• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Laro,taky vse nej!Clovek fakt zapomene a na originalni jmena! :grinning:
8. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Maki, příště bych se snad sešla i na lepším místě... :wink:
My dostali další dávku ATB a podle toho, jak se zlepší kašel je necháme celkově 10 - 14 dní. 21.2. jdem na KO na krev - už to vidím. Peťan tam taky ječel jak zjednanej, on toho za ty poslední týdny má prostě dost....
Ale už ho můžem vykoupat a umýt vlásky - chudák je má dva týdny nemytý :frowning2:
8. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda, že zaparkovat u střediska v centru je nemožné - parkoviště tam je, ale tankodrom je proti tomu hladká dráha na rychlobruslení a že by tam bylo míšto, to taky prostě ne. Takže jsem odtamtud pěkně vyjela a parkla podél chodníku - Roman od Maki tedy říkal, že tam je zákaz stání, ale já ho prostě neviděla, navíc jsem parkovala do řady auta kdyby mi dali botičku, tak bych s nimi zkusila vyjdenávat - přece nepotáhnu dítě se zápalem plic přes půl centra, no né?!
Já se ještě stavila v lékárně a v Tescu a koupila jsem Petanovi skleničku 6-36m - polívku. A byl to dobrý nápad - je to ta 200g a dal po těch 5 dnech bez jídla víc než půlku. Tak snad už začne jíst, i když, jak píše Maki, proti Maxíkovi vypadá opravdu dost najedený :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,Verco,myslim,ze bysme si zaslouzily jit oslavit uzdraveni deticek nekam do kavarny!Nebo aspon na malou prochazku,az zacneme s rekonvalescenci! :wink:
S tim parkovanim je to fakt opruz,my stali hned na kraji tankodromu,jednou pulkou auta na "parkovisti" a druhou na prijezdovy ceste.Jinak to neslo.Nejak si nedovedu predstavit,jak to dela samotna zenska,co by tam tahla treba 2 nemocny deti.Em uz se sakra pronese a Max jak je slabej,sel za ruku.Nejit se mnou Roman a muset s nima jit buhvi odkud od auta,tak asi rvu jak prokopla... :angry:
8. únor 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Maki, to je skvělý nápad, tak to třeba zrealizujem - tedy taky podle počasí :wink:
Já vaše auto míjela - a dávala jem pozor na uctivou vzdálenost :grinning: a tamto mi prošlo, takže to je pro mě malý precedens :grinning: - akorát příště tam třeba nebude místo. Ale na tankodrom už nevjedu NIKDY - vidělas ty díry, ne?!
O nošení dětí mi nemusíš povídat, já ho nesla po tý nemocnici od auta domů asi 200m do kopce a přišla jsem zralá na astmatický záchvat :slight_smile: Petr čekal dole u výtahu a málem nesl i mě :grinning: Nosím ho jen v nejnutnějších případech...

Ježíš, ty dny jsou doma táááák dlouhýýýý :frowning2: Petr je v Praze, přijede večer po 20., ségra je na horách, mamka maká na chalupě, prostě žádné povyražení ... Aspoň že zítra přijde táta na oběd!

8. únor 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsou tam uz leta,kdyz jsem tam byla asi predloni naposledy,tak jsem nadavala jako spacek.Takze je mi jasny,jak to vypada ted,kdyz s tim nekdo nic nedela.By me zajimalo,ci je to pozemek...
Ja Maxe nenesla uz dlouho(a doufam,ze ani nebude muset),staci mi Ema.Ve vajicku se fakt pronese!!!Uz uvazujeme o vetsi sedacce,vajicko ma tiptop...Pak asi prijde na radu Ergo. :wink:
8. únor 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my tam naposledy byli v roce 2005, ´když se Adam vrátil z tábora a prokadil a prozvracel noc. To už díry byly slušný, ale to dneska i mě vykolejilo - a že už jsem toho viděla hodně. A čteš mi myšlenky, taky mě napadlo, čí to je pozemek. A věřila bych, že půlka těch aut tam jsou lidi, co pracujív centru a nechtějí platit parkování.
Emča už je fakt veliká, sedačka jí byla plná, to máš pravdu. Petřík byl v té následné od necelých 8 měsíců a vydržela mu bohužel jen rok a 1m...
8. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my taky dneska po doktorech...ráno u Skácelové, potřebovala nabrat krev kvůli tomu vyšetření v Motole, no prý nemá kam píchnout, tak nejdřív do ručičky, tam nic neteklo, tak se mu v tom trochu pošťourala a nešlo to, tak na jiné místo, zase se v tom rýpala a nic, chudák řval jak blázen, Jára to ustál...vždycky se mu to musí vysvětlit, jinak si myslí že mu někdo ubližuje a špatně to nese! No tak nás poslala do nemocnice, tam jsme šly hned na řadu a šikovná sestřička se trefila naporvé a jeli jsme dom! Jak sebou musím tahat oba dva, tak je to na houby, ale dneska byli hodní, tak aspoň že tak!
Marodům přeju, ať se brzo uzdravíte, je to fakt na palici :confused:
8. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, ty jsi tedy taky statečná!!! A Jára taky :slight_smile:
Petřík má od odběru modřinu jak prase a myslím, že ten další odběr bude slušný boj :frowning2:
8. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,teda vy si děláte srazy :sweat_smile: ...i když lepší by opravdu byly úplně někde jinde :frowning2: .Přeju ať je všem marůdkům lépe.začíná lepší počásko,tak ať můžou dětičky drandit venku :slight_smile: .
Joo holky,vy myslíte ten tankodrom,co je se do něj vjíždí mezi těma žlutýma patníkama hned vedle vchodu k dětským ordinacím?Já tam parkuju,co chvíli.Parkujou tam maminky,co choděj s dětma do toho montessori centra,to je v tý canabě,co stojí přímo u toho a nejspíš většina lidí z toho paneláku.Vídávám tam vystupovat a zaplouvat dovnitř spoutu lidí pokaždý.Teda tankodrom je to šílenej,ale já se tam zatím otáčela a projížděla bez problémů...Janička to teda komentuje slovy..mami,co to zase vyvádíš houpe se ti auto :grinning: ...ale zatím nemáme nic orvanýho :grinning: .Místo jsem tam zatim našla vždy.teda,ale nějaký zákaz tam je z jedný strany....nechci kecat,ale matně si na nějakou ceduli pamatuju :confused: :sweat_smile: .

Jinak hlásím,že jsme měli taktéž nečekaný sraz...s Larou :grinning: .Jela jsem s holkama do města,že potřebuju do spořky a Janička nakrmit labutě.Tak si tak přecházim silnici u zámečáku,div že jsem nezajela nějakou ženskou kočárem a koukám,že tam hází nějaký děti labutím a že ty děti znám...než mi docvaklo,že je to Ondra s Mackem :grinning: a ta málem přejetá ženská je Lara jak fotí labutě :grinning: ,takže když odendala foťák,lekly jsme se obě :grinning: .takže děti nakrmily a skupina A že jdou na zámek,naše skupina B jsme šli do tej spořky,načež po ukončení trasnsakce se Janička začla dožadovat taky cesty na zámek...tudíž jsme měli srázek nahoře na zámku v palačinkárně :slight_smile: .Maj tam dětský koutek,takže dětičky zblajzly palačinky a jaly se tam z toho udělat kůlničku na dříví a měly na to dost místa neb tam nebylo ani nějak plno a obsluha se na děti usmívala :slight_smile: ,i když kroužily mezi stolky :sweat_smile: .Domů se šlo až za tmy tmoucí.Tak kdyby jste se holky chtěly projít a dát si něco dobrého všem doporučuju :slight_smile: .
8. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

co vím já o parkování na tankodromu-ten plac nechtějí opravit právě lidi-nájemníci z přítomného paneláku-důvod jediný,pokud by Děčín vrazil peníze do opravy už by tento plac nebyl jako dosud zdarma,ale placený,což by těm lidem nevyhovovalo-eventuelně by si museli ty místa platit jako ti kteří bydlí v Dc a chtějí parkovat u domů,paneláků atd.
Takhle jsem to slyšela už před lety od kámošky co v tom paneláku bydlela.......

Jinak dnešek u nás dobrý,jely jsme ke kámošce do Teplic,vzaly děti do botanický,fakt je tam pěkná :wink:
Já si po příjezdu u kámošky baráku udělala "krásnou a parádní" štěnici na prstě,zatančila jsem přímo na silnici až dva chlapi co jeli kolem a moje zabouchnutí prstu viděli -zastavili stáhli okýnka :grinning: a pozeptali se na mé zranění :grinning:
Vzala jsem sebou i kámošky kluka,nyní u nás spí a zítra jedeme vlakem do Úl,večer si jdou lehnout a trdlíni jeden jde svítit a druhý jde zavřít dveře-šlehnou do sebe-výsledek kámošky kluk bude mít moňo,náš Jiřík si prasknul ret až mu tekla krev........
Takže občas i u nás se zadaří....
Kristík asi 3dny nekakal,včera mu to nešlo a předržel to,dnes kakal na 2x,vždy úplně orosený a spocený,bylo mi ho líto!

Prin teda ty máš kluky šikuly!Já když byla malá ,tak jsem kolikrát zdrhla přímo z ordinace,jen vytáhla sestra jehlu!Do teď to nesnáším,minule mi sestra říká-přijde pozdě a jěště tu chce omdlít.....Ale jsem statečná zatím jsem nikdy nebuchla.
A když jdou děti na odběry nebo na injekci-očkování a mám je přidržet tak zavřu oči otočím se....a takhle je držím.!
8. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak naši bydlí u toho tankodromu :grinning: a je to tedy děs, ale pozemek snad patří k té budově pohotovosti, ale ti to nechtějí opravovat, protože mám za to, že naši jako družstevníci tenhle pozemek nevlastní :wink: akorát tedy jednou ročně zasypou ty největší díry štěrkem nebo betonem, ale jak je tam docela frmol, tak to nikdy dlouho nevydrží... no a největší nátřesk je tam v po a st, když jsou úřední dny, to fakt nemá cenu tam ani jezdit... :frowning2:
my dneska byli s Dádou a mamkou venku, Dáda je prostě samorost, my na něj papa a on nám klidně zamává a jde si svým směrem..... :rolling_eyes:
dneska taky kakal poprvé od pátku, tak jsme přebalovali co hodinu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
marůdkům přejeme rychlé vyzdravení...
jo a když u dr poprvé bodli Dádu v rámci očkování do nohy, tak jsem v první chvíli chtěla tý sestře přerazit ruku :sweat_smile: co mi má co píchat do dítěte :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ty jsi taky akční :grinning:

Holky, každopádně tankodrom je lepší než hovnodrom, co byl všude po roztátí sněhu :grinning: Tomu se vyhnout nešlo, zatímco na tankodrom prostě člověk nevjede a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Noc o krapet lepsi,nicmene se stajne budil s placem.Akce ATB sirup je tedy narocna,obreci to,ale docela spolupracuje,uz na nem nemusim lezet.Ted se zase poblindil (snedl totiz jogurt),ale podle doktorky uz ty ATB jsou ve strevech po hodine od podani,tak snad ta davka bude mit ucinek.Roman jel taky k doktorce.pry ho boli plice.No nemam ja to ale doma poodu???? :angry:
9. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, vítej v klubu opatrovatelek lazaretu... :confounded:
9. únor 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomoc,chci ven na slunicko,nechci nemocny deti a chlapy ani videt!
9. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, že Vám sem vstupuji,ale mohla bych se zeptat, co je na Děčínsku nejkrásnějšího k vidění na výlet (teď v únoru) a jaká je děčínská zoo a zoo v Ústí nad Labem, případně která je hezčí? Chystáme se na Děčínsko na víkend ve dvou, nemyslím s dětmi. Moc moc děkuju!! :slight_smile:
9. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já taky chci veeen!!!

Fangi, ahoj. Myslím, že tu je spousta krásných míst. ZOO mám ráda obě, ale ta v DC je spíš pro děti, v UL si to dospěláci asi užijí víc. Jinak pokud bude takové počasí jako teď - doporučuji výlet na Sněžník a šup na rozhlednu.
9. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: !

Tak děvčata, držte nám místo v klubu marodů :fearful: .Dnes mi volal brácha,že malej synovec má infekční mononukleozu :rolling_eyes: .Tak krom toho,že si chudák malej asi vytrpí svý než se vymarodí,tak budem s napětím čekat,jestli to od něj nechytly naše holky neb jsme v sobotu všici oslavovali narozky a dětičky byly samá objímačka-líbačka :fearful: .Volala jsem hned dr....místo Pánka je tam zástup a tvrdila mi,že pravděpodobnost,že to chytíme je dost malá,ale kdyby přeci jen,tak to má dost dlouhou inkubační dobu,takže máme dva týdny holky pozorovat,jestli jim nenabýhaj uzliny :fearful: .No budem si držet palce.Malej synoveček má prý chudák za ušima boule jako hrom :confused: .

@fangi Ahojky,no hele zoo v Děčíně je taková regionální..teda hlavně zvířata a i tak celkově je opravdu hodně pro děti,ale já do ní ráda chodila i jako bezdětná :grinning: .V ÚL maj samo exotičtější zvířátka :slight_smile: .No a tady v DC,jak píše Verča,určo na Sněžník-na rozhlednu-na čajíček pod ní do hospůdky .Řekla bych,že celej Národní park s Pravčickou bránou hlavně stojí za to,ale nevim,jestlije zrovna teď na to ta pravá sezona.Příroda je tu úchvatná....ale teď dost neschůdná :sweat_smile: .Na Zámku Děčín je výstava hraček :sweat_smile: ...tak jestli máte rádi vláčky...je možnost... :sweat_smile: a taky je tam na nádvoří fajn kavárnička-palačinkárna...ovšem dole pod zámkem je je fajn restauračka Franz Josef...to kdyby se vám nechtělo šlapat až nahoru :sweat_smile: .Jinak teď hned z hlavy...už asi nevim.Je tady toho dost,ale spíš do přírodna...a fakt teď nejni zrovna turistická sezona :grinning: .
9. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Teeda Bell,tak to vam budeme drzet palce,abyste to nechytli,nikdo z vas....Takova pitoma nemoc. :confounded:
9. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy, Bell, opravdu taky držíme, co máme!!!!!
9. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já tiše doufám,že my dospěláci jsme se toliko s malym neocicmávali...ale holky docela jo.Jára to měl,když byl malej tak mi tu líčil jak to probíhá :rolling_eyes: .No jsem hlavně zvědavá jak na tom bude malej synovec.Taky jsem už volala Laře,že je sice hezký jak jsme srazily,ale že mám pro ní "dobrou" zprávu,aby klukům hlídala uzliny :confused: ...i když v tej palačinkárně moc času na nějaký ocicmávání neměli :grinning: ...ale pro sichr :unamused: .Dr. mě uklidňovala,že se jí za doby praxe nestalo,že by se to rozšířilo mezi členama rodiny,i když stát se to samozřejmě může.Ale kde to chytil malej... to bůhví.Jára to prý za dob dětství měl z vody z kaluže :rolling_eyes: (teda toho bych chtěla mít na starost s takhle báječnýma nápadama :rolling_eyes: :sweat_smile: ).
9. únor 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Bell sestřenky kluk to měl, a že se tedy cicmají v rodině dost, tak to od prcka nikdo nechytl, navíc jemu nejdřív dr. diagnostikovala angínu a až po tom, co mu neklesaly teploty udělala test z krve a měl to tam... :rolling_eyes: tak držíme palce... jo a můj manža skákal z oken, hrál si na paragána :wink: oni jsou prostě jiní :grinning: :grinning: :grinning:

my v noci po dlouhý době hysterák, takže chrněl u nás v posteli... navíc tedy včera jsem začala zkoušet novou postýlku a teda neprošlo to... :frowning2: brečel a strkal do mě a ukazoval na dveře, že tam prostě chrnět nechce... nechci na něj moc tlačit aby se nešprajcnul, takže o víkendu přesuneme novou postel k nám do ložnice a budeme trénovat tam... aspoň ho budu mít ještě pod dohledem....

včera venku zase přepadl, když sbíral ty svý šutříky a má sedřenej frňolos... navíc byl s našima, tak hned přiběhli domů, že jim upadl.... :grinning: :grinning:
10. únor 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 @bellatrix13 Moc děkuju za tipy !!! :wink: Možná pojedeme nakonec až v dubnu, uvidíme. Vzpomněla jsem si ještě na jednu kamarádku, co zná Děčín, tak mi doporučila ještě plavbu parníkem z Děčína do Hřenska....a plavby jsou od půlky dubna. Ještě jednou moc díky za odpověď !! :wink:
10. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Bell,držím vše,co mám,ať jste v pořádku a malej synovec ať moc netrpí.
jo,klučičí hry...občas na mě padá hrůza,když Martin vypráví,co dělal jako dítě.Házeli po sobě s kamarádem ze srandy kameny-šišky jsou asi pro holky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,udělali si houpačku v lese nad prudkým srázem apod..no fakt jsem zvědavá,co bude provádět ten náš chlapeček,to abych se obrnila pevnýma nervama
10. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi Jj,parníček je super :slight_smile: a můžete si zkrátit chvíli čekáním na něj v Parolodi(cca 100m od nástupu na parník)-mají tam vcelku slušnou restauračku a cukrárnu s výhledem na Labe ...tedy pokud tou dobou nebudou zasejc nějaký povodně :grinning: ,to je pak ten výhled přímo na hladinu :grinning: .Akorát ve Hřensku zatím nic moc.Po těch povodních se tam pořád dávají dohromady.Nevim jak to tam teď teda vypadá,ale oblíbené soutěsky pro turisty jsou monetálně poničené velkou vodou :frowning2: .

Holky,no to máte pravdu s těma klučičíma hrama :confused: :grinning: .Mě taky polejvá horko,když mi čas od času manža vylíčí jak si jako děti hrály :grinning: .Já jsem teda byla taky takovej typ,že jsem si hrála s klukama na indiány a lezla jsem po stromech...aj luk a šípy jsem měla a samo flusačku se střelivem-černý bez :grinning: ..ale stejně to bylo takové holčičí.Rozhodně mě nenapadlo házet kameny nebo si strkat korálky do nosu či pít z kaluže.............případně dělat paragána :grinning: apod. :grinning: ,že jo ženský .Ty holky jsou prostě na sebe a okolí o dost opatrnější :sweat_smile: .Čímže se trochu uklidňuju u svých holčiček..........ale bůhví,bůhví... :fearful: .on je tatínek určitě nějaký psí kousky naučí :grinning: .
@singid No já taky doufám,že to zasejc až tak infekční neni.Dr. řikala,že nemusíme dělat žádná opatření a prostě jen kdby nám vyskočili ty uzliny a nebo už kdyby jsme začali mít horečky,takmůžem přijít,aby se udělall odběr krve,aby se hned vědělo,jestli máme jen nachlazení,virozunebo něco horšího.Jára právě řikal,že je to hodně o těch horečkách :unamused: .Já se samo hned lekla neb nevim jak by jsem kojila Jarušku a jak to udělat kdyby mi je chtěli dát na infekční oddělení a co kdby musel jeden z nás rodičů nebo kdo by tam ležel s Janičkou když se musim starat o Jájinku...no úplně se mi naježili chlupy v první moment,ale pak už jsem trochu vychladla,že nebudu malovat čerta na zeď a uvidíme.Malej synovec je doma a mají docházet ambulantně do nemocnice.Snad prý se to zachytilo vcelku brzo,takže by to nemuselo mít nějaký zdlouhavý průběh,ale bude holt na jaterní dietě.
10. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
taky držíme palce, snad bude vše v pohodě! Jo a podávám info o kojení v noci...tak nevím, Jarda byl za tři noci v pohodě, ale tenhle chlapík se jen tak nedá :grinning: no odstavuju snad dnes čtvrtou noc, a dostali jsme se k tomu, že jsem kojila snad co dvě hodiny i méně a teď dám v šest a pak ve dvě, což je megaúspěch! Samozdřejmě vím že bych měla odstavit hned a na celou noc, ale tím že máme ještě Járu a Rostík pak huláká, tak ho zase nechci vzbudit a dám mu, ale od té druhé chce snad po hodině a v šest vstává, tak musím na tom zapracovat zase dneska! Chtěla bych aby to než pojedeme do Motola bylo ok. a fakt spal a já taky! Takže tak my s kojením :confused: :sweat_smile:
10. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Děkuju! Tam někde poblíž bychom právě byli ubytovaní :slight_smile: Zvažujeme, že si asi počkáme aspoň na duben, asi by to byla škoda, kdyby bylo hnusně a nikam se nedalo, když je v okolí tak krásně :slight_smile: Moc děkuju za tipy !!
10. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin No pěkný :slight_smile: i to je úspěch! Držim palce na další postup :sweat_smile: .A jak dlouho Rostík vydrží řvát než se vzbudí úplně všichni ? Janičku už to Jájiny řvaní moc nebudí...ovšem tohle odstavovací řvaní má pěkný grády :confounded: .Manža furt ještě kašlá,takže začnem hned jak se dokurýruje......ale už teď se těšim :confused: .Jájina teda je teď ve stavu asi jako Rostík,že do těch dvou taky spí,ale jak píšeš...do rána už to stojí za hov... a taky se ráda budí tak v 6,17 apod. :rolling_eyes: .
Jooo a máme sedmý zub :slight_smile: .
10. únor 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek