• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
my nejedem, přijedou naši, ale to určo napíšu!
3. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a taky...kolik bys toho chtěla?
3. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolik bude,klidne 3,4 sklenice.Ale proste jen tolik,kolik muzou,abych vas nevyzrala! :slight_smile:
3. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Samý sádlo, samý sádlo.... :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Daneček to na průduškách nemá, tak jsem ráda. MUDra doporučila nějakej sirup Bronchipret, prý je super. Tak dneska ve městě koupím a vyzkoušíme.

@petrunka01 No tak Vendulu vám jako dětskou doktorku závidím! :slight_smile: Takže v nemocnici už není vůbec?
3. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 Leni,nevím..v létě,když jsem tam byla se Šíšou a jeho zlomenou rukou,tak tam byla a zároveň jsem ji potkávala tady u nás v ordinaci.Myslím,že pořád v nemocnici bude,ale možná na půl úvazku,fakt nevím..
3. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Asi jo. Já jen myslela, že se s ní nějak víc znáš.
3. bře 2011 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 známe se ze základky,když se potkáme,pokecáme,ale už jsem ji dýl nepotkala a nebyla jsem naštěstí delší dobu v ordinaci,že bych se přeptala jí nebo její mamky..
3. bře 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Tak to máme skoro stejné. Já jsem jí poznala přes kamarádku Janu Klusáčkovou a taky když se s Vendulou potkáme, pokecáme, ale nevídáme se nějak.
3. bře 2011 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 Janu taky znám,ale spíš letmo,chodila taky do vedlejší třídy.Tu jsem už dlouho neviděla
3. bře 2011 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Ona nebydlí v Děčíně
3. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 Tak to je dobre,ze nema prudusky!Maxikovi zase doporucili Sinupret,je to taky prirodni,ale zase na rymu.Mela jsem pocit,ze vysmrka jen ridkou a ta husta mu zustava v dutinach,na to je to bezva.Taky se mu pekne spustila.On smrka jako vila Amalka,ne jako kluk... :unamused: :grinning:
3. bře 2011 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 Leni, já někde četla, že když se víc maže olivovým olejem, tak po čase spíš ten olej ještě víc vysušuje... tak nevím, mě přijde, že nám nepomáhá nic...
holky já mám zase dneska "blinkací" den, za chvíli budu v půlce těhu a bliju furt jak alík... :confounded:
Péťo, já když byla v UL s Dádou, tak jsem taky jela brzo, pak mě poslali na echo, kde bylo hafo lidí, pak zpět k nim, zase na jejich utz (tam jsem byla asi 4tá) no a pak zpět k primářce na pohovor... byla jsem tam na 8h a do práce se dostala až kolem 12h, ufff... tentokrát mám přijet až na 9h tak uvidíme, na echu stejně prd uvidí, snad ten velký utz bude za něco stát a pak už asi nevím, to samý co mi říkali minule? to si můžou odpustit, doufám, že dostanu zprávu a pojedu domů...
3. bře 2011 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@singid A proto na to kaslat a jet k Rubesovi!!! :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Byly jsme s Em plavat,pristi tyden bude foceni a nataceni pod vodou,uz se tesim!!! :grinning:
3. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Tak se zase po nějaký době hlásím, aby bylo jasný, že vůbec ještě žiju :grinning: :grinning: :grinning:

@makinka.1 A proto já na celý Ústí kašlu a v úterý jedu k Rubešovi :grinning: Jen mi, prosímtě, coby zkušená cestovatelka do Sebnitz poraď, kde to v tý budově pak mám hledat :slight_smile: Jedeme tam na půl pátou a budeme to mít jen tak tak, mužíček má ranní a pak jedeme. Tak abychom tam neběhali po areálu jako blázni a nakonec to neprošvihli :grinning:
3. bře 2011 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivanavorlickova :grinning: Spravne!Hned dole u vchodu je recepce,staci vratnymu rict ze hledate doktora Rubese a on vam ho bud zavola nebo vas odesle.Ted uz nevim,ale tusim,ze je to hned prvni patro,maximalne druhy. :wink: Oni jsou tam takovy aktivni,pomalu te nepustej do vytahu,aniz by se nezeptali koho hledas! :wink:
3. bře 2011 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
3. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký pátek všem :slight_smile:

Bell, jak to vypadá s Janičkou?

Ivanavorlickova - tak si to u Rubeše hezky užijte, jela bych hned!!!
4. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem,

Janičce přejeme brzké uzdravení a Bell Tobě pevné nervy!!
Všem marodům ať jste brzy fit!
My se téže hláséme do stavu nemocných-mě to chytlo v noci z úterý na středu,ale nějak jsem to musela přežít měla jsem od 7h do 17h prezentaci v Makru(vstávala jsem v 5.20h)takže jsem se pořádně oblíkla,vzala dvě termosky s čajem a 2dny jsem tam protrpěla.....
Středa večer byla pro mě nejhorší,ale včerejšek už byl jen s dávivým kašlem(občasným) a odřeným nosem od rýmy.
Dnes bolení těla a pitomá zvýšená teplota,radši bych už teda fakt horečku že se vypotím tohle je pekelný,bolí mě na těle úplně vše.
Dojela jsem včera domů a chlap mi říká malej dnes má teploty,nejedl ani nepil!Tak za chvíly jedu s ním k dr,abychom měli doma meducínu na víkend.
4. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdo pozná našeho zlatého, milého a usměvavého synka? :grinning:
4. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak všem krásný den
4. bře 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
4. bře 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky..
Leni,krásná fotka :grinning: .Daneček je usměvavý sluníčko :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Jako vždy :grinning:
4. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni :grinning:
Holky k Rubešovi se taky chystám, ale musím teď počkat, až jak bude mít manža služby, nerada bych se objednala a pak tam jela sama samotka:slight_smile:)))

jinak já od blinkání total poprděnou pusu, samý aft, koutky, suchý a popraskaný rty... no brutus, takže veškeré kyselé přetrpím, nic moc. snad to brzy bude ok...tohle miminko mi fakt dává zabrat...

mamina má dnes druhou chemoterapii za sebou, zatím je ok, není jí ani špatně ani není moc unavená, doufám, že to tak vydrží i následujících 6 měsíců...zítra za ní do UL jedu...
4. bře 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@singid Maminka je statečná, moc jí držím palečky. A tobě teda mímo dává zabrat co?
4. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 Urvanej,urvanej,toho ja nejradsi,urvanej,urvanej,toho ja rad...! :grinning:
4. bře 2011 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@singid At se mamca drzi!!!
4. bře 2011 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,jen podám rychlé info o tom jak se u nás vesele marodí :sweat_smile: apk se pokusím dočíst ...všechny ty romány :sweat_smile: !

Tak na čtvrtek v noci nám odpadnul tatínek a začal vypadat dost podobně jako Janička.Takže Janička na jipce,Jájina nám pohubla,ale zatim se nám jí daří držet ještě v normě i když já o ní mám porád strach :frowning2: -kuliška nepozře a s čajem toho taky moc nedá,takže aspoň v noci jsem ráda,že je rozmazelná a budí se po dvou hoďkách na kojení,aby dohnala co nevypije, když jsem přes den u Janičky v nemocnici,ovšem s jídlem je to bída :unamused: .No a tatínek jen leží,bílej až hrůza a heká nebo je zavřen na toaletě :confounded: .Já se včéra ráno probudila s horečkou a v domnění,že to rozchodim cestou do lékárny a pro rohlíky pro Járu...jsem pak zbytek dopo prozvracela...nicméně ženská vydrží vše a přeci jen se mi to podařilo pak u Janičky opravdu rozchodit....teda večer,když mě střídala babička v nemocnici,tak jsem měla co dělat dojet domu a noc byla taky trochu náročná,ale dneska už jsem i nějaké sousto pozřela a zůstává vše ve mě i mám chuť dělat forky ,takže dobrý :grinning: .
Dnes nám Janičku konečně dali z jipky na normální pokoj.Udělalo jí to dobře,ale průjem a blindění má stále,i když už rozhodně míň :slight_smile: .Na váze teda trochu ubyla po tom,co na těch kapačkách zasejc něco nabrala...tak uvidíme.Pánek nám dneska zvěstoval radostnou zprávu,že Janičku napadly rotaviry :frowning2: ,který právě zůsobujou tyhle těžký průjmovozvracecí stavy :frowning2: .Tak uvidíme až se Jájina vyzdraví,tak by jsem jí nechali udělat odběry,jestli to taky prodělala,aby jsme věděli,že má protilátky a když né,tak jí dáme očkovat neb znova už to fakt zažít nehci :unamused: .Jára to teda nejspíš chytil od nich,takže ten už protilátkyky mít bude...a já...jsem to buď už někdy prodělala nebo se s tim tělo nějak srovnalo..bůhví.Hlavně,aby ty naše holky už byly v pořádku :frowning2: .Te´d je u Janičky zasejc babička,tak doufám,že do rána zasejc trochu pokročí s pitím,ach jo .A já tam jdu zasejc ráno.Jaruška jde z ruky do ruky neb Jára není moc schopen péče o mimino....ale zítra už snad už mu bude taky líp.Tož tak u nás :rolling_eyes: .
4. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani,
teda co vás to postihlo...hrůza! No snad máte na dlooouho vybráno! Dospělí se s tím nějak vyrovná, horší je to s dětma, ale snad už bude jenom líp, tak se držte všichni!!!
4. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek