• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@fangi Ahojky, tady dávám odkaz na nové stránky kam,co,kde v Děčíně :slight_smile: : http://www.turistika.mmdecin.cz/
11. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Mám malý dotázek. Která z vás jste byla u MUDr. Rubeše v Sebnitz? Dneska mi sestra na gyndě při vypisování těhu průkazky vrazila do ruky jejich letáček, že se tam mám do 11. týdne objednat... :astonished:

S Pájou nic takovýho neznám, na utz jsem jezdila do nemocnice a pak akorát srdíčko u Podolskýho...

Takže by mi bodly nějaké doplňující informace, k čemu je Rubeš dobrej a jestli je nutnej ještě navrch k utz vyšetřením, který mi dělá doktorka... A taky platba - berou koruny, nebo si před cestou tam budu muset těch pár fifníků vyměnit? :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
no dneska se vzbudil už v jedenáct a ještě to zkoušel, tak šel zamnou do postele, tam tak pořád pobrekával a vrtěl se, ale nevím jak dlouho,protože jsem usnula, on taky a jíst dostal ve čtyři jak se vzbudil!
No když chce, tak fakt řve hodě celkem dlouho umí, já ho ale nenechávám na doraz, on se Jára taky nevzbudí, ale už kvůli sousedům :confused: no ale dneska už ho nechám do rána tak do šesti, to stejně kluci vstávají a bude klid a hurá, vyspíme se všichni :sweat_smile:
11. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Skoro vsechny. :grinning: Ja nekolikrat.Zrovna asi tak o pet stranek dozadu jsme to doporucovaly Ryangi. :wink:
Myslim,ze to ma samy+.Ma lepsi pristroj,udela ti i sijovy projasneni (do 14tt,tusim),coz ti tu neudelaji,pokud nemas genetickou zatez,objedna te na urcitou hodinu a v tu te i vezme-necekas jako pako,venuje se ti hodinu,udela ti fotek,kolik chces,natoci ti 4D zaznam,vse ti popise a vysvetli,koukate na to na obri TV.Nejlepsi je jet na velke UTZ,na ktere bys mesela tady do nasi nemocnice,vyhotovi to zpravu a s tou pak muzes s porodu,ja treba tady v DC na velkym UTZ nebyla ani jednou.Akorat se musis vcas objednat.Tech par fufniku si musis vymenit-stoji to 50€.
11. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Děkuju za vyčerpávající info :slight_smile: Hned v pondělí se tam objednám, ať to stihnu na první velkej utz :slight_smile:
Nemáš na Rubeše číslo mobilu? Slyšela jsem, že se u něj dá objednat i přes smsku, ale na tom letáku je jen číslo pevný linky na recepci :frowning2:
11. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
603240874.Nevolej,ale napis SMS,ze se chces objednat na UTZ a kolikaty jsi tyden.Posle ti termin.
11. únor 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Moc dík :slight_smile: Číslo už jsem si zapsala a v pondělí jdu na to :slight_smile:
11. únor 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

To je hrozný doma, dneska jsem Petříka vzala ke kámošce, co nemá malý děti na hodinku na kávu. Dr nám přesuny autem dovolila... Máme za sebou doma 3 týdny :frowning2:

@ivanavorlickova - určitě budeš moc spokojená :wink: Já tam byla 4x a v nemocnici jsem na velkém UZ nebyla ani jednou. A gratulace k průkazce :wink:

Holky, včera jsem byla na gyndě, vše OK, Marie mě pobavila, když říkala: "Hmm, hmm, to je zvláštní"... jsem se lekla, co TAK zvláštního TAM asi vidí... a ona: "ty máš čípek uplně stejný jako tvoje maminka..." :grinning: :grinning: :grinning:
Prý si jména nepamatuje (Je to pravda, v pondělí máme 8. výročí a ona je vždycky překvapená, když pod tím jménem tam přijdu já :grinning:), tváře taky ne, ale čípky jo :grinning: :grinning: :grinning: - dobrá deformace, jak já s tím TIKEM, viď @bellatrix13 ?! :wink:
Mimo jiné mi řekla, že moje pojišťovna proplácí od 40 let mamograf, tak ať se tam po oslavě svého jubilea :angry: v létě objednám... :confounded: Ale co, prevence není nikdy dost, že?!

@prin, zvládáš to skvěle, jen tak dál!!!!

@bellatrix13 - gratuluji k dalčímu zoubku a to chodící video je krásný!!! :hearts:
11. únor 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Tak koukám,že vyčerpávající informace už ti Maki dala :grinning: .Fakt to stojí za to Rubešovi jet :slight_smile: .

@prin Tak držim všechny palce :wink: ! Já si právě pamatuju u Janičky,že to byl řev jako když jí řežem hlavičku od tělíčka :confounded: a vydržela takhle řvát hodinu s přestávkama na nadechnutí,pak usnula za chvíli se vzbudila a začala řvát znova :frowning2: .Ale taky to trvalo tři noci a byl klid.Pak ještě pár nocí jednou dvakrát kňoukla,ale když dostala napít vody tak hned usnula a nakonec se nebudila ani na tu vodu.Ráno si dala s chutí snídani a bylo vymalováno.Tož to jsem zvědavá jak to bude probíhat na podruhé :sweat_smile: ....zase Jájina je jiná než janička v tom,že neumí usínat u prsa a usíná sama v postýlce(teda pokud nechce usínat u nás v posteli :fearful: ).....ale zasejc mi přijde taková vytrvalejší,když se něčeho dožaduje :confused: .Teď třeba usíná ve stoje :rolling_eyes: ,nejde prostě do postýlky položit a přitom v chytré knížce psali,že dítě se musí naučit samo usínat v postýlce dokud si ještě nestoupá...no to uměla krásně,ale pravidlo,že když si začne stoupat,tak i přes to bude umět v klidu usnout nás jaksi minulo :rolling_eyes: .Pokud jí nedržim nožičky,tak hned vyskočí a stojí,jak odejdu tak začne hulákat(někdy minutku a někdy i déle :fearful:) a nakonec začne usínat ve stoje pak se sesune do postýlky a já jí pak musim,až pořádně vytvrdne,jít srovnat a přikrejt :sweat_smile: .Dřív jsem jí prostě jen položila přikryla a byla tuhoň :confused: .

@verca111 Veru :grinning: :grinning: :grinning: ,se Košařce ani nedivim...po těch letech letoucích praxe :grinning: :grinning: :grinning: ...zlatý prciny,zlatý prciny :grinning: :grinning: :grinning: .Hele a jaký si měla čekací skore? :fearful: Já se tam už taky pomalu chystám..měla jsem jít už v lednu... :fearful:
11. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!!!

Dnes jsem celý den fotila svatbu paní doktorky Spáčilové!!!
(teď už tedy Králové)
12. únor 2011 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vlastně už včera...
12. únor 2011 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 - no měla od 13 a ve 12:20 jsem byla 10.!!! Šla jsem pak k našim a vrátila se ve 14:45 a akorát šla na řadu paní přede mnou.

@larakroft - tak šup sem nějaký paparazziovský kousek ;)
12. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak my to máme úplně stejně s tím rozdílem, že Rostík si netoupá, ale s usínáním jak přes kopírák!

veru,
díky, ale mohlo mby to jít líp!

Tak zítra máme jet do nemocnice, a Jára má teplotu...co ho máme měl jednou a to lezly zuby teď, vybral si to skvěle :confused:
12. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Nemáte radu -Náš Kristík už 3den nekaká,vždy řekne-bolí,auau chytí se za zadek a že kakat néé,už jsem nasadila švestkovou š´távu,koupel v teplá vodě(večer) sprchování a masáž bříška,vždy si jen stříkne malinko do plíny popř.do nočníku a víc nic!Jí a pije docela normálně,hraje si a když se trochu rozlítá ak to na něj přijde ale úplně se nevykaká,zase nechci plašit a letět do nemocnice aby si neřekli že hysterčím když se dítě nemůže vy.....
Jogurty baští,nyní i smetanový přesnídávky,tak už nevím co víc mu dát aby to pustil.......
Sedí třeba na nočníku a kroutí tak nožkama aby to snad nepustil......tak fakt nevím!!!

Prin jéé to si teda malej vybral!!Co teď museli byste posunout termín??
12. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Co glycerinovy cipek?Maxovi tedy zabrala uz pulka a to jsem pak valila oci,co z nej vylezlo.... :grinning:
Taky se chystam ke Kosarse,porad cekam na nejaky teplejsi pocasi,nechce se mi tam cekat rano v 7 hodinu v -3 stupnich.Ktery den maji od tech 13,Verco?To bych mozna dala,si tam stoupnout v poledne,kdyby bylo slunicko....Uz jsem tam taky mela byt,ani nevim kdy,ostuda jsem.... :pensive:
Jo a mame taky novy zub,dvojka vpravo nahore!Uz je petizubec! :grinning:
12. únor 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki už o něm čtu,ale píšou že je vhodný až od 10let věku??!!Ale zaase jinde na diskuzích píšou maminy že přesně daly půlku,no asi vyšlu manžu do lékárny,páč malej se vzbudil a zase se chytal za zadek!!Ale jak se zeptám zda chce kakat hned řve že néé!!
12. únor 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, to je jak na potvoru :frowning2:

Terez, nezávidím, ať se brzy vykaká, my bychom potřebovali zase ještě trochu přibrzdit.... :grinning:

Maki, ve čtvrtek.
12. únor 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Me to doporucila Podolska,kdyz mel Max cestovatelskou zacpu.Rekla,ze mam v klidu dat pulku,kdyby to neslo,tak druhou. :wink: Ze me to nenapadlo ti to napsat driv,kdyz chudak tak na ty zacpy trpi...
Verco diky. :slight_smile:
12. únor 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki poslala jsem chlapa a koupil sirup Lactoluse ,taky si říkáme že nyní jak přechází na kravské mléko,do teď pil od Nestlé Junior Bifidus,ale pomalu ho učím i na plnotučný mlíko.....tak nevím ,teď před chvíly se vykakal alespoň trochu a zatím dobrý,tak uvidíme.Ale díky za radu :wink:
Nevím zda to není i psychické,někdy chce na nočník,už i na prkýnko na wc,někdy se sekne a néé a řve,tak fakt nevím...
12. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Terko,doufám,že to bude dobrý,ale čípek nám radila svého času i naše dr a to byl Šíma prtě...
Jsem jak sud..uvařila jsem si česnečku,páč jsem na ni měla děsnou chuť a přejedla jsem se tak,že sotva dýchám...:slight_smile:.Za chvíli skončí Šmoulové a dítko půjde do hajan a já budu mít pré,jelikož Martin je na noční:-d
Zato odpoledne jsem si to užila,vzala jsem si od sousedky její dva chlapečky- 4 a 2 roky a to byl teda šrumec.Ten malej byl v pohodě,hezky si celkem v tichosti hrál,ti dva velcí ovšem pak lítali a byli celí uřícení.Byla jsem ráda,že si je sousedka vyzvedla:slight_smile:.Ale Šimonek byl spokojenej a prý to bylo zábavné odpoledne:-d
12. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez klidně mu ho dej, já když už Dáda taky týden nekaká tak mu dám špičku čípku nebo takový kolečko... většinou to stejně vykadí s tím bobkem, že se mu to nestačí ani rozpustit... a doporučila mi to dr... takže v pohodě... a ty zácpy, to nás jednou zabije... jo ale musím říct, že poslední dny kaká sám, dávám mu domácí kompot z hrušek + jablíčko a k tomu jahodovou přesnídávku (samotný kompot by nezbaštil) a ráno nalačno teplou švestkovou šťávu, a do polévky nebo třeba i br. kaše přidávám vařený ovesný vločky... nedávám banán, rýži... to nás ucpává :frowning2:

jinak u nás v pohodě, dneska Dáda poprvé spinká v posteli, kterou jsme přesunuli do ložnice, je tam tak tak k hnutí, a dnes nespal přes poledne, tak odpadl sám, ale jsem zvědavá zítra... :unamused: :unamused:
12. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,
s kakáním neporadím,já mám pocit že stejně nic nepomáhá a tělíčko si to musí přebrat samo!
No snad nebudeme muset přeobjednávat, teď má zase teplotu, tak dostane sirup a je mu po něm o hodně líp, tak uvidíme, ale musíme jet! No Michal budou u tety, tak kdyžtak si to odmarodí v Praze!

Veru,
díky, no musíme to nějak udělat!
12. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Max mel tu zacpu na dovoleny,cely tyden tam nekadil (to bude mit po Romanovi,tak ma tyhle cestovalelsky vypraznovaci problemy taky :unamused: )a pak doma uz moc chtel,ale bolelo ho to,takze brecel,ale nevykadil.A asi jsme meli zakrocit hned a ten cipek dat,protoze ja jsem taky zkousela upravovat stravu-svestky,cerealie,ovoce,vlaknina bla,bla a bylo na na houby a dlouho to trvalo a jemu se fakt vytvoril blok a i kdyz se pak po tom cipku vykadil a teoreticky to melo byt dobry,tak nebylo.Mel s tim jeste docela dlouho problemy,nechtel kakat-do nocniku uz vubec a to uz na nej pred tou dovcou chodil naprosto normalne a takovej dobre pulrok pak kadil zasadne do pliny,i kdyz to hovinko mel mekoucky.Takze u vetsich deti ja osobne bych neotalela a konala,kvuli te psychice.
13. únor 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki přesně, já kolikrát na Dádovi vidím, že tlačí, ale zároveň to jakoby "vcucává" zase zpátky, párkrát ho to bolelo a jednou si i natrhnul trošku prdelku a prostě si myslím, že nechce tlačit, bojí se :frowning2: a opravdu kolikrát ten bobík není až tak tuhej, takže by neměl problém ho vytlačit... on prostě nechce... :rolling_eyes:
jinak já dala hned po ránu DM, paní na mě měla čas, tak i poradila s kuponkama, mají nějaký jokery 25% na cokoliv k sv. Valentýnu, tak jsme tu konečnou částku dost snížily :grinning: :grinning: :grinning:
a Dáda spinkal v postýlce celou noc, akorát ráno se probral a pořád mi ukazoval, že teda tahle postel není ta jeho původní, pořád něco mlel a ukazoval na ní :grinning: :grinning: byl z toho nějakej vybziklej :grinning: :grinning:
Prin držíme palce ať jste fit a v Praze to dobře dopadne!!
13. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj při neděli - ježíš, to to letí :slight_smile:

U nás pohoda, včera jsme si nedokázali vybavit, jestli Petřík kašlal, dneska to hlídám a zatím NE, tak jsem ráda a budeme moci vysadit ATB. :slight_smile:

Sin, on ti asi sděloval, že ta nová postýlky je úúúúžasnááá a děkoval :grinning:
Já včera taky byla v DM, věk si žádal nový make up, tak jsem tam nechala asi 600,- - snad to bude někde vidět :grinning:
Kuponky miluju a šetřím si je vždycky na plíny - to to pak lítá ty slevy :wink:
Ale myslím, že až doplenkujeme, tak DM opustím. Protože zas ak extra výhodné tam ty běžné věci nejsou.

Jo, abych nezapomněla - překvapili mile - 4-balení těch jejich vlhkých ubrousků stojí pouhých 114,- !!! Já už na ně nemám kuponky na slevu, ale i tak ta cena je dobrá. My teď měli megaspotřebu s tím průjmem.

Odpolko jedu pro ségru a synovce do bazénu a navštívíme naše, Petřík bude s tatínkem doma - raději ještě.

Prin, myslíme na vás...
13. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mam valentynsky DM kuponek na 25%Az budou pampersky,tak pouziju.Ted jsem je koupila v Kaufu za 550 Kc (162 ks,vel.4),maji akci.Meli i velikost 5.Taky je tam akce na Nescafe,stoji jen 69 kc. :wink:
Me teda ty kuponky v DM prijdou hodne vyhodny hlavne na tablety do mycky a na praci prasky,to je docela rozdil v cene.Celkove je DM drazsi,to jo,ale pri sleve 50% to uz je vyhodny.Ja po odplenkovani DM rozhodne neopustim.
:wink:
13. únor 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki ale ten Valentýnský kuponek platí jen do zítra ne??? mám takový pocit, že tam bylo platnost do 14.2, tak abys nezmeškala...
jj Veru taky jsem dnes brala ubrousky, já je měla ještě na kuponek takže za pouhých 54,- :slight_smile:)) jupíííí
a s postýlkou, no snad to tak bylo:slight_smile:)) snad jen děkoval:slight_smile:))))

a už nechci zimu!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,uz na to koukam,tak to asi nestihnu,nic ted nepotrebuju.Myslela jsem,ze plati dyl.
13. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já jako myslela to, že teď jsem v DM celkem často a i ty bodíky naskakují, ale pak budu mít co dělat, abych vůbec uškudlila 50 :grinning:
13. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,to je fakt,ono jak se tam utraci za deticky,tak bodiky naskakujou pekne rychle. :grinning:
13. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek