• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj..
Klári,pěkný překvápko,jen co je pravda..:frowning2:
U nás modelína stále v kurzu,opět si s ní Šimonek krásně hrál,dělali jsme myšku,motýla..na víc si ale netroufám,nejsem kreativní typ:slight_smile:
jo,dneska byli kluci dopoledne na nákupu ve městě a přijeli a přivezli mi růžičku,abych prý měla radost.To jsem teda koukala..Martin dokonce chtěl koupit můj nejoblíbenější tulipán,ale Šimonek ho přehlasoval a osobně vybral oranžovou růžičku...Jsou to zlatíčka-aspoň občas :grinning:
19. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
udělali jsme si výlet na Sněžník,bylo to hezký,ale jsme pěkně vymrzlí.Srkám horký čaj a těším se do sprchy.Ráda bych si dala vanu,ale mám ráda hodně teplou vodu a nechci mimčo uvařit:slight_smile:
20. únor 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Peťo, mě včera stačila půlhodinová procházka po městě a byla jsem teda hotová... Dáda měl červený tváře až do modra, tak jsme mazali k našim... :confounded: já už nechci zimu :frowning2:
v sobotu jsme byli na maškarním v Dobkovicích, Dáda to nesl statečně, chtěl z břišní tanečnice orvat ty její cingrlata, ale včas jsem ho stopla :sweat_smile: akorát pak z těch zážitků nemohl večer usnout a zalomil to až v půl 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ráno si hezky vstával už v 7 a dnes dokonce v 6, asi chtěl s tátou do práce....
tak hezký mrazivý den všem
21. únor 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
no,venku teda mrazík..a to jsem musela se Šiškou do školky,protože tatínek je v práci,jinak chodí většinou on a já jdu ještě spát:slight_smile:.
Klári,ono to včera na tom Sněžníku šlo,zima se do mě dala až cestou zpátky a už skoro u auta.Pak se mi blbě řídilo,protože jsme měla ztuhlé prsty.Jinak prochajda fakt pěkná,bílé stromy,vítr nijak zvlášť nefoukal..Šimonek si ještě teď ráno pochvaloval,jakej to byl včera pěknej výlet:slight_smile:
Tak náš chlapeček o víkendu vstává pravidelně hned po šestý a v týdnu ho musíme budit do školky-a to navíc přes týden ve školce spí po obědě a doma pak o víkendu ne.Nevím,co s ním v té školce dělají,že spí jak dudek..:slight_smile:
21. únor 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, asi jiný vzduch, já kolikrát taky nechápu, ven třeba nejdeme, ale Dáda usne líp jak v jiné dny, kdy lítá po sídlišti jak neřízená střela... :astonished:

jiank holky manža od 1. nastupuje do MHD jako řidič... konečně se uvolnilo místo a tady, kde dělá teď to fakt nemělo cenu, za 24h pohotovost, každodenní riziko, že bude vyslán do zahraničí, kvůli opravě auta, soboty bez příplatků = to vše za 12tis hrubého plus odměny, které jsou závislé na výsledku minulého měsíce a hlavně na vůli šéfa, zda je dá.... takže za leden, kdy byl doma jen jednu sobotu, dvakrát už skoro nastartovanej, že jede do Němec, hovory budící ráno v 5:30 a hovory, které byly i po 20h večer, tak za to moje zlato bralo 12tis čistého vč. odměn :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: snad se to teď zlepší, tolerují mu i školu, tak snad :sweat_smile:
21. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak,ať je manža konečně spokojenej v práci!!!!
21. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Včera byla tedy fakt extrémní zima nějak - jsem byli 40 min kolem Želenic a já přišla zmrzlá jako sobolí trus!!! Taková zima už mi nebyla pěkných pár let...

Klárko, to je fajn, že to konečně manžovi vyšlo, tak hodně štěstí a a ať to je lepší ... :slight_smile:

No a pro ty, které jsem neobšťastnila na FB, sem kopíruju můj dnešní dopolední nudný program...

Začalo to ve 4 ráno, když mi 18kg živé váhy skočilo na hlavu - to jsem se tedy opravdu lekla... Ale jakmile jsem zjistila, co TO bylo, uklidnila jsem se a myslela, že po chvíli mravenční se bude spát dál. Chvíle se protahovala, já ztrácela trpělivost, osvědčená flaška s vodou nepomáhala. Nakonec TO odešlo do obýváku a když jsem se tam vyštrachala podívat, tak TO spalo na gauči. Přikryla jsem to dekou a šla ještě chvíli spát - bylo asi 5:26. Budík na 6:38 mě ani moc nepřekvapil a dokonce jsem vyskočila celá čilá z postele a začala vše chystat, měli jsme dnes na programu odběry u pediatra a já zubaře. V 6:55 se TO probralo - prdelkou nahoru, ale vše jsme zvládli a v 7:25 jsem odjížděla - v autě obě děti - to jsem si libovala. Staršího jsem vysadila u školy, zaparkovala na naprosto volném místě u střediska a zaťukala na sestřičku. Byla tam sama. Když jsem se vzpomněla, jak v nemocnici při odběru s Petřikem bojovaly tři sestřičky, trochu jsem zkoprněla, ale nakonec byli Petřík i sestřička moooc šikovní, já sice měla totál onudlané triko, ale co, k zubařce můžu přece jít se šálou, ne?! ;) Petřík dostal Kinderčokoládku - letěla obloukem, byl prostě ublížený, naštvaný a navíc nalačno - no hnusnej den :D Vyrazila jsem si vyzvednout ortopedické vložky do bot, co jsem si nechala udělat na míru a už mi tam ležely asi tři týdny, co Petřík onemocněl. Den se krásně vyvíjel, ani nevadilo, že je 9 pod nulou ;) Další štace byli babi a děda, kde měl Petřík čekat, zatímco já půjdu k zubaři. Tam se ještě spalo, ale postupně se všichni probrali k životu a já se zvolna chystala do křesla mučícího - už napotřetí, protože dvakrát před tím tam se mnou bylo TO a to opravdu nebylo možné udělat novou plombu. Vrtání nebolelo !!! Den pokračovat skvěle. Šla jsem si pro Petříka s tím, že pojedeme domů přes Tesco, kde jsem pro něj měla vyhlídnutý dáreček k svátku. Před kruháčem jsem velmi nelichotivým způsobem zařadila dvojku - vždycky jsem pak na sebe naštvaná - a to jsem tedy byla... Na kruháči rána - ještě si říkám, že tam přece není obrubník... Pak se zařalo auto divně chovat a já už viděla všechny svatý - prostě jsem si myslela, že jsem oddělala převodovku (nedávno měněnou!) - strašně to vibrovalo, šlo to špatně ovládat - zpanikařila jsem, zajela v protisměru do odbočovacího pruhu - ale je tam takový ostrůvek, tak to asi nebylo nejhorší řešení, nicméně jsem mohla způsobit nehodu, naštěstí v tuto denní dobu tam byla autoprázdno... Zkusila jsem znovu zařadit, šlo to, tak jsem najela zpátky do toho pruhu, ale řízení bylo prapodivné až děsívé, naštěstí tam byla odbočka, tak šup tam a hle, za odbočkou autoskloservis (no ještě že v takových institucích nepracují ženy, hned jsem pookřála a šla tam dělat blondýnu) - prostě jsem požádala, jestli by mi mohli pomoct, řekla jsem, co se stalo a že mám v autě malý dítě a fakt nejsem schopná...

Pánové měli pochopení a řekli, že za 20 minut na to půjdou. Já šla s Petříkem do spořky, neb po zaplacení všeo mi zbylo 45,- (Ještě se cestou nabízel jeden róm, že mi to za 5 minut přehodí!!! A pak že nejsou ochotní :D :D :D - zdvořile jsem ho odmítla...)

Když jsme se vrátili, auto tam a pořád invalidní, tak jsme šli na obchůzku přilehého zámeckého rybníka. V půlce jsem viděla, že se otevřely zadní dveře a byla jsem v těch -9 ráda, že se něco děje. než jsme tam došli, měli hoši hotovo - poděkovala jsem, vytáhla peněženku, ale oni si NIC nevzali - až mi to bylo hloupé... :( Takže to mají u mě schované ;)

Kolo mi hodili do kufru, já si uvědomila, žerezerva je letní, tak šup do penuservisu. Tam mi řekli, že tyhle gumy nemají, ale mají je jinde - že by byla škoda měnit dvě, když tu druhou mám ještě táák pěknou. Takže šup přes celé město do druhého pneuservisu. Tam jsem začala tím, že jsem přejela odbočku. Fakt už jsem byla na sebe naprdnutá :D Otočila jsem se v nějaké uličce a napodruhé jsem to dala :D Hošík mě přivítal slovy:"Budeme něco dělat?" Tak jsem mu sdělila, že JÁ ne, ale on snad ano :D

Samozřejmě tu gumu neměli, ale nabídli mi v akci nějaký dvě jiný.

Takže jsem dnes místo dárku Petříčkovi v Tescu koupila manželovi, který také zítra slaví svátek, dvě SUPER ALPINE zimní gumy za suma sumárum 2300,- i s prací - no nejsem já nápaditá???!!! A hezky jsem na nich dojela domů - a ještě mám v kufru jednu náhradní gumu, kdybych nááááhodou píchla zadní kolo!!!! :D :D :D

21. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

Verčo pěkný :grinning: když se daří tak se daří :grinning: paráda!!JOJO je to občas na šlehnutí.....

My dnes na přeočkování na žloutenku,pak ho dám i na klíšťovku.Nyní spí v kočáru,páč slíkat ho a přendávat do postýlky by nemělo smysl......
Minulý týden jsem měla "odpočinkový"tedy psychicky-úterý,středa-prezentace bonbonů RICOLA,pátek prezentace GILLETTE,tak tu byla moje maminna a hlídala,já si dala 2dny po sobě vstávání v 5.20h a od 7h do 17h jsem stála v Makru,ale docela to šlo,tam se mi dělá docela dobře :slight_smile:
Noční vstávání u nás je na nočním pořádku-vždy po té půlnoci,když se zadaří tak po flašce mlíka usne v poho a až do té 7h ranní kdy fakt musíme vstávat do školy,když má svojí noc tak se probudí už mezi 4-5h ranní,ale opravdu vstává v noci stále!!Mlíko pije ráno a večer,v noci taky 1až 2x podle toho probuzení!!
Ale máme pořád problém s tím kakáním,po sirupu se v pátek vykakal,ale od té doby zase nic,no a já blbka jak jsem dnes zase vyzvídala co a jak s tím očkováním J i K tak jsem se zapoměla Čapkový zeptat co s tím,ale stejně tam mám na futru 100kč dluh :grinning: páč kdo by myslel na to že budu přeci platit že..tak holt až půjdu platit zeptám se......

Klári no to je síla s takovou výplatou!Snad si tady polepší!!
21. únor 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 terez zkus Kristíkovi dávat každý den vařený jablko s hruškou (já to míchám i s přesnídávkou aby to zbaštil) a na to, jaký jsme měli problém, tak kaká každý den (za posledních 10 dní nekakal jen 1x) a ještě mu dávám do jogurtu laktobacílky baby... Čapková ti nic neporadí, jen že máš upravit stravu :unamused: :unamused:

holky snad už jo, tady budou prachy lepší, sice práce "nic moc" dle manži, ale teď si prostě luxus práce, která nás baví ale je za pakatel nemůžeme dovolit :frowning2:
21. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Klárko,
teda to je mazec, dvanáct tisíc je pro chlapa jak nic,ale co má člověk dělat, zase lepší než na pracáku, ale gratuluju manželovi k nové práci a snad to bude lepší :wink:

Veru,
tos měla fakt super den, ale je vidět, že gentlemani nevymřeli :sweat_smile: A nápaditá teda si, náhodou je to super dárek :sweat_smile:

Tak my co jsme se vrátili z toho Motola, tak jsme s nočním kojením tam kde jsme byli, no vstáváme po půlnoci, a pak ještě několikrát...chjo, ale už to nechám a budeme kulukům předělávat pokojíček s naší ložnicí, tak pak pošupajdí za bráchou a při té příležitosti ho odstavím definitivně, teda takový je plán :sweat_smile: :confused:
Jo a volala jsem si pro výsledky a 15 března tam jedeme znova, poněvadž docent Kabelka nás chce vidět, tak abych se začala obávat! Kbyby bylo všechno v pohodě, tak by jsme tam asi nemuseli, ale nechci plašit, tak uvidíme!

Jo a psala mi Lenka a prý budou ještě týden u rodičů, protože jim nedorazili obklady! :confused:
21. únor 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nejedete náhodou někdo do Reálu?
21. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsem si šla včera brzy lehnout, neb jsem dneska byla na odběrech na tripple testy, a miláček od 22-1:30 nespal, byl u nás v posteli, pořád se vrtěl, pobrekával, prostě ho asi něco trápilo... no a když konečně usnul, tak manža začal tak chrápat, že jsem to vydržela do 2h a šla spát do obýváku... a ráno v 5 budíček :confounded: :confounded:
teď tu sedím a kejchám jak blázen, ráno -12C nemohla jsem se pak vůbec zahřát a to jsem byla nabalená jak blázen... tak doufám, že to není začínající rýma... včera jsme byli venku a taky kláda... no fuuuuuj, dneska nikam asi nepůjdem :rolling_eyes:
22. únor 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, u nás též noční intermezzo - navázali jsme na Dádu a v 1:45 začalo lítání po bytě, vrtění, skákání, no hrůza - vydržel to do 3:30 - uspala jsem ho mírným násilím... Doufám, že ve škole neusnu. Doufám, že nastartuju - je -11 a doufám, že dneska nepíchnu!!!

Hezký den
22. únor 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru já jak ráno jela,tak to zmrzlý auto hrozně vrzalo :grinning: :grinning: :grinning: trochu jsem se bála :grinning: ale chytlo napoprvý, tak držím palec
22. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
byla jsem na kontrole a vše vypadá v pořádku.mimčo se vesele vrtí a kope.A další super zpráva je,že mám neomezený vycházky,jupíííí.Osobně jsem si byla odevzdat formulář na změnu vycházkového režimu na OSSZ,takže s účinností ode dneška.Jen,kdybych nebyla zmrzlá jak rampouch..před chvílí jsem dorazila domů a rozmrzám.
Já jela do města radši budem,se mi nechtělo rozmražovat auto a navíc jsme potřebovala ještě něco pozařizovat ve městě a nerada tam někde parkuju.Příští týden teda pojedu do Ústí na genetiku autem,jelikož ta, mám být už v 7:45.
22. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.Byla jsem dneska venku s Leni,mam vas pozdravovat,pry se ji po vas styska.Pry mozna jeste vic,nez by se ji styskalo po manzovi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Venku je krasne,ale rano byla kosa,tady-11,auto namrzly i zevnitr. :frowning2:
22. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - já taky nastartovala napoprvé a na rozmrazování mám takový sprej, takže nastartuju, pustím topení, vylezu, nastříkám všechna okna a během 5 minut frčíme!!!
Akorát ten ledovej volant je fakt něco!!! Zítra si beru urkavice.

Petru, to je super, konečně nebudeš mít domácí vězení :wink:
22. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,ja ridim zasadne v rukavicich tak do brezna.Mam porad studeny ruce a nesnasim ten ledovej volant.Sprej jsi koupila na pumpe?Ani nevim,ze neco takovyho je,myslela jsem,ze je rozmrazovac jen na zamky.
22. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,jo,domácí vězení končí,jsem fakt ráda.Navíc jsem čekala nějakej odpor,ale doktor byl nakonec velice ochotnej mi ty lepší vycházky dát.
Rozmrazovač na okna mám taky,ale asi blbej-tescáckej.Mně přijde,že je to lepší oškrábat než stříkat.Když to nastříkám,tak to sice okamžitě taje,ale zase jsou ta okna pak dlouho zamlžená,takže stejně čekám,až něco uvidím.Já řídím v rukavicích jak kdy,ze Sněžníku jsem je v neděli neměla a pak jsem si nadávala,páč jsem měla prsty fakt tuhý..
22. únor 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, je to nějaký - ani nevím značku - ráno se mrknu, neb to budu opět používat :wink: - s mechanickým rozprašovačem. Smrdí totedy "lehce" po té chemii, ale nedám na to dopustit. Přední okno pak sjedu stěračema a ostatní + boční zrcátka zase stěrkou nebo hadrem - mám tam pár kousků pro tyto účely. Nefunguje nám totiž zadní stěrač, ale už jsem se s tím naučila žít :grinning: a na STK to dáme do kupy. A když ti to zamrzá vevnitř - to kombíky rády - tak já na to mám dva kroky. Na pozdim se nám to v deštích strašně mlžilo, takže jako první věc jsem vyndala pylový filtr - na jaře vrátím. A druhý krok je, že v tomto počasí, když přijedu domů, než vypnu motor, zavřu vnitřní okruh - takový to tlačítko, co se používá, když auto před tebou smrdí. Ona se tam nedostane vlhkost a nenamrzá to zevnitř - tak to třeba zkus. :wink:

Petrunko, to je SUPER :slight_smile:
22. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Hmmm,sice jsi zacala jezdit teprve nedavno,ale koukam,jsi zbehla motoristka!Tak diky,filtr uz vyndavat nebudu,ale s tim vnitrnim okruhem je to dobre tip!Diky. :wink:
22. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Max se necemu tlemil ve vane,tak tam jdu a povidam"Ty jsi nejakej veselej!?"
On:Jo,ja jsem veslej a ty,maminko,jsi taky veselej?"
Ja,s durazem na veselA "ano,Maxiku,jsem taky vesela".
On:"Hmm,jsi vesela krava..."
22. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, Max je božííí!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Ten filtr jsem vyndavala koncem září - byl úúúplně nacucanej a opravdu se to přestalo tolik mlžit Nejsem zkušená, ale umím používat Google :wink:
22. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 me by ani nenapadlo to googlit... :grinning:
22. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,pokusím se dočíst!

@verca111 Veru,přeju tvým Petíkům všechno nejlepší k svátku :slight_smile: !
22. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
makinka.1 :grinning: :grinning: ten Maxík je číslo :grinning: co ty děti nevymyslí!

Kámoška koupila dětem krasohled v papírnictví,s tím že náš Kristík je na to malej,celý den totiž při prodávání pozorovala maminy jak to dětem jeho věku ukazují jak do toho koukat,děti jaksi nechápaly..
Tak dala jen Jiříkovi,malej jak to viděl hned že to chce taky,machrovsky to "čornul" dal hned k oku a byl blahem a štěstím bez sebe :grinning: tak sáhla do kabelky a dostal taky,to bylo radosti :wink:

Verčo klukům vše nej k svátku:slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petíkové děkují :slight_smile:

Maki, nám se to rosilo tak, že v noci nešlo jet - tedy šlo, ale tak trochu po paměti, tak jsem na fórech hledala, co s tím :grinning:

Terez, to je Kristík šikulínek!!!
22. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné mrazivé ráno,
Veru,
opožděně taky klukům všechno nejlepší, včera jsem úplně zapoměla :fearful:

dneska vedl do školku Jarouška Michal, no jsem ráda, vůbec se mi nechtělo a aspoň nemusím tahat ještě Rostíka! A to mají jít do lesa do krmelce krmit zvířátka,no nevím nevím... :confused:
23. únor 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Veru Petíkům taky vše nej... my ty svátky moc neslavíme, já včera sotva předala dárek manžovi :confused: byl docela groggy z práce, tak jsme to tak nějak odbyli...
já dneska spala celou noc, konečně!! a to tak, že ani nevím, jak se dostal Dáda k nám do postele, v noci jsem šla na záchod a hledám ho v tý tmě v postýlce a on nikde, tak juknu a on přitulenej k manžovi:grinning:

Maki, Max je super:slight_smile:)) už se těším až taková moudra budou padat z Dády
Veru Davídek se taky velmi rychle naučil ne-e a ještě u toho kroutí hlavou, takže pojď a on ne nene a maže na druhou stranu

holky nevíte některá, jak má ordinační dobu kožařka Ďásková??? zítra se tam chystáme a oni mi neberou telefon... doufám, že mají dovču :astonished:
23. únor 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek