• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky,

brrr tam je "kosa" :angry: :angry:

Prin to je dobrý když Tě chlap zastoupí,páč v tomhle tahat děti ven je hrozný.no holt my musíme ať chceme nebo néé...
V tomhle snad s tou školkou nepůjdou??!!Vždyť v mrazu by se nemělo vycházet ven?!
23. únor 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé sin,
taky gratulace, nějak mi to uniká...ale svátky taky nijak extra neslavíme!

terez,
no zastoupí když je doma, což taky nebývá pravidlem a pak musím s obouma, co se dá dělat :wink: No a s těma vycházkama to není tak jednoduché...říkala nám učitelka, že jim každé ráno volají ze školského úřadu jestli je stav ovzduší takový, že můžou jít! Takže jsme si kolikrát říkali že je hezky a dou ven a oni byli ve školce, protože bylo nevyhovující ovzduší, takže vlastně nemůžou jít kdy se jim to zlíbí!
23. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau,kosa je tedy desna,ale dopol se otepli a uz budou moct jit na vychajdu,ne...My byly s Leni vcera okolo 11 a uz to bylo super. :wink:
Petanum vse nej,taky my to uniklo,bo nemame v rodine jedinyho Petra. :slight_smile:
Maxovo hlasky jsou neskutecny,tuhle jsem si zapsala,je uzasna.Mam na to blok a pisu i ty jeho zkomoleny slova. :wink:
23. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes se daří odchytávám na nočník :slight_smile: :wink:
23. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj všem, tak mám Podolskýho za sebou no ale bylo to děsný to čekání tam, miminko má srdíčko v pořádku a potvrdil nám holčičku :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi tak super,že je všechno v pořádku a gratulace k druhé holčičce:slight_smile:
23. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee,holcinka!Gratuluju!!! :wink: :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky děkuju :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo,
gratulace k holčičce taky od nás :wink:
23. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Díky za přání, my ty svátky taky nějak nehrotíme :slight_smile:
A Sin, manžovi též vše nej...

Ráno jsme se vykutali celkem v poho, ale bylo tedy zatuhlý i servo - ještě pár dní mrazu a neroztočí se ani kola!!! Bylo -13, když jsme jeli.
Maki, speciál pro tebe:
http://www.druchema.cz/cz/katalog/autokosmetika-tempo/zimni-program/rozmrazovac-mech-rozprasovac-500ml.html

Ryangi, gratulace k holčičce :slight_smile: :hearts:

Terez, jste šikulky s nočníkem.... :wink:

Dneska jsem hrozně unavená, asi na mě doléhají mé zážitky nebo co, byla jsem dnes u kadeřnice, pak s Adamem v servisu pro PC, pak u našich pro Petříka a domů jsme dorazili v 17:30... uuuuuf!!!
Na kruháči u pošty je pořád ten šutr, o který jsem roztrhla v pondělí to kolo - ale je už na straně ... :angry:

Hezký večer, musím opravit písemky... uuuuch, tak bych šla spáááát!!!
23. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: !

Tak jsem včéra něco dočetla,ale nestačila reagovat a dneska už tu jsou zasejc romány :grinning: !
Takže jestli si t toho něco trochu pamatuju,tak je v kurzu googlit rozmrazování oken,vyměňování kol,veselit se ála reklama na taveňák :grinning: ,krásu hledat v krasohledu a rozhodně nevylézat ven neb je všem zima zimoucí :grinning: :grinning: :grinning: .

U nás nějak novýho nic a všechno.Janička si udělala monokla jako hrom...už teda minulý čtvrtek,takže už jí to bledne....ale i tak vypadá dost divně jak po hospodský rvačce :sweat_smile: .Udělala si to ve čtvrtek přesně v 8,26 o sloupek postele :rolling_eyes: ,načež si druhý den stačila ještě natlouct trochu bradu a to rovnou nám pod nohama,takže nevim jako moc blízko by u ná s Járou musela být,aby se nepřizabila :rolling_eyes: .Jájinka zkouší dřepy ve stoje bez držení a zkusila si jeden krůček mezi gaučem a stolkem,zvládla to bravurně,ale vyhodnotila to jako,že to neni ještě jistota,takže leze radši v klidu dál :grinning: .Dneska jsem i přes mráz byla venku na dvě hoďky na prochajdě s Jájinkou...bez rukavic a čepice a jen ve slabym svetříku bezt ílka(já :sweat_smile: ,Jájinka byla navlečená jako kosmonaut :sweat_smile: )...samozřejmě v bundě :grinning: ....a musela jsem uznat,že venku nějaká zima byla :grinning: ...ovšem úplnej šílenec nejsem neb jsem chodila z obdchodu do obchodu,takže jsem byla střídavě zahřívána a mražena :grinning: .A tak nějak tiše doufám,že to hnusný počasí vydrží neb jsme si teď rezervovali přes net hory na březen.....tak doufáme,že nepojedem zadovádět si do blátíčka :fearful: .

@ryangi A gratuluju k holčičce :hearts: :grinning: ! To bude mazec s kočkama, jen se těš! :grinning: U nás už to začíná....první malé bitky o hračky :grinning: .
23. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bellatrix13 ty dovedeš člověka povzbudit jen co je pravda :grinning: :wink: ale tak nějak tuším co nás čeká v okolí máme dvě rodiny a ty mají dvě holčiny stejný věkový rozdíl jako budeme mít my a to je teda mazec :sweat_smile:
23. únor 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my dnes už stihli další odběry, tentokrát kvůli ledvinám a ještě s Dádou na krku :grinning: ale byl hodnej, sice ráno chodil po kuchyni značně ospalej, moc toho nenamluvil a okatě zíval, ale vytáhla jsem ho na mráz, tak ho to přešlo... :wink:
včera k večeři domácí houstičky se slaninkou a dneska mám chuť na plněné kynuté knedlíky s jahodama, mňam :grinning: :grinning:

Jani, trochu sněhu ano, ale ty mrazy.... :rolling_eyes: bléééé

ryangi gratulujeme ke kočičce :sunglasses:
24. únor 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
dneska zase kosa, ale už menší bych řekla.No, aspoň že se ven cpe sluníčko :sunglasses:

Tak nevím, včera jsem si říkala jak je to fajn když mi Rostík už několik nocí usíná v 17 hodin a vstává tak mezi 5-6, což mě teda nevadí, ale dneska ve 2.30 mě přišlo teda už hodně brzo, nicméně do čtyř tak nějak vydržel a snad i pospával a teď je osm a už spí podruhé, chjo, to bude den!

Bell,
super že Jaruška leze, Rostík je líný jak veš a zřejmě se rozhodl, že bude až rovnou chodit, načež mi moje mamča řekla, že když Barunka (neteř) nelezla, tak jak začala chodit, tak padala na hlavu, protože neuměla držet rovnováhu kterou tím lezením získávají, tak mám radost a čekám co bude :confused:
24. únor 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
dneska už to venku docela šlo,ale zase mi přišlo,že bylo smogovo...Včera jsem po delší době byli v Hefaistu a potkala jsem se tam s Terkou a Kristíkem:slight_smile:.Dneska jsem si zašla ke kadeřnici,pak krátká procházka a návštěva u švagrovců,takže příjemné odpoledne.
Teď mě nejspíš čeká pohádka a doufám,že ukládání ke spánku proběhne bez nervů a křiku,protože jsem nějak vyšťavená.Večer si pustím nějaký film a dost možná u něj usnu :grinning:
24. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky mám dneska dost, ty mrazy fuuuj a to počasí je prostě takový celkově nějaký divný.... já ráno vstávala na tu krev v 5:30 a po o si nezdřímla, tak jsem hotovka...
24. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky dost a to nejsem těhule - takže buď stáří nebo blbý BIO ...???
Včera jsem měla krizi jako prase celý odpoledne, dnes trochu míň.
Dobrá zpráva - má se oteplit a dlouhodobé předpovědi jsou více než oprimistické, ale věřit jim...? :grinning:

Doufám, že si zítra zdřímnu po o.... po týdnu zase :wink:
24. únor 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zensky.Byli jsme na ockovani-Ema pneumokok a Maxino druha davka zloutenky.Byli oba statecny,jen Max branil Emu a ze pry jen zmerit,ale pichat Dididku ne...
:grinning:
25. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek.teda přidávám se k "hotovému" stavu :grinning: :rolling_eyes: .Tak nějak jsem měla celý týden rozplánovaný.... jako každý týden :rolling_eyes: .A to je furt sem tam na nějaký kurz,kroužek,herna,anglina,nákup...apod a už včera večer jsem cejtila,že jde na n mě únava jako hrom.No a na dnešek jsem si vymyslela,že půjdu s holkama do Rákosníčka na karneval........a to byla poslední kapka :rolling_eyes: .Co budu živa,tak už nejdu s takhle malýma dětma sama na nějaký podobný akce :rolling_eyes: .teda já myslela,že to bude pohoda neb je furt všude tahám sebou obě a furt se někade převlíkáme a svačíme a přebalujem a hledám nočník či záchod.........ale chtít po nevyspalé a unavené matce,aby ráno narvala dvě mrňata do zimních hadrů a zakuklila je do mrazu,vzala tři tašky a kočár ...naládovat je do auta,zajet do bankomatu,pak k Rákosníčku,vyládovat je ven i s kočárem,pak zase vyládovat nahoru,svlíknout je a převlíknout do maškarního,chytat je když ta velká chce jen na klouzačku a mezi malý děti do balonků a nehce tancovat s většíma dětma a ta malá zasejc chce dělat tanyny s velkýma dětma,ale člověk má hrůzu,aby jí nezašláply .....všude kolem hadry a svačiny a tuny hraček a zmatených dětí i dospělých......pak je zasejc hladový(neb nejsem nenašla ani pidi koutek na to,aby jsem jim dala v klidu sváču :rolling_eyes: svlíkla z maškarního,navlíkla do zimního,snesla dolu(jen jednu naštěstí,aspoň že Janička seběhne schody raz dva :confused: ) a naládovat je do auta a pak zasejc je dostat z auta dom i s těma taškama a ještě zasejc ten kočár..u kterýho jsem se proklínala,že jsem ho vůbec brala neb jsem si myslela,že by jsem se mohli ještě chvilku projít :unamused: ......no prostě ..že jo no :grinning: .Fakt přehnanou aktivitou si člověk tak neskutečně komplikuje život... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
25. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani z toho je mi blbě jen to čtu:frowning2:(((((
já dneska víceméně polehávám, trochu mě i pobolívá podbřišek,ale to mám z včerejšího tesca, opatrně jsem se "nakláněla" přes košík, abych si netlačila pupek, tak pupek mě stejně tlačí a ještě jsem si k tomu natáhla svaly vzadu na stehnech a bolí mě v kříži.... :confounded: dneska nejdeme ani ven, už mám toho počasí tak akorát dost :rolling_eyes:
25. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 No a prave proto ja na tyhle akce zvysoka s...vite co.Jako kdyz je tu Roman a jdeme vsichni,tak se to da,bo jeden dospelec na jednoho haranta je tak akorat :grinning: ale presne jak pises,sama na takovouhle akci,to je o zdravi,navic s tema zimnima hadrama.Ema je teda nastesti jeste Pecka Peckovic,leze tak nejak podivne,ze se da jeste v poho chytit,ale s ditetem stojicim,chodicim,ale nesamostatnym toto ja nedam ani nahodou....Zastavam nazor,ze deti musi mit svepravnou matku,aby byl zajisten jejich spravny vyvoj a ucasti na takove akci v poctu 1+2 bych psychycke zdravi ztratila na 100%. :grinning: A navic,tohle si ma clovek uzit,nejen ty deti,ale i rodice,pak to ma smysl.
Takze v kklidu chodime na plavecak do balonku,Em bud spi nebo kouka na deti,jak tam blbnou a ozuzlava si hracky.Maminka pije kaficko a laduje se dortem,v idealnim pripade keca s kamaradkou a vyladeny jsme vsichni... :grinning:
V lete bude lip,azz odpadne to hnusky svlikani-oblikani.
25. únor 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
99% úspěšnost přes den v čůrání do nočníku!!!Jupííí :slight_smile: :wink: jen občas nehoda v podobě namočení věcí do nočníku když se "letí" pochlubit...
25. únor 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou slunnou sobotu všem :slight_smile:
U nás se včera nespalo po o, to byl de ldouhýýý den :unamused: ale šli jsme na labutě, utahala jsem krakena a šel spát před osmou večer - spal sice hezky, nicméně v 6 ráno už tady poletoval - takže z toho chci vyrazit dnešní spaní po o... :grinning:
Odpolko asi pojedem do Srbský, je tam taková pěkná silnička na prochajdu, byli jsme tam vloni a bylo to pěkný, tak to zopakujeme...
26. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní skore je,že Jájinka má rýmu bez teploty-zatim neodsáváme,ale kape jak vodovod,Janičce taky kape z nosu jak z vodovodu ovšem ta se ráno probudila s telotou 39,4 :rolling_eyes: a Já mám červenej flek na pravym prsu a jsem zatim na 37,8 :rolling_eyes: .Janička teda byla nějaká zvadlá už včera na tom karnevalu,ale i tak tvrdila,že se jí to moc líbilo...no nevim na fotkách se moc neusmívá.No a večer už jí teklo z nosu hodně,ale ještě dobrý a ráno jí vzbudilo,že blinkala,pak hned měření teploty a hned radši nurofen,který jsem tímto použila prvně v životě :confused: .Trochu jí to kleslo,ale zasejc Jájinka je nevrlá neb jí ta rýma prudí a mě bolí klouby a celej člověk ....no lazaret jak vymalovanej :rolling_eyes: .Jára ráno odjel s tchánovcema zařídit nějaký papírování,tak si tu navzájem s holkama řikáme jak nás co bolí :grinning: .Nicméně jsem udělala tu kuřecí bábovku :slight_smile: s kašičkou a polívčičku s nudličkama,takže se nám všem trochu zvedla nálada...i když Jájina teda polívku dneska nějak sabotovala a po pár lžících dala přednost miminkovskýmu blátu ze skleničky :grinning: a Janička do všeho třikrát dloubla a že už má plný bříško a teď tu pusina celá bledá spí na gauči,ale teplota jede dolů...tak snad bude dobře :slight_smile: .
26. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Gratuluju k k nočníkovym veleúspěchům :wink: !
26. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 No Maki,já si taky jako řikám,že bych se nejradši na všechno vysr...kakala...ale mě to nedá.Jak se mi udělá dobře,tak už zasejc vymejšlim kam by jsme mohli..... :grinning: .
26. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Jooo Maki,hele je nějaká reakace na očkování na žloutenku?
26. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Tak se brzy vylezte.Ja mam taky kapavku :grinning: ,tece mi tentokrat z levy dirky,minulej tyden z pravy.Pali me nos,chce se mi kychat,az me to bere do oka. :angry:
Mala se rozhodla,ze dopol staci 20 minut spanku a poo jen hodina,tak uz tady se mnou travi cas hrou na vsechno mozny.Max spi,poo jsme dali pochodak k druhymu prejezdu na Breziny,kdyz je to slunicko,tak se Ema trosku prospala,Max se utahal a zaver z toho je ten,ze jeden spi a druha strasi tady a ja nemam ani chvili klid. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na zloutenku reakce pry neni vubec,rikala Podolska,ze je to jedna z nejsetrnejsich vakcin. :wink: Ani Em tentokrat po tom Synflorixu nic!Hura... :slight_smile:
26. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ho¨lky..my jsme dneska byli u našich.Porjeli jsme se vlakem,páč nám ráno nenastartovalo auto:frowning2:...ale jinak dobrý,Šíma se vyblbnul se psem na zahradě a je hotovej,zralej do postele.Doufám,že je jen unavenej a nic ho neskolí,už včera byl trochu mimo večer,ale teplotu neměl a ráno byl jak rybička.
Bell,Maki,uzdravte se všechny co nejdřív
26. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek