinning:
28. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,čoveče my se s parkováním na Novym Smíchově vždycky vešli do těch pěti hodin :grinning: ,taky myslim,že to se dá snést :grinning: .Nebo parkujem u baráku....teda u toho,kde má Jára na Smíchově oficiální bydliště :sweat_smile: a tam si ani nepamatuju,že by někde v okolí byl parkovací automat :confused: .Nevim teda přesně,kde je to království železnic,ale v těch uličkách např. kolem Malátovky se dá všude parkovat zdarma...teda pokud najdete místo :confused: .Nejlepší je asi fakt obchoďák :confused: .
28. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Tam my jeste nebyli.Chystame se na jare.
No,150 za pul dne v Praze je zadarmo...Levnejs bys to tezko sehnala.
A for ohledne parkovani....Kamos byl ted s Nemeckou cestovkou tyden na Maledivach.Auto nechali v Nemecku na hlidanym parkovisti celej tyden a vite,kolik platili??? 9€!!! A na Ruzyni se za 7 dni plati 9 stovek!!! :angry:
28. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Me to parkvani taky neprijde prepaleny.My uz tam parkovali nekolikrat.taky jsme to minule zkouseli na ulici a kdyz jsme objeli Andela a okoli asi 3x,tak jsme to vzdali...Masinky jsou ve Stroupeznickyho.Jsem zvedava,jak se mu to bude libit,ale myslim,ze jo,pac je unesenej i z motoracku,co jede do Brezin a z rychliku,co vidi ve zpravach v TV. :grinning:
28. led 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobré :unamused: No musel by se člověk akorát nas...jak je tu všechno drahé' A můj chlap je takový spořivý tip :grinning: Jako ne že by škudlil a už vůbec ne na rodině, ale jsou určité věci, které ho fakt štvou co se teda placení týká :grinning:
28. led 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,teď jsem jukala na stránky toho království železnic...teda měli by jste Maxovi sebou vzít něco na uklidnění neb z toho ho fakt klepne :grinning: :grinning: :grinning: až uvidí co tam všechno je :grinning: :grinning: :grinning: .Koukala jsem ,že je tam i samostatná expozice mašinka Tomáš :grinning: .Ale je fakt,že vláčky v rajchu taky stojí za to :slight_smile: .Janička na ně vzpomíná do teď :slight_smile: Ty hele 9 eur...za týden jo :astonished: to je škandál.To je snad dražší parkování i v Děčíně :astonished: ....na den :grinning: .Njn jen tady u nás je parkování skorem dražší než dovolená sama :sweat_smile: asi,aby lidi neměli chuť jim tam, na tej Ruzyni, auto nechávat :sweat_smile: .
28. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, mám za sebou nákup v Tescu, tak zase Adam v lednici něco najde a ne jako dnes, když přišel z oběda a hledal, co by snědl a prej: Tady NIC není!!! :grinning:

Petřík šel spát s 38,2...

Maki, mě právě taky děsí ten jeho megakašel a přesně, jak píšeš, tam vidím zápal plic... :confused:

Na Andělu parkujeme v jedné ulici kus nad OC Nový Smíchov, bydlí tam švagra rodiče, takže to máme naučený :grinning:
Ale i v obchoďáku to ujde :wink:

28. led 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja o Tomasovi vim,myslim,ze mu tu expozici budeme muset nechat na konec,jinac by jinam nechtel! :grinning:
Pavli,me taky sere dat za parking treba nekolik stovek,kdyz stojis nekde celej den,ale jinak to fakt clovek uz dneska neporidi.A clovek je vlastne rad,ze vubec zaparkuje!!V centru je to nemozny,tam jsou samy rezidencni zony a zakazy.Sestrenka bydli v Holesovicich kousek od vystaviste,no tam zaparkovat,kdyz nemas rezidencni kartu-to je nadlidskej vykon!A i kdyz to mas predplaceny jako ona,tak rika,ze jet domu po 15 hodine a chtit zaparkovat pred vlastnim barakem nejde,ze kolikrat ani rano nevi,kde ma auto,pac ho ma kazdej den jinde...Ja bych si to musela psat! :grinning:
Jdu chrapat,chceme vyjet co nejdriv,ale vsadim se,ze stejne driv nez v 10 nevyjedeme... :confounded:
28. led 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, jako bys popisovala parkování v Želenicích - po 16. h bez šance nechat auto u baráku, přesně ráno vždycky řešíme, kde ho kdo den před tím nechal ... V neděli, když jedem od našich po 17.h, tak to je úplný masakr!!! A parkuje se tady opravdu divoce i v různých zákazech, na chodnících, atd... :angry: Moc se těším do baráčku :slight_smile: :sunglasses:

Bell, to je fakt, že u Pánka se ti pacienti rychle obměňují. Já navíc tak trochu spoléhám na to, že Adam byl jeho první miminko a dost si ho hýčkal, tak snad to klapne. Jen nevím, jestli zavolat, mailnout nebo tam zajít osobně...

28. led 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapomněla napsat, že Adam dneska přinesl vysvědčení - jsem tedy zírala, že už dneska :slight_smile:
Ale potěšil mě, měl 10 dvojek (a 4 jedničky :grinning:)... Jak měl 2x 14 dní angínu (před Vánoci a teď), tak nestihl nějaké písemky a myslel, že chytí nějakou trojku - prostě má štěstí... :wink:
28. led 2011 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,
Veru, doufám, že Petíkovi je líp!!
já k dr. letěla s rýmičkou jen jednou, když byl mini mimi, někde jsem četla, že miminka neumí dýchat pusou, tak jsem tam letěla, že se určo zadusí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a s každou vysokou teplotou bez kašle a rýmy letím hned po 24h protože mě upozorňovali, že takhle může začít problém s těmi jeho ledvinkami, takže musím rovnou nabrat čůrání a mažeme, naštěstí to bylo jen 2x a bylo to asi jen k zubům...
Parkování je brutální, je to čím dál tím horší a kolikrát už fakt neví, co si za to vzít :confounded: :confounded:
Petrunko mimi je krásný, já snad už taky nascanuju toho našeho netopýrka :grinning:
29. led 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...Nevím,jestli stihnu Maki..myslím,že se vláčky budou líbit.Nám se teda líběj moc,už jsme tam byli několikrtát a stojí to za to.Parkování nevím,my tam jezdíme vlakem,do Prahy se fakt asi nikdy neodvážím
29. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je tu živo..:slight_smile:..venku krásně,tak co doma,že.. :slight_smile:
29. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta fotka tu není pořádně vidět,na FB je to lepší...
29. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Mě to domácí vězení táááák ničí, zvlášť v tak pěkné dny, jako byl ten dnešní... :frowning2:

Ráno jsem byla pro auto v servisu, tak jsme zase mobilní. Lehnul nám i tatínek - naštěstí má do středy dovču (chce jít něco bádat do archívu), tak se snad dá do kupy.
Petřík je malililinko lepší, ale pořád má teplotku k těm 38 v poledne a večer.

Zítra jdu na squash a odpolko zajedu sama na chvíli k našim, už mi doma hrabe...
29. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, čertík se mi líbí moc !!!
29. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
dneska jsme byli u našich na návštěvě,mamka měla včera narozeniny.Moc jsem se netrefila s dárkem,páč DVD Žemy v pokušení už měla..tak mám aspoň já film a příště jí dovezu něco jinýho,no..:slight_smile:Dala jsme si výbornej dortík,válela se na gauči..pohodička.A hlavně,naši si pořídili novýho psa-teda z útulku.Je to takovej vořech-snad trochu vlčák,trochu husky.Je úžasnej,děsnej mazel a moc pěknej.Šimonek se nejdřív trochu bál,protože je docela velkej-aspoň oproti němu:slight_smile:..ale pak už spolu pobíhali venku a v pohodě si hráli.
30. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu vás narychlo pozdravit :slight_smile: Přivezli jsme si už Dádu od našich, byl tam od pátečního večera. Tak to byl prima víkend. A držte mi palce, ve středu to mám dostat, tak snad "tetka" nedorazí :slight_smile:
30. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky SOS!
Tak já nevím, jestli to přeháním nebo ne - ve středu v noci jsme byli v té nemocnici, ve čt na KO a v pá zase u dr. Všechny se shodly, že to dýchání je celkem dobrý... ALE od toho čtvrtka má Petřík pořád přes 28 - třeba "jen" ráno a večer, ale prostě má. Teď jsem ho dávala spát a měl 38,9!
Já už nevím, jsem hysterka nebo co? Je to normální, aby toto měl 4 dny? Mám vytrvat?
30. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek