• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
tak nic..má zvýšenou teplotu..jsem zvědavá,jak to bude ráno.chjo..
26. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuu holky, tak je tu druhá vlna virozy,???? náš Dáda má "jen" průjem, ale jelikož by si do pusy nejraději strčil ruku až k loktu,tak odhaduju, že nás začínají trápit ty poslední zoubky :frowning2:
přeji všem brzké uzdravení :wink:
26. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Diky,ale me nic neni,jen mam z nosu vodovod.Jinak dobry. :wink: Hlavne deti,aby byly v cajku.
26. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak koukám, že teplotní výkyvy už si vybírají svou daň - všem marůdkům posíláme pohlazení (i @bellatrix13 :wink:) a ať je brzy líp :slight_smile:
26. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tip na krátký odpolední výlet :wink:
Srbská Kamenice - je tam takový dětský koutek - ale klouzačka má smrtelný sklon!!!!

26. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,tak Jájina se taky už asi měsíc rozmejšlí,jestli přejde na jeden spánek denně nebo ne :rolling_eyes: .Když teda jdem někam dopo,tak celý dopolko vydrží v klidu bez spaní a pak si jde schrupnout po o,ale jak jsme doma tak taky dá dopo půlhoďky s bídou a po obýdku hodinku a jsem ráda :rolling_eyes: .Docela bych brala kdyby se nám ustálily nějaký tři hoďky spaníčka kolem oběda :sweat_smile: .Fakt jako je teď v tom nejblbějším období,kdy všude vleze,všechno rabuje : náčelník dlouhá ruka :grinning: .Už začínám mít tik a to to teprve bude gradovat...a hlavně to potrvá ještě pěknou řádku měsíců :frowning2: :grinning: .Jinak my chcem nechat píchnout Janičce žloutenku,tak jsme to přesunuli radši až po horách...i když... když nejni reakce....no uvidíme jak kočce bude,jestli vůbec bude schopna očkování :rolling_eyes: .

Jinak Janičce večer teplota vylítla na 40,1 :confused: dostala jednu dávku panadolu navíc a trochu jsme jí ovlažili ve vaničce a ˇpřed chvílí už měla jen 36,7 :slight_smile: .Teda,ale na to že na teploty nikdy netrpěla tak poslední dobou z ní máme šoky :confused: .Vůbec mi tak jako přijde,že letos maj všici kolme nějaký vysoký horečky.Ať mluvim s kym mluvim,tak je vše o horečkování :confused: .V úterý na plavču instruktorka sejčkovala,že prý má přijít druhá vlna chřipky :rolling_eyes: ......tak nám už asi klepe na dveře .A nebo prostě Janička po každý větší akci,kde lítá s dětma hned odpadne s horečkou :confused: .Ovšem kde já jsem přišla k bolavýmu prsu :confused: .....po skoro jedenásti měsícíh kojení :confused: .Je fakt,že jsem v noci na pátek byla tak grogy,že jsem Jájinu hodila jen k jedný koze a ani nevim,jestli pila a ráno byl frmol,pak jsem jí celý dopolko nekojila až kolem jedný...a to už jsem cejtila,že se mi koza pěkně pne :frowning2: ach jo :rolling_eyes: ,ale myslela jsem že už to kozy rozchodí bez problémů....no a ono prd :rolling_eyes: .

A dobrou noc přeji všem a Verče už jsem fotečky chválila na FB :slight_smile: !
26. únor 2011 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou slunickovou nedeli!
@bellatrix13 Taky bych radeji jedno poradny spani,nez tohle.Dopol se ani nesnazim neco zasadniho podelat,bo to nema vyznam,je vzhuru driv,nez bych treba vytrela barak nebo nejakou podobnou akci.Je to tak cas akorat na to,abysme s Maxem poklidili,co vsechno vytahala.Za 15 minut to vytaha teda zase,ale aspon pro ten pocit,ze jsem uklizela. :grinning: Pri trose stesti stiham vybehnout na pudu pro pradlo nebo ho povesit,Max je v tomhle v pohode,pustim mu Minimaxe nebo Masinku Tomase,zapnu si chuvicku a muzu jit,on nic nevyvede.
Jinak kdyz nekam jedeme,tak docela spi,v kocarku uz to teda neni tak slavny,bo zjistila,ze je kolem spoustu zajimavych veci,takze kouka okolo,ale auto ji uspi spolehlive.Joo,bude hur,nase Em jeste nestoji,jako Jajinka,jen popolejza,takze do kuchyne se dostane pri trose stesti a nabranym dobrym smeru za par minut usilovnyho meresjevovani,ale za par tejdne to bude taky tryskomys. :grinning: Pak to bude zajimavy.
27. únor 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno..:slight_smile:
teda,Bell,to jsou horečky.. :frowning2:
u nás to vypadá nadějně.Šíma se hezky vyspal a teplotu nemá.Tak uvidíme odpoledne a večer..Za chvíli se chystáme ke tchánovi na oběd,snad nastartujeme auto.
27. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už to dobře nevypadá,celý den nic,teď teplota opět leze.Takže školka nepřichází v úvahu,snad to bude brzo pryč a my to nechytneme..
27. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Nemocným přejeme brzké uzdravení!To je hrozný,ale začíná to opět řádit,chlap je nemocný od čtvrtka,teploty a zimnice se střídá...Sousedky syn taky teploty..Je to všude!!!
Děti a já zatím ok.
Ofiko od středy přes den bez plíny!!!!Nosíme nočník i na návštěvy :grinning:
27. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tééda, co to zase řádí proboha...no každopádně se všichni uzdravte a ať děti zase zlobí :wink:
My jsme teda v pohodě a snad to tak i zůstane, ale zase bojujeme u Jarouška s ekzémem a to tak že hodně :unamused:

Terko,
vééélkáááá gratulace :grinning:
27. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam,ze zase zacala radit choroba...Pry ma byt druha vlny chripek. :unamused:
My jsme si udelali paradni den.Teda zacalo to lehkym stresem,ale prezili jsme.Mela jsem vytisteny 2 slevovy kupony na pizzu do jedny pizzerky na Klisi.Tak,ze pojedeme s Radkou a s detma na vylet.Vcera jsem tam volala,objednala mista,ales OK.Zacalo to tim,ze nez jsme dosli k autu,Max hodil hubu na lede a spadnul do blata.Komplet celej,dziny,bunda,rukavice...A to jsem ho pres ten led prevedla,stal uz na trave,rikam mu,az tam neleze a co hosik?Sel se sklouznout...Takze prevlict,musel jet v kozeny bunde,jesteze bylo teplo.Dojedeme do Usti,vyndame haranty z aut,ja vzbudila Emu :angry: nasoukala ji do kocaru,ujedeme 30 metru k pizzerce a tam na dverich cedule,ze pro nemoc zavreno.... Me malem vezli,ty kupony platej do konce unora,takze mame smolika.... Jdem teda so dalsi hospy,tentokrat do mexicky-El paso.Tam narvano.Takze deti zase do auta,a jeli jsme do centra,do Fora,do ty pizzerky,je to i s detskym koutkem,takze nakonec dobry.Jenze tam jsem zjistila dalsi for a to ten,ze jsem nechala doma penezenku.Tak jsem mela u sebe asi 15 korun,coz nevadilo,Radka sponzorovala,ale nemela jsem ani jeden doklad,krome malyho technicaku,kterej je v aute.Tak jsem mela cestou zpatky sevrenou prdel.Ale jinak se to docela povedlo. :grinning:
27. únor 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Gratulace k nocnikovani!!!!
27. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Maki dobrý :grinning: občas to cestování s dětma stojí za to...

naši dnes měli na odpolko půjčenýho Dádu, byli prý až na zámku na hračkách, tak to se mu moc líbilo, pak se u nich komplet zesr...l, máma říkala, že musel za pobyt u nich zaplatit :grinning: :grinning: :grinning: takže jsem si docela odpočala...

Prin, my taky bojujeme s ekzémem, najednou po vánocích se mu to zase objevilo na nožce, pak i na druhý, jídlo pořád stejný, jen tedy manža přiznal, že už začal prát v normálním prášku, tak to snad bude tím, takže jsme zpět najeli na lovelu bez aviváže a čekám co z toho, ale žádný krém na to zatím nezabírá :confounded: příští týden jedeme na kožní, tak jsem zvědavá, co s tím udělá... tak hezky se mu ten flek za krkem ztratil.... a teď to má po obou stehýnkách :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,
my pereme furt v tom samém, jídlo taky stejné,ale je suchý celý a když se vykoupe, což nesmí každý den, tak dneska měl nějaké červené flíčky, no asi z horka, to mu fakt nedělá dobře, kromě léta, kdy jakoby větrá, tak je to v poho, ale když k někomu přijdeme a má přetopeno, tak to odnese, musím říct že je to horší než dřív!
Heleď, ono to může být změnou prostředí, stresem, nebo u vašich spinkal ve "voňavých" peřinách a kdoví co ještě...
27. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Maki, když se daří... :wink:

Sin, Petřík má vždycky v tomto ročním období suché fleky na nožíčkách - Čapková říkala, že to je, jak je navlečený a oteplí se - vždycky to trochu zklidní Indulona, odezní to s létem... obvykle. Tak uvidíme :confounded:
27. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě to taky přijde, že to má z tepla, protože ráno to většinou má jen "suchý" fleky, ale třeba večer, když se vykoupe, tak je to rudý jak rak, no fujky.... Veru, taky doufám, že to odezní s teplem a větracím oblečením, protože když ho fakt vidím, do kolika vrstev se oblíká :angry:

jinak nás dnes vzbudil soused, který ráno v 6,50 zatloukal hřebíky :angry: :angry: my naděláme dost hluku, ale vždycky se snažím, aby malej dupal a házel hračkama až tak kolem 7h a večer ve 20 už leží v postýlce, ale tohle je fakt brutus :rolling_eyes:

já měla jet ve čt na gyndu, ale tak nějak mě to břicho pobolívá, bojím se, abych zase neskončila v nemocnici jako u Dády, tak tam pojedu už zítra, ty dva dny na tom moc nezmění, ale pro klid duše.... objednal mě teď po 5 týdnech a to je fakt dlouho...tak snad to bude v pohodě :unamused:
28. únor 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem. :slight_smile:
Holky,Em ma taky suchou kuzi,slaby priznaky atopaku.Perfektne zabira konopna mast Konopela,tou jim obema mazu xichtik do mrazu a Eme ty suchy mista.Jinak ji mazu olivovym olejem,kdyz se mi zda sussi vic,tak Camaderm olejem.Koupu ji obden,nekdy ob dva dny.
28. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,ty mi povídej o akcích s dětma :grinning: :grinning: :grinning: !!! Ale zasejc jste se rozhodně na výletě nenudili :grinning: :grinning: :grinning: .

To jsem se ani nezmínila...když jsem v tom zapomínání :grinning: ,že jsem minulý víkend šla Jájině do lékárny v kauflandu vyzvednout další vigantol.....a tak nějak v pondělí si řikám,že jsem nějak dlouho neviděla její očkovák s kartičkou pojištěnce...ale tak jsem ještě sem tam v klidu prolezla tašky,co furt střídám..v úterý po plavču s Janičkou už jsem měla takové nutkání se zeptat,jestli jsem jí třebas někde v kaufu neztratila,ale pakjsem si ještě řekla,že zas takovej idi...t nejsem,abych ztrácela takhle důležitej doklad,že ho mám určo ještě někde zašantročenej........no nicméně ve čtrvtek už mě chytala panika,že ho fakt nemám a do tej lékárny v kaufu jsem jen tak vybafla z poza roha na lékárnici,jestli tam ouplně náhodou nenašli nějaký očkovák.......no a BYL TAM,že :sweat_smile: ..prý by ještě pár dní počkali a pak by ho poslali poštou :sweat_smile: ...tak uff,uff :sweat_smile: .
28. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás se chystáme na večer k Pánkovi....Jájina v noci furt blinkala a má horečku.Teď od rána už sice neblinká,ale zasejc má průjem.....no a Janička už nemá horečku,ale teď u oběda se pozvracela a hned na to měla tekutou srajdu :rolling_eyes: ...boože.Teď holky spinkaj,tak si jdu nachystat věci.....akorát mám pocit,že z čekárny od dr. si těch bacilů,teď zrovna, přinesem dom ještě o něco více :rolling_eyes: .
28. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Sin,držimpalečky ať je vše ok a můžeš být v klidu doma :slight_smile: .Já ti nevim,ale mě pobolíval podbřišek snad skoro celý obě těhu...teda samo někdy víc a někdy skorem vůbec.Všechno se tam natahuje a roste,tak máš nárok,aby tě něco bolelo,ale každopádně přeju ať si fit a jen samé dobré zprávy :slight_smile: !
28. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 To bylo planovany,jako pohodovy vylet na pizzu,akorat se to trochu zvrtlo... :grinning:
Koukam,ze vas postihla strevni chripka,jajaj,to vas lizuju,to je hnus.Tak at jste brzy OK!
28. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já doufám, že to nic nebude, jen jsem vyděšená, neb jsem u Dády měla během měsíce zkrácení čípku ze 43mm na 23mm a šupajdila jsem do nemocnice, .... teď nevím, jak bychom to udělali s Dádou... byla by to velká komplikace...
tak ať jsou holčiny fit, to zas bude něco lítat vzduchem, tyhle teplotní výkyvy jsou snad za trest... :confounded:
28. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Tak se Klarko drz,snad jsou to jen ty vazy...
28. únor 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já du zítra s Járou k dr. , kvůli ekzému, dneska jsme byli s Rostíkem na osmiměsíční prohlídce a říkala ať příjdem, že ho chce vidět! Jo a máme 9550g a 70,5 cm, no žádné ořezávátka :grinning:

Bell,
to je v čudu, snad bude holkám líp, já jenom čekám až to přijde na nás! Mě už dneska pobolívá hlava a trochu v krku,ale snad budu v pohodě, no musím :confused:

Sin,
to jsem si říkala celé těhu, hlavně abych tam neležela, protože co s Járou že? Ale snad to bude v pohodě :wink:

Já jsme nějak mimo, udělala jsem Michalovi čaj a za chvíli si dělal další, tak se ho ptám a o prý že nemá rád osolený :grinning: už jsem mu to udělala podruhé :grinning:
28. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, vskutku máme ofiko střevní chřipku a fakt to jde oběma holkám horem dolem všechno ven :rolling_eyes: .Tolik blitek a sr... jsem snad ani nikdy uklízet nemusela jako teď :rolling_eyes: ,když je to v tandemu .Janička se odpo krásně rozbl..a rosr... :rolling_eyes: i v čekárně u dr. blinkala 3x...na záchůdku teda :fearful: .Jaruška dokázala propašovat hovínka do špiček punčoch a na krk přes celé bodýnko :sweat_smile: ...je mi záhadou jak :sweat_smile: .Pánek se ani moc nepodivoval neb všici kdo, dnes a dny před tím,u něj byli tak všechno byla víceméně střevní chřipka :frowning2: .Tak se držte holky i prťata, ať vás ta virozní vlna nedostihne :wink: .

@prin Prin, no ořezávátka fakt nejste :grinning: !
@singid Sin,no to je pravda,že člověk už přemýšlí na všema variantama neb už nemůže myslet jen n a sebe,ale bude dobře uvidíši kdby sis musela poležet :wink: .Dádulka by to s pomocí rodiny zvládnul :slight_smile: .
28. únor 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co dáváte dehydrovanýmu dítěti k pití.......Janička v spobě neudrží vůbec nic :frowning2: .Ani kapku vody.Chodím jí pravidelně budit a dávat jí pít,ale než stačim odnýst láhev,tak jí lsyšim jak bleje....už z ní teče horem dolemjenom vodička ale v ní se nudrží vůbec nic.Jára mě furt přesvědčuje ať se snažim od ní nalejt vody co se dá..........ale fakt je to u ní kontraproduktivní :confounded: .Jájina nechce nic jíst ani pít,ale naštěstí k prsu chce,takže ta je z obliga.
1. bře 2011 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, to je hrozný :frowning2:
Mně dr doporučila iontový nápoj a je fakt, že když jsem mu ten ISO Star dala, tak mu i chutnal. Navíc dostane minerály, které potřebuje. Nebo zkus Kulíška - rehydratační roztok. A určitě nedávej vodu studenou - to vyvolává zvracení.
1. bře 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Bell,i u nas se osvedcil Kulisek,ale davala jsem ho po lzickach,ne hodne najednou.Proste treba co 5 minut lzicku.V noci je to ovsem na pytel...Holt ji co nejvic zavodnit pres den.A nechci byt za chytrou,ale pokud se to nebude darit,radeji mazte k Pankovi,nez bude fakt dehydratovana.Muj nazor je:lepsi stravit den na kapackach,nez ji oddelat ledviny.Drzte se!!!Aspin,ze Jajinka pije mlicko,to je moc dobre!
Ale dovolim si nesouhlasit s Vercou-nam vzdy doktorka rikala studeny,i ten Kulisek se ma pit studenej...Voda tedy nevim,ta je vseobecne tezka do zaludku,to uz spis se dava cerny caj,jsou v nem taky mineraly,ale ten Kulisek se ma pit studenej,koukam tady na krabicku.
1. bře 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek