• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Přesně tak jsem to myslela, když jdu na akci pro Pampersky + ubrousky + něco dalšího, tak mám 50b na jeden nákup, ale pak asi těžko tam utavím takhle litr... :wink:
13. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to budes muset jit pro parfem+rasenku+rtenku+neco dalsiho,do litru se ani nevejdes,za to bodiku nasbiras haldu! :grinning: A budes jeste vic cupr mamka! :grinning:
Hezkeho Valentyna:hearts:,at vas chlapi rozmazlujou!!! :wink:
14. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to máš pravdu :grinning:
I já všem přeji hezkého Valentýna, my dnes máme 8. výročí svatby :wink:
14. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak romanticke.... :slight_smile: My se uz tyden hadame.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
14. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ne tak romantické jako praktické - ještě nikdy nezapomněl - ono se to nedá moc přehlédnout :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

My to máme vyřešené-Valentýna neslavíme :grinning: a na další výročí atd se u nás taky moc nekouká :grinning: takže aspoň ani jedna strana není naštvaná že by se na něco zapomělo :grinning:

A ten kuponek v DM je jen tak nebo musím nakoupit???A pak ho dostanu při placení?
Už tam asi plíny Pampersky nejsou jak byly dvoje za 600kč a nějaký drobný co?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez myslím, že musíš proměnit body za tu jejich slevovou knížku a k tomu dostaneš jako bonus ten kuponek na valentýna, a tiskne se na tom terminálu...
my valentýna taky neslavíme, dokonce mě to trochu prudí, už od rána o tom melou v televizi, obchody s kytkama a drobnostma přeplácaný červenou... nesedí mi to no... my si prostě děláme "valentýna" celý rok :grinning:

Dádulka se dneska vzbudil už v půl 6 a byl zechcanej jak blázen, celý tepláky, kus trika, postel (no už pokřtil matraci :rolling_eyes: ) a pak už spaní nedal, takže polední spánek u nás byl dnes ukázkově již v 11:30
mě celý víkend tak nějak pobolívalo břicho, miminko si asi dělá místečko, a už jsem asi cítila pohyby :grinning: :grinning: :grinning: motýlek už na mě ťuká :grinning: :wink:
14. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim se do stavu nemocnych.Tece mi z nosu jako z vodovodu a desne me boli pulka hlavy. Bezva,akorat,kdyz R.odjel. :angry:
14. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: !

Pokusím se dočíst :sweat_smile: .Jinak všem přeji krásného Valentýna :slight_smile: !U nás se tento svátek zásadně neslaví,takže dnes k večeři Valentinské menu : ČESNEČKA :grinning: !
14. únor 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

My Valentýna taky neslavíme - jen výročí svatby :grinning:

Petříček mi dal krásný dárek - spal dneska do 10:15 :-O - takže jel pak celý den až do večera.
Zítra mu tyhle šprýmy končí - vstáváme do práce :wink:

Maki, to je jak na potvoru, tak se něčím pěkným nadopuj a ať to je rychle fuč!!!

Bell, bych si i snad dala to vaše menu :wink:
14. únor 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
u nás děsná noc, Dáda se tak nějak probral kolem 23h a až pomalu do 2h blbnul u nás v posteli, už jsem ho měla fakt plný zuby, dupe po mě přes den i v noci... pořád si chráním břicho, ale i tak občas jednu chytnu... chjo :confounded: ráno vstával klasika v 7h a hned vytlačil bobka, tak ho možná bralo bříško :confounded:

Maki, to je fakt smůla, tak ať to rychle přejde!!

mě teď začala po všem pálit žáha, takže nejím zase skoro nic, nebo to všechno zajídám rennie, bomba... žáha mě pálí i ze šťávy, takže piju jen vodu :frowning2:
15. únor 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..

@singid Klári,mě pálila žáha hodně ze začátku,teď je to lepší,Rennie zatím nepotřebuju.Ale taky mě pálí po všem.Neštvi mě,že už cítíš pohyby:slight_smile:..já si pořád nejsem jistá,i když je to už druhý těhu.Občas si myslím,že to je ono,ale pak zasedlouho nic,tak pořád nevím.Pomalu už začínám být nervozní.U Šimonka jsem je cítila ve 20.týdnu,teď jsem je čekala dřív..
Maki,brzo se uzdrav.
Bell,dostala jsem zase chuť na česnečku,asi si zase budu muset udělat...:slight_smile:
15. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Jsme zpet z kontroly,Max uschopnen,ovsem nechala jsem poslechnout i Em,pac jeste drobet kasle a jo,ma to tam. To samy,co Max,viroza nasedajici na prudusky.Ale jsme zatim bez ATB,rikala,ze kdyz nema teploty ,tak staci Mucosolvan na kasel a holt pockat az dokasle.Kdyby se zhorsila,rak mame prijit pro ATB.Taky jsme zjistili,ze mela mit v lednu Synflorix,ale sestra mi to nenapsala na listek,tudiz nam to propadlo a musi se vyresit s koordinatorem ockovani,jestli nam povoli jen jednu nahradni vakcinu, nebo si budeme muset priplatit jeste jednu davku navic,kdyz jsme vypadli ze schematu.To me docela stve,ona pise na listecky vsechny budouci ockovani,ale tohle nenapsala,tak mi to vypadlo z hlavy. :angry:
15. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediny,co me tedy sejri poradne,je,ze uz po treti nemuze Em na plavani. :frowning2:
15. únor 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a aktualni miry a vahy:8 890g,77cm a hlavicka 45 cm. :wink:
Cesnecku si dam vramci lecby k veceri.
15. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme konečně doma! Všechno ok. ale výsledky si budu muset volat v pátek, tak uvidíme, ale nemělo by to být nic vážného! Jára byl s Michalem u tety v Praze, jezdili metrema tramvají a byli na rozhledně, tak má zážitků jak blázen, akorát se mu opět rozjel ekzém a to dost, tak uvidím co s tím, ale zítra de normálně do školky!

Maki,¨
mě tam měřili a vážili Rostíka kvůli anestezii a má 70 cm a 9200g :grinning:
15. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,tak to je pekne papanej!!! :grinning: Tak drzim palce,at vam v patek reknou sama pozitiva!!!
15. únor 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nakonec nevydržela a tu česnečku jsem si udělala už k obědu:slight_smile:
Prin,v pátek přeju jen dobré zprávy!
15. únor 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Petrunko, nemáš placentu na přední stěně? To jsou pak ty pohyby cítit později - nebo míň zezačátku, protože placenta je tlumí.

Klárko, já to taky měla, pálila mě žáha už při pohledu na vodu snad od prvního dne :frowning2:

Maki, Petřík nebyl na plavání 2x a ještě nejmíň 2x nepůjde - takže max na poslední hodinu :frowning2: Taky mě to mrzí....

Prin, tak super, snad bude vše OK.
15. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,nevím..příští týden jdu do poradny,tak se zeptám doktora.Už bych chtěla mimčo cítit,je to aspo%n nějaká malá kontrola,že je v pořádku.
15. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
no to je, kojím hodně, to je fakt, ale už to pomalu začnu upravovat! :sweat_smile:

Holky, díky moc, no ale byli jsme tam chvilku, tak to šlo, ale ty děti co tam byli třeba týden, fakt to bylo na palici, tam není s těma dětma co dělat! Normálně tam byla maminka a chlapeček jí v 7,5 měsících spolkl placatou baterku z ovladače, no byla to mladá holka, ale fakt to hlava nebere!
Byli tam taky děti co neslyšeli a operovali jim implantáty, super že to de, ale teprve tam si člověk fakt uvědomí, že má vlastně zdravé dítě!

Jo, a kdy jste začali dávat dětem přesnídávky a jogurty? Já si to už nějak nepamatuju, musím najít notýsek a mrknout, ale takto je to rychlejší :grinning:
15. únor 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Péťo ono to není tak často, hlavně tedy večer a cítím to jen já, manža má ruku na břiše a nic... a u prvního jsem to cítila už v 16 týdnu, takže jsem čekala, že to i teď bude brzy :wink: neboj, mimi je ok, živí se, plaváčkuje a staví si pokojíček:slight_smile:))
Prin tak to je super, a o těch dětech s implantáty jsem četla, jsou fakt statečný!!
Maki držím palce, ať se vás to brzy pustí...

jinak mamča byla dnes na kontrole v nemocnici, tak metastáze nemá ani na játrech ani na uzlinách, ale i tak v rámci vymizení veškerých nádorových buněk musí absolvovat chemoterapii :frowning2: :frowning2: zítra jede do UL na to radiologicko onkologické centrum domluvit si postup, tak jsem zvědavá... nejvíc jí trápí vlasy no.... :unamused:
15. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Ja Activie asi v 7.mesici a presnidavky hned,jak jsem zacala s prikrmem,nejdriv jednodruhovy ovoce,smesi az pozdeji,kdyz nebyla reakce.
15. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
fotky krásné a video taky...no jo no, už je to velká slečna :sweat_smile:
a díky, já už jsem si říkala že začnu s jogurtama a pomalu s přesnídávkama! Rostík má jenom příkrmy na oběd a večer kaši, tou jsem musela začít dřív než s ovocem, protože se moc budil v noci, ale když se nacpe a ještě nakojím, tak vím že nemá hlad, a vydrží :slight_smile:
15. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky. :wink:
Ja myslim,ze uz mu pomalu muzes zacit davat vsechno,uz je to taky velkej kluk!Ema miluje jogurty,hlavne bily Activie,i kdyz Dobra mama merunkova taky neni k zahozeni. :wink: Ale presnidavky moc nemusi,to proste musim pockat,az ma fakt hlad,jinak sni par lzicek a konecna.Kdyz je hlad,zbodne ji celou,co ji zbyva....Ale Activie s rozmackanym bananem,to je lahudka neprekonatelna!
15. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ! V rychlosti jsem projela co nového.tak koukám,že bříška se hlásí o svá práva miminka již narozená se pěkně kulatí :grinning: .Česnečka přišla taky k chuti :grinning: ( u nás jí včéra zblajzla i Janička bez mrknutí oka a dneska si jí vyžádala zas :astonished: a to jsem na česneku fakt nešetřila :confused: ).Sem tam už někdo zdráv a někdo už zasejc nemocen :frowning2: .Tak přeju všem ať jste všichni zdraví :slight_smile: .

Maki,hele a to jste to vzali v rámci kotroli zdravotního stavu dětiček nebo se dělá i nějaká desetiměsíční kontrola?Já mám takový pocit,že Janička snad i nějakou kontrolu s bváženíma měření ještě před prvníma narozakma měla...ale nechci kecat.V průkazce je předtištěná stránka až na 12.měsíc.

Jinak,my jedem jenom s ovocnýma přesnídávkama,ale jogurty zatim ještě ne.Uvidim,jak se mi poštěstí Jájinku v noci usměrnit a pak už by jsme je nasadili.U Janičky jsem se teda zdráhala až skoro do roka.Prý mají kojencí v 80% reakci na kravské mléko.Tak to nechci riskovat.Ovšem taky píšou,že v batolecím věku už už se ta nesnášenlivost snižuje(hodně).Nevim já se toho mlíka nějak bojim :fearful: .Ale kdyby se mi jí podařilo v noci odstřihnout,tak už by jsme možná activiu zakusili,aby měla svojí půllitrovku mléčnýho na den a aby střívka dostali svoje :grinning: .Přesnídávky u nás teda jedou hodně ráno k snídani apk dostává ještě banán ke sváče,popřípadě nějakou zeleninku nebo jablíčko na žvejkání do ručičky během dne jako mini sváču.K obědu má zeleninomasmix....ale teda musí to mít úplně na tekoucí kaši :rolling_eyes: potvora jedna líná,jinak ostatní je ochotná žvejkat...zvláštní..asi když je to teplé,tak to musí samo klouzat do pusy :rolling_eyes: .A večer kaši a kojení,aby dobře na noc vytvrdla :grinning: .Kupodivu i přes kaše a banány kadí ukázkově dvakrát až třikrát denně :confused:,ale ona pro změnu nechce pořád moc pít nic jinýho než z prsa,takže k tomu všemu ještě i přes den dost kojim :confused:...vlastně po každý sváče nebo když má prostě žížu a řekne si.Naštěstí venku v kočárku spolupracuje a z hrníčku čajík či šťávičku nepohrdne...ale doma :rolling_eyes:.
15. únor 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Prin,hlavně že už to vyšetření máte za sebou a držim palce jen na dobré zprávy v pátek :slight_smile: .

@singid Sin,to jsou dobrý zpávičky pro maminku i pro vás:slight_smile: .¨Ta chemoterapie nic moc příjemná asi nebude,ale radši ať má jistotu :slight_smile: .
15. únor 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jojo,i desetimesicni se dela.Ja bych teda na ni ani nesla,bo bych o ni nevedela stejne jako ty,nebyt ty nemoci,tak tam jdeme az na rocni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Nam Activii doktorka dovolila hned po pulrocni kontrole. :wink: Jinak obidky uz papa pekne s kouskama,nevadi ji to.mam radost,pac Max byl lenoch a chtel to najemno jeste hooodne dlouho.S pitim jsme na stiru,nekdy si cucne caje,aby se nereklo,nekdy ale prekvapi a kdyz ji dam napit normalka z hrnicku-bez pitka,tak si da,ale vzdycky si lokne hodne a zakucka se.Ale chce to tak,tak to tak ma... :grinning:
15. únor 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
díky, snad to bude v pohodě! No nejhorší bylo, že jsem mohla nakojit v pět ráno, pak do 7.30 mohl stovku čaje a pak až do 11 hod. nic, no já byla vyřízená, a on to zvládl naprosto v pohodě a pak až se probudil, tak mohl až za hodinu čajík a pak už jsem nakojila! No stačilo, už bych to nemusela znovu podstoupit, ikdyž to pro Rostíka bylo horší, ale má krátkodobou paměť, tak už naštěstí nic neví!

No já jogurt nedávám ještě, ale chystám se pomalu všechno dávat, tak uvidíme...
16. únor 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek