• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@bellatrix13 Tak já bych taky šla k Podolskýmu i k Rubešovi :slight_smile: Měla jsem vždycky radost, když jsem viděla mimčo na utz :slight_smile:
31. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 No a to se tam pro to kresilko jeste vracel,pac ho tam skladnik nemohl najit a udelal pipinu ze me,ze jsem to spatne opsala.Zatim zacaly rvat obe deti,Ema hlady a Max proto,ze nam ve voziku vytuhnul a za 15 minut se vzbudil a desne se lekl kde je a co se deje..Takze jsme padili ke kase,s tim,ze kresilko koupime priste.Jenze Ema se najedla,Max se rozkoukal,takze se tam R. jeste vratil,okouknul cislo uloziste-samozrejme jsem to mela opsany spravne,takze skladnika sprdnul,ze tam maji bordel a prinesl krabici s kresilkem tam k tem gaucum u vchodu,kde jsme sedeli.Ja byla zrovna prebalovat,takze jsem ani nevidela,kam to polozil.Normani clovek-rozumej zenska :grinning: ,by tu krabici dala k nakupnimu voziku,kdyz uz do nej by se nevesla...Ne tak muj drahy,ten ji oprel z boku toho gauce,nacez jsme se pobalili a nacpali vse do auta,pricemz ja cpala deti a muzik muj drahy cpal naklad do kufru,bohuzel,ze nema vec nejvetsi a nejdrazsi ho vubec netrklo...Az doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Byli jsme na Cernaku a nakup byl za 5 tacu,takze fakt velkej. :wink:
31. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,ty schudky nemaji!!!Klikni si na dostupnost zbozi... :confounded: Ty detsky stupatka tam maji,videla jsem je.Taky je mame. :wink:
31. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych to stupátko možná brala 3x, aby ho měl i u našich, stojí to pár korun, tak proč ne, že jo :slight_smile: No jo, to už psala minule Bell, že ty schůdky nemaj, jsem se zas nepodívala. Škoda.
31. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Vypada to,ze tam Roman zitra pojede se svym brachou,on tam taky neco chce.Tak 3x FÖRSIKTIG,jo?
:grinning:
31. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni :grinning: ...u nás je stupátko : jedno na záchodě,jedno v koupelně,jedno na chatě,jedno u našich... :grinning: Moooc šikovná věcička a neber to za ty prachy,že :grinning: .No hele já bych v těhu chodila na UTZ nejradši nejpozději obden :grinning:,kdby to šlo,tak bych ho chtěla mít doma,ale máme tu jen digitální rentgen bohužel :grinning:.Ovšem v tom druhym těhu už jsou všechny návštěvy dr. obzvláštněny tím,že člověk porád shání hlídání na první dítko :grinning:,takže si člověk počítá důležitý a míň důležitý odchody z domova :sweat_smile:.
@makinka.1 Maki,chápu :grinning: :grinning: :grinning: .U nás teda naštěstí Jára furt všechno hlídá(i když zrovna nemusí a štve mě tim :sweat_smile: ),aby se někde něco nenechalo za, co se musí platit a tak nás furt kontroluje,jestli něco někam nedáváme tak blbě,že by nám to moh někdo ukrást-to už má takovej šílenej tik....za to já :sweat_smile: ...jak začnou řvát holky z nudy,vedra či se dožadovat svých požadavků -jíst,pít,spát,srá...apod.,tak naprosto vypínám a nasadím tempo obsluhovací a všechno kolem mě jde stranou :grinning: :grinning: :grinning:,ale máš recht,že přesně z tohodle důvodu házim všechno pokud možno na jedno(ikdyž přeplněné) místo :grinning: :grinning: :grinning: .I když teda i přes Járův ostříží zrak občas sem tam taky něco někde necháme...naštěstí teda zatim jen opravdu drobnůstky :grinning: ..ťuk,ťuk,ťuk :grinning: .
31. led 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad debata o Podolském - já u něj nějak nebyla ani v jednom těhu :grinning: - v prvním ani nevím, jak to bylo a s petíkem jsem prostě byla u Rubeše a v UL u Homoly (k prdu), takže nic...
Petřík šel spát - měl 38,7 :angry: - uvidíme, co ráno. Bude doma v lazaretu s tatínkem. Já začínám ráno na ORL s Adamem, to je fakt hrozný, jak se nám to sešlo, to neznám a ani si na to nehodlám zvykat. Ještě se držím, snad ten týden dotáhnu...!
31. led 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Mám web! Já z toho mám hroznou radost, je to jen provizorní, než zřídím pořádný fotogalerie, ale to musíte vidět :slight_smile:

http://www.pozorvyletiptacek.cz/

Jinak do Ikey možná pojedu v sobotu se ségrou, na Zličín, až povezeme Zdendu domů...

A Ondra měl taky samé jedničky :sweat_smile: (a ráno se počůral do gauče :angry: nad ránem se vzbudil, že měl zlý sen (to má z těch hysterických záchvatů, co předvádí při stříhání nehtů :angry: ), takže přelezl ke Zdendovi do gauče - vyčůrat se cestou zapomněl) Takže jsem prala zase 3 pračky. Ještěže je Zdenda doma a povyndaval to a pověsil.

Macek je nemocný a ne a nese toho zbavit. Má rýmu, suchej kašel v noci, teploty moc ne. Min. týden s ním byl Zdenda u doktorky a zítra asi půjdou zase. Ondra začíná kuckat taky. A to má nový lyže a chtěli jsme o jarňákách aspoň na pár dní do hor :frowning2:
31. led 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,konecne jsme se vyspali do ruzova,deti preci jen v cizim prostredi nespaly az tak dobre...
Jinak Roman asi pred pul hodkou vyrazil smer Cerny Most,jel s brachou,ten taky neco chce koupit,tak to spojili...Leni,priveze ti ty stupatka!
Jinak Podolsky:sedela jsem tam asi pul hodiny a kdyz jsem zjistila,ze jeste nebere,ackoliv uz mel davno brat tehule a furt mu tam lezli usopleny haranti (coz nechapu-spojeny cekarny pro nemocny deti a tehotny zensky :confused: )tak jsem se otocila na podpatku a prisla jsem az asi hodinu pred zavirackou.Vylezla sestra,prehlidla nas jako lany psenice a suse prohlasila,ze se tohle nemuze stihnout,bo pan doktor presne ve 2 zavira kram a odjizdi ockovat kamsi deticky...Tak pry mam prijit jindy.Takze uz jsem se radne vytocila,zalistovala seznamem a objednala se do Usti.Teda...objednala,proste mi rekli,at prijedu.Cekala jsem asi pul hodky a sle jsem na radu.Akorat tam Homola nevidel nic,takze za tyden znovu,to uz bylo v cajku.Jooo,za blbost se plati,pozde jsem si zavolala Robesovi a uz by me nestihnul vzit a to srdicko se musi delat do urcityho tydne.S Maxem jsem u nej byla na vsechny velky UTZ a u Emy taky,krome tohohle.Takze Rube,Rubes,Rubes.... :grinning:
1. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Jo, tak jo, supeeer :slight_smile: Díííky. Jinak příští týden, možná už od tohoto pátku, budeme bydlet u našich na staráku (kvůli rekonstrukci koupelny), tak bych se mohla za tebou stavit i s Dádou :slight_smile:

@bellatrix13 Tak já když jsem otěhotněla, tak jsem Danečka dávala do školky, když jsem šla zrovna k doktorovi. A když to jednou nešlo, tak jel na utz do nemocnice se mnou.

@verca111 Kam jdete na ORL? Já jdu s Danečkem ve čtvrtek do polikliniky k Barešový. Nevíš, kdy je dobré tam jít, abychom nečekali hodinu a déle?

@larakroft Jůůů, my jsme slavný... no už díky té naší fotce máš ty stránky prostě luxusní :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,budeme radi!Stupatka i kresilko uz jsou doma!
Laro,gratuluju!
1. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Tak jo. Chceš poslat penízky na účet nebo ti to stačí, až se uvidíme a budu si je brát?
1. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft Verčo, ta fotka, jak se tam ženich s nevěstou líbají, tak je úúúúžasná :slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Klidek,vzdyt je to par kacek.Az se uvidime... :wink:
1. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :-/ - už mi docházejí úsměvy fakt...!!!

Laro, stránky jsou prima :wink:

Leni, byli jsme u Barešový, jeli jsme , až jsme se prostě vypravili - dorazili jsme tam v 8:50 a přes všechna varování o narvané čekárně, jsme tam byli asi 20 minut, pak na řadu a šup. JENŽE nechala Adama zase doma :frowning2: Zítra jde na krev (nebyl na lačno, jinak šel dneska) a uvidí se, co mu je...
Petřík se nelepší - dnes ráno měl 38,9 - Nurofen, před spaním 37,5 a po spaní zase 38,8 :frowning2:
Zítra ráno mám volat dr, tak nevím, jak to zaonačím, to abych se rozpůlila. Uvidím, snad se domluvím s mamkou, aby když tak dorazila a vzala ho tam.
Holky, už to fakt přestávám dávat, je mi taky blbě, ale mám smolíka, hoši mě potřebují.....
1. únor 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
člověk (ženská) vydrží jako kůň když musí, tak se drž! :wink:

Laro,
šikulka, moc pěkné! :sweat_smile:

Já jsem dneska byla na třídní schůzce, tééééda, byla jsem fakt překvapená kolik aktivit a výletů budou mít, super! Dokonce na konci roku bude cédéčko ze všech akcí s fotkama a videjkama a s hudbou, bude pěkná vzpomínka :slight_smile:
1. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Drz se!Je to pakec,takhle dlouho a vsichni najednou... :frowning2:
Jo a mam taky strach,ze bude Em nemocna.Je nejaka presla a trosku kasle,teplotu zatim tedy nema.....Mozna neco chytla v te Ikea.Dneska odpol spala 4 hodiny,coz je naskutecna doba a hlavne byla venku,sice v teply kombineze a ve fusaku,ale presto mela studeny nozky.Tak doufam,ze tim jsme ji nezadelali na nemoc....:frowning2:Zitra ji dam radeji jen do chodby.Fakte jsem necekala,ze usne na tak dlouho....Chci jaro!!!
1. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Tak fajn, děkuju :slight_smile:

@verca111 Teda ty toho zvládáš, že tě fakt obdivuju! Já bych na to už asi neměla nervy a chtěla doma aspoň mojí mamku, aby mi občas helfla. Čeho je moc... Ani nevíš, jak bych vám přála, abyste už měli od nemocí klid. A díky za info o Barešový, tak to já se tem nepohrnu hned brzo ráno.
1. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně se hlavní aktér lazaretu odebral spát uuufff :slight_smile:

Prin, no joo, ono se ne nadarmo říká, že ženská vydrží víc než člověk :grinning:

Maki, tak doufám, že to bude OK - držím palečky, snad jsme si to vybrali i za vás...

Leni, díky, není co obdivovat, cítím se jako zpráskaný pes, ale zatím držím - myslím, že odpadnu fakt až ve čtvrtek, pro jistotu jsem zrušila svou účast na školním plese :frowning2:

Zítřek jsem si nakonec domluvila v práci, že půjdu s oběma hošíky já - takže ráno obstarám Petříka, nachystám mu oblečky a vyrazím s Adamem na krev. Až tam bude, zavolám naší dr a když bude chtít vidět Petíka, zavolám Petrovi, aby ho oblíknul. Mezi tím dojedem s Adamem domů, počkám v autě a Adam mi ho dopraví a rovnou pojedu k dr.

ALE - tedy skoro se to bojím napsat - Petřík šel teď spát bez teplotky (měl tedy v 15:30 Panadlo sirup (38,8) - ale v těch 20:45 měl 36,8. Nechci se radovat, to ani náhodou, ale tajně doufám, že třeba ráno by mohl mít míň než všechny ty dny...
Ptala jsem se na něj i Barešový a říkala, že jestli měl včera CRP v pohodě a poslechově je OK, tak má opravdu takhle bouřlivou virozu... :-O

Tak si držím palce a fakt se těším, až ho ráno změřím, i mám pocit, že teď k večeru pookřál, tak snad to nebylo jen po tom sirupu ...
1. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Verčo, většinou ten sirup přestane účinkovat zhruba tou dobou, takže podle mě to bude opravdu lepší, když v devět večer ok. Napiš.
2. únor 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
prosím tě, jak je ta www adresa na ten Míšov jak jezdíte? Chtějí tam jet učitelky s dětma! Díky
2. únor 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
Veru,snad už se to opravdu obrací k lepšímu,moc vám to všem přeju.
Já byla včera na tripl testech(nevím přesně,jak se to píše,tak mě neukamenujte:slight_smile:),v pátek mám volat na výsledky,jsem zvědavá.Vím,že jsou nespolehlivý,ale aspoň něco,pokud to bude v pohodě.Bych řekla,že u dalšího těhotenství by měl být člověk klidnější,nelekat se všeho a tak.Ale já to mám úplně obráceně,jsem daleko ustrašenější a así víc ve stresu,U Šimonka jsem si nic nepřipouštěla a taky to nebylo ze začátku bez problémů,genetiku jsem třeba vůbec neřešila,když vyšly triply v pořádku.Teď mám asi až zbytečně moc informací,vím,co všechno se může pokazit a tak na mě občas padá trochu strach..
Prin,snad se nebude Leník zlobit,když sem dám odkazy za ni,já si je totiž uložila,páč bych setam taky ráda podívala
http://www.vyletnik.cz/hrady-a-zamky/severni-cechy/lazne-teplice-a-okoli/586-dvojhradi_-_mstisov/
http://www.iteplice.cz/cestovatel_obora_mstisov.html
2. únor 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Veru věřím že už se to blíží ke zdárnému konci a Petík se lepší.... :wink:
já včera hlídala mamču, no měly jsme toho dost pak obě :grinning: ale Dáda se choval slušně, dokonce i jednou poslechl zákaz NE :grinning:
v neděli bychom rádi s manžou do UL do Fora na nákup nějakých hadříků, manža už "nemá" v čem chodit :grinning: což už je co říct:slight_smile:)) tak Dádu snad pohlídá tchyně, aby to bylo rychlejší...
2. únor 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrrunko,
díky,díky...už si to ukládám :sweat_smile:
a neboj, všechno dobře dopadne :wink:
2. únor 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Myslíš Mstišov?
http://www.romanhynek.cz/zoo/zahrady/EU/zoo_cz_mstisov.htm
oficiální stránky http://www.zamecekdvojhradi.cz/ nejsou v provozu

@petrunka01 Nezlobím se :grinning:
2. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,zdravím ve spolek :slight_smile: .Dočtu vás hned jak si přehodím pc zase zpět na svůj monitor.Mám ho totiž píchlej do plazmovky,aby jsme si mohli pouštět youtube v telce :grinning: .Je to divnej pocit sedět před televizí a psát na klávesnici :grinning: .I tvaše ksichtíky z profilu tu mám pěkně roztažený :grinning: :grinning: :grinning: .
2. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlasime do party marodu.Didika mela v noci 39,5,behem dne 38,9,ale na leky reaguje dobre,vzdy ji to hezky spadne.Jinak obcas zakasle,rymu ma jen kdyz place,ale je videt,ze ji proste neni dobre.Tusim,ze je to nejekej "prazskej"virus. :frowning2: +ctvrta jednicka se ji do toho klube :unamused: Noc byla silena,celej den tu jsem sama,Roman mel domluveny lyzovani,ale zitra uz bude s nami.Takze zitra zadny plavani,naplanovany vylet do Usti na pizzu taky ne... :pensive:
2. únor 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děkuji všem za info o Podolském, nějak to budu muset vymyslet, Bel máš pravdu jak už je jedno dítko na světě člověk rozmýšlí jen nejnutnější návštěvy lékaře, Vendulka chodí většinou se mnou, nikdo jí hlídat moc nechce, ale zvládnout se to dá taky.

@makinka.1 chudák malá, my byli v Praze ve čtvrtek a Vendulka od soboty kašel a rýmu sice bez teplot, dneska u Dr aby jí raději poslechla kašle ošklivě, prý je jen nastydlá no a já začínám prskat taky takže fakt paráda
2. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
to je mi líto, ale snad se z toho Emača vykřeše dřív, než to chytne Max!

Dančo,
já jsem taky sebou brávala Jardu a bylo to fajn, vždycky koukal, pak se ptal, naštěstí jsme nikde nemuseli čekat moc dlouho! Proč Vendulku nikdo nechce hlídat?

Jo a taky jsme měli hnusnou noc, ale u nás to bylo spíš tím, že Rostík se pěkně v noci rozjedl a tak to musím trochu stopnout a ještě mu lezou zuby, ale přežili jsme a snad bude dneska líp!

Bell,Veru,
co děti, už je jim líp?
2. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Nedelam si iluze,Em byla nachlazena 2x a Max to chytil vzdycky... :frowning2:
2. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek