• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Koukate na Vecernicek?Zajeci porod v primym prenosu...
3. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verca111 vy si teda užíváte, ať je malému brzy lépe

Vendulka kašle jen občas, rýma pomalu ustupuje, ale za to já rýma jak trám, bolí mě v krku a ucho tak asi zítra zaběhnu k Barešový, sice mi asi moc neporadí ale ať mi to zkoukne, tipuju to na nosohltan.

Jo Maki já zapomněla napsat že jsme taky byli v IKEA takže to vidím na nějaký pražský virus jak píše Bel.

Leni s Vendulkou to není lehké jak někoho nezná tak nezůstane, to už musí být, ale zvlídli jsem to doteď zvládneme to i dál. Nejhorší je to když je nemocná jako třeba teď a já potřebuju jít pryč.
3. únor 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,my máme tenhle díl krtka i na DVD,teď Šíma koukal,ani nemrknul:slight_smile:
Holky,já jsem fakt hrozná..proč já se vždycky nechám od toho malýho tak vytočit?Jenže mě už opravdu nebaví všechno omílat dokola jak pokaženej gramofon,stejně se to míjí účinkem.A to jsem se fakt snažila většinou v klidu.Mě strašně vytáčí,když mě nevnímá,což je te´d dost často.Já mu třeba řeknu,ať si vezme kalhoty a půjdem si vzít boty a jdem ven a on si s nepřítomným výrazem začne obouvat bačkory..doufám,že se mnou cloumají hormony,protože poslední dobou na něj dost zvyšuju hlas a to se mi nelíbí.Snad to není trvalá změna mého přístupu,protože takhle to nechci,ale pak na sebe koukám,že zase ječím..
3. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo máme pořád problém s tím,že pokud už náhodou spí Šíma u sebe v posteli celou noc,tak ráno nepřijde,ale začne na nás hrozně hlasitě volat z postele z pokojíčku.Jenže on se vzbudí třeba v půl šestý.My se vyděsíme,co se děje a pak jsem naštvaní,že mu nic není,jen je línej vstát z postele.Tohle mu vysvětlujeme už určitě rok,že nemá hulákat,ale má přijít za náma,on to vždycky odkejve,pak jednou přijde a druhý den zase huláká.Martin z toho má pak blbbou náladu půl dne,protože se vždycky vzbudí úděsem,co se děje..Nejradši bych ho tam nechala chvíli křičet,aby viděl,že takhle ne,že nepřijdeme,ale to zase nemůžu kvůli sousedům..kdyby brečel nebo křičet ze sna,tak je to něco jinýho,ale on leží v posteli,kouká na strop a volá nás..dkyž přijdeme,tak nám jen oznámí,že chce vstávat..
3. únor 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki viděli jsme celá rodina :grinning: chlap na mě hučel koukej,já že nemám brejle a on nehledej je a koukej :grinning: no ani brejle sem nepotřebovala jak bylo vše vidět :grinning:

Petru nic si z toho nedělej,on je jěště malej co mám říkat já když mi tohle dělá Jiřík??!!!! :grinning: Říkám mu vše 3x až 5x páč on se prostě zasní,což prý má i ve škole........
3. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,teda to si upravdu vyžíráte až do dna :confounded: .To se ti nedivim,že si ve stresu,už jenom to sepsat stačí k tomu,aby se člověk znova vytočil :unamused: .Přeju,aby ta nová dr. byla lepší a nevázla vám komunikace :fearful: a hlavně,aby jste to už nemuseli nikdy zopakovat :fearful: .

@petrunka01 Petru,to mi silně připomíná naši Janičku :rolling_eyes: .Mamíí,mamííí,tatíí,tatíí...ráno povětšinou chvíli po tom,co jsem znova uspala jaruškua tiše doufajíc,že si ještě aspoň hoďku pospím.Copotřebuješ Janičko? Nic už je ráno! :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: .Janičko,já už jdu,jestli se nepůjdeš oblíkat,tak to nestihnem...já si to tady doskládám apak půjdu.Ne,půjdeš hned už je čas jít..ještě se napiju.nenapiješ,už jsem ti uklidila pití sebou do tašky.Ale já potřebuju.....Janičko dejmi ruku musíme už honem po schodech...Ne ,já musim pomalu a potichoučku.(tim rozuměj lunární chůzy :rolling_eyes: ) :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .Nenchat se vytčit je těžké,přetěžké..zvlášť když už mám v ruce navlečenou Jájinou,která začíná kňourat vedrem .Čoveče atyk mám pocit,že to začlao ve chvíli kdy mi narostlo břicho :fearful: .Přeju pevné nervy.myslim,že to přejde asi vycítil,že se děje v rodině něco nového aža se změnili rituály apod.Janička už je teď lepší vytáčímě už méně :fearful: .Ale co dokázala kek konci těhu apo narození Jájnky...to by bylo na román.Ale i když jsem věděla,že to jen upozor%nování na sebe a že se snaží se srovnat as novou situací,tak jsem stejně řvala...a ještě řvu,i když míň :frowning2: .
3. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za účast, začínám se zlehka oklepávat :wink:
Tak snad to už půjde zlehka k lepšímu no...

Petrunko, četlas knihu Proč muži neposlouchají a ženy neumějíčíst v mapách? Ono to je tedy o dospělých a pro dospělé, ale myslím, že spoustu věcí o mužích a jejich vnímání a komunikaci to objasňuje. Já tomu moc nevěřila, že jsou TAK jiní a že stačí se na ně podívat odjinud, ale fakt to je tak. A i kdyby ti to se Šimonkem nepomohlo, myslím, že se u toho skvěle pobavíš. My si jí s Petrem v Praze předčítali před spaním a fakt jsme si to užívali :wink: Tak jen námět ...

Bell, já se u toho psaní už ani nevytočila, psala jsem to ve chvíli, kdy jsem čekala, že se rozletím na atomy, ale už jsem se zase zlehka sloučila, tak snad OK.

3. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš holky,snad to po mě děšifrujete :fearful: .

@verca111 No jasný :slight_smile: ,hlavně,že si už sloučená :grinning: .Přeju Petíkovi ať už je zdravej,fakt si pěkně užívá :frowning2: .
3. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, ještě jsem chtěla poznamenat, že to pro mě byla a je "dobrá autoškola" - odjezdila jsem všechno, noc nenoc, sníh, nesníh, odparkovala, odcouvala, prostě mám ze sebe aspoň v tomto ohledu RADOST!!
3. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 jj Veru,nejlepší je když člověk prostě musí a hotovka :grinning: .Já se taky naučila jezdit až když jsem měla nemocnou tetu a tim,že jsem dělal na směny,tak jsem měla čas dopo na ježdění po doktorech a rovnou do Ústí..a do tej doby jsem měla zadek staženej a jezdila jen, když tehdejší partner si dal někde pivko) a on ho teda moc nepil zrovna :sweat_smile: ).Takže to byla nutnost,vzala jsem klíčky,papíry hupsla do auta bylo :grinning: .ještě se musim přiznat,že abych se vytrénovala,tak jsem jezdila v noci po Děčíně a vybírala si ty nejhorší místa na parkování a rozjezdy do kopců,křižovatky apod.V noci je přeci jen menší provoz a měla jsem na všechno dost času.Domu jsem se vracela opocená :sweat_smile: ,ale plná radosti.A hlavně jsem jezdila tyhle jízdy hrůzy sama,mít někoho vedle sebe je podle mě k ničemu nebo jenom k tomu,aby se člověk vytočil a nic nenaučil :grinning: .Takže gratuluju k Radosti :grinning: ...určo si neměla ani čas přemýšlet,jestli tě řízení nějak stresuje nebyl na to čas :grinning: :wink: .
3. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Bud v klidu,Max mi taky obcas pripada,ze neslysi,co mu rikam...Kdyz mu po sesty opakuju,ze si ma obout backory a nic,tak taky zajecim...
Ale rano je zlatej,tap,tap k nam do postele,"ahoj maminko,ja jsem se vyspinkala",svliknu mu plinu,on se vycura do nocnajzu a zaleze k nam pod deku a jeste lezime:slight_smile:
3. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele a ze je rozdil mezi chlapem a zenskou uz v detstvi je fakt,zrovna dneska jsme se smali.Kdyz Max nechtel jist,stacilo mu do ruky strcit hracku nebo zapnout TV (nevychovne,ja vim... :grinning: ),otevrel pusu a jedl.Didi ani nahodou...Jak Fucik,pusu neotevre...holt si dokaze hrat,cumet na reklamy a jeste si pamatovat,ze je ta kase proste hnusna a ona ji rozhodne jist nehodla!Zenska... :grinning:
3. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jj porod jsme taky viděli, Dáda stál před telkou a ani nemuknul, ale to on skoro na všechno takhle zírá... a my tedy s manžou zírali taky :grinning: :grinning: :grinning: nejdřív jsme si dělali srandu, že tam snad porodí, já pořád čekala, kdy odejde do domečku a pak se vyrojí i se zajíčky... ale tohle jsem nečekala :grinning: :grinning: :grinning:

a konečně přidávám fotečky....:slight_smile:

Petrunko, to budou asi hormony, já teď na Dádu taky dost ječím, snažím se snažím, ale někdy to prostě nejde, pro něj je teď strašná sranda do všeho kopat, včetně mého břicha, takže já se mu teď spíš straním a on mě zase dohání, protože si se mnou chce hrát... :unamused: a když řeknu jdeme ven, tak tu napůl svlečenej lítá a má děsnou srandu z toho, že ho musím chytat:-/ chjo
3. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tehulky jen tak dál :slight_smile:))))

nejak nestíhám :frowning2: dočítat :unamused:

Veru,
tak to už je podruhé co to nepoznala,všetne nás :frowning2:((((((((((((((((((,uplne stejný příbeh,akorát nás si tam nechali a hend dali na jipku,ale stejná dr,stejný postup :frowning2:((((((((((((,jj taky poznali až na rentgenu,ale to už to slyšela dr na pohotovosti,ale aý po třtích atb,ale teda šimon nekašlal,proste rovnou odpad :frowning2:(((((((((((((((((,Petíkovi brzké uzdravení.....pohlad ho,broučka :slight_smile:)))

Bell,
tak co školka??????????my ted nebyli týden nemoc,když je manža doma,hlídá on,když já,hlídám já,ted byl jen po a st,prej se tam zítra maluje nebo co,tak nevim,musim tam ráno pro veci,řikala švagrovka,ale nevim,dneska jsem tam byla,omluvit ho přes prázdniny,bude hlídat synovec,nechci moc,pokud nemusim,dokud neopadne epidemie,ty deti tam vypadaj hruza :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ,fakt ty mámy nejsou zodpovedný :angry:

sing,
co maminka??????????bříško pekný,a mimi teda fotečka překrásná,taky ti to prospeje to bříško,jsi jak lunt,klidne bych ti pár kileček z fleku přihodila :wink: :wink: :wink:
3. únor 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ty jsi taková úžasně cílevědomá. Já naštěstí tu noční praxi nepotřebovala stačily kondičky a denní praxe :grinning:
A děkuju za sdílenou radost...

Maki, Max je šikulín, taky se těším, až Petřík řekne třeba větu, až se vyčůrá do nočníku - přijde mi to SCI-FI... Jak je Didi??

Sin, krásný bříško - takový jsem měla tak ve 3 letech :grinning: A miminko mě tedy dost vnadí.

Holky, to je vtipný, že včera po tom největším nerváku, když jsem se vrátila, Petříka zaopatřila a uložila a všechno, tak se mě Petr ptal, jestli si ještě to mimčo pořídíme... :-O

Zdeni, tak to je taky dobrý no :frowning2: - ale koukala jsem jen tak náhodou na její hodnocení na Známý lékař a zírala jsem - má tam 100% - no tak nevím no...
3. únor 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Klári,pěkný bříško,tak se musím polepšit a konečně ho sem dát..:slight_smile:
Veru..a pořídíte si to mimčo?:slight_smile:.Knížku jsem nečetla,znám jen ten název a už několikrát jsem si ji chtěla knihovně půjčit,ale vždycky jsem zapomněla,ani teda nevím,jestli ji tam mají.
Dala jsem si závazek,že se budu víc snažit,aby mě dítko nevytáčelo,tak jsem na to zvědavá...
4. únor 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Taky pomáhá, když Danovi u jídla pustím pohádku nebo mu vrazim auto do ruky :grinning:
4. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Pěkné :slight_smile:
4. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny!
@singid Hezky brisko!!!
@lenik_25 Az budes mit holcicku,tak tu tak snadno neoblbnes!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@verca111 Neboj nic,Petrik ti brzy uz vykeca diru do hlavy!!!A jak mu je?Je to trosku lepsi?
Nas zdravotni stav:Didi ma venku ctvrtou jednicku,vraci se do normalu,je bez teploty,ale odpadl Max,v noci skoro 40,rano 38,6,po cipku se probral,i se trochu najedl,ale jinak nevypada moc dobre.Asi tusil,ze se chystame k zubari,tak radeji klempiruje... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,to je hrozný,takový horečky..snad to brzo přejde..
Holky,triply vyšly v pořádku..mám radost,zase jedna starost z krku..
4. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne :slight_smile:

U nás zlepšení o mnoho procent - na noc jsem ve 20h dávala Panadol a vydržel s ním ráno do 7, kdy měl 37,9 (takže bez sirupku jedem dám). Spal klidně, akorát jsem ho hrozně naprdla, když jsem mu v noci dávala ATB - to tam seděl, vztekle mával ručičkama a nevypadal, že mi to hned tak odpoustí - ale máme tu uspávací lampičku a opět zabodovala :grinning:
Dopolko jsem vezla Petra na KO, Petřík byl doma s Adamem, vše OK.
Teď si hraje, dostane trochu obídku (už snědl šáteček a celého Bobíka!!) a půjde hajat - myslím, že se lepší před očima a mám radost, i když se tady lehce vzteká :grinning:

Petrunko, gratuluju. A knížku si sežeň - pokud není v knihovně, vyžádám si jí od kámoše, co jí má půjčenou už roky a dodám

Maki, tyjo, ti nám dávají, co? Tak ať to je jen zubažský úlet a už je dobře....

Vařím - teprve podruhé tento týden, tady se prostě nejedlo.
Hezký pátek - mám prázdninyyyyyyy!!!!!!!!
4. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Veru tak to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
Petrunko gratuluji, já jdu na testy 22.2 a výsledky budu mít až 1.3 tak snad to bude taky ok, šíjové projasnění zatím ok,tak uff uff
náš prďolka odpadl u mě na gauči, prostě přišel se pomuchlat, zabořil hlavu a když to tedy chvilku trvalo, tak jsem na něj jukla a on chrněl :grinning: tak jsem ho zkušebně lupla do nové postýlky, uvidíme, jak dlouho mu to tam vydrží :sunglasses:
já od včerejšího večera migrénu jak prase, nemůžu si ani nic vzít, bojuju jen s teplejma peckama :unamused: ale v noci to bylo horší...
Maki přejeme brzké uzdravení!!
4. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Gratuluju!!!
@verca111 Tak fajn,ze se zlepsil!To ej dobre,ze mu to zabralo tak rychle!
Jinak max je po cipku relativne normalni,mel ho v 9,uz mu prestava pomalu ucinkovat,tak je otravnej a uknucenej,pujde spinkat.
4. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :slight_smile:

Petan dováděl, pohoda, pak si na gauči ustlal na tatínkovi (a protože jsem se s tím obědem asi moc crcala) a zalomil to - bylo přece půl jedný. Tak jsem ho odnesla do postýlky :hearts:
4. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Max uz je taky odvelenej do pelechu,Didinka je venku v kocarku navlecena je jako kosmonaut. :grinning: Jdu to tu zkulturnit,podlaha vola o pomoc.Verco a neboj,kdyz jsme doma sami a deti jsou obe nemocny,tak taky nevarim,deti jedi sklenicky a ja co se da.Na takovy veci enni cas.Nebo v zarodku choroby vytvorim hrnec ci pekac cehosi a pak to jim holt dokud to nesnim...
4. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, to já bych i snad uvařila, ale nebyla poptávka - ani teenager-kyselina nejedl. To jsem dlouho nezažila :grinning:
A já - jak píšeš - jsem tu vždycky něco našla.
4. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: !
@verca111 Veru,to je fajn,že se sitauca u vás začíná stabilizovat :slight_smile: .Čoveče cílevědomá.....no jak kdy asi normálně jako všici :sweat_smile: ..a občas jsem taky pěkněj lempl :grinning: .Čoveče tak si tak řikám kam teda zařadit Janičku,když mívá chlapečkovský moresy :grinning: ,i když je fakt že obě holky si pamatujou snad všechno.I kdyby dělaly nebo sledovaly bůhví co,tak jak řiká Maki,určo nezapomenou,že zrovna tahle kaše je hnusná a jiíst jí nebudou :grinning: .
@singid Sin,hele když je šíjový projasnění v pořádku,tak ten tripltest už je jen formalita a ukáže úplně stejný výsledek.Řekla bych,že to šíjový je více prokazatelný než ten test,kterej může být u některých maminek i úplně zavádějící :fearful: .A Bříško krásný...já bych teda teď takový taky brala i netěhule místo toho mojeho rosůlku :grinning:.Jsem zvědavá jak budeš vypadat v devátym měsíci :grinning:.U takhle hubenejch maminek to bříško dokáže tak povyskočit,že mi občas přijde,že jde jen břicho s nožičkama a ručičkama :grinning:.
@petrunka01 A Petru,gratuluju! Jen samé dobré zprávy i nadále :slight_smile: !
@nattally Natt,no školka...byla tu vedoucí se zubama,tak řikala,že máme přijít poslední týden v únoru na adpatačku..snad už do tý doby budou dětičky ve školce trochu vymaroděný :confused: -Zatim teda to vypadá,že ze školky jsem nervozní jen já.Janička by chtěla jít hned :astonished: .Před vánocema jsme jí dali do dětskýho koutkuv Olympii....než jsme tam došli,tak jsem jí vysvětlovala,že tam maminka ani taínek nebude ..dávala jsem tam instrukce těm tetám na hlídání. a ona tam mezi tim vběhla ani čau mi neřekla a bylo.Pak jsem tam ještě chvilku okouněla za těma prosklenýma dveřma a když se nesháněla,tak jsem šli nakupovat.Po dvou hoďkách jsme si pro ní přišli a začla kňourat,že tam chce ještě zůstat,takže jsme odtamtud táhli kňourající dítě..ovšem směrem ven a né dovnitř :grinning: .Tak já tiše doufám...že to bude dobrý ..no uvidíme jak bude statečná až dojde na věc :confused: .
4. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo holky,když už je řeč o tom vaření.Jakej typ plastikových doz kupujete a kde?Já zamrazuju a zamrazuju a už musim dokoupit další dozičky neb moje zásoby se ztenčují a zamraženo je toho povícero a ještě se chystám na další zásoby.Dneska jsem teda nějaký pokoupila v Hypru,ale dost je přebírám neb všechny nejsou do mikrovlnky nebo jsou jen do určitých teplot.Takže jsem jak detektiv a bloumám regálama,abych sehnala ty správný-nezávadný,do mrazáku,myčky i mikrovlnky :rolling_eyes: .Ty co už mám nějak nemůžu sehnat :unamused: .
4. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
jestli myslíš jako na jídlo pro Jarušku, tak já dávám do skleniček a do mrazáku, pak mám porci akorát! Nesmí se jenom dávat ta sklenička plná :wink:

Sin,
krásné bříško, závidím, ale až vyroste, tak to už nee :sweat_smile:

Holky, fajn že je všechno v pořádku, jak vyšetření těhulek, tak Petík a Emča :slight_smile:
4. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Prin,na jídlo pro všechny :grinning: ..teda hlavně pro holky,abych měla něco po ruce,když máme dny že jsme furt někde venku.Skleničky..čoveče ještě jsem to neprubla...už jsem narazila na diskusi,kde to maminyk vychvalovaly,že stačí dát do skleničky nálnň do 3/4 a neprasknou :slight_smile: Ze stejnýho důvodu je syslim už od dob Janičky,ale jak řikám ještě jsem to neprubla,zatim jen ty dozičky.Ovšem teď musim mít pro Janičku větší porce :astonished: ..takže zasejc už jen dozičky.Zamrazuju hlavně hustý(extra hustý :sweat_smile:,stojí v nich lžíce) polívky.
4. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek