• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
autor
Zdenko, já vedu jezdecký kroužek pro začátečníky (děti 2tř.- 8tř.)
8. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem tu dlouho nebyla, všechny vás moc zdravím.

Prin, kočárek je bomba, jezdí se mi s ním moc pěkně. Až vyrazíme zas ven, tak můžeš testnout :wink: Díky bohu za Danču (ryangi) a Maki, u kterých jsem tenhle kočárek objevila. Moooc fajn. Daneček se v noci docela dost budí, takže už asi začnu s kašičkou, má pořád v noci hlad. Přes den skoro vůbec a v noci by mu šmakovalo. Jaroušek má pěkné míry, paráda!

Dančo, máš moc hezkou fotku v profilu :slight_smile: Jo a byli jsme v tom Huníkově. Týýýý jooo, slíbila jsem, že poreferuju. Takže: Tomáš se se mnou chtěl vsadit, že to sní všechno a navrch si dá ještě pohár. Haha, dal si to bez oblohy a sotva funěl, pohár už se do něj samozřejmě nevešel. Pak si objednal kapučíno a dělal si srandu, že mu donesou určitě kýbl. No a pravda... přinesli mu ho v takovém to velkém megahrnku, mně připadalo, že měl objem jak hrnek na polívku, odhadem tak 4 normální kapučína v jednom. Haha, nespal skoro celou noc, jak byl nadopovanej. Super hospoda! :grinning: Já jsem to nesnědla, vezla jsem si to domů a ani jsem nedopila colu, protože se už do mě nevešla.

Mílo, myslím na tebe a na Káju, co to jde :wink:
8. říj 2008 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Leni, tak to je super že se ti kočárek osvědčil :wink: a Huníkov fakt super hospoda teda restaurace aby jsme neurazili :grinning: .

Dík za pochvalu to fotila kamarádka v té kavárně vedle Stellinky. :slight_smile:
8. říj 2008 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Zrovna jsme se vrátili z Prahy a jsem s neravama trošku na pochodu.Doktorka má podezření na zelený oční zákal,objednala nás k nějakému prý špičkovému docentovi,co se zpecializuje na děti,jedeme tam už 6.11.,do té doby musíme mít znovu vyšetření očních vad a ten záznam z čidel,všechno se dělá v Motole,takže tam teď budu jezdit jak divá,bohužel sama,protože Vojta tolik volna nedostane. :angry: :frowning2: Jsem z toho dost hotová.Tak jsem si vylila srdíčko a jdu vybalovat,za chvíli ségra přiveze Áju,tak se musim trochu vzpamatovat.
8. říj 2008 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..
dneska bylo krásně :slight_smile: .Dopoledne jsme byli na návštěvě,tak se Šimonek vyblbnul s kamarádkou a odpoledne jsme drandili na motorce.Te´d budu mít dva dny brigádu,tak si chlapi užijou samoty.Ale oni se určitě nudit nebudou.Manža už vymýšlí plány,co všechno budou dělat.
Milo..to je mi moc líto,ale třeba to nakonec nebude tak zlý..já vím,mně se to mluví,taky bych byla na nervy.Mně úplně stačí,že zítra chceme jít na očkování.Nakonec bude muset jít do ordinace asi Martin,mně se vždycky klepou ruce.
8. říj 2008 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Milo,to nejsou dobré zprávy :unamused: , pokud by se holčině diagnoza potvrdila, dá se to léčit, operovat? Chudinka malá, ale snad to bude dobrý, buď statečná.
8. říj 2008 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mílo drž se budeme na vás moc myslet ať je to OK. Hodně štěstí
8. říj 2008 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Milo,drzte se!Snad se to nepotvrdi!!!
8. říj 2008 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženský,

Milo, nechci tvůj problém banalizovat, to naopak tě uklidnit, můj bývalý přítel zelený zákal měl, to je glaoukom tlak na oční nerv, že? Oni to měli v rodě, měla to babička, maminka a i on a docela silné a jde to pomocí léků udržet v normě, musí se pravidelně kapat do očí, nikdy nesmíš vynechat, to je prý moc důležité, ale nejvíce ti samozřejmě přeju, aby se žádná taková diagnóza nepotvrdila!!!! Držím palečky!!!!
Jinak to cestování takovou dálku ti nezávidím, sama to znám, je to strašně únavné, jak tam cestuješ, autem? To je asi nejrychlejší, kvůli malé.

Holky a dělaj v Huníkově poloviční porce, jak to tak slyšim, tak kdybych se tam vypravila, tak si dám poloviční porci jídla, poloviční kolu a poloviční kapučíno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mějte se moc pěkně a užívejte babí léto, my se zítra chystáme do zoo do Ústí.
9. říj 2008 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

Dančo, v té kavárně jsem byla s kámoškou posedět včera. A Huníkovu fakt dávám jedničku, mají tam dobrého jelena, mňam.

Mílo, teda to je mi líto, to bych vůbec nečekala. Člověk na tom malém broučkovi nic nepozná, vždyť Kája byla naprosto v pohodě, když jsme jí viděli posledně. Beruška malá... hlavně ať je tedy všechno v pohodě. Kdybys potřebovala s něčím pomoct, tak se mi prosím ozvi na mobil.

pbauer, cola je tam naštěstí normální, ale to ostatní by si zasloužilo poloviční porci. Ale mám takové podezření, že to tam nedělají. No co, stejně si tam každý půlku jídla nechá balit domů, tak si to odvezeš a budeš to mít na 2x :grinning: Jeď tam, stojí to za to.
9. říj 2008 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tak konečně se našla chvíle :slight_smile:
Mílo, přeju ať je malá v pořádku, já vždycky říkám, že malý děti di maj užívat hraní atd a ne lítat po doktorech :frowning2: ....ale dobře to dopadne, uvidíš.
Jinak máme tátu doma, byl včera a dneska tak sem včera volala, že chcem zajet do Huníkova tak aby bylo místo, ještě že jsem volala. Od včerejška maj dovolenou 14 dní takže se tam nikdo nechystejte. Lenik mě totiž dostal s tim capucinem...Já miluju velký hrnky a když sem to četla tak sem neodolala, ale bohužel neni kam jet :frowning2: ...tak později. Když sem u toho nemáte někdo návrh kam by se dalo zajet s mimčem na obídek?
9. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,noc vcelku dobra,milacek ve 4 jedl a pote se rozhodl,ze je cas na ranni koncertik,takze jsem hodinku poslouchala,jak si zpiva v postylce.Vzdycky jsem mu dala dudlik,chvili bylo ticho a pak znovu zpev. :grinning: Tak jsem si ho vzala k sobe a usnul a spali jsme do 8. Dekuju bohu,ze nerve,ze si takhle povida.Da se u toho teoreticky i spat,coz ja ovsem neovladam,ale Roman to umi. :grinning:
Jinak slunicko se vyklubalo,bude pekne.Jenze u nas skoro nesviti,jsme u lesa a na podzim a v zime je za stromy skoro cely den. :frowning2: Zavidim tem na protejsim kopci,tak se opira az do vecera.
9. říj 2008 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Simce,my byli s malym v Usti U lipy,sice na terase,ale maji tam nekurackou jidelnu.Taky tam vari mnam,ale na Hunikov nema nic. :grinning:
9. říj 2008 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
Simce, na obídek s miminkem se dá jít na Kamenické Na Výpřež, je to nekuřácká restaurace. Ale je to tam dražší. :confounded: Mají tam i dětské stoličky.
9. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Simce, pěkná a nekuřácká je i Výpřež nahoře na Kamenický a vařej tam taky moc dobře.
9. říj 2008 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Pres obedy se nekouri ani U Svejka,ale minulé mi tam nechutnala hotovka.
9. říj 2008 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,děkuji za povzbuzení.Jsem teď s nervama uplně v prdeli,přečetla jsem o tom snad všechno co se dá,byla jsem i dneska za Podolskou.Hodně mi o tom řekla,taky i to,že pokud se to potvrdí,budou malou hned operovat ( to mi řekli i v Motole ),ale výsledek nevědí,nejsou na to žádné studie,postihuje to průměrně 1 dítě za 20 let.Operuje se to leiserem i chirurgicky,záleží na případu.U dospělého to vážně není tak zlý,je tam teda doživotní léčba,ale jde o to,každý večer si kápnout kapku do oka.To si myslim,že není tak hrozný ( třeba diabetici jsou na tom hůř ),ale problém je v tom,že je to dítě.Tahle nemoc je nejčastější příčinou slepoty u dětí.Jsem uplně vyřízená.Navíc Vojtovi zrušili dovču,odpoledne odjíždí.Na to první vyšetření jsem objednaná na úterý na 13.30hod.Pojedu tam autem,cesta mi nevadí,ale musí se pak kus po Praze a to mi vadí,toho se bojim.Zatim pokaždý řídil Vojta.Zatim je to jenom podezření,tak uvidíme.

Jinak jsme celá rodina nachcípaná,to nám ještě chybělo.

Zdeni stavim se,až se z toho nastydnutí dostanem.Není to teda nic vážnýho,když jsem jela za Podolskou,tak jsem vzala holky na přeposlech a jsou jenom nachcípaný,ale ať něco nerozšiřujem. :slight_smile:
9. říj 2008 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AHOJKY, Tak mi jdeme na naušničky, jsem na to zvědavá ale jde s námi tatínek. Vendulka od včera trochu kašle a má rýmu, pořád zatím čirou asi to chytila ode mě, chudinka moje malá.

Ty hospody co říkaly holky jsou fajn, a my chodili ještě za Vítr ale začalo nás tam štvát malé porce a trochu neochota a to jsme tam byli docela často, mají taky nekuřáckou jídelnu a Kocanda taky, ale tam už jsem dlouho nebyla.
9. říj 2008 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Mílo,

tak tady čtu, jak jste dopadli na vyšetření a je mi to moc líto. Holky, zmákly jste to nejhorší, co vás mohlo potkat, vybojovaly jste společnýma silama život, tak tohle zmáknete taky !!!! Držte se celá rodinka...
Koukám, až se sejdeme, tak abych pořídila nějakou tu flašu, co ? Odstavím Mišana, brnkneme na Lenika a ožerem se :slight_smile: :wink:

Rya - dej potom vědět, jak Vendulka zvládla ty naušničky. Bude to hned jiný človíček, uvidíš. Ty dětičky (holčičky) to hrozně změní... Jinak náš taťka by nám moc velkou oporou nebyl :angry: Ten vidí kapku krve a jdou na něj mrákoty. :slight_smile:
9. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě jsem zapomněla - ráno jsem zase Míšanovi odsávala vysavačem, pak si ho půjčila Luci, že jde vysávat obývák. Za chvíli začla brečet, že už to nechce... Bylo mi to divný, tak jsem se ptala, co tam vcucla a ona že nic. Tak koukám a Luci bosý nohy bez ponožek :grinning: :grinning: Tak jsem lovila fusekle z unudlanýho vysavače. Docela jsem se nasmála, je celá po mně. Já to ale zkoušela asi až v deseti.
9. říj 2008 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Milo,teda to je fakt smula,ze si to musite takhle vyzrat!No hlavne,at se to nepotvrdi!Jedno dite za 20 let???To by byla fakt kurevska nahoda!Neboj,bude to dobry!!!Budeme na vas myslet!
9. říj 2008 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky za podporu,fakt to teď potřebuju.Když se malá narodila,nejdříve jsme bojovali o její život,pak o její zdraví,pak aby se pohybovala,já už nějak nemám sílu.V porodnici jsem brečela 2x - když jí nemohli napíchnout infuzy ( a uplně zbytečně,utekla jsem,když mi sestra řekla,že jí budou napichovat,ale pak přišel doktor a řekl,že to bude dostávat čípkama ) a pak když jí dělali testy na infekci - odvezli tam totiž 3 děti na infekční a infekce je nejčastější příčina smrti nedonošenců.Teď brečim pořád a to se to ještě ani nepotvrdilo.Nejradši bych jí dala svoje oči,kdyby to šlo.Pokud to fakt má,tak ta prognóza u dětí je fakt špatná.

Rya,co malá s naušničkama,už je fešanda?Já se těm naušničkám tak bránila a teď jsem ráda,že je mají - je to hrozně roztomilý.

Zdeni s tim vysavačem je to kouzelný.Oni vážně všecko napodobujou.Když se narodila Kája a já jezdila domu na víkendy za Andrejkou,tak jsem vždycky odstříkávala mlíko.Měla jsem takovou tu obyčejnou ruční odsávačku,jak se musí pumpovat.Ptala se co to je,tak jsem jí to vysvětlila,ona běžela do pokojíčku,rozšroubovala stříkačku z dětské doktorky,takže to vypadalo jako ta odsávačka,sedla si vedla mě na gauč,vyhrnula triko a začala pumpovat.Vojta z ní byl hotovej a když jsme se ptali,co to dělá,tak prý odstříkává mlíko pro panenky,aby byly zdravé. :slight_smile:
9. říj 2008 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a tu flašku beru,pokud se to nepotvrdí,mám tu litr výborné tequily,třeba se k nám ještě někdo přidá. :slight_smile:
9. říj 2008 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Milo,to by si pak urcite zaslouzilo mega oslavu!!!Holka,ja na tebe moc myslim,musis byt strasne silna zenska!
9. říj 2008 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Milo,
taky moc držím palečky! Není možný aby to byla pravda, to by toho bylo už něja moc. :frowning2:
9. říj 2008 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, tak mám opravdu nejstatečnější miminko :grinning: jediné co jí naštvalo bylo když jí museli zabalit do ručníku aby se nebránila a to jí naštvalo, ozval se řev. Když mi to dr. vyprávěla tak jsem věděla o co jde nemá ráda když jí někdo takhle sváže, a pak si začala povídat. Změnilo jí to hodně je ..... taková fakt roztomilejší :grinning: :grinning:.
9. říj 2008 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Danco,tak hned vyfotit! :slight_smile:
Holky,me nejak podivne rachoti pracka,asi se rozhodla,ze nas opusti... :frowning2:
9. říj 2008 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooooooooj všem !

Mílo, je mi to moc líto, určitě vám držím pěstí, ať je to v pořádku.

A vzhledem k tomu, že jsem boletická a ODSTAVENÁ, tak se jednoznačně chci přidat k tomu přípitku :slight_smile:

Ryo, gratuluju k naušničkám, to jste to zvládli dobře. Já se pak do večera ještě klepala :confounded:

Maki a jak dlouho máte pračku ? Buď už hooooodně dlouho a má opravdu odsloužíno a nebo krátce - tedy rádoby novou, protože ty nový výrobky dělaj jen na pár let, šmejdi :angry:

Zdeni, s vysavačem jsi mě pobavila :grinning: pooonooooožkyyyyyyyy, to je nářez :grinning: :grinning:

My byli dneska na focení. No fakt nářez, Luci se rozhodla, že jí nějaký blikání prostě neba a nemohli jsme jí zaboha rozesmát, byli jsme rádi, že jí udržíme na místě :angry: . Takže budeme šťastní za pár použitelných fotek, ještě že paní měla obrovsoku ga ga (kachnu)
9. říj 2008 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Rya - připojuju se,vyfoť nám princeznu,ať se taky kouknem,jak jí to sluší. :slight_smile:

Maki - my měli pračku 6 let a když nám odešla,tak to v ní nejdříve asi 2 týdny divně vrzalo,pak při poslednim praní to bylo,jak když v ní je písek a nakonec buch a urval se buben.Opravář mi řekl,že už rok přesluhovala. :confused:

Ele - s tim focením tě chápu , v úterý jsem byla s oběma holkama na focení ve školce a budeme mít ryze " intelektuální " fotky - ani náznak úsměvu.Ani jedna.A to jsem tam dělala opičky,že ostatní děti málem padaly ze židliček. :wink:
- s tou flaškou se ti určitě ozvu,pokud to dopadne dobře,tak určitě padne a budu ráda,když se nás sejde třeba i víc.Hlavně že jsi ODSTAVENÁ :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2008 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Milo přesně - všichni říkaj, že dnešní výrobky jsou na pět let a dýl ani ťuk. Takže než se člověk vzpamatuje ze zařízenýho bytu, už aby kupoval nový spotřebiče :angry:
9. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek