• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell,
to je mi moc líto,ale já ti bohužel neporadím, nějak s tím nemám zkušenosti, ale Kulíška bych taky dávala a nebo zavolej doktorovi co máš dávat ať ti poradí aspoň po telefonu!
nebo zajít do lékárny, snad budou vědět!
Holky, držte se!
1. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell hrozný :astonished: Dáda tedy taky srajdí, ale včera 2x měkkýše a dneska dopolko co hodina, to plínka v tahu...ale pak už to vypadalo,že jen prdí a přitom mu jde i to tekutější :confounded: teď odpo je to lepší, ale zase toho moc nesnědl...a má teplotku tak kolem 37C to není nic moc, ale doufám, že to má oboje k zubům... a oprudil se mu zadek a to neskutečným způsobem, i když ho mažu, ale on měl ráno hovínko a trochu se mu to podráždilo a už se vezeme... už si na to nechce nechat ani sáhnout, rozbalený tu běhat nemůže neb za chůze by z něj padaly bobky...
s dehydratací taky zkušehosti nemám Dáda zatím pije a nezvrací, ale vím, že abych nezvracela, tak mi doporučovali po lžičkách chladnou vodu, ba někdy i cucat ledovou kostku...
tak držím palce, aby to přešlo...

jinak já dnes na gyndě, a vše ok i tripple testy, ale bude mě sledovat, mám mít klidovější režim a dostala jsem magnézko, ale prý jsem hubeňoura hubená, tak se nemám co divit :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@singid Parada,ze jsi v poradku! :slight_smile:
Nam se na prujem osvedcil Enterol,jsou to probiotika a do 2 dnu byl klid.Max okadil temer kazdej novej zub,bylo to desny.Mel teplotu+prujem+opruzenou prdku.Na tu nam pomohl Imazol a myla jsem hermankem,neotirala jsem tema mokryma ubrouskama,ty ho drazdili jeste vic,ale par jsem jich normalka vyprala a pak temi vypranymi otirala tim hermankem,jsou jemnoucky. :wink:
1. bře 2011 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já to s tou vodou myslela tak, že ledová voda do žaludku téměř na 100% vyvolá zvracení. Mám vyzkoušeno - bohužel i na sobě, když mám migrénu nebo mi není dobře. Ionťák jsem dávala taky studený....

Ať jste brzy všichni fit :slight_smile:
1. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Klárko, to je super, že jsi OK a Davídek snad bude brzy taky :wink:
Na průjdem funguje jedině dieta - léky (enterol a spol.) jsou super na dodání probiotik a odvodnění střeva.
Prdku měl Petřík taky živou a světe div se, nám pomohla obyč mastička na opruzeniny - Aviril baby za nějakých 30,- - fungovala skvěle. Nic jiného nezabralo... Držím palce, to jsou hrozné dny.
1. bře 2011 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zdravím ve spolek......Janička leží na JIPce :frowning2: .Už je jí lépe.Te´d večer řikal dr.,že možná půjde zítra na normální pokoj.
Holky my měli na dnešek noc hrůzy ach jo :unamused: .Já už o půlnoci začala tušit nejhorší neb Janička cokoliv co do sebe dostala tak okamžitě vyblinkala a k tomu měla i šílenej průjem.Ve tři ráno už jsem tušila nejhorší.Fakt se nám úplně ztrácela před očima.Já se i bála od ní odejít z pokojíčku........do toho Jájina kňoukala a nechtěla se nechat ani na chvilku odložit.S manžou jsme se střídali hned u jedný a pak zas u druhý :frowning2: .Jaruška teda spíš jen neměla náladu ,ale do Janičky jsem nemohli za boha vpravit ani kapku vody.Nepomáhalo nai po lžičkách,pak už ani po kapách.Cokoliv jí přišlo do krku,tak šlo hned ven.Ráno jsem volala do nemocnice,tak mi ještě radili ať zkoušíme dál podávat tekutiny v malých dávkách,ale když ráno Jára odešel do práce,tak blázinec s blitím a průjmem pokračoval dál a já už se o Janičku hrozně bála.Volala jsem mu do práce,že už musíme jet.Přeobjednal pacoše ,hodili jsme holky do auta frčeli jsem do nemocnice.Janičku hned přijali a intenzivku,píchli do ní vodu a výživu nitrožilně a teď už začala pomalinku pozlobívat,tak je to dobrý.Ale fakt už to nehci nikdy zažít.Ona od včera zhubla dvě kila a úplně změnila podobu v obličeji :frowning2: .Jak má ty oči po mě jak dva průzory od tanku,tak najednou měla dvě vypoulený bulvy v tmavých jámách.Byla celá šedozelená :cry: .Já jsem nad ní tak brečela,že mi úplně mizií pod rukama :cry: .Zůstala jsem s ní v nemocnici,ještě jsem nakojila Jájinu na cestu a Jára s ní jel dom.Odpo se na nás přiběhla mrknout moje mamka a večer mě vystřídala tchýně,zůstala tam s ní,a já jela s Jájinou dom.Ráno tam za Janičkou zase jedu a vystřídám tchýni,tak pak vystřídá ona mě,abych mohla za Jájinou a pak zasej s ní bude moje mamka.No blázinec,ale museli jsem to nějak udělat,aby tam kočička nezůstala sama a já mohla k Jájině kvůli kojení neb ta taky nehce nic moc jíst ani pít,akorát z prsa si dá,takže tu střevní chřipajznu snáší relativně dobře.A na dětskym oddělení mi nedoporučovali,aby jsem si tam miminko brala sebou neb tam maj velkou spoustu zápalů plic a tý střevní chřipky..Vedle Janičky na jipce leží chlapeček,co přijel s úplně stejnym problémeme :frowning2: ach jo :frowning2: .Já bych nikdy nevěřila jak takhle bytelný dítě se může takhle ztrácet před očima :frowning2: .Už aby bylo ráno :frowning2: ,když jsem dcházela,tak sice ještě chtěla spinkat,ale stejně pokňourávala,že tam nechce zůstat,že chce domu :frowning2: .
1. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj,no pití by se mělo podávat co nejvíc studený,nejlíp po lžičkách.I tu ledovou kostku jsem jí zkoušela dávat.Pak už jsem jí dávala fakt po kapičce,aby jí to hezky pomalu sklouzávalo do krku,ale stejně to v ní nezůstalo.akorát chvílema ožívala,když to tam na pár minut zůstalo neb jsme jí dávali slazenej čaj,takže jí ten cukřík na chvilku pomohl,ale...stejně k ničemu.Možná by jsme to nakonec vlastníma silama taky zvládly,ale to prostě rodič nevydrží čekat jak to dopadne :frowning2: .
1. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jezis Jani!!!Az takhle spatny to je?!?Sakra holka,az mam slzy v ocich!Chuderka mala,snad ji bude brzy lip,urcite ji ta rehydratace pomuze,uvidis,rano bude lepsi!Je to hruza,kdyz je tem detem takhle zle,Max jak mel ted ty prudusky,tak byl taky jak vymenenej,jen lezel a knoural "mami,mami..."
Tak podej zitra info!!!Preju klidnou noc!
1. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, to je prostě příšerný :frowning2:
Myslím, že to je to nejhorší, co člověk může vidět - svoje dítě chátrat... ale už to bude dobrý, je dobře, že jste s ní jeli!!!!
Moc na tebe myslím, na vás všechny, musíte být hrozně silní a jsi skvělá, jak jsi to zorganizovala. Smekám.
Držím palce, držte se, dej zprávy...
1. bře 2011 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jani,
drž se :slight_smile:,jj mozná jo,ale co když ne............tam daj Janičku do kupy,i když je to strašný,ale máš to pekne zorganizovaný to jo.........Šimon tam byl dva dny a pak byl taky na normálnim pokoji,tak snad to Janička taky tak zvládne :slight_smile:........posílám pohlazení kočičce,brzy bude v pořádku neboj,hlavne,že tam neni sama ,ale rozhodne vim jak ti je ......klidnou noc
1. bře 2011 ve 23:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Jani,
já vůbec nevím co říct, ale když ti řekli že ji pustí domů takhle brzo, tak už to snad bude dobré!Já jsem byla hrozně na měko když jsem teď byla s Rostíkem a to mu vlastně "nic" nebylo, už jenom to prostředí! Tohle si snad ani nechci představit, ale drž se! Holky mají pravdu, zvládla jsi to super! Co to proboha řádí za hnus :angry:
2. bře 2011 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani držíme palce, řvu tady jak tele, nevím co bych sama dělala, kdyby se to stalo s Dádou :frowning2: je moc dobře, že jste jeli, oni Janičce pomůžou rychleji a bude zase fit, neboj, myslíme na vás
2. bře 2011 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlavne,ze ji zavodnej,to je dulezity!Udela se ji lip a zacne pit sama a udrzi to,pak je vyhrano.Ze neji,to neva,par dni to prezije,neni nedochudce,takze to ji nepolozi.Hlavne,aby pila!Zorganizovany to mas bezva,kdyz jsou lidi,tak to jde,horsi,kdyz nejsou... :unamused:
2. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..
Bell,to je mi líto,je to hrozný,vidět dítě v takovým stavu..držím pěsti,ať je Janička co nejdřív doma
Já byla dneska na UTZ v Ústí,nejdřív podrobný a pak srdíčko a všechno je naprosto v pořádku.A vypadá to,že budeme mít páreček,doktor na srdíčku si byl holkou dost jistej:slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj, tak se hlásím po více než třech týdnech. Už mě brněly prsty, jak mi chyběl PC a samozřejmě ještě víc vy.
Ty tři týdny byly náročné, byli jsme manža + já + Daneček + pes v malém 1+1 bytě, který má ale pidi rozměr. Trošku jsme už měli ponorku, mně se vrátilo astma, kotel v noci nejel, takže jsme tam v noci mrzli. Oba moji chlapi jsou nachcípaní. Já jen kašlu a kašlu a kašlu. Už jsme od včerejšího večera doma, uklízela jsem ještě do 23,30, ale stojí to za to. Koukněte na výsledek, fakt šikovný zedník:
2. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Gratuluju k super výsledkům a hlavně k holčičce do párečku. Mám z tebe obrovskou radost. :slight_smile: U nás tenhle měsíc snaha opět byla, jiné prostředí... no tak uvidíme. Ale moc tomu nevěřím. Až to přijde, tak to přijde :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 Ahoooooooooooooj Leni:slight_smile:...díky moc,já mám taky radost z párečku:slight_smile:.Koupelna krásná,taky bych ráda něco budovala.Mám teda slíbeno na jaře malování a i něco s koupelnou-ne teda zděnou,ale plánujeme samolepicí folie,tak jsem zvědavá
2. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@singid Tak koukej pořádně baštit. A je fajn, že je vše vč. triplů v pohodě. :slight_smile:
@verca111 Veru, opět nádherné fotky ze Srbské Kamenice. Jsem se pokochala.
@makinka.1 To je super nápad psát si ty dětský zkomoleniny. A ta hláška mě pobavila. A to jako že dost :grinning: :grinning: :grinning:
@prin Pavli, zvládli jste to s Rostíkem naprosto úžasně. Jsi skvělá mamča a hlavně statečná :slight_smile:
@larakroft Ahoj, tak zpoždění bylo nakonec "jen" týden :slight_smile: Týden jsme čekali na obklady ze zahraničí.
@ryangi Další princezna? Moooc gratuluji :slight_smile:
@bellatrix13 Bell, teď to dočítám a je mi vás fakt moc líto. Já toho nad Danečkem taky nabrečela, když se třeba utápěl v horečkách a nešlo to srazit (tehdy ta blbá šarže nurofenu, kterou jsme samozřejmě chytli). Ale tohle je už fakt síla. Udělali jste moc dobře, že jste do té nemocnice jeli. Když nejde voda ani po lžičkách, tak to už je blbý. Přeju kočičkám brzké uzdravení. Myslím na vás.
@petrunka01 Petru, my jsme tam ty samolepicí folie měli předtím, dal je tam ten pán, co tu bydlel před námi. Jako je to určitě lepší než obyč jádro.
2. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 jasně,vím,že to není nic extra,ty folie,ale na zděný jádro teď fakt nejsou peníze,možná časem
2. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Vždyť píšu, že je to lepší. Kdyby nebylo na jádro, tak bych to taky volila :slight_smile: Tak ať se dílko podaří! :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně..hlavně,ať se najde někdo,kdo to doma udělá::slight_smile:..zatím to mám jen slíbený:slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 Nazdaaar!Uz jsi nam chybela!!!! :grinning: Koupelna je nadherna,fakt moc.Krasna barva te zelene!Dej fotky pred a hned vedle po...at se pokochame tou zmenou! :grinning:
2. bře 2011 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Jsem si myslela, že mám v PC fotku před, ale nemám, takže bohužel nemůžu dodat srovnání, to je mi líto :frowning2: Ale změna dost radikální :slight_smile: Tamto bylo jen obyč jádro polepené tapetou a nebyla tam vana, ale sprchový kout, navíc blbě postavený. A tvořila se nám tam plíseń, protože ten inteligent, co tu bydlel před námi, zalepil i větrání. Včera jsem si dala sprchu, ale dneska teda bude relax koupel :slight_smile:
A díky za pochvalu té zelené, moje prácička :slight_smile: Barva čerstvé trávy :grinning:
2. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 Ta zelena,je fakt super,asi bych si ji taky vybrala.Mela jsem zelenou koupelnu v jednom byte,kde jsem bydlela a moc dobre se mi tam relaxovalo ve vane. :wink:
2. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Tak je obecně známé, že zelená je relaxační barva. Chtěla jsem původně červeno - bílou koupelnu, ale to bych prej byla imrvére vzteklá, haha :grinning: :grinning: :grinning: Tak až budeš dělat koupelnu, tak jsou to obklady Butterfly.
2. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj,zelena uklidnuje,me hlavne takhle tmava.No...cervenou bych si do bytu nikdy nedala,to by me asi nemeli brzy radi! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vztekla jsem obcas i bez cerveny! :grinning:
2. bře 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 Tak tak, máme to stejně :grinning:
2. bře 2011 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

@petrunka01 - gratulace k holčičce :slight_smile: :wink:

@lenik_25 ahoj :slight_smile: Koupelna je krásná až luxusní - fakt se mi to moooc líbí. Ty útrapy za to stály.
Nás čekají také útrapy, začínáme plánovat prodej bytu - to se moc netěším :frowning2:
2. bře 2011 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Měli jsme příjemné odpoledne,stavili jsme se u našich,Šíma se proběhl venku s psíkem,tak snad bude hezky spát.Zítra už půjde normálně do školky.A odpoledne se chystáme s kamarádkou do Hefaista,tak to bude fajn...
2. bře 2011 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@verca111 Veru,díky..a navíc jsi měla pravdu s tou placentou na přední stěně.Pohyby cítím,ale nijak silně,spíš pořád poťukávání a je to tím,tak aspoň vím,že je vše v pořádku..
Čekám,až se ozve Bell,doufám,že bude mít pozitivní zprávy..
2. bře 2011 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek