• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Veru,
já ti asi moc neporadím, nemám v tomto zaplaťbůh zkušenosti, ale dne mého instinktu bych řekla, že to už je fakt hodně dlouho mít tak vysoké teploty! No každopádně myslím že to nepřeháníš, taky bych byla pořád u dr. a jestli vytrvat nevím, ale jestli bude mít takovou teplotu i zítra, tak bych určitě k dr. jela nebo rovnou do nemocnice!
30. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozřejmě přes 38....... :confounded:
30. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,ráno se seber a jeď do nemocnice na dětský :frowning2: .Už bych bejt tebou ke svojí dr. nechodila(já už bych z ní byla pěkně na nervy asi),ty teploty jsou dost vysoký a už poměrně dlouhou dobu .Nemusíto být žádná hrůza,ale může mít nějakou nepříjemnou virozu,tak ať už mu někdo dá pořádný léky ,aby se s tim tělíčko mohlo poprat :frowning2: ,posílám Petíkovi pohlazení :slight_smile: .
30. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ty myslíš, že mě tam jako vezmou? :astonished:
30. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Petru,chválím čertíka Bertíka :grinning: .
@lenik_25 A držim palečky...tfuj,tfuj,tfuj :wink: .
30. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,klidně běž.Ona tě určo min sestra bude odrazovat,že si máš skočit ke svý dětský dr.,ale tak jí hned mezi dveřma řekni,že tam už si byla několikrát a žádná léčba ani pokrok nenastal.Pochybuju,že by vás aspoň neprohlídli a poslali pryč.
30. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
a proč by tě tam neměli vzít, já myslím že musí...
30. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru já bych taky "prudila" dál, protože nechci strašit, ale takhle to bylo u mě když jsem byla malá,měla jsem pořád vysoký teploty (kolem 40C) a dr. pořád radil mámě že má jen snižovat teplotu, nic jinýho mi nebylo... no a pak jsem z toho měla zánět těch močovodů (ale u mě je ta vrozená vada, tak to bylo o to horší)... tak raději prudit, ony tyhle vysoký teploty bez jiných vážnějších příznaků (zhoršující se kašel atd) jsou docela nebezpečný :confounded: držíme palec, a klidně udělej scénu!!!!
31. led 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,to je jasný,že to nenecháš jen tak,ne.když má Petík takový horečky.Já taky jako malá měla horečky-lítalo mi to během dne nahoru,dolů a vyklubal se z toho nejaký spálový bacil,či co..Hodně štěstí,ať už to máte za sebou
31. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je ale kosa co? Co novýho?
31. led 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj dlouho jsem tu nebyla, chci se zeptat jak to chodí u Podolskýho, už mám žádanku, sestra mi napsala mezi 10-14 jaké stím máte zkušenosti? Je lepší tam jít dřív?? Moc děkuji za odpovědi :slight_smile:
@verca111 Pochopila bych, kdyby měl takový horečky 3 dny, ale 4 by se mi už taky nelíbily. Šla bych znovu k doktorce.
@ryangi já byla u Podolskýho 2x u Šimonka a pokaždý jsem přišla těsně po devátý a byla už tak třetí.Já za sebe radím přijít dřív,ale je to zase riziko,protože tam má ještě svoji ordinaci-nemocný děti
31. led 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi Ahojky,tak já jsem k Podolskýmu pozdě příchozící :sweat_smile: .Když přijdeš tak kolem poledne,máš šanci,že budeš tak pátá od zadu :grinning: .U Janičky jsem to udělala tak,že jsem přišla hned ráno a samo tam byl neskutečnej nátřesk,takže jsem se sebrala a odešla,pokoupila si, došla si na oběd a pak jsem se tam vrátila.Ani jsem se nemusela cpát na svoje místo,těch pár mamin už jsem přežila.U Jarušky už jsem přišla rovnou kolem poledne neb mi babička hlídala Janičku a pak jsem tam šla ještě na kontrolu znova a to jsem přišla až těsně před zavíračkou.Sestra už remcala,že už maj skoro všechno zabalený a jdou dom...ale Podolskýmu se mě zželelo a kontrolu mi udělal :sweat_smile: .No a nebo si zajeď k Rubešovi do rajchu a všem frontám se vyhneš :slight_smile: - dělá i echo plodu :slight_smile: .A gratuluju k těhu! :slight_smile:
31. led 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bellatrix13 děkuji, no já k Rubešovi jedu ale Šedivý by byl rád kdybych zašla i k Podolskýmu, taky jsem si myslela že se tomu vyhnu ale bohužel, u Vendulky jsem tam nebyla to jsem jezdili do UL.
@petrunka01 gratuluji k těhu :wink:
31. led 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni IP :wink:

Jiřík samé jedničky :wink: jupíííí :slight_smile:
31. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi Ahoj Dančo, já si pamatuju, že jsem tam šla už na devátou a byla jsem už asi třetí. Takže rozhodně doporučuju tam jít dřív.
@terezam22 Jiřík je šikula!
31. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Ráno jsem ho změřila, měl 39 a já se prostě už jen rozbrečela (no kačena, no!) - zavolala jsem naší dr, řekla mi, ať přijdem. Naštěstí už máme auto, takže jsem ho naložila a jela. Prohlídla ho, poslechla - velmi pečlivě - udělala mu CRP a že to má OK, takže takto na něj vlítla ta viroza :frowning2:
Moje děti jsou prostě po mně horečkovací no... Ve středu mám volat, jak to vypadá. Teď po spaní měl 38,7 :frowning2:
31. led 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostal Pamycon, jinak to, co jsme měli.

Terez, Jiřík je šikula :slight_smile:

Adam hodně chyběl - měl 108 zameškaných hodin, ale přesto měl na můj vkus dobré vysvědčení - 10 dvojek. :wink:
31. led 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Verčo, to je fakt o nervy, nedivím se ti. Už je toho docela moc. Člověk se bojí, co se děje, když nějak nic nezabírá. Drž se a Péťovi ať už je konečně líp, i jemu to jistě není vůbec příjemné. Já vím, jak má stažený žaludek, když má Dáda horečku jednu noc, natož tohle... ale aspoň jsi ho nechala prohlédnout a víš, že to není nic vážnějšího.
31. led 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.Prijeli jsme po 3 dnech z Prahy,udelali jsme si super vylet.Kralovstvi zeleznic vyborny,Max nechtel pryc ani nahodou!Dneska jsme nakoupili v Ikea,taky super,az na to,ze jsme Maxikovi koupili houpaci kresilko za 1000 kc a nechali jsme ho tam(Roman,ja ne!!!:grinning:)Volali jsme tam a nastesti ho nasel ochrankar a mame ho tam na informacich schovany.Tak se chci zeptat...Nemate tam nektera v nejblizsi dobe nahodou cestu,ze byste mi ho vyzvedli???Se nam tam nechce kvuli tomu jet znovu...
31. led 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 jejda,vy porad klempirujete???Teda,chudak malej...
31. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdyby měl někdo cestu do ikey, tak se taky hlásím o drobnůstku. Pořád čekám, že se tam někdo vydá :slight_smile:
31. led 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, to se nedivím, přesně jak píše Lenka, já jsem nervní už když jen Dádovi vylítne teplota, natož aby takhle habroval několik dní.... :unamused: :unamused: :unamused: myslíme na vás a tobě posíláme energii, abys ty bacily sama zvládla a nepoložilo tě to, jsi moc statečná!!!!
Terez, Jiřík je šikula :wink:
já jedu zítra "hlídat"maminku, je po operaci a táta musí něco zařídit mimo město, tak ráno vyrazíme a vrátíme se až večer s tatínkem... doufám, že to zvládneme... nějak mi ty nevolnosti sice 12 tt skončily, nicméně zvracím pořád... :frowning2:
Ryangi, to se divím, že tě Šedivák posílá sem do DC, když předtím jsi jezdila do UL, já s prvním taky jezdila do Ul, tam mi dělali i echo a nyní mi rovnou řekl, že to zase necháme na tom ústí.... :unamused:
31. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,
gratulace Jiříkovi, dělá ti jenom radost co? :sweat_smile:

Veru,
nejsi kačena, jsi moc statečná náhodou! Hlavně ať už je líp!

Dančo,
gratuluju k těhu a co to bude?
31. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@singid moje blbost že jsem mu neřekla že bych klidně jela do UL, no je to jedno, my tam předtím jezdili na genetiku teď to není naštěstí nutný
@prin děkuju no a bude to miminko, ne vážně já nevím co to bude :slight_smile:
31. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,hod odkaz,co to chces koupit,vypada to,ze kdyz se neozve nejaky dobrovolnik,tak tam sjede Roman jeste tenhle tyden,nic jinyho mu nezbyde.Jsi chtela ty schudky,vid...
31. led 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Gratuluju malýmu šprtovi ! :grinning:

@verca111 Veru,tak držim palečky ať už je líp,je přece jasný,že se máma bojí o svý dítko a slza ukápně raz dva :frowning2: .Hlavně ať je kluk zdravej :slight_smile: .A vlastně všichni muži u vás doma :slight_smile: .A gratuluju ke krásnýmu vysvědčení :wink: !

@lenik_25 @makinka.1 Holky,sakriš my se do tej Ikey snad nedostanem......myslela jsem teď v sobotu,ale to má synovec narozky..možná v neděli,ale to se neví vůbec jistě.Kdyby něco dám vědět,ju.
Maki,teda já mám taky pěknou sklerozu,ale zapomeout něco za litránek :fearful: :grinning: ...tak ještě za stovku....to jste museli mít nákup jako hrom :grinning: .A kde to křesílko máte,Čerňák nebo Zličín?
31. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi :grinning: :grinning: :grinning: moje oblíbená odpověď na : co čekáte... a co by jste si přáli ... :grinning: :grinning: :grinning: .hele já jsem u Jarušky měla dělaný srdíčko myslim,že čtyřikrát..dvakrát Podolský neb se tam mlela a nešlo vše zcela vyšetřit..pak jsem jela k Rubešovi,ten mi srdíčko vyšetřil bez problémů.Se zprávou jsem naklusala ke svý dr.,ta to vzala za bernou minci pak jsem si naběhla,že jsem volala Podolskýmu,že už to srdíčko mám a je vše v pořádku...aby jako věděl....tak mi řekl,že k němu mám přijít stejně,že to chce vidět sám :rolling_eyes: .No je důslednej,to mu nemůžu zazlívat,radši to přece jen chtěl vidět sám...ale ty frontičky u něj :unamused: uuuuuu...
31. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek