• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj holky, já taky zamražuju ve skleničkách, když už tedy něco zbyde, ale teď už spíš Dáda jí s námi, jen to tolik nekořením a nesolím, a hlavně on pozná, že jíme to samý a tolik se necuká :grinning: :grinning:
Bell a já byla těhule taková, co to na ní nebylo zezadu vidět ani v 7m :grinning: :grinning: :grinning: dělala jsem si srandu,že zepředu jsem těhu a zezadu neeee :grinning: přikládám foto, když jsem jela do porodky :slight_smile:
4. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
no zkus to, fakt to de v pohodě! já pro nás moc nezamrazuju, spíš když navařím hodně,tak něco šupnu do mrazáku, ale spíš dávám jenom vývary! No a pro Rostíka, to je jasné! Kupované jídlo mu dávám fakt jenom když nestíhám a nemám uvařeno!

Jo a holky, chtěla jsem po Michalovi koupit zakysanou smetanu a koupil mi velké balení, tak jsem si říkala že bych něco ze zbytku upekla, nemáte nějaký dobrý receptík na nějakou buchtu ze zakysanou smetanou?
4. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

U nás megaobrat k lepšímu - dnes ráno 37,8 a večer 36,8!!! Jupííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile:

Bell, já taky mrazila ve skleničkách. A jinak kupuju takový ty s víčkama, co mají "zámky" - jednak to z toho neteče a jednak se mi hezky štosují do mrazáku. Neohřívám to v nich - prostě to vyndám ráno, nechám to povolit a pak to ohřeju v hrnci - něco i nechám projít ještě varem. Do myčky jsou Ok. Mám jich asi 12 a různé velikosti.
Pokud dojdou, tak šup do sklenic - i do větších :wink:
Tak hodně štěstí.

Sin, to si děláš srandu s tou fotkou, ne? :slight_smile: je to krásný a tedy dovolím si i závidět - taková krásná těhulka...!
5. únor 2011 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo jupíí!!To je fajn že se to zlepšuje!!Od kdy přecházíš k jiné dr,nebo už si byla pro papíry???

Sin takhle jsem jela v noci do porodky já :grinning: jěště jsem odeslala několik sms kámoškám,že už za chvíly rodím :grinning:
Chjo šla bych zase......... :slight_smile: :slight_smile:
U Jiříka jsem měla 9kg a u KRIstíka 11kg( u toho jsem měla větší chuť k jídlu:slight_smile:
5. únor 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
Klári,to jsi teda měla fakt "mega břicho":slight_smile:
Veru,to jsem opravdu ráda za takový dobrý zprávy
5. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jupí, gratuluji k dobrým výsledkům. :slight_smile:

@verca111 Už bude jen a jen líp :slight_smile:

@makinka.1 Člověče, vy poslední dobou marodíte docela často, viď?

@bellatrix13 Taky mrazím polívky nebo omajdy ve skleničkách od přesnídávek, majolek apod. A nemusíš ani dávat jen 3/4, já nechávám od víčka asi jen 2 cm prázdné a v pohodě. Mrazím tak už od chvíle,co Daneček začal jíst příkrmy.
5. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Moooc ti to bříško sluší, už se těším na další fotky, až ti tohle druhé pupendo poroste :slight_smile:

@prin Ze zakysané smetany a piškotů (případně ovocíčka) si udělejte dort za studena. Smetana + cukr podle chuti + piškoty, na pár hodin do formy do lednice a je to.

@terezam22 Foceno v kontrakcích jo? :grinning:
5. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak nějak :grinning: bylo to ve 3h ráno ,páč mi rupla voda musela jsem v autě ležet a že to teda nesnáším statečně jsem vydržela a hádala cestu kde jsme :grinning: já teda vždy do porodky s úsměvem jako že jdu rodit,pokaždé vlčí hlad že sestry nechápaly!Prý jsem ojedinělý případ co před porodem myslím na jídlo :grinning: ,my vždy do poslední chvíle s manžou kecali,smáli se a vtipkovali se sestrama,mě to bralo fakt poslední chvíly ty bolesti před porodem,takže já bych do toho šla ZNOVU!Ale jela bych si pro holčičku :slight_smile: :grinning:
5. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ono to neni marodeni jako takovy,Ema to mela od zubu,jak maji snizenou imunitu,tak chyti kazdou rymu,ale uz je v poradku.A Max to chyti skoro pokazdy od ni.Ono mu vlastne nic neni,jen trosku pokaslava,ryma jen vodova a vecer mu vyleze teplota,proste se s tim pere.Teplotu pres den ani nesrazim,ma jen lehce zvysenou.Holt jak jsou dve deti pohromade,tak je to tak vzdycky.Maxovi,kdyz lezly zuby,tak taky pokazdy nasedla lehoucka viroza,akorat ze to on nej nkdo nechytil.... :wink:
Jediny - tohohle stavu je,ze nechodime ven a Max je uz na zabiti a me zrovna bouchly saze,takze se jdu oblict,sedam do auta a odjizdim neznamo kam a nechavam je tu s R. nebo zesilim.
5. únor 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Tak to je paráda, poslední foto před porodem :slight_smile: To nemám.

@makinka.1 Matinko, aha :slight_smile: Jinak v úterý se stěhujeme k našim, tak bych se během týdne stavila, když budete zdraví :slight_smile:
5. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne,kdyz by deti jeste klempirovaly,zak se domluvime a ja prijedu.Treba bysme mohli dat v Tunelu kafco. :wink: Coz vzhledem k me nervove situaci bude nejlepsi volba. :grinning: .Uz jsem jim uvarila jdu se projit SAMA!!!
5. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:

U nás nadále bez teplot, tak doufám, že už napořád.

Maki, když se daří, tak se daří, že? Já jsem si odpolko naplánovala nákupy - dám ATB a vyrazím, mám na to 8 hodin do další dávky :grinning: :grinning: :grinning:

Terez, krásný :slight_smile:
5. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Ty vogo a to bychom mohly! Naši a manža pohlídají a já si dám voraz :slight_smile: A ty taky, páč to potřebuješ jak prase drbání :grinning:

5. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Jo,tos vystihla! :grinning: Tak hned az budu vedet priblizny plan na pristi tyden,tak se domluvime. :wink:
5. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Určo, ideální spíš ke konci týdne, protože první tři dny budeme jezdit pomáhat s bouráním.
5. únor 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem akorát,co jsem to včéra dopsala,šla do špajtzky si tam sem tam něco ppošmudlat a zjistila jsem kolik mám sklenic...sice je syslim mámě na zavařování,ale tak letos jí jich přihraju o něco míň :grinning: .Já jsem zatim mrazila vždycky jen tak jako po málu.Neb u Janičky jsem buď dělala jen čerstvý a nebo byla na kupovaných příkrmech a pak už jsem jí jen vařila čerstvý a sem tam zamrazovala polívky.Ona je totiž polívková a nic jinýho nehce :sweat_smile: hodí do sebe misku(mísu :sweat_smile: ) hustý polívky a je nacapaná až až a já teda dělám polívčičky vždycky s masem(kuřecím většinou),takže to má v podstatě jako hlavní jídlo.Jen o víkendech dělám řidší polívčičky jako předkrm.No a Jájině buď taky stihnu dělat čerstvý a nebo je taky na kupovaných příkrmech neb u obou dovou moc kupovaný zelenině nevěřim(pro kojence).Ovšem u nás to probíhá tak,že když dlabe ze skleničky,tak pak dostává na ochutnání zeleninku a ovoce zvlášť,aby zkoušela nový chutě každou jednotlivě :slight_smile: ,takže už nám papá salátovou okurku.Hezký jí vyžužlokouše od středu kolečka a slupku nechá :grinning: a ovocíčko jí buď dlabu lžičkou nebojí nechám ať si žmoulá.No jenže teď potřebuju toho mít namrazeno víc hlavně pro Janičku..ty její polívky :grinning: ..ještě jsem četla,že některý maminky zamrzujou i v pytlíkách :confused: .Prý kvůli místu v mrazáku,že se tam toho víc nacpe :confused: .To jsem teda fakt u hotových jídel taky nezkusila.maso a ovoce samozřejmě zamrazený v pytlíckách mám......ale jídla :fearful: .I když myšlenka to neni špatná :fearful: .
@makinka.1 Maki,tak ti nevim,jestli jsou nějaký skvrny na slunci...ale v pátek mi z Janičky tak tekly nervy,že jsem v jednu chvíli měla pocit,že už to se mnou šlehne.Naštěstí volali naši,že už jí dlouho neviděli a chtěli by jí na víkend a že jí na oslavu synovce přivedou a pak si jí ještě zasejc vemou k sobě.No zaplať pánbůh.Dneska už na oslavě byla zaltíčko a nervová soustava se mi stabilizovala :sweat_smile: .

Holky,fotky s břichama parádní :grinning: :grinning: :grinning: .Terez,ještě že si nechtěla v tom autě i rodit :grinning: :grinning: :grinning: když už si se tam tak uvelebila :grinning: :grinning: :grinning: ,čoveče z nějakýho záhadnýho důvodu bych šla klidně taky rodit zase...mě tam teda rozesmával Jára až jsem ho pak z toho měla plný zuby,že nemůžu ani mluvit natož se smát :grinning: ,ale tak všeobecně jsem měla dobrou náladu u obou porodů..co tak člověku zbývá.Tvářit se melodramaticky je k ničemu :grinning: .

@verca111 Veru,tak huráá,že už se Petík lepší :slight_smile: .
@lenik_25 Leni,tak vám to už vypukne,co :sweat_smile: .Schválně so nafoť koupelnu před a po.Až se budete procházet v koupelně vonící novotou,atk nebudeš věřit tomu jak jste mohli mít umakart :grinning: .Už jsem krásy umakartových koupelen taky zažila.Samo mi to přišlo normálka,ale zděná je prostě zděná :grinning: .Hlavně ať to jde bez problémů...občas se týden na kouplenu protáhne taky na více týdnů,že.Moje kolegyne z práce se odstěhovala na týden s rodinou ke známým...a po třech týdnech už chodila do práce zbitá jak pes a nasrkakaná na nejvyšší míru.Zvedalo jí naladu jen průběžné listování katalogem,aby nám ukázala co maj obejdnáno do koupelny,na kterou tak toužebně, celá rodina v jedné místnosti, čekali :sweat_smile: .
5. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
když jsem bydlela doma u našich na moravě, tak tam jsem se naučila taky dávat do pytlíčků jídlo. Moje mamča to dělá běžně! Já teda spíš skleničky, ale není vyjímka, že i třeba klidně vývar strčím do sáčku a nazdar, neboj se toho a fakt se tam toho vejde víc! :wink:
5. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin A jaký pytlíky používáš?Normální svačinový mikroteňáky?Já mám maso a ovoce normálně v těhlech.
5. únor 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, no já to taky zapomněla napsat - polívky, omáčky, guláš..... mrazím i v pytlíkách, když není místo. Používám přímo sáčky do mrazáku. Polívku tam nalévám na lince, takže se jakoby rozlije do plocha a pak to opatrně zauzluju a dám do lednice nahoru do toho rychlozmrazovacího prostoru. Když to zmrzne, tak se to vejde všude :wink:

5. únor 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Mikrotenaky ne,kup si igelitaky do mrazaku. :wink:
6. únor 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím v neděli - konečně leze sluníčko :wink:
Tak u nás noc parádní - Petřík spal 14 hodin - od půl osmý do půl desátý - dostal dvakrát ATB a ani to s ním nehlo - jen tedy bojuje i ze spaní :frowning2:
Teď šel spát, měl 37,3 - tak snad to bude dobrý...
6. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 no parada!!!Za to my tu chrchlame jako v plicnim sanatoriu.Jinak je to dobry,jen maji kasel,na noc jim dam Stoptusin,at se vyspime.
6. únor 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak už se objevují komplikace. V úterý dopoledne se máme stěhovat k našim a dneska jim odešel kotel, takže v baráku je zima jak na Sibiři. To s dítětem prostě nejde. Takže na jednu dvě noci půjdeme do bytu manželova táty a pak k našim... no komplikejšn :slight_smile:
6. únor 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to tada,dnešní břuch..:slight_smile:
6. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tady,jsem myslela...
6. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se pridavam s briskem.
6. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, vy máte krásný bříška... :slight_smile:

My máme zase teplotu - 37,7. Vůbec nevím, co si o tom mám myslet. Takže zítra ráno měřím znovu a uvidíme, co dál - buď dr nebo nemocnice...
Navíc má do živýho rozežraný zadeček, už se nechce nechat ani otřít :frowning2:
6. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 + @mami29 Holky, krásně nám rostete, jen tak dál :slight_smile:

@verca111 Veru, no nestraš! Držím palce.
6. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
tak snad je to jenom teď večer a zítra to bude dobré :confused:

Holky, krásné bříška :sweat_smile:

Bell,
já mám na to taky takové silnější sáčky,ale už jsem dávala i do mikroteňáku a taky v pohodě!

No my teda zatím v pohodě a doufám že budeme i nadále. V neděli jedeme do toho Motola a potřebuju aby byl Rostík fit!
6. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady se to pěkně kulatí :grinning: :grinning: :grinning: !

@verca111 Veru,no,ale i tak už je to o dost lepší s Petíkem :slight_smile: ...akorát teď ještě ty dozvuky než bude na stopro ok :unamused: .
6. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek