• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@verca111 Tak to vám taky nezávidím. Známí z Bynova teď prodávali byt po babičce a taky z toho maj hlavu v pejru. A daň platí prý 70 tisíc, což mi přijde šílený. Je to divný, že je to tolik.
A děkuju, jsem fakt šťastná, že jsme to ve zdraví i nezdraví přežili a jsme doma a máme to krásný. Už honím Dana, aby si uklidil hračky (a fakt se to asi neobejde bez vařečky nebo nevim) a pak se tam jdu naložiiiiit. Mamka mi koupila relaxační směs do vody - meduňka, levandule apod. Tak se těším. A mužíček přišel s nápadem, že si tam ještě koupíme rádio, takový to spešl do koupelen. Občas ho mají v Lidlu za asi tři stovky, tak to jde.
2. bře 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Mně by se v těhotenství hodně líbil ten domácí ultrazvuk. Holka z jedné diskuse to má a nemůže si to vynachválit.
2. bře 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
díky! No uvidíme co nám řeknou ještě toho 15.3!

Včera jsem byla s Járou na té tříleté prohlídce, no ekzém jako prase, máme novou mast a už jsme obědnaní na alergo, tak uvidíme,No a máme 15,5 kg, :slight_smile:
Děti spí, tak se chystám žehlit!
2. bře 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Taky moc gratuluju k holcicce!!! :slight_smile:
2. bře 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Je,to ani nevim,ze existuje domaci UTZ.Ty jo,ja bych byla porad pipojena! :grinning:
@prin Kortikoidy?:frowning2:
2. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 díky..snad se dr nesekl a je to fakt holka:slight_smile:

@lenik_25 jo,slyšela jsem o tom,ale bohužel neznám nikoho,kdo by si ho kupoval a mohl mi půjčit.Nevím teda,kolik stojí,ale levný to nebude:frowning2:
Šíma má docela suchý celý tělo a nejvíc ruce..tak mažu a doufám,že z toho taky nebude ekzém..
2. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
nene Linolu. Kortikoidy mám doma a dávám fakt jenom když je tohodně živé :unamused: To by kolikrát člověk brečel! Hlavně ať se vám to taky nezhorší! Jaroušek měl pár suchých flíčků a docela se to rozjelo, si říkám jestli to není i s toho ovzduší...čert ví :confused:
2. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,to vis,ze ten smog neprispeje!Ale dneska se to rozfoukalo,snad uz smrad nebude!Nase Emca ma jen suchou kuzi,obcas se udela zacervenalej fflicek,jeste sussi,nez okoli,ale zmizi to.Snad se to nebude zhorsovat....Ach jo,to jsou trable...
Co Janicka,myslim na ni celej den!
2. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Tak to je Járy pěkný kousek. Daneček má pořád svých 12,5 kg. Tintítko naše. Když někdo vidí naší rodinu, musí si myslet, že tomu chudáčkovi malýmu všechno sežereme :grinning:

@makinka.1 On to není utz, jako že to mimčo vidíš, ale sluchátka a takovej senzor na poslouchání tlukotu srdce. Ta známá jednou potratila, tak mimčo poslouchala celý těhotenství vždy před spaním a pak klidně spala :slight_smile:

@petrunka01 Myslím, že to stojí kolem 1300 Kč. Stačí si na netu zadat "domácí ultrazvuk" do vyhledávače.

2. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 + @prin Tak Daneček nemá ten problém, že by měl vyrážku, ale má šíleně hrubou kůži. To nevím, co je.
2. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 To ma Ema na rucickach ze zadni strany,od ramen po lokty.Uplny struhadlo. :unamused: Mazu kazdej den olejem,kdyz to ma fakt hodne,tak tou Konopelou,ale tam to proste zustava.To cert vem,hlavne,aby se nerozjel ten exem.
2. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Přesně, tohle není nic, co by je bolelo.
2. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Zdravím Vás všechny zase po dlouhé době, dočítám jen zběžně, takže držím palce Janičce, ať je z ní zase brzy veselá fit darebačka.

A Leni, vám chválím koupelnu. Vana osa od Ravaku, že? :wink: Já ji mám už 3/4 roku na půdě :grinning:

My to tak válíme, pořád někdo kucká, alespoň jeden z kluků, povětšinou oba, takže za celý únor jsem byla asi tak 3 dny v práci normálně :angry: Jinak furt odlítávám, přilítávám, beru si práci domů...vopruz. hodně jsem ležela ve fotkách té paní doktorky Spáčilové. no a abych si provětrala hlavu, domluvila jsem si zase focení koníků, takže jsem celou sobotu strávila na Špičáku u CL s párem koní a tvrdýma chlapama z lesa...a teď zase ležím v těchle fotkách. Možná z nich bude i kalendář, ale nechci to zakřiknout. :dizzy_face:
Schválně...
2. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ale naštěstí už se nám vrátil tatínek z Norska, tak bude doma chvíli klid.
2. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek.
Holky, jste moc hodný,já vim že už jste si každá s prťatama taky zažila ledacos .Já jsem z toho trochu rozhozená neb u nsá není marodění moc zvykem apk najednou rovnou toto :frowning2: .Janička teda po včerejším zavodnění pookřála,ale pak se nějak zasekla a neche pít ani jíst a když jí přesvědčíme tak to vyblindí :frowning2: .Takže je na jipce dál......ale teď na noc je tam s ní moje mamka a volala mi před chvílí,že do ní dostala trochu čaje a pár lžiček ovocný přesnídávky :slight_smile: .Tak možná to má už jen psychicky,že chtěla mít něco svýho z domova.Volala jsem z nemocnice Járovi,že až pro mě večer pojede ať jí přiveze prázdnou láhev od waterru,že jí do toho dám jejich čaj a ať šlohne Jájině ze špajzky přesnídávku,že ta by možná byla zajímavější než ta jejich zčernalá ovocná kejda v hrnku :unamused: .babičce jsem kladla na srdce a´t jí to určitě dá...a trochu se zadařilo :slight_smile: .Sestra se prý tváří ,že je to málo,ale já si myslim že je to megaúspěch :slight_smile: .Teda,ale řekla bych že nejvíc tam všem marodům zvedá náladu primář Pánek :slight_smile: ,ten nic neláme přes koleno holt když se něco nespolkne teď tak třeba za hodinku hlavně žádný stresování,vždy přijde s úsměvěm a s nějakopu pochvalou pro děti :slight_smile: ...sestry jsou trochu ráznější a nutěj furt do toho : teď tohle spolkni a tohle musíš sníst i kdyby já nevim co.Dneska tam byla sestra,která stresla i mě neb chtěla po Jaňuli,aby spolka ampulku s práškem na zažívání :rolling_eyes: .To by takhle malý dítě nepolykalo ani kdby bylo super zdraví....takže jsem to rozdělala ansypala to na lžičku s ovocem a hurá bylo to v ní......aspoň na chvilku teda.Ale jinak se tam ostatní sestry docela snaží být milý :slight_smile: .Akorát je tam zoufale plno :frowning2: .Toliko nemocných dětí a z každýho pokoje nje slyšet dětskej brekot :frowning2: .Dneska ke mě na pokj přišla maminka se sedmiměsíční holčičkou-úplně je celá chudák osypaná a s horečkou .Prý to má po očkování synflorixem...ovšem ne jen z toho,ale že prý to očkování dostala nejspíš moc brzo po prodělaný střevní chřipce,takže to tělíčko moc nezvládlo.Chudák malá takový koťátko a kňoukala tam a drbala se celá celičká :frowning2: .

Jinak add organizace....jako kdyby nebyli lidi a hlavně nebyli ochotní se na tý organizace podílet,tak by to stálo z a hovno :frowning2: a museli by jsme to udělat jinak.Na to žádný vlastní úspěch nevidim a hlavně to nedělaj kvůli mě,ale kvůli holčičkám :slight_smile: .Naštěstí v krizových situacíh je se všema vcelku rozumná domluva :slight_smile:

@petrunka01 Petru,gratuluju k (asi) holčičce :slight_smile: :wink: !
@lenik_25 Leni chválím koupelničku :wink: ,to se teď budeš furt jen válet ve vaně,co :grinning: ..aspoň dokud se venku všechno nezazelená :grinning: .
2. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, jsem ráda, že je Janičce líp...přeju, ať je už brzy doma...
2. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Potichoucku gratuluju k uspechu!Taky si myslim,ze je to uspech,ze udrzela aspon neco malo...Ty sestry jsou debilky,ne?Chtit po triletym diteti spolknout prasek,navic,kdyz je v tomhle stavu... :angry: Taky by mohly byt milejsi,kdyz delaji s namocnyma detma...Ale to je holt nase slavny zdravotnictvi... :confounded:
P.S za den ve spitalu se bude platit 100Kc!To jsem zaslechla dnes v TV. :angry:
2. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, takovou piluli nespolkne ani sedmiletej Ondra :angry:
2. bře 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Laro :wink: - krásný fotky :slight_smile:

Petrunko, jéé, tak jsem to trefila, to je fajn, aspoň jsi klidnější a myslím, že těch pohybů a okopávání zevnitř si ještě užiješ :wink:

Bell, no sláva, slávinka, že něco pozřela... Ad sestry na dětském - ony jsou fakt dost rázné - vzpomínám, jak před 3 týdny nabíraly Petříka ... no comment. Se s ním nemazaly - on skoro 40, hluboká noc ... no nic. Hlavně, ať je Janince brzy dobře a zase se usmívá na svět :slight_smile: Posíláme pohlazeníčko a tobě přeji v rámci možností klidnou noc.
2. bře 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
Leni koupelna krásná, my se snad taky takové časem dočkáme:slight_smile:)

Peťo tak to moc gratuluju, že se zadařil páreček:slight_smile:))) mě čeká Ústí 21.3, tak jsem zvědavá... utz i echo, to zas bude :rolling_eyes:

Bell, já myslím, že to je úspěch, oni tak celkově prostě už to mají ty sestry v sobě.. si vzpomínám, jak nutily v porodnici kojení, vůbec mi to nešlo, až jedna mě uklidnila, tak jsme se tak nějak rozkojili a pak domácí prostředí byl úplnej balzám na duši, kojení šlo pak samo... takže držím palec, ať to jde jen k lepšímu :wink:

Prin no nám se ten ekzém taky docela rozjel, včera večer to měl přes celý stehýnko, nevím, jestli mu nesedla voda z vany? ale říkala jsem manžovi, že hned jak bude mít odpolední tak ráno zajedeme na kožní, ať mu na to jukne, mažu mu to excipialem a mandlovým olejem, tak když máznu tak je to ok, ale vydrží to tak půl hodinky :angry: chystám se koupit v lékárně to co má Maki, jestli by nám to nezabralo... mám i kortikoidy, co měl na ten krček, ale to se mi nechce na něj matlat.... :confounded:
3. bře 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
bell,
super, super, aspoň něco malinkol jí a pomalu to bude lepší a lepší, uvidíš, Janička je šikulka...:wink:

no my jsme tak začínali, že měl sem tam flíček, suchou kůži...pak že má alergii na mléčnou bílkovinu, ale protože mu byli asi tři měsíce a já jsem jenom kojila, tak si myslím, že ještě na něco a čekám že mi to řeknou a doufám, že ne na prach a roztoče a nevím co ještě...chystáme se předělat ten pokojíček, tak by jsme museli dát pryč koberec...počkám co mi řeknou a uvidíme!
Excipiálka nám pomáhá chvíli, pak obyč. modrá indulona, ono je to asi tak nějak fuk, hlavně že se to promastí. V solné jeskyni mi říkala paní, že se dřív dávalo sádlo a bylo to na mazání to nejlepší, ale to se mi teda fakt nechce! Taky se dělá konopný olej, tak ho možná koupím a když to nepomůže, tak ho spotřebuju doma, používá se stejně jako olivový!

Sin,
nevím jestli ti na kožním poradí,, asi je lepší zajít za dětskou dr. a ať vás pošle na alergo ať víte co vám vadí!
3. bře 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
Bell,tak aspoň,že něco málo Janička snědla.Ty sestry na dětským mi taky kolikrát přišly,jako,že by asi neměly pracovat s dětma.Ne,že by byly zlé,ale moc empatie jsem tam neviděla-až na pár výjimek-např.takovej mladej zdravotní bratr,ten byl milej:slight_smile:
Klári,tak to přeju do Ústí hodně trpělivosti.Já měla na zprávě napsáno,že kontrola 2.3.v 7:45,tak vstávám brzo,ženeme se tam a na echu mi sestra v klidu řekne,že tam doktor není,je na vizitě a bude nejdřív za hodinu,spíš dýl.Tak jsme šli teda aspoň pro žádanku na ten druhý UTZ a tam naštěstí doktorka byla,ale začala taky až někdy v 8:30.No,ale nakonec to bylo dobrý,že jsme přijeli brzo,protože pak se to plnilo lidma na echu i na UTZ a to docela hodně.No,pak mě dostalo,že jsme se měli vrátit na genetiku,že mi něco řeknou k výsledkům a tam včera doktorka nebyla pro jistotu vůbec.Ale naštěstí všechny výsledky byly v pořádku,tak mi jen sestra dala kopie zpráv pro mě už tam nemusíme jezdit.
3. bře 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Konopny olej mam-Canaderm.Proc se ti nechce mazat ho sadlem?Vzdyt je to fakt nejlepsi!Kdyby to mala mela vic,tak nevaham,jen musis sehnat nesoleny nebo si ho sama vyskvarit.Vzdyt sadlo j zakladni surovina spousty masti!Kamoska z diskuse veteranek si ho maze na oblicej misto kremu a nemuze si to vynachvalit! :wink:
3. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my razíme k doktorce. Daneček už 4. den chrmlá jak tuberák, tak ať ho přeposlechne.

@larakroft Laro, opět krásné fotky, jen ten chlap, kdyby byl svlečenější na ten kalendář :grinning: :grinning: :grinning: Prosím tě a co jsi fotila pro Spáčilovou? A vana je opravdu Ravak - Rosa.

@bellatrix13 Ty jo, vy si teda prožíváte v tom špitále. Já mám opačnou zkušenost. Nedám dopustit na NĚKTERÉ sestřičky a na doktorkou Lodlovou (Je tam ještě?). Zato Pánek je tak úžasnej asi jen ke svým pacientům. Byl odměřenej, odmítal mi odpovědět na moje otázky, 5 dní v nemocnici mě úplně přehlížel a neřekl mi ani,co mýmu dítěti je. Takže až 5. den mi řekl že malej má ASI NEJSPÍŠ salmonelu z kojeneckýho mlíka. No jasně, že nakonec neměl.
Taky jsme začínali přesnídávkama a byl to pro nás po 7 dnech bez lžičky v puse fakt megaúspěch. Tak se držte a jen tak dál. Ona z toho za chvíli bude přesnídávka celá, pak dvě za den atd. A až se kočička uzdraví, tak sežere, na co přijde, protože to tělo bude chtít dohnat. Co se týče těch pilulí, tak doktorka nám takhle předepisovala laktobacily, když Dáda bral atb a sama říkala, že mu to mám vysypat na lžičku přesnídávky nebo jogurtu a dát do papuli. Takže to děláš moc dobře.

@makinka.1 Tak nejenom, že mám z nemocničního prostředí fobii, ale ještě si z tu fobku budu platit jo?

@singid No a co zkusit přímo olivový olej? Nebo skoč do čajíčkárny ke Grešíkovi a tam má přírodní přípravky. Myslím, že i ty konopné.
3. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
fakt jo? No nevím, možná teda zkusím...musím vyhrabat fakt staré pyžamo, protože bude mastný jak blázen a ono to je taky docela dost cítit, tak se mi do toho nechtělo,ale lepší než kortikoidy, ty používám fakt jenom když to má hodně živé! No já mám sádlo vyškvařené od mamči, v tom problém není! No dávám teď tu novou mastičku tak uvidím jestli zabere...
3. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,já mám podobnou zkušenost z nemocnice jako ty.Jak jsem psala,některé sestřičky byly fajn a s dr. Pánkem jsem taky nebyla moc spokojená.Přišlo mi,že je určitě odborník coby lékař,ale neumí mluvit s lidma-zvláště rodičema.Taky mi nic moc neřekl a ještě se tvářil,že jsem asi úplně blbá-to už byla druhá zkušensot s ním a opět spíš negativní.Dr.Lodlová už není Lodlová,vdala se a je to teď víceméně naše dětská,protože přebírá praxi po svojí mamince.Jsem ráda,protože Vendula je moc fajn,ale je fakt,že ji znám už dlouho..
3. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli,fakt,sadlo je na kuzi bezva.Jako jestli to ma uplne do zivyho,tak to bych nedavala,to prober s mudrou co na to dat,ale na suchou kuzi se neboj. :wink: Hlavne se maminky zeptej,jestli neni solene!A taky se ji zeptej,jestli by mi neprodala sklenici,az tam priste pojedete!Predpokladam,ze ho mate domaci! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A ze bude v noci vonet sadlem?No to neva,do rana se to podle me vsakne do kuze a pres den ho maz necim,z ceho vam nepotecou sliny! :grinning:
Panka ja videla jednou nebo dvakrat v zivote,kdyz mel vizitu na sestinedeli,takze nemuzu slouzit.Myslim,ze byl milej....
3. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
jojo, domácí a mamči se zeptám, akorát se uvidíme až v červnu na Rostíkovi narozky, tak mi to musíš připomínat, jinak tutově zapomenu :sweat_smile:
3. bře 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz nahlasis odjezd,tak je se prihlasim,na sadlo ja nezapomenu. :grinning:
3. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek