• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
A krivy vetve ti muzu dodat,mam na zahrade kroucenou vrbu. :wink:
26. pro 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Leniku,
snad nic hroznýho :unamused:

tak u nás Vánoce nic moc,Šimon nebral ani stromek,meli jsme tu segru s detma,tak ta mladší aspon mela radost :wink: ,proste ho to letos nevzalo,tak snad za rok :unamused: ,jinak nám udelal aspon radost 25.12. udela sám dva kroky a dnes spojil dvě sloa Báa nam - Bára mňa :wink: ,tak jsem přeštastná :wink:

Terez,
to jsem ráda jinak Míša dnes prodila syna Theodora 2520g a 50 cm..........já chci taky takovýho prdolku,jen já skoro 4 kilový mimi :grinning:

lara,
byteček závidim,prostě nádhera,všechno od pokojíčku po vázu........fakt supr

fotečky prcků chválim,taky dodám i když neni co :frowning2:

hlavně,že jsme to přežili ve zdraví a za rok se sejdem zas..........to je fakt to nejdůležitější :wink:

a co Silvestr????????,co plánujete???????????
26. pro 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, bingo!!! :grinning:
Za vrbu budu moc vděčná, ale zatím nemáme ani ty krbovky, ani podlahu :grinning: ...obývák už by byl, co se zařízení týče, tak už je komplet (v krabicích), kromě koberce, který ještě není vybraný, a závěsů a garnyží, který musím koupit... na ty krbovky se teď vrhnu po Novým roce, dostala jsem pověření a příslib "balíku", mám vybrat "kamenitej" obklad na zeď k těm krbovkám a obeslat výrobce dotazama, co a jak...předvybraný máme asi tři druhy, tak uvidíme, co bude technicky nejmíň náročný.

Jo, ještě k tomu hladkýmu průběhu Štědrýho dne jsem zapomněla dodat, že byl hladký natolik, že si Ondra musel dvakrát převlíkat spoďáry ještě před večeří, jaksi nestíhal dobíhat na záchod...vůbec nechápu, kde k takový hnačce mohl přijít...že by ty vinný klobásy k obědu (ale první manévry byly už před obědem :confused: )... no a teď už mají zase oba dva místo nosu vodovod :angry:
26. pro 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me se ten dum vzdycky moc libil,tak proto si ho pamatuju!Tak az bude vaza kam postavit,tak ti donesu vetvicky! :wink:
26. pro 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,kde jste všechny?
27. pro 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,

tak já jsem dneska vlčice samotářka. Daneček šel včera k babičce a dědovi a přijede domů až dneska. Tak se za chvilku pustím do malování postaviček v jeho pokojíčku, když je tam volno.

Laro, moc hezké věci, omrkla jsem to. Ty dětské pokoje jsou super.
Je mi líto kamaráda, určitě mladý, viď?

No u nás se stalo to, že jsme na Štědrý den dopoledne jeli k našim, abychom tam strávili s Danečkem první Vánoce. No a když jsme tam parkovali, tak nám uhýbal pohřebák. A zastavil přímo před domem rodičů (bydlí tam jen oni a sousedi). Tak by se ve mně v tu chvíli krve nedořezal. Nakonec táta vykoukl z okna a mamka vylezla na zahradu se psem. Na Štědrý den zemřel soused :frowning2: Ale jak říkám, brzy jsme to rozchodili a v pohodě.
29. pro 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Leni,to se máš,že máš volno :slight_smile: .Teda,to musel být šok,se ti nedivím,že jsi se vyděsila :frowning2: .
Dneska se jdeme podívat po nějakých barevných krabicích,aby si do nich mohl dát Šimonek auta.Už jich má mraky(a další mraky jich dostal od Ježucha).Takže se tu všude válejí a zakopáváme o ně.
29. pro 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravim po svátkách.Na chvíli jsem se sem dostala,Vojta jel do Chomutova naložit,odpoledne přijede a bude doma celý týden.Tak si ho užíváme. :slight_smile: Jsem z toho celá zničená,máme za sebou bruslení,dvakrát jsme byli lyžovat a nemůžu se ani hnout.Zítra pojedem zase na Telnici,tak to třeba rozhejbu. :grinning: :grinning: Budu si brát mezi nohy Andrejku,na lano si s ní ještě netroufnu a do školy nechce.Takže to bude asi pěkný záhul,ukočírovat svoje lyže a ještě jí.Pak vám dám vědět,jestli budu ještě schopná psát.

Jinak se nám za posledních 14 dní začala pěkně vztekat Karolína,začala hodně mluvit a všechno vyžaduje.Jak jí něco nedáme,je oheň na střeše. :angry: :confounded:

A co plánujete na Silvestra?Nám se nějak zhatili plány,měli jsme jet s bandou,ale nakonec si letos pojede každý na svou pěst ( ten největší tahoun,co to vždycky zařizuje má nějaké rodinné problémy,takže nic a ostatní čekali,že něco bude až není nic :slight_smile: ),takže bude klidný Silvestr v kruhu rodinném.
29. pro 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme nakoupili v Ikea takové ty plastové krabice s víky. Konkrétně systém TROFAST: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S99847410 Akorát ty krabice máme různobarevné.
29. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to verim,ze ses lekla!Muselo to byt osklivy.
29. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni teda to nezavidim, muselo to byt neprijemne...
trochu neco podobneho sem zazila v lete, u nasich na horach. Vraceli sme se z vyletu a chvilku prede mnou jela moje sestrenka, maji cervene clio....kousek pred Peci byla bouracka, prvni moment, kdyz sem videla ve svahu cervene auto se mi snad i zastavilo srdce, meli v aute 3mesicni mimco, ale nastesti to nebyli oni...jak se nam potom ulevilo, mamca sme se totiz shodli mela uplne tu stejnou reakci, ale nastesti vse bylo OK

Mila tak si uzivate tatku, to je dobre...taky mel ted manzel docela dobre sichty takze sme si svatky celkem uzili.
Petrunko, to bude mít Šimon určitě krásnej pokojíček :slight_smile: a jinak se mu moc omlouvám, došlo mi, že jsem asi gratulovala jenom Šimonovi od Natt, takdodatečně ještě vašemu cipískovi, že se moc omlouvám :slight_smile:

Bell poslala jsem Ti IP.
29. pro 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
My víkend a dnešek strávili na Libverdě u koní, v sobotu jsem tam (respektive do auta) s babičkou řvoucí děti nastrkala fakt násilím...no a když porvé Ondra slezl z koně, řval ještě ještě, takže jel podruhé...no a lkdyž pan Vonka že jezdí i zítra i pozítří, tak že pojedeme oba dva dny... :confused: což mě tedy potěšilo...zato Macek byl celej zpruzelej, posadila jsem ho na poníka řval "neci, neci !!!"...tak jsme ho v neděli nechali doma a jeli jen s O. - vyšla na něj řada 3x, a na všechny bílý koně, co tam byli (o šimly je děsná dračka, kdybyste to nevěděly, největší o poníka Čerta, na kterýho je zvláštní pořadník)...dnes jsme jeli dobrodružně autobusem (od baráku nám málem ujel, zatímco jsem utemovávala M. do kožichu v kočáře, vyslala jsem O., ať jde zjistit, jestli autobus jede nahoru, nebo dolu...a když jsem vylezla, stál u brány a koukal...jak autobus stojí na zastávce DOLŮ!!!), dětí bylo moc, navíc M. nechtěl bejt v kočáře, chtěl se pomazlit...a pak hned "chodit!", takže jsem ho musela furt držet :angry: A na Ondru to vyšlo jen dvakrát, ale na Čerta hned na poprvé :wink:

Leni, to bych teda taky měla šok, zajet k nám pohřebák - ale my už ty sousedy nemáme :astonished: (shodou okolností jsem se tam s nima v neděli potkala). Tomu kamarádovi bylo +/- 55. Což je celkem málo, když si vezmu, že tatíkovi bude na jaře 59.

Na Silvestra zas nic, asi to prospím u telky nebo dývka, babička stejně furt chodí do práce, večer skajpnu do Norska...nějak mě to čímdál tím míň bere, poslední fakt řádnou oslavu Silvestra jsme měli ještě v Bergenu u domácích tu druhou sezónu, tj. před 4 lety. Ale ta fakt stála za to :wink:
29. pro 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Vsechny vas zdravim po svatcich, dalaj sem si pauzu od PC a bylo to fajn...

U nas na Stedry den pohoda - Petricek byl slunicko u vecere (byl v lehatku u stolu) i pri nadilce - proste pohodar. Dostal spoustu krasnych hracek a oslavil 2 mesice. Taky poprve spal mimo domov, bylo to v klidku, mela jsem trochu strach, ale je to zlaticko a vsechno proslo hladce (bez honky :slight_smile: )

Leni, to by me asi kleplo...!!

My na Silvestra taky nic moc nechystame, ja mozna ani nevydrzim do pulnoci, ale Peta se obvykle tou dobou budi na kojeni, tak pripitek mlickem asi bude...

Vsechny vas i s miminky moc zdravim... :slight_smile:
29. pro 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Krabice jsme nesehnali.V ikee mají pěkný,ale kvůli nim tam nepojedem.Ještě se podíváme...Viděla jsem u Bernarda v papíráku takovej plechovej válec s obrázkama,tak by se možná dalo využít tohle :slight_smile:
Silvestra nijak zvlášť neslavíme.Ani já ani Martin to moc nemusíme-nemáme rádi juchání na povel.Takže budeme doma a nějak se už zabavíme :slight_smile: .
Káťo,já to Šímovi vyřídím,ale nic se neděje :wink: :slight_smile: .Já občas nestíhám (Martin PC neustále okupuje),tak nečtu vždycky všechno.Tak ani nevím,jestli jsi přála jen Zdeninýmu Šimonkovi :slight_smile:
29. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojíík maminy :slight_smile: nějak nestíhám :frowning2: jen přelítnu co nového...a na psaní není čas :unamused: nattally Míšu pozdravuj a že gratuluju,měla taky prďolku malýho tak snad je vše OK :slight_smile: Jinak Kristiánek se rozhodl přes den nespat,prudí a vyžaduje pozornost od celý rodiny :sweat_smile: včera usnul po 12h na 14h vzhůru a pak má 5min.spánky na plno usnul kolem 21.3Oh...no pakoška!Teď se probudil na kojení,šla jsem vyndat maso aby byl nějakej oběd,má přijít kámoška s dcerou tak se děti vyblbnou a já se těším na pokec. pro Mílu :slight_smile: možná Ti někdo napíše,ale nech se překvapit :wink: jen co taky najde chvilku s těma svýma dvěma raubířema... :slight_smile: tak čusíík jdu spát
30. pro 2008 ve 02:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak prďola spal z neděle na pondělí u našich a v noci na dnešek se rozhodl mi dělat menší peklíčko. Fakt super noc! Vstávala jsem snad stokrát.

Simcecz, tak to musel být pořádný šok.

Laro, to víš, že těch 55 let je fakt málo. Tomuhle sousedovi bylo myslím 62 let, ale on loni byl ve špitále s tlakem a srdíčkem a přestože mu ledacos pak zakázali, nic nedodržoval :frowning2:
Jinak my Silvestra budeme mít taky doma - pyžamová party ve dvou :grinning: Tak jsme si to nazvali. Upeču maso na černém pivu, nastrouháme si k tomu křen, máme tu Bohemku, tak nám bude hej :grinning:

Petrunko, jasně, taky bych až do Ikey nejela kvůli krabicím. My tam zařizovali celý pokojíček, jinak na to prdím. Mají tam super bryndáky s rukávama (takový igelit nebo co) a pro to tam taky nejedu. Koupí to paní, co nás vede v Rákosníčkovi a přiveze to. Super.

Jsem na tom stejně jako vy, musím končit, letím za prckem hrát si, blbnout a tak...
30. pro 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Teda u nás noc děs, už včera to byla hrůza, M. se vztekal, kopal, bušil pěstičkama, řval jako pominutej...jsem se tak vytočila, že jsem se rozhodla, že už mu v noci prostě žádný cickání dávat nebudu - Ondru to kupodivu probudí málokdy, Zdenda je fuč, ve školce máme ještě prázdniny...takže včera večer před spaním bylo důkladné vycickání z obou prsů, no a v noci boj....znovu řev, vztekání, hádky (vždycky volal "cickat", tak já na něj, "když budeš hodnej, dostaneš ráno..." a vzteklej řev, že "hodnej, cickat!!!"....a tak asi dva opravdu velký záchvaty (cca od půlnoci do jedné a od dvou skoro do tří....a jinak menší vrtění a popolejzání a dožadování se...). Vydržela jsem až do půl sedmé, to už jsem mu dala a spali jsme pak ještě do 3/4 na 8. No jsem zvědavá, jak dlouho mu to vztekání vydrží, byste nevěřily, čeho je takový ani ne dvouletý dítě schopný :angry:
Ale když odbourám to cickání v noci, mám vyhráno, to už se pak odstavuje celkem snadno...vlastně mi to kojení jako takový nevadí, asi mi to nakonec bude chybět...ale v noci je to fakt už děs.
30. pro 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, tak to bylo náhodou dost úspěšné, když to chceš odbourat. Vydržet do rána... já si myslím, že bude nadávat tak dvě tři noci a pak už ne. Uvidíš. Držím palce.
30. pro 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
dala jsem si přes svátky oddych od pc, bylo to fajn, tak dneska budu mít čas si vás dočíst.

Potřebuji se vykecat: jsem dneska s nervama v prd***, bulím celý den jak želva, měli jsem krásné vánoce i celé svátky, spoustu návštěv, zařízeného silvestra a těšila jsem se na novoroční lyžovačku ve Francii. Bohužel, na hory nejedeme :frowning2: , manžel šel včera s klukama do tělocvičny hrát basket,špatně šlápnul a má obrovský výron. V noci jsem nespali, hrozně ho to bolelo a tak ho ráno brácha odvezl na chirurgii, hned si ho nechali ve špitále s podezřením na přetrhané vazy. Před chvílí mi volal, je po operaci. :cry: Něco mu tam sešívali. tak máme po horách. :angry: A já se tolik těšila..........
30. pro 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kamčo, to je mi hrozně líto. To znám. Já jsem přesně taková, že když se na něco neskutečně těším, tak se to pos... a já jsem pak zklamaná. A nejde přehodit termín? Zkusit se domluvit na náhradním. Ale touhle dobou už asi všechny ostatní dobré termíny budou vyprodané. Máte uzavřené pojištění pro případ, že nemůžete kvůli nemoci odjet?
30. pro 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni,
jiný termín nepřipadá v úvahu,koncem ledna jdu na umělé opl., takže to byla poslední šance jet na lyže :confounded: . Mělo nás jet 8 lidí, takže teď shání někoho místo nás, nebo se ta 2 místa musí zrušit. Potom zase chybí 1 auto. Máme to přes CK Dezka, tak snad to nebude problém, když se jedná o hospitalizaci v nemocnici, storno zájezdu se vztahuje i na rodinného příslušníka, tak bychom neměli přijít o tolik peněz. Ale nevím, zařizoval to tam švára, takže kdyžtak nejpozději v pátek naběhne do cestovky a nějak se to stornuje :cry: ....
Jsem z toho hotová, ani nemám náladu slavit silvestra :angry: .
30. pro 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami,to je pech...Mohli jste si to paradne uzit.
30. pro 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, v CK Dezka pracuji. Teda pracuji... teď momentálně ne, ale jinak je to můj zaměstnavatel. Víš co, Dezka jako taková zimní dovču neprodává, je pouze zprostředkovatelem, takže záleží na podmínkách cestovky, od které jste měli jet. Ale většina cestovek automaticky požaduje uzavření cestovního pojištění, takže ho tam určitě máte. Musíte předložit potvrzení od lékaře jako doklad, že jste nemohli odjet a pojišťovna vám toho má dost proplatit. A určitě se to vztahuje i na rodinného příslušníka, neboj.
31. pro 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Teda Kami, to je fakt smůla...zpřetrhat si vazy takhle před dovolenou...na druhou stranu, třeba ještě někoho za sebe seženete nebo se to podaří stornovat, jen si představ, že by se ti muž přerazil na těch lyžích, to by asi bylo horší...vím, že je to těžký, ale skoro všechno jde brát i z tý lepší stránky :wink:
Náš děda má letos taky smůlu s lyžema, domluvil se s holkama z Litvajzu (potažmo z Phy), že pojedou 26. do Flachau, ve čtvrtek už si všechno pěkně sbalil, večer volal paní domácí, jestli má volno, no a samozřejmě že neměla, že, mezi svátky.... (jsem si to myslela předem, ale nechtěla jsem mu kazit radost) a celý Flachau nacpaný až po stropy. Holt tam pojedeme až s dětma po sezóně.
A s urvanýma vazama před dovolenou máme taky zkušenost, ale TM je trochu mimozemšťan, jak říkám. A měl kliku, že se mu to stalo asi 10 dní před dovčou, stihl operaci u primáře Pinka v Třebíči, ještě se ptal, jestli se mu to nemůže znovu utrhnout...primář se smál, že tam, co mu to zašíval, rozhodně ne. No a on pak na tý dovče hrál s klukama tenis...teda s ortézkou, samozřejmě...ale byl děsně naštvanej, když mu dávali kraťasy, ty nestíhal dobíhat :sweat_smile:
Jo a jak se mu to stalo...to je taky dobrý story...jsme byli v Boleticích "na večůrku", nějak jsme se tam nepohodli a on se urazil a kráčel pěšky domů...no a šlápl do díry v silnici...my ho pak s kámoškou po cetě nabraly do taxíka (měli jsme co dělat všichni tři i s taxíkářem, nacpat těch jeho 190/100 do auta). druhej den si stěžoval, jak ho ta noha bolí...ale statečně to rozcházel kolem grilu...no, večer jsme už byli udobření, on už ležel v posteli...řádně na svý půlce...no tak jsem rozradostněně skočila na tu svojí...a on tam měl neřád tu nohu pod mojí peřinou :sweat_smile: Takhže bylo po radosti. Ještě druhej den to v Třebíči na tréninku zkoušel rozehrát basketem (prej skákal jako srnka), ale když pak po tréninku ten černej kotníček ukázal týmovýmu lékaři, hned ho poslal za primářem do špitálu - v Třebíči je to naštěstí od zimáku jen přes park. No a primář ho hned uložil a druhej den ráno měl po operaci. On už je tam známá firma, jako Zdenda :wink:
31. pro 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, teda s tím skokem na nemocnou nohu je to smůla a určitě to děsně bolelo, ale takhle jsem se dlouho nezasmála :grinning: :grinning: :grinning:

Daneček mi dělá krásného Silvestra, prudí od rána, ale fakt krutě!
31. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..konečně jsem taky přidala pár fotek z Vánoc... :slight_smile:
31. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky....v novym oblecku od Jeziska. :wink:
31. pro 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem krásného Silvestra a šťastný Nový rok

:slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
I ja se pridavam a preju vam vsem,vasim svistatkum a vasim blizkym pekneho Silvestra a hlavne hodne zdravi a stesti do Noveho roku!!! :wink: :grinning:
31. pro 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všem vám přeji krásného Silvestra a do nového roku vkročte pravou nohou. Ať je plný radosti, štěstíčka, lásky a hlavně zdraví. A ať se ty vaše dětičky jen a jen smějí. A některým, co si to moc přejí, ať přibudou další ratolesti. :wink:
31. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek