• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell, jo jo, to máš pravdu, ale už byl bez teplotky.
Uvidíme ráno - pokud mu to v noci nevyletí.
Já se modlím!!!
6. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee ... to je krása!!! samá radost! jen tak dál!!!

a marodům brzké uzdravení!!!
7. únor 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Veru vše nej k svátku, hlavně ať už Petík nezkouší tvé nervíky a hezky se uzdravuje... tu prdelku, nemá ji podrážděnou z těch léků????

my byli včera na nákupech, manža se celej oblékl, Dáda má nový bačkůrky, jen já mám prdlajs :wink: tchyně hlídala, tak jsme to v klídku oběhli a pak si ještě zašli na kafčo do Fabriky, ale vyklubala se z toho obídkovečeře, taková lehčí :grinning: :grinning:

z knihovny mi zaslali upomínku, protože před 14 dny mi poslali, že mám vrátit knížky, tak manža jednu knihu z těch dvou vrátil... bláhově jsem si myslela, že na tu druhou mi automaticky prodlouží výpůjční lhůtu... a prd... :rolling_eyes:

mějte se krásně
7. únor 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.

Klárko, děkuji za přání. :slight_smile:
Petřík byl už v noci zase bez teplotky. Ráno taky. Teď ještě spí (od 19:30). Volala jsem (nové) dr, na KO zítra.
Zadeček má jasně po ATB, ale hlavně mu to ničím nejde odstranit, zkusím Bepanthen nebo Aviril. Už si ho nechce ani nechat umýt.
To jste měli prima den - více takových!!! :wink:
7. únor 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru nééééé, to by nás zruinovalo:slight_smile:))) nákupy až za čtvrt roku :grinning: :grinning:

já když měl Dáda hodně špatný zadeček (až puchýřky), tak mu pomohl sudocrem nebo weleda baby přímo na opruzeniny, oba krémíky vydrží na prdelce i čůrání (ostatní se hned setřely) a do 2-3 dnů bylo po trápení... a do koupání zkus přidat heřmánek, aby se to trochu vysušilo (jestli to tedy nemá chudinka suchý :confounded: )
7. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .Máme krásný téměř letní den :grinning: !

Jj,nám taky zabíral(zabírá :grinning: )sudocrem a weleda na opruzeninky hrůznějšího rozsahu :slight_smile: .

@singid Sin,já si v knihovně ani netroufám knížky půjčovat...........neb by na mě a pokutách vydělali majlant :grinning: .Sice se tam už pěkně dlouho chystám...ale netroufnu si odhadnout kdy by jsem jim to vrátila :grinning: ....jestli vůbec :grinning: .
7. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, díky za rady. Krémík už mám doma, tak snad...
7. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Max kdyz mel z prujmu opruzeniny na zadecku,tak nam zadny bezny krem uz nepomahal,volala jsem Podolsky a ta poradila koupit Imazil.Za tyden mel prdelku jako mimino. :grinning: A te to mel fakt do zivyho,chudak tenktat brecel.Koupej v hermanku,to vysusi.
7. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Imazol-kontrola preklepu si vzala volno. :grinning:
7. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já Imazol už právě zkusila a bez úspěchu - to znamená, že to má víc opruzený, než kvasinky. Ale jako prokousl ho už dvakrát a asi mu chutná :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás na ošklivé opruzeniny pomohla jen weleda.
7. únor 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 No jo,to je fakt,kdyz to nema z kvasinek,tak to asi nezabere.Kazdopadne do nej laduj laktobacily a na ty opruzy se radsi zeptej mudry,je to preci jen neco jinyho,kdyz to ma z leku...
7. únor 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nas:Max je horsi,kasle a neji,dneska jen asi 3 lzicky Pribinaku,ctvrtku rohliku a ted si 3xkousnul chleba,to vsechno s kravalem nevidanym.Aspon,ze pije.Zitra jedeme k mudre,ten kasel se mi nelibi.Emca jeste dokaslava,ale uz je tak na 95% v poradku.Pekne se zase rozjedla,tak to vypada dobre.
7. únor 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo vše nej k svátku!
7. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
vše nej k svátku a hlavně zdravíčko...

já mám doma indulonu SOS super! Tak když Rostík dostal k večeři kaši, pak jsem ho nakojila, a za dvě hodiny se vzbudil že jako bude jíst, tak jsem se rozhodla, že ho odstavím a jelikož jsem včera začala, tak už nemůžu couvnout, ale teda peklo, vypadá to, že se jen tak nenechá, to s Járou to byla proti tomu pohoda, tak uvidíme :confused:
7. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já s dr ráno mluvila. Adam byl v lékárně, přinesl mi Aviril a skvěle to zabralo. Plus tedy zasypávám. Za dnešek to má o 45% lepší.
Petřík se "rozjedl" - snědl toho dneska asi tolik jako Max... :grinning:

Prin, děkuji.
Jsi statečná, tak držím palce, ať to vydržíš :wink:
7. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, i tobě díky - jsem nějak zapomněla... :wink:
7. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru..taky vše nej k svátku:slight_smile:
Dneska jsem se nejdřív válela a pak si popovídala odpoledne s kamarádkama.Byly jsem u jedný doma,děti v pokojíčku hodný,my v kuchyni zdrbly,co se dalo..pohodička:slight_smile:.A v pátek tam asi bude Šimonek spát,takže nadšení veiké..spát bude přece u Soničky a prý se opravdu jednou vezmou,už o tom spolu mluvili :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak se zatím celkem držím a tolik už neječím.Šimonek navíc teď už dvakrát spal celou noc u sebe v pokojíku a ráno přišel sám a nehulákal...ale pst,nechci to zakřiknout.
Teď mě ovšem naštvala Nova..chtěla jsem koukat na svůj oblíbený seriál Odložené případy a zase je telenovela :angry: :angry: :angry:
7. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Jezis,tomu rikas,ze se rozjedl?Jak dlouho nejedl? :confused: Chudak!I kdyz on ma odkud brat,Max je hubenour...
Ani nevim,jestli jsem ti prala...Tak vse nej! :slight_smile:
7. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Držím všechny palečky, ať už se vám ty nemoci vyhýbají

Verči... Laro a Verco111, přeji vám všechno nej nej k svátku :slight_smile: Ať se vám daří.

@prin Držím palec, to vyjde!!!
7. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se s vámi na přibližně dva týdny loučím. Zítra ráno se stěhujeme zatím do bytu tchána a pak k našim na Starák a vrátím se, až už budeme mít krásnou koupelnu :slight_smile: Vůbec si to teda bez netu neumím přestavit, jsem závislačka.... mějte se tu hezky, ať jste všichni zdraví :slight_smile: Pááá
7. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vás všechny zase po delší době zdravím. V sobotu už nám odletěl tatínek, takže mám zase večery volné :frowning2:
Jak tak koukám, tak tady se vesele marodí. No jo, holt jsou prázdniny. Macek je po dvou týdnech zase ve školce, dnes jich bylo ve všech tří tříd asi 5. Jestli všichni marodí nebo lyžují, to si netroufám odhadovat. Tak ať se vám všem a hlavně těm prcíčkům uleví.
Za ty dva týdny, co tu Zdenda byl, se toho u nás moc udělalo (záchod pořád ne :angry: ), máme krbovky funkční, obrázky v jídelně pověšené a dokonce i závěsy, dřívího mám naštípáno, v ateliéru mi uklidil a pomohl se stěhováním nábytku...
Taky jsem měla v pátek oslavu narozek a den mi začal opravdu fáááájn.
Ráno jsem přišla do práce první (od října, kdy mi bylo vysvětleno odkódování poplašného zařízení, poprvé)...takže po chvilce pipkání, mého pokusu o naklepání správného kódu, začalo ono zařízení řvát na celé Náměstí Svobody. No, v práci jssme to přestáli, já cestou z práce koupila tu gárnýž, a šli jsme ji pak přivrtat. Oproti minulému vrtání obrázků jsem byla pověřena držením luxu pod vrtačkou, aby se neprášilo. Což jsem taky poctivě dělala. U prvního šroubu. Pak dlouho trvalo, než tam Z. nandal hmoždinku...takže urduhého jsem taky poctivě držela lux pod vrtačkou. Tentokráte ovšem nezapnutý :sweat_smile: Pak se mi ještě podařilo na připravené listové těsto nasypat horkou masouvou směs a divit se, proč že to nejde zabalit a přenést na plech. Dokonce ani z toho válu to nešlo sundat :angry: Pak už jen takové drobné prkotiny, jako struhání sýra i s igelitem, házení šlupek a jadřinců do mísy s oloupanými jablky, strouhání jablek s vlastními prsty...
Nakonec se vše stihlo a bylo to dobré, oslava fajn...akorát mi Z. tvrdil, že piju málo :grinning:
7. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Veru, taky vše nej k svátku :wink:
7. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Leni, šťastnou a hlavně rychlou přestavbu (vím o čem mluvím :rolling_eyes: )
7. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, i tobě vše nej :slight_smile:

Děkuji za přání všem!!

Maki, on nejedl 5 dní - dal tak 4 dlouhý piškoty a dvě mlíka - takže toto považuju za rozjedení ve velkém stylu :grinning:
Pupek mu opadl, nožičky zlehka splaskly, ale vím, že to dožene, už jsme to měli s tou slintavkou...

Laro, tyjo, ty jsi veselá kopa :grinning: :grinning: :grinning: - nejsi zamilovaná???
7. únor 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 , @larakroft Honem,honem Verčám vše nej k svátku......ale jinak jsem vám už přála :sweat_smile: !

@prin Prin,držim palce :fearful: .Já to furt odkládám..uuuu :fearful: .Počkám až Jára přestane s tim jeho kašláním a až bude fit,aby ustál,že bude v noci kravál,tak do toho jdem.Už to odsouvám od začátku prosince :sweat_smile: .Jájinka teda v sedm večer usne a vzbudí se poprvé až tak kolem druhý ráno...za to pak buď nespí vůbec nebo je vzhůru každou hodinu..či deset minut :frowning2: ,když zabere na tři hoďky v kuse,tak už jsem přespalá :sweat_smile: .Podej pak info jak se s Rostíkem daří :fearful: !
7. únor 2011 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft Čoveče, Verča ná pravdu,jak máš u sebe chlapa,tak jseš jak ve snách :grinning: :grinning: :grinning: .
7. únor 2011 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
Laro..i Tobě vše nej k včerejšímu svátku ,vždycky zapomenu,že jsi taky Veronika:slight_smile:
8. únor 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro vše nej k včerejšímu svátku,jinaj to samé co píše Petrunka :grinning:
8. únor 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar zeny.Tak jsme zpet od doktorky.Nase mudra tam nebyla,zastup mela Sumanova a ordinacni dobu mela o hodinu kratsi,nez nase,takze jsme ujizdeli,az se za nami prasilo.Max v noci brecel co hodinu,ve 2 mel zachvat kasle,az se poblinkal,teda zvracel jen stavy,pac nic neji.Teplota opet vylezla na 38,8. :unamused: Tak jsem se dokodrcali doktorce,nebylo kde parkovat,tak nas R.vyhodil pred barakem a sla jsem s Maxem napred.Cekala jsem narez,ale sli jsme hned druhy na radu.Max samozrejme hysterak,no dve novy baby... :grinning: Tak jsem mudre vysvetlila,jak je na tom stridave blbe,dobre a zase blbe,poslechla ho a rikala,ze je to na ATB,ze poslechove to uz zacina nasedat na prudusky.Pekne ji tam zachrchlal,tak kdyz ho slysela kaslet,utvrdila se v diagnoze.Tak jme resily leky-on jak blije ty sirupy,tak mame pakarnu.Nakonec napsala nejaky ATB,ze pulka pilule bude v pohode.Nakracim do lekarny a magistra me vyvedla z omylu,ze obsahem uciny latky to sice odpovida 1/2 pilule,ale ze jsou to tablety potahovane-tudiz urcene k rozpusteni ve strevech a kdyz je napulim a jeste rozdrtim,ze se mu v zaludku ta ucina latka znici,takze je bude brat na h....Coz je asi pochopitelne,necmene uz neni pochopitelny,ze to ta doktorka nevi...Takze jsme tam asi pul hodiny probiraly vsechny moznosti,volali jsme zase zpatky doktorce a domluvili jsme se na sirupu Klacid,kterej jde naredit cajem.Je to s klukem pakarna,ale holt kdyby mudra rekla,ze na to nemuze dat nic jinyho,nez sirup,tak bych to pochopila,porad lepsi,nez kdybych natrefila na laxni magistru a tohle vsechno se nedozvedela a krmila ho nesmyslene tabletama,ktery by mu byly k prdu. :angry:
S Em jsme do ordinace ani nesli,bo uz je dobra,jeste tedy odkaslava,ale uz paradne ji-rekla bych nadstandartne-dnes dala k obidku 220 Hipp+jeste pulku navrch. :grinning: To Max mel dneska 1 piskot a to jeste pod vyhruzkou nasili... |
Potkali jsme se tam s Vercou,sla s Petrikem na kontrolu a pro dalsi ATB.Peta je bledej,ale uz vypada docela dobre.A je ho tedy kus,Max je proti nemu jak z Dachau,kort ted,bilej,slabej,no fakt "krev a mliko" :confounded: Snad to rychle zabere a bude lip.Zatim jen spi a knuci...
8. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek