• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@bellatrix13 Teda Bell,to vam nezavidim!Tyhle potvory jsou desne nakazlivy.Ja se ptala Podolsky na to ocko hned,jak se Em narodila,bo zrovna byla v TV masaz na to ockovani.Rikala,ze je to ockovani na lzicku,ne injekcne a dava se nejak hned brzy,snad jeste pred hexou.Ale stoji to tusim okolo 2000.Rikala taky,ze tyhle nakazy chodej ve vlnach,+- po trech letech je vyssi vyskyt nakazenych deti.Ze se s tim vicemene decka setkaji skoro vzdycky,akorat u nekterych pripadu,jako jste bohuzel zrovna vy,je ten prubeh takhle tezkej...Ne,ze by mi to ockovani nejak vymlouvala,ale necpala mi ho,tak nejak to vysumelo...Ale ted je jasny,ze ho pro malou chces,to bych chtela taky,hned,jak by to bylo mozny...Akorat jsem nevedela,ze kdyz to jednou prodelas,ze uz to nemuzes dostat zase.To jsem netusila.
4. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,teď jsem o tom dočetla na netu,že když to dítě prodělá dvakrát,tak má téměř stoprocentní ochranu,že už má protilátky s nechytne to zase. :confused: Což mě moc nepovzbudilo,takže se pak poradim s Pánkem,jestli by nebylo lepší očkovat i Janičku.No hele já jsem o tom rotarixu taky slyšla neb masírka proběhla i v časákách o dětech,ale tak jsem si taky řikala,že holt když to na nás přijde,tak se holt proserem pár dněma a budou to mít holky za sebou.......ale když vidim Janičku..jak to z ní lítalo horem dolem,že jsme to ani chytat nestačili :confused: .........a to je v podstatě dítě těšící se velice dobrému zdraví.....tak už mám trochu jinej názor :confused: .
4. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,to jsem si presne rikala taky.Clovek normalka prujem zvladne,i decko to zvladne,sice je to opruz,ale zvladne,ale tohle uz neni normalka prujem... :frowning2: A ted si vem,ze mate fakt stigro,ze je Janicka kus zensky...tohle potkat nejaky nedochudcatko,tak je to opravdu zivot ohrozujici stav! :angry: Sakra,to tu lita svinstva ve vzduchu!!! :confounded: :angry:
Drz se,holka,kdyby vam tak clovek mohl nejak pomoct...
4. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Sin, tak ty si to tedy užíváš, jen co je pravda :frowning2:
Mamince posílám hodně síly - je statečná!

Bell, tyjo, vy si to vylíznete jako celá rodina??? Nechali jste taky trochu tedy pro tchýni?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je fajn, že je Janičce líp - je to bojovnice a šikulka. Držte se. O očkování na rotaviry jsem neuvažovala, poté, co toto vše čtu, tak bych to snad i přehodnotila.
4. bře 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já vás asi nestačim všechny dočíst...jen koukám,že začíná být nějak marodno :frowning2: .

Lenik, hele čoveče s náma je na pokoji maminka s miminkem a nějak si s nim dr. nevědí rady.....takže mamince zvěstovali zprávu,že má infekci v bříšku,ale že budou dělat další tesy,aby se vědělo více.Holčička měla střevní chřipku a když šla už na kontrolu po nemoci,tak jí dr. naočkovala synflorixem...ale tim ze studie,takže to byla nějaká ta kombinovaná vakcína a chudinka malá se jim celá osypala,opuchla a má horečky.Nakonec teda po fenistilu se jí ta vyrážka na chvilku ztratí,ale ten infekt v břiše furt má.Dostala na to nějaký atb v injekcíh a zůstavá ve hvězdách jak dlouho budou muset v nemocnici pobejt.Úplně stoporcentně se nedá říct,že by to bylo jenom z toho očkování,buď ee jí toho sešlo naráz víc anebo to úplně klidně může mít z něčeho jinýho.Maminka má i trochu podezření,jestli nemaj alergii na nějakou složku z nurofenu neb sejí to udělo chvilku po tom,co jí ho dala..Daneče kměl přece něco podobnýho,že měl nějakou tu infekci v bříšku a taky jset přece tápali chvilku,co mu vlastně je,že jo.Jak to nakonec dopadlo:Respektive jak to nakonec dr. označili?Ta maminka už je z toho chudák pěkně vystreslá,chudinka malá holčička taky,porád tam kňouká.Já bych jí tak pochovala jenže se k ní bojim přiblížit a Janičku od ní taky držim dál neb už toho i tak má dost a ještě na ní prsknout rotavir :confounded: .To je stejně na hovínko tohle ubytovávání dětí s různýma bacilama v jedný cimře :confounded: .
4. bře 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno..
koukám,že jsme asi měli štěstí,když jsme při našich pobytech v nemocnici byli na pokoji sami nebo měli chlapečka,od kterého jsme nemohli nic chytit.Je fakt,že být tam kvůli zlomené ruce a něco u toho chytit,tak bych teda asi řádila,to bych nebyla nadšená :rolling_eyes:
Dneska se chystáme k našim na oběd Šíma e snad vyblbne se zvířectvem.Mají toho dost-slepice,kočku,psa..dále je baráku potkan,morče a králíček..:slight_smile:.A odpoledne se ségra nabídla,že vezme Šimonka do kina na nějaký pohádky,tak uvidíme,jak se mu bude chtít.
5. bře 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chrchly chrchly, chrmly chrmly, pčík pčík pčík :grinning:

@makinka.1 :grinning: :grinning: :grinning:

@bellatrix13 Teda to je opravdu síla a musí to být vyčerpávající! Moc na vás myslím, ať jste už v pohodě, sakryš. Tohle si přeci nezasloužíte. A máš pravdu, ženská toho opravdu snese... třeba já jsem padla včera tak, že jsem ani nemohla jít sestřence na maturák. A kdo koupe, krmí dítě a vstává k němu v noci i ráno? Opět ženská :frowning2:
5. bře 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Tak to my jsme měli v nemocnici nějakou infekci, Dáda vodové průjmy a blindil (to už jsou 2 roky) a dali nás na pokoj k dvouleté holčičce, která tam byla s pobolíváním nožičky. Takže to od nás samozřejmě chytla, bylo mi jí hrozně líto a bylo mi i trapně. A jak se to vyřešilo? Jen nám dali na pokoj antibakteriální mýdlo :frowning2:
5. bře 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 tak to je taky dobrý :angry: ..hlavně,že jste tam měli to mýdlo....to asi fakt pomůže.Chápu,že mají omezený počet pokojů,ale asi by to šlo řešit i jinak..
5. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 No tehdy bylo docela narváno.
5. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 no,jasně,je to pak těžký,když mají plný stav,ale chytit něco v nemocnici,když tam jsi celkem s prkotinou,to je hrozný
5. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 No prááávě.
5. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no spala bych spala, a to jsem se docela vyspala, ale pořád je to mááááálo :grinning:

Bell to je dobře, hlavně, že už Janička vymýšlí krávovinky, ono se těm podrážděným střevíčkům a žaludku musí nechat chvilka na zotavenou... já když něco blbýho sním, tak vím, že to léčím ještě 2 dny a to se musím pak přemlouvat,a bych do sebe něco nacpala a udržela :frowning2: teď už to bude jen lepší....

holky a přitom by v té nemocnici stačilo, kdyby tyhle zlomeninky a naraženiny šoupli k sobě a ostatní taky k sobě, že by to jako roztřídili dle nemoci... no ale asi to nejde, co?

Davídek ve čt nekakal vůbec, včera ráno bobek a večer se zase 3x po sobě posral jak alík, ráno po mlíku znovu... tak nevím... laktobacílky bere, ale asi mu přestanu dávat jogurty, jestli mu tohle vadí??? ale ve čt je měl taky a nic... :confused:

a mimi si fakt užívá, s Dádou to bylo fakt lepší těhu, sice jsem jezdila do práce, ale vše zvládala, teď kdybych mohla spát 20h denně, tak to tak i udělám, připadám si jak živoucí inkubátor:slight_smile:)) ale včera jsem už neblinkal, tak snad to bude lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Už máš nárok na to, abys přestala blindit
5. bře 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid S jogurtama bych neprestavala,proc?Laktobacilus v prirodni forme!Jen mu nedavej takovyty "umelohmotny",ale Activii.To se srovna...
5. bře 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid náš malej nekakal od úterý..........

Jen co se dá do kupy z nachlazení máme doporučení do Úl na vyšetření,tak uvidíme zda se něco prokáže,páč dnes např.celý den chodí,prdne si do slipů,řve auau a na nočník ani za boha,sedí a řve,pak zase řve že sedět nechce,pořád dokola.....
Jogurty baští docela hodně,no ale kousky ovoce plive ze všech......Občas si dá přesnídávku,ale to minimálně.
Teď ani to mlíko nepije sám si řekl
5. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Koukni,ty jsou podobny,jako schanis z te Ikea,ne?
http://www.tchibo.cz/Sklopne-stupatko-p200022264.html
5. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se u nás odmítalo vylézt z vany i na večeři. Tak když nešel Daneček k večeři, musela večeře za Danečkem :grinning:
5. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Jé díky, super, je to parádní, ale ta cena taky. V Ikea to stojí 249 Kč, tady osm stovek.
5. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ani se nedivím :grinning: taky bych se v nové koupelně rochnila :grinning: a Daneček jí jěště rozzářil!!
Fakt je krásná!!Povedla se :wink:
5. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,
jestli se ti to jenom nezdá že to bylo s Davídkem lehčí...mě se to zdálo taky že to první těhu bylo víc v pohodě, ale mohla jsem kdykoliv odpočívat, teď se musíš Davídkovi věnovat a není prostě čas na odpočinek, ale zase ti to aspoň utíká :wink:

Leni,
tak to je luxus, večeři do vany :slight_smile:
5. bře 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Ten si žije, co?
5. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
jste o víkendu všechny výletily,že tu nikdo nebyl:slight_smile:..?
Všem Tomášům vše nej k svátku!
7. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Taky jsem o víkendu nahlížela a NIC - ale to je dobře, znamená to hezké počasí a snad už to jaro přijde!

Tomáškům a Tomášům všechno nejlepší k svátku.

Bell, jak to vypadá u vás?
7. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky přeju vše nej Tomášům...Leni :wink:
7. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pripojuji se,Tomaskum vse nej! :slight_smile:
7. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme :slight_smile: I my přejeme všem Tomášům :slight_smile:
7. bře 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: !

Tak dneska jsem si přivezal Janičku dom :slight_smile: jupííí :slight_smile: .Včéra to bylo ještě trochu napínavý neb nám nechtěla vůbec přibírat na váze a s nelíbilo se jim,že nehce moc pít,ale i tak to málo byl skoro litr :slight_smile: ..jenže po tom co má za sebou musí vypít minimálně litr a půl.Jenže chudinka má tak scrklej žaludek,že tam toho ani víc nenacpe.Nokaždopádně nám Pánek dopo na vititě řek,že nás pustí a za tři dny máme u něj kontrolu a musíme přibrat jinak běda nám :sweat_smile: ,takže máme do čtvrtka výkrm :sweat_smile: .Akorát Jaruška ...ta už je taky v pořádku,ale pěkně se rozkašlala :frowning2: ...........ale důvod proč kašle.......to když tu rozepíšu,tak se znova rozčílim :angry: :angry: :angry: ..tak jen jeden důvod z mnoha je,že dávala nemocný dehydrovaný dítě s rýmou spát v kočáře na balkon :angry: :angry: :angry:,aby e krásně nadejchala otevřenou pusou ledovýho vzduchu :angry: :angry: :angry:..když opomenu to,že s ní byla většinu dne venku neb z kočáru jí nikam neuteče,že :angry: .Už i tak to její tělíčko mělo co dělat,aby zlikvidovalo ty rotaviry a............no prostě.... :angry: :angry: :angry: mě může vzít ďas.Kdyby se nám nedej bůh mělo ještě někdy stát,že by jedna z holek musela do nemocnice,tak si je tam prostě vezmu obě naráz a nikomu už je nesvěřim :angry: ,argumenty doktorky,comi to vymlouvala byly rozumný a myslela to dobře,že by pobyt dítěti,který jena tom o něco lpéep moc neprospěl a chytla by možná další bacily navíc....ale když bude marodit i tak,tak by to vyšlo na stejno :angry:.
No a tatínek už se nám taky vymarodil,jen má teď ještě trochu suchou diteu :sweat_smile: a mě....ani nevim.....dneska z tý radosti,že už je tu mám, holčičky moje, hezky u sebe a zasejc je tu frmol :slight_smile: ,už je asi taky dobře a když né,tak trocha vyspání to snad vylepší :slight_smile: .

JInak holky,já si musim zamačkávat slzičku pokaždý jak si na ně vzpomenu :cry: ...Už jsem to psala,že s náma na pokoji byla maminka s miminkem.....no tak mají stále hrozně vysoké telploty kolem 39 a občas 40 :frowning2: ,léky jim moc nezabírají.Ta maminka chudák každou noc lítá jí koupat a zchlazovat neb zábaly a obklady moc taky nezabírají.No a dneska ráno už to na tu maminku přišlo,že se začala chudák nějak sypat a bylo jí furt do breku.taky je poslali na další vyštření...no a když už na pokoji bulela,že potřebuje nějaký pozitivní zprávy,tak jí přišli říct,že daj holčičku na jip....a by toho nebylo málo,tak holčičce namohli najít žádnou žílu na ručičkách neb je tzo přeci jen pěkně oplácaný mimino....a museli jí to napíchnout do žíly na hlavičce :frowning2: ,takže má obě ručičky přivázaný k posteli,aby si na to nesahala...........no hrůza holky :frowning2: :cry: .Já jim tak držim palce .I teď mi teče slza jak to píšu :cry: .
7. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já s pokusím vás dočíst,ale zpětně už asi moc né.Já to vůbec nestihla a vy i když koukám,že víkend byl hluchý,tak jste stejně napsaly romány :slight_smile: .
7. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek