• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahojky holky,
Bell tak to je super, že jste zase po kupě, teď už jen doladit ty detailíky, ale věřím, že Janičce doma víc zachutná a Jaruška se taky zmátoří...
té maminky je mi moc líto, i té holčičky, je to tak smutný, takoví prckové a musí si už toho tolik zažít :frowning2: a to,ž e nic nezabírá a nemohou na to přijít, to je hrozný, když se člověk s něčím léčí, tak se tak nějak i smíří s tím, že tu léčbu přežije a bude líp, ale takhle.... :cry: :cry: :cry: :cry:

mě přes víkend nebylo moc dobře, ale dneska je to lepší, mimčo si prostě staví asi palác či co... dneska jsem byla na kontrole ledvin, tak prcek to zase utlačuje, ale dle testů mám normální funkci, nic mi není, tak snad to doklepu co nejdéle... :confused:

Dádulka je šikovnej, naučil se říkat "není" takže pořád něco někam schovává a pak za mnou běhá, že "není", tak to je taková super hra, musím všeho nechat a jít za ním, aby mi ukázal kde to je :grinning: :grinning: prdku už má zahojenou, 5x denně mazání excipialem rapidně zlepšilo i ten ekzém... dneska jsme chtěli na 1,5 letou kontrolu, ale bylo tam asi 12 maminek, tak jsem to po 15 minutách (kdy v ordinaci byla pořád jedna a ta samá maminka) vzdala a půjdeme za týden...
7. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, mám velkou radost, že máte Janinku doma a doufám, že se rychle zajedete do starých dobrých kolejí, Janinku vykrníš a bude zase fajn.
Nad těmi řádky o miminku, co bylo s vámi, jsem i já tady zamačkávala slzičku, je to prostě strašné, když jsou děti nemocné - natož když se neví, co to je a stav se nelepší :frowning2:
Tchýně??? NO COMMENT... jsou věci, které nechápu a snad ani chápat nechci.....

Sin, to má Davídek hezkou hru :wink: A miminko na tebe už snad bude hodné :wink:

7. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Bell,super zpráva,že už jste tak nějak v pořádku!Janička začne dlabat a bude dobře.To o tom miminku jsem radši jen tak rychle prolítla,fakt děs...
Klári,to bych ráda viděla tvoje bříško,když si tam mimčo staví palác :grinning: :grinning: :grinning: .Já teda už poměrně slušně kynu,mám nahoře asi 6 kilo,to nevím,jestli dokážu dodržet svůj desetikilový limit jako u Šimonka...Jsem nějaká dost rozežraná a to sladký,co normálně nejím..neumím si to teď odpustit.
Jo,a včera mi porodila další kamarádka-má chlapečka,oba jsou v pořádku,jen kamarádka tvrdí,že už nikdy rodit nechce.. :slight_smile: .
8. bře 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsichni a hlavne Bell!!!To je dobre,ze jste doma!Ja myslim,ze uz to bude dobry,domaci prostredi Janicce pomuze a zacne papat a pit! :wink: Urco to dozene!
Teda te maminky mi je taky lito,i te holcinky,nevim,jak bych snesla pohled na svoje dite privazany k posteli...Sakra a co s ni delaji?To ji jen srazeji teplotu?Kdyz nevi,co s ni,tak by to asi meli zacit resit jinak a jinde,ne?Chudak mama,aby se picla! :confounded: :frowning2:
Tchyne?Pomoc,tvoje tchyne vyda za tri normalni tchyne...Docela te lituju,s nervama v prdeli z jedny holky a jeste nachlazeni po strevni chripce u druhy navic naprosto zbytecne...
Petru,to je hezky,dalsi mimi... :dizzy_face:
8. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Bell, jsem moc ráda, že už jste doma. Je to obrovská úleva, když máš svoji rodinku pohromadě, viď? To naprosto chápu. Ať vám ta kontrola u Pánka dopadne dobře... jsem si jistá, že ano. No a k Jarušce... my taky hrozně kašleme, navíc už docela dlouho. Škoda, že se takovým malým prďouskům nedá dát ten domácí sirup z cibule. Bych se asi trochu bála, co to udělá s bříškem. My to praktikujeme dva dny a je to lepší. A prosím tě, co ta druhá maminka v nemocnici? Já teda, když měl Dáda pořád 39-40 a nikdo mi tam nebyl schopnej říct, co mu sakra je a nekonalo se žádný zlepšování, taky už brečela. Je mi jí líto. Známá teď byla s malým v nemocnici, protože měl febrilní křeče a zapadl mu jazyk, tak to jsou taky nervy. No a taky mu nešlo nabrat krev a uvažovali už o té hlavičce... nakonec se jim to podařilo myslím ze zápěstí. No děs!
8. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid To je vždycky fajn, když se ty naše dětičky něco naučej a my nemůžeme jít pomalu ani čůrat, co? :slight_smile: A ať jsou ledviny stále v pořádku! :slight_smile:

@petrunka01 Jojo, žádná už nechce rodit podruhý, pak ani potřetí a tak dál :grinning: :grinning: :grinning: Prosím tě, jsi ve 21tt, tak to asi neskončíš na těch vysněných 10 kg :grinning: Ale to přece vůbec neva.

8. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
Bell,
taky se přidávám s gratulací že jste už doma, to je moc dobře, jak píšou holky, domácí prostředí se nedá ničím nahradit a určitě to pomůže :slight_smile:

petrunka,
mě taky pak kila vyletěli, u Járy jsem měla 15 nahoře a říkala u druhého těhu že to bude stopro víc a bylo, ale jenom o kilo, takže neboj, ono se to třeba srovná a nebude to tak moc a i kdyby, jestli budeš kojit, je to hned dole...já taky říkala po druhém porodu třetí ani náhodou, ale kdyby náhodou, tak bych taky porodila, co ti taky jiného zbývá že jo :slight_smile: Je fakt že to víc bolí, ale taky je to rychlejší, ale nechci tě strašit...hele, spátky už to stejně nejde :grinning:
8. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
ty taky nevíš jakou fotku si tam dát co? :grinning: :grinning:
8. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Samozřejmě, že tu, na které mi to nejvíc sluší a tvářím se velice reprezentativně :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,tak tato kritéria tvoje nová fotka splňuje stoprocentně :grinning:
No,jo, holt to nebude jen deset kilo a za chvíli se budu po Děčíně kutálet:slight_smile:
8. bře 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, já ani moc nerostu, zatím mám nahoře 1!! kilo :grinning: :grinning: :grinning: u Dády jsem taky nabírala až asi poslední tři měsíce, celkem 13 kg, tak teď uvidíme, ale břicho se mi roztahuje spíš do šířky :grinning:
Prin, kdyby to tak šlo ven nějak jinak co??? teda u prvního porodu jsem se bála co a jak, u druhého se bojím možná víc než u prvního, člověk ví tak nějak do čeho jde,... ale na druhou stranu už mi fakt nezbývá nic jiného než si říct, že to prostě tak bude, holt to vyprdnu a bude dobře :grinning: :grinning: :grinning:
my jdeme zítra ke kadeřnici a Dádulku zkusíme taky nechat zkrátit, uvidíme, jak se nechá :sunglasses:
8. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,
1 kg jo? :confused: ty bláho, tak to máš malinko, ale asi je to tím že ti není dobře, ale určitě se to zlepší :grinning: No kdyby to šlo ven jinak tak by to byla paráda a to si vem, že má třeba někdo pět dětí...no hele, já se taky bála víc u Rostíka,ale zase jsem věděla, co mám dělat aby to bylo brzo za mnou, takže zase v tomdle to bylo lepší!! A už víte co to bude, nebo si to nenecháte říct? :slight_smile:
8. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Hergot Leni,otevřu konika a leknu se ...pak se podívám pozorně a koukám jakou máš vskutku reprezentativní fotku :grinning: :grinning: :grinning: .Tak vám držim palečky a´t nechrchláte a je vám dobře :slight_smile:,je to paráda když se začne takle rodině-skupinově :confounded: .Já dneska v lékárně právě řešila,co dát dětěm na kašel tak,aby to mohly obě dvě :rolling_eyes: neb Janička co se zavodnila,tak se jí zasejc spustil trochu kašel,co měla než se rozhodla nás vyděsit nemocností..No nakonec to vyhrál jitrocelový sirup s tim,že jsem to prubla,že je Jaušce pozítří 11 měsíců...tak snad...když je to až od jednoho roka..zvláštní na tom je,že kapky plný chémie mladší děti můžou :rolling_eyes: .Tak jsem na to zvědavá.Jaruška teda kašle pěkně :frowning2: ,ale je to takovej ten mokrej vykašlávák........ve čtvrtek jdem s Janičkou k Pánkovi na převážení a tam se rozsekne zda v sobotu odjedem na dovču do Špindlu :confused: .Sama nevim nevim,ale ten vzdoušek by jim tam moh kočkám udělat dobře, stejně neplánujem žádný extra sportovní výkony,ale jen placatění se kolem baráku :sweat_smile: .

Jinak teda se prásknu,že jsem to nevydržela a šla jsem na aspoň na 5minut juknout do nemocnice na jipku na tu malou holčičku.Jára,jestli si to tady přečte tak bude nadávat jak špaček neb spustí,že tam nemám chodit ,abych nepřitáhla zasejc další bacil...ale mě to nedalo.Byla jsem ve městě,tak jsem jí koupila malinkej dáreček a cestou dom jsem tam ještě zaskočila.....holky to je.....ale je tak statečná i nějaký úsměv vylodila,ale hned zase usnula.Že prý furt jenom spinká.Ale fakt koukat na miminko s hadičkou u hlavy a přivázanýma ručičkama :frowning2: .CRP už se jí hodně snížilo a teplota už jí klesá,tak aspoň něco. sand by tamměli být ještě tak 4 dny neb kočička má rpůjmíky.tak doufám,že jsme jíještě nakonec nepřitížili my se společnym pobytem na pokoji :frowning2: ,ikdyž jsme se snažili vzájmně nesahat na věci a všechno hned umývat :frowning2: .Na tý jipce musí ležet kvůli tomu,aby byla úplně v klidu a mohla jí klesnout ta horečka a taky,aby jí měli pod kontrolou a mohli jí dostatečně zavodňovat.Ach jo :frowning2: .

Holky těhulky,myslim na vás :slight_smile: .hezky se kulaťte ať máte krásný miminka..jinak teda,jestli můžu poslat dál nějaký ten babský drb......tak já u ubou holek měla tak strašný chutě na sladký,přibrala jsem.........hodně :grinning: ,a bříška mi šly taky trochu víc do široka-hlavně u Janičky u Jaruška o něco míň,ale i tak jsem byla široká jak almara :grinning: ....což jsou teda příznaky na holčičky...teda dle babských rad :grinning: ,ale u mě se to tak nějak jako sešlo dle pravdy :grinning: no a Petrunka už slídí po sladkém...tak UZ nelhal :grinning: .
8. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já měla u jednoho chutě na sladké strašně a u druhého ne a oba jsou to kluci, i bříško jsem měla u každého jiné, asi ty babské rady nebudou stoprocentní :grinning:

bell,
jsi moc hodná že sis na ni vzpoměla a myslím že ji to udělalo velkou radost! Já si to snad ani radši nechci představit :frowning2:
8. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
dneska už jsme zvládli i nákup v Kaufu,ani nebylo moc lidí,akce jsou až od zítřka..
Bell,veřím,že ti to nedalo,asi bych taky měla cukání se zajít na holčinkou podívat.Jinak já teda měla chutě na sladký i u Šimonka,ale teď možná o něco víc a je fakt,že břicho mi přijde trochu jiný-takový "rozlezlý",tak uvidíme.Pokusím se zase dodat nějakou fotku břicha,pokud donutím manžílka mi to vložit do PC,musím se naučit s tím novým foťákem zacházet sama...
9. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

tak hlásím, že akce Rubeš je za námi, bylo to naprosto super, jen mimís naprosto bojkotoval nějaký měření a focení :grinning: Natáčel se, jak sám chtěl, samozřejmě vždycky přesně na opačnou stranu, než doktor potřeboval :grinning: Takže nakonec z toho vyšla jedna použitelná fotka po víc jak půlhodině přemlouvání. Ale slíbil mi, že až tam pojedeme ve dvacátým prvním týdnu, udělá mi fotek víc a už i 3D, včera na nich nebylo vůbec nic poznat :slight_smile:
9. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vlastně ještě ta fotka :slight_smile:
9. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Jeee,krasa!!!
Jsem rada,ze se ti u Rubese libilo!
9. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 ono s tema kapkama je to tak,ze leky jsou odmereny pro deti ruznych vekovych kategorii a jitrocelovej sirup neni branej jako lek,ale volne prodejny doplnek stravy a tam je u vsech pausalne napsany,ze je to pro deti od jednoho roku.Treba nam mudra doporucila Imunoglukan,kdyz byl Max nemocnej a i na nem je od jednoho roku.Takze to neres a klidne ji ho dej.Ja ji ted koupila na kasel Bronchipret,je to 100%prirodni,i Leni ho dava Daneckovi.
9. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Krásná fotečka, fakt povedená! Gratuluji. Až se mi poštěstí a budu těhulka, tak taky chci k Rubešovi :slight_smile: Teda ne jen kvůli hezkým fotkám, jde mi hlavně o genetiku a na tu on je machr.

9. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Je to od tebe moc hezký, že jsi se za tou malou holčičkou šla podívat.
9. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Nastávajícím maminách gratulace k pěkným "fotečkám"...jo a
@mami29, kdo tě fotil? (to víš, "profesionální" deformace)

@lenik_25 , ty fotky pro paní dr. Spáčilovou...přece ty svatební :wink:

Musím se s váma zase podělit o domácí zážitečky: Macek už je třetí týden v kuse doma, atb už dobrak v sobotu ale kašle stále (ačkoli na stěrech z krku se nic neukázalo), takže už mu to leze na mozek (nám taky...tatínkovi to dokonce vlezlo i do krku, takže už je na atb taky :angry: ) No takže z Macka je teď pěknej rapl, paličatej a hubatej...dnes mu babička cosi vysvětlovala a on na ní s pohledem 15letého puberťáka:" Tyhle triky si schovej pro dědu...
No a Ondra...dnes u večeře na ně koukám, jak už jim lezou vlasy do očí, tak říkám Zdendovi, že je musíme o víkendu ostříhat...a Zdenda že je vezme k holičce...tak jsme se tak o tom bavili i s babičkou a s Mackem, Ondra že chce do plešata, my že ne, on z toho byl zase takovej trošku rozhozenej (viz ty jeho obsese při stříhání nehtů), debata pokračovala, mezitím se O. vytratil do koupelny čistit zuby. Trvalo mu to dlouho, nicméně my tomu nevěnovali pozorost a debatili a debatili...a on s epak vrátil, povídal cosi, že už nemusí k holičce, my mu moc nevěnovali pozornost, on si mlel svou a my taky, ale já na něj tak koukám...ještě koukám...něco s emi nezdá...měl ty vlasy takový rozcuchlý...to čelíčko takový nahatý...ty woe ten teloň se ostříhal!!! no já se snad nezmohla na slovo, jen třeštím ty oči, až si toho všimli i babička se Zdenou...takže za kkadeřnici fakt ušetříme, jen mu to sluší o krapet míň, dorovnat to musel opět tatínek :grinning: (foto nepřiložím, neb kovářova kobyla chodí bosa a děti fotografů nemají žádné fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
9. bře 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 - jo a ti chlapi...v létě se třeba i svlečou, ale kalendář jde v červnu do tisku :sweat_smile: ...a když jsem to fotila, bylo 5 pod nulou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft Tak to uz by bylo lepsi ho vzit masinkou,ne? :grinning:
My byli dneska taky s Maxem u holice,jen sestrih ofinky a okolo obliceje,ale uz sedel na velky zidli jako sporadany zakaznik,nemuseli ho nahanet po oficine! :grinning:
9. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 :grinning: tak to potom jo, jsem se chtěla leknout, že nějakej "profík" :wink:

Když se ti bude chtít, přijď někdy ke mně :wink:
9. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Maki, máte krásný děti - úplně se tady rozplývám...!!! :slight_smile: :hearts:

Laro, tyjoo, to je frajer :grinning: - tak ho KOUKEJ vyfotit!!!
9. bře 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek