• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojky holcinky...
Tak je tady - posledni den v roce. Nam tento rok prinesl miminko, na ktere jsme pet dlouhych let cekali.
Preji vam, aby vam ten nadchazejici rok take prinesl spoustu radosti a lasky, abyste vy i vysi blizci byli zdravi a veseli... Vse nej nej nej vam vsem...

http://i178.photobucket.com/albums/w253/verca111/Mimi/PF2009_0012.jpg
31. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nejkrásnější do Nového roku :slight_smile: hlavně zdravíčko a nějaký ten peníz(ten se hodí vždy) přeje Terka s rodinou
31. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno v novém roce. Tak my už jsme vzhůru od osmi hodin a Daneček tu zkoumá horlivě kobere. Přítel spí, pes spí, kočky spí a já bych šla taky. Vydržela jsem do půl druhé a ráno jsem hořce litovala, když jsem lezla do toho šera. Půnoc Daneček prospal, až jsme se divili, protože to bylo fakt ran jak kdyby byla válka. Řekli jsme si, že když ho nevzbudily ani ty rány, tak se na něj o půlnoci půjdeme podívat k postýlce. Ty jo, dveře do pokoje k Danečkovi vrzly, že to ani skoro nebylo slyšet a ta potvůrka hned začala fňukat a budit se, tak jsme dali zpátečku... :grinning: A popřála jsem mu v půl čtvrté ráno při krmení.
1. led 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přeju vám všem i vašim rodinám nejen krásné novoroční odpoledne, ale ať máte celý ten rok 2009 takových krásných pohodových a příjemných odpolední i dopolední ba i nocí 365...a hlavně zdravíčko!!!

Jo, jinak s tím naším nočním nekojením je to tak, že večrejší noc to už celkem šlo, sice se Macík cickání dožadoval docela často, ale obešlo se to bez vzteklých výlevů, jen s kníkáním utišitelným zbloudilým kuřátkem; dnešní noc ani nekníkal, hodně brečel jen jednou...tak to jde překvapivě dobře...sice pak ráno vydrží cickat od těch 6, půl 7 skorem až do osmi...ale to už se dá přežít :wink:
1. led 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
přeji vám krásný a úspěšný Nový rok 2009, ať se všem splní všechna přáníčka a jsme zdraví my i naše rodiny. :wink:

Jinak maroda mi včera propustili z nemocnice, takže se belhá doma - hrůza. Silvestra jsem přesunuli k nám domů, měli jsemtu známý, tak to bylo fajn. Zítra jedem na převaz na traumatologii.
Dovolená je zařízená - místo nás jede někdo jiný. Sice mě to mrzí, ale co se dá dělat :confounded: .
1. led 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Zdravim vas vsechny v novem roce a verim, ze vam prinese jen radost a lasku a splnena prani...

Ja jsem vcera sla spat v jedenact, peta se vzbudil na pulnocni pripitek (23:59) - rachejtle ho nebudily.
Za nasi rodinu lamoval Adam, byl u pocitace do 4 rano!!!
1. led 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se hlásím po delší době. Včera večer jsme se vrátili od rodičů, nachystali pár dobrot a hleděli na TV.To mě zklamalo, protože to byla fakt nuda, no a pak jsem stála u Jardovi postýlky jak lítali ohňostroje a pod. a taky spinkal! Musím říct že mi už pár nocí usíná v pohodě a dlouho vydrží bez kojení, takže super... :sweat_smile: taky už je na to dost velký!
Jo a vánoce byli taky fajn,to jsme si užili!
Jinak chválím fotky a zběžně jsem vás dočetla. V pondělí odjíždíme na hory, takže nějak nestíhám a to ještě má dneska Michal narozky :wink:

Kami,
:angry:

Tak přeju všem krásný nový rok a ať je plný radosti :sweat_smile: :sweat_smile:
1. led 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nejdřívě vše nej do nového roku, hlavně štěstíčko a zdravíčko.

Já s Madlenkou slavila Silvestr sama. Taťka byl na noční, takže sme si spolu udělali oslavu včera, s ovarem a lahvinkou vína :slight_smile:. Silvestra malá zvládla, i když sem myslela, že ji to vzbudí.

Kami je škoda, že hory nevyšly, ale určitě se letos povede mimís a hory se taky zase poštěstí, ale věřim, že když se to stalo bylo Ti do breku. My se taky těšíme jak v lednu jedem na hory a kdyby to nakonec nevyšlo pár dní před odjezdem tak bych řvala taky.
2. led 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Včera odpo po probuzení měl Ondra teplotu, měřila jsem ho a 38,9. Dostal paralen, naši mi vynadali, že mi nastyd na tý Libverdě...v noci se mi budil (jak má tu rýmu, tak mu vždycky zalkne, zakucká se a začne hysterčit, pak mu vždycky trvá, než se uklidní. Podložila jsem ho polštářema a už se nezalykal, ale kníkal si často. Jen dokníkal, tak zase Macek, už si teda neříká přímo o cickání, ale vymejšlí furt něco. Okolo 1 brečel hodně, ale to jsem ho uklidnila, pak ještě ve 3/4 na 4 a v 5, ale to už šlo...a cickat dostal až po šestý. Ondra chudák spal dnes až do půl devátý, jak normálně vtává brzy. Teplotu měl jen 37,8, ale před chvílí jsem mu našla na krku nalitej puchýřek. Takže má neštovice, (jinde po těle už se mu začínajím dělat další) což je fakt super, těšila jsem se, jak bude chodit do školky a já zařídím milión věcí, takhle bude mít neštovice i Macek, nebudem chodit na plavání, nepojedeme na Moravu se podívat na bratránkovu novou dcerunku, zařídím zas prd. Chjo.
2. led 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím v novém roce, tak ať se nám všem letos obzvláště daří :wink:

Laro, to je "bezva" :frowning2: , my teď čekáme jestli nám taky vyrašej, byli jsme na oslavě s infekčním miminem :angry: , jestli je nechytnem asi jí nechám naočkovat. Dnes jsme byli u dr s tím jejím ekzémem, dostali jsme kortikoiidy :unamused: , tak jsem to rovnou poptávali, akorát je to dost drahý, prej něco kolem dvou tisíc, hmmmm.

Kami s těma horama je to na pytel, chtěla jsem se zeptat vy máte nějaký oblíbený penzionek někde v Rakousku, nevím už kdo to tu o něm psal, ale myslím, že ty??? Máš, prosím, kontakt???

Silvestra jsme prochrněli komplet celá fangle :dizzy_face:
2. led 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj,Laro,to je pech!Kde jste byli,nekde mezi detma,ze chytil nestovice?
2. led 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, napadá mě jen školka, jinde jsme s žádnýma dětma nebyli, u kterých by neštovice připadaly v úvahu. Odpovídalo by to i tý 2týdení inkubační době, vychází to přesně na ty 4 dny, kdy byl Ondra ve školce. Ale žádnýho strupatýho dítěte jsem si nevšimla.
Nevíte holky jak to je s tou infekčností? Já vím, že dokud ještě jsou ty stroupky, tak je to infeknční, ale můžeš se nakazit i od někoho, kdo ještě nemá pupínky?
2. led 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vycetla jsem,ze 2 dny pred osypanim a asi 6 dno po,do zaschnuti strupu. :wink:
2. led 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Petro,
kontakt na krásný penzion v rakouském městečku Flattach, kde jsem v říjnu byli je tady: http://www.berg-und-meer.at/

U nás nic nového, manža dostal novou sádru, za týden mu vyndají stehy, bude jí mít dál na 6 týdnů - nechodící. Tak má berle. Řeknu vám, nemocnej chlap - nic moc...asi to znáte taky
:unamused:

K těm neštovicím, Elí je měla také, dostala to ve školce. Dr.mi říkala, že děti jsou nejvíc infekční v době, kdy ještě není vidět, že mají neštovice, tj. před začátkem pupínků.
2. led 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, děkuji, pro nás moc malé, potřebovali bychom chajdu pro asi 8-12 osob, nemáte někdo kontakt na nějakou pěknou chajdu k pronajmutí v Rakousku nebo i v Čechách poblíž hranic?

Laro, přesně jak píše Maki mi to dnes říkala dr, takže je fakt očekávám, když druhý den po kontaktu se ten klučík osypal (a to ještě hučim do mladý ať jde dát Danečkovi pusinku, příště přísný zákaz líbat cizí chlapy a Daníka speciálně :grinning: minimálně až do 18ti let!!!)

Jinak teda neštovice řáděj fakt echt!!!
2. led 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :slight_smile:

Laro, tak to je pech. Když se to s..., tak všechno, viď? Hlavně, ať jsou oba kucí brzy v pohodě. Držím palce.

Kamčo, tak ať manža to "šestinedělí" zvládne... a ty taky.

Petruš, nestraš. Jakmile chytne neštovice Daneček, mám je i já. Neměla jsem žádnou z dětských nemocí, tak si je budu prodělávat s mrňousem.
2. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodim vam sem neco pro pobaveni!Nebo mozna k nasrani! :grinning: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2483991
2. led 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maki :rolling_eyes: :zipper_mouth:
2. led 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Teda fakt nechápu, jak někdo může vyhodit 7 a půl litru za hadr pro batole, a ještě k tomu jetej...i kdyby to šil třeba sám Lagerfeld osobně :grinning:
3. led 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, do večera se Ondra osypal fakt slušně a co jsem našla pod pyžamem dneska, to je hotová česká kropenka sličná :grinning: Macík měl v noci horečku, dostal panadol a do rána už má taky pár pupínků...na nose, na krku, na bříšku a noze. Do večera je taky puntíkatej jako dalmatin :sweat_smile:

A musím vám napsat, co se u nás včera večer urodilo za perly :wink:
Ve 3/4 na 11 večer jsem přijela s dědou z tréninku, v obýváku na gauči spí babička a za ní se choulí pod dekou bdělej Ondra. Mrknu na telku - akorát končí Sex ve městě. Tak říkám Ondrovi: "Ježiš, ty se díváš na Sex ve městě? Vždyť to je s hvězdičkou, na to se děti nesmí dívat!" a on na mě tak provinile kouknul a povídá "no ale bohužel mě zajímal..." :grinning:
Pak jsme se ho snažili odeslat do pelechu, což se nedařilo, neb se neustále dohadoval, jestli k babičce nebo ke mně a k bráchovi. Prej proč musí spinkat u mě, že ve svý postýlce spinká nerad a že už u mě nikdy nechce spát...tak mu to vysvětluju, že my tam máme místa moc, ale u babičky a dědy by se musel mačkat..."dyš já se lád mačtám..." :grinning:
Mezitím se děda chopil ovládače a začal cvakat, načež se zarazil u dalšího zahvězdičkovanýho pořadu u fakt intimní scény...tak mu říkám "no dědo, tohle teda taky není vhodný pro děti" a on se obrátil na Ondru a povídá "no jo, taky je to s hvězdičkou, koukej!" :grinning:
3. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky v novem roce...
Koukam, ze jste to rozjeli v nestovicich, Laro, ale to mas jeste tu lepsi variantu, kdyz se osypali oba zaroven - na pozdim meli segry kluci nestovice, trvalo to dohromady 5 tydnu, neb si to vybrali po sobe...
Tak at jste brzy fit!

Maki, to jsem tedy zirala a dvakrat jsem si to cetla - je to normalni??? !!!

Leniku, ty blaho, to se mas na co tesit - detske nemoci dospeli zvladaji vyrazne hur. :(

Peto, tak co Dorka, ma je?
3. led 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak to je super snobááárna.....káždýmu bych to vykládala kolik to stálo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Verčo, čekáme, čekáme, je to teprve týden.

Laro, :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásíme se v Novém roce a přejem všem ( celým rodinám ) hodně zdraví,štěstí,lásky,přírůstků ( to bylo spešl pro Kami :slight_smile: ),hodné dětičky a případně hodné manžílky ( vim že to je nesmysl :grinning: ).

U nás svátky neměly chybu,hodně jsme toho zažili,hodně jsme si zasportovali ( dnes byla Ája na Telnici v lyžařské škole - vřele doporučuju ) a hlavně jsme byli hodně pospolu. :slight_smile: Kéž by takových dní bylo víc.

Přeju všem,co do Nového roku vyrazili marod,aby se brzo uzdravili a neštovice teda nikomu nezávidim,u nás jsou naštěstí obě holky očkované a musim říct,že i když bylo ve školce 5 dětí,ostatní ležely osypané doma,tak je Ája nechytla.

Jo,jinak ještě hlásim,že jsou u nás 2 přírůstky ( skoro ) - Vojty bratránkovi se 28 narodil syn Štěpán a 22 zjistila Vojty ségra,že čekaj rodinu. :slight_smile: Sice neplánovanou,ale už se vzpamatovali ze šoku a už se těšej. :grinning:
3. led 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky zirala,neuveritelna snobarna,to bych radeji za ty prachy jela na hory...
Laro,dobry hlasky :grinning:
Milo,novy miminka,to je hezky! :slight_smile:
3. led 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík maminy :slight_smile: tak nás ta zima nakonec dostala,Jiřík nadšenej už lítá venku,já vařím a po obědě jdeme se sousedkou a dětma sáňkovat,zkrátka normálka děti jdou do školy a napadne sníh!Já teda radost z něj nemám....Silvestr byl v pohodě,měla jsem tu kámošku s dcerou tak si děti vyhrály,vydržely do půlnoci a ráno už v 9h strašily!Chtěla bych mít jejich energii :grinning: tak hezký den ať se daří :wink:
4. led 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
tak Elí zítra maže do školy a zrovna napadl sníh. Dnes byla s dědou celé odpoledne v Lesňáku a bobovali, stavěli sněhuláka. Domů přišla úplně mokrá, tak snad to neodmarodí :confused: . Já jsem si to užívala u žehlení, fuj! Jinak jdu zítra do práce, manža to bude muset doma zvládnout sám.... :confounded:
4. led 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj holky, :wink: .Já teda zírám,co se tu všechno děje.Vyhlásila jsem skoro na dva týdny embargo na počítač a mobil a užívali jsme si pohádek a hlavně taťky,že ho máme doma :slight_smile: .To zas bude malá zejtra přešlá mrazem,že ho skoro celej den neuvidí :frowning2: .
Jinak teda Laro.......neštovice......týýý brďo,eště že jste se Zdendou přijeli bez dětí :astonished: ,jinak jsme je měli taky :astonished: . Nevim teda jestli by to bylo špatně nebo dobře.....Zas by jsme to měli aspoň za sebou .....jednu z těch zákeřnejch dětskjech chorob.Si právě řikám,co dělaj maminky,který čekaj další dítko a to první onemocní nějakou takovouhle chorobou :confounded: ?! Jsem někde četla,že by měli bejt oddělený......no ale to si vůbec nedovedu představit (v našem věku teda vůůůbec) a jak to jako udělat,když je to dítě kojený.......no spousta otázek se mi honí hlavou.Teda my teď žádný další nečekáme :sweat_smile: ,ale kdyby tak jak to ty maminy dělaj????
Joooo jinak Kroftenštajn dobrý :grinning: :grinning: ,jsem to s Jarinem zčíhli.....teda až to bude hotový,tak bude parádička.........estli to někdy bude úplně hotový :grinning: :grinning: :grinning: ....aspoň dřív než budou mít oba kluci fousy až na zem.
Pro Nat,jj manža je zubař a má ordinaci v Březinách (přímo na konečný busu).Jsou tam dva,ještě i jeho taťka...taky zubař,ale už v letech.Manža je mladej takže ještě dlooooouho vydrží :sweat_smile: .
To mi připomíná.......chodíme s malou k Pánkovi,je dobrej,ale už je taky v letech.Snad nám ještě nějakej pátek vydrží......no ale kam chodíte holky?Znáte nějaký mladší dětský doktory.......tedy, ke kterým máte důvěru? :grinning: :grinning:
4. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Maki, takový šok poránu. Probůh, co to je za bundu? Ze zlata? :grinning:

Kamčo, mě tady čeká kupa žehlení na dnešek, ale čuju spací počasí, tak nedokážu zaručit, jak to nakonec dopadne.

Bell, skoro všechny maminky si chválí dr. Podolskou na Staráku.
5. led 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem!Jesteze mame net,jinak bych byla odriznuta od sveta totalne!Jsme zapadany,dneska to nevyjedeme kocarkem ani nahodou!
Bell,ja k Podolsky chodim,je vyborna.Ve stredu tam jdeme na krev(jestli nam bracha prohrne cestu :grinning: ),tak se muzu zeptat,jestli jeste bere. :wink:
5. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podolská..... Podolská.....to je manželka nebo jedna ze tří dcer od Podolskýho? :slight_smile: Podolskej je taky fajn,samej žertík :grinning: ...teda když jsem u něj byla s bříškem na srdíčku :slight_smile: ,ale už je taky v letech...skoro tedy.Já mám Pánka ráda je to sympaťák,dělá v nemocnici primáře na děstkym a asi ho většinou maminky znaj,chodí v porodnici na vizity............ale jak řikám,drží se drží.....jak dlouho to nevím :slight_smile: .
Jinak bunda.........teda šílená.........ovšem šílená bude hlavně ta maminka,co ji zakoupila :grinning: :grinning: :grinning: !
5. led 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek