• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojky :slight_smile:

Laro, no profík nejsem, neboj :slight_smile: Je to jen pro radost a pro zábavu, ani bych se tim nikdy neuměla živit. Takže pokud bude chtít Mami fotky od profíka, tak opravdu k tobě :slight_smile:
10. bře 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Laro: "já už nejsem holčička":slight_smile:))))))
tak my byli včera taky na stříhání, prcek to bral v pohodě, dokud přes něj kadeřnice nepřehodila tu pláštěnku, neviděl si na ruce a spustil... naštěstí teda jen brečel, nesápal se a nevztekal, tak kadeřnice přidala a ošmikala ho...chvílema mi ho bylo líto, ale on už to fakt potřeboval.. říkala pak paní, že je teda opocená až na zadku :grinning: :grinning: :grinning:

holky, v noci mě zase tuhlo břicho, já už se z toho zblázním, mě to nevadí, moc to ani nebolí, ale jsem z toho pekelně nervozní, neb nevím, jestli je to ještě "trénování" dělohy, nebo už se něco děje špatně... manža prý ať si zajdu na gyndu, jenže to bych tam byla obden...jinak šmudla se tam mrská a vrtí jak blázen... jo a k Rubešovi už jsem posílala zprávu, tak čekám na odpověď s termínem.. manža si to prý nějak zařídí, aby měl volno :wink: tak už se těším, utz miminka není nikdy dost
10. bře 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Pochvala fotek všem :wink: :wink:

My pořád kašel,malej pořád kakání po 3dnech se scénama,takže už aby se vymarodil a hurá do Úl na to vyšetření!Já stále bolest na průduškách,už mě to otravuje!!!
10. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno..:slight_smile:
sluníčko nám sice zalezlo,ale je docela teplo,už jsem nešla ráno do školky v kabátu,ale jarní bundě a šlo to.Snad nám dorazí brzo jaro.
Klári,mně teda břicho netuhne,ale chápu,že jsi z toho nervozní.Já byla včera,protože se mi zdálo,že cítím málo pohyby.Teda spíš,že je už dlouho necítím vůbec.Ale,když jsem už měla nervy jak špagáty,tak se mimčo ozvalo a to naprosto jednoznačně,už začíná nabírat sílu.Pokud budeš mít ještě¨znovu problémy,tak bych asi radši k dr zašla,i kdyby tě měl mít za blázna,byla bych vystresovaná a to taky není pro mimčo dobrý.
Všechny máte pěkný fotky...
10. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni,
šikulka, fotky chválím, moc hezké :wink:

Sin,
mě tuhlo u Rostíka taky břicho snad pořád, ale cítila jsem pohyby, každopádně pro svůj klid si k dr. radši zajdi :slight_smile:

No my když chceme Járu ostříhat, tak to je bojovka, ale když byl menší, tak si sedl tatínkovi na klín a ostříhala jsem je oba dva, zato teď...a mytí hlavy, to bych vám přála vidět, minulý týden už jsem fakt musela a samozdřejmě tatínek nechtěl být za zlého :sweat_smile: tak jsem musela já, normálně mi utekl z vany,no řev jak kdyby dostal výprask, ale přežil to... :grinning:
10. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin ta je boží :wink: :grinning:
10. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Mame za sebou noc hruzy,Ema se silene rozkaslala,az se dusila,co 10 minut byla vzhuru a plakala.Noc stravila v kocarku a my se u ni stridali,Max spal v loznici,protoze ho budila.Uplne v ni chrcelo,dychala strasne rychle a povrchne.Normalne jsem zacala uvazovat o laryngitide,ale nemela ten stekavej kasel,jak u toho pry je.I kdyz kasel teda ma jinej,nez kdyz je normalne nastydla,tohle je suchy,drazdivy.Takze rano odjezd k mudre,nastesti cekarna prazdna a zaver zni:silny zanet prudusek,viroveho puvodu,kdyz nejsou teploty,dostala 2x dychnout z dychaku ,hrozne u toho plakala,za pul hodiny ji poslouchala znovu,jestli ji to zabralo,nastesti jo,jinak by nas poslala lehnout do spitalu hned.Dostali jsme kapky na rozrtahovani prudusek Spiropent a Ditustat na zklidneni a budeme doufat,ze noc nebude az tak kriticka,pac jinak musime jet,zadanku k hospitalizaci mame vypsanou. :confounded: Holky,ja se picnu.Nic ji nebylo,jen lehce pokaslavala,tak jsem ji davala ten Bronchipret a ted tohle...Navic mame docela velkej predpoklad,ze to Max uz chytil od ni,otazka je,jak se s tim popere.Nedavno to mel taky,nerada bych,aby marodil znovu. :unamused:
10. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
díky, to byl takový pokus a celkem to vyšlo, ikdyž kvalita nic moc...

Maki,
to je mi moc líto, to je furt něco, chjo, tak snad bude líp :confused:
10. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki držte se to je hrůza!!!Těch nemocí zase řádí!!Malej se v noci taky budí s hrozným kašlem,vyžadoval se mlíka ale to mu teď při tom kašli v noci nedávám.....nejradši bych nedala i večer,ale...On by se pominul!!V noci jsme ho ukecali že mlíko není a ráno ho koupíme od kravičky!!
10. bře 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k obedu snedla celou sklenicku,tak jsem mela radost,vyspala se v kocarku (ven muze)Ted uz zase prestavalo pusobit to dychnuti,co ji dala mudra,rikala 6-8 hodin.Tak zase zacala chroptet,dali jsme sirup a sel ven i s obedem. :angry: Druhej pokus se povedl a Roman ji i dokonce uspal,je z ty noci nedotazena,tak sned ji to zabere a nebudeme muset do spitalu chytit rotaviry... :angry:
10. bře 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Davídkovi to opravdu moooc sluší. Daneček ten taky u stříhání řve. Poprvé neřval a smál se tomu, ale pak už to začalo. No a to nás teď to stříhání zrovna čeká. Ale my ho bereme mašinkou. Kde jste byli?
Co se týká toho stahování dělohy, tak já to měla od 18tt. Dr. Černá mě děsně stresovala, ale pak jsem se dozvěděla, že to m pomalu každá těhulka a každé gyndař řekl, že je to normální.Děloha prostě pracuje. Jen to nesmí být víc jak 8x-10x za den. Bereš magnesko? Pokud ne, tak by to chtělo napsat (já měla Magne B6 a nic jinýho mi nevyhovovalo). Pokud ho bereš, tak si zavolej na gyndu, jestli ho máš nějak zvýšit. Já brala 3x denně a dávkování 2 - 2 - 2. Pak se to pomalu snižovalo. Ale já a děloha jsme v těhu fakt nebyly kamarádky :slight_smile:

@terezam22 Terez, je to otravný, co? Já a Daneček pořád chrchláme, ale už to trvá 3. týden a jinak nám nic není. Já ještě trochu zadní rýmu. Jak se jí zbavit? Haha, přiznám se, že už jsem zkoušela i odsávačku na vysavač :grinning: :grinning: :grinning: Tak a teď se mi tady všechny můžete smát, jaký jsem pako...

@petrunka01 Prý když nejsou cítit pohyby, chce to sníst něco dobrého a lehnout si na 30 minut na gauč. Hele a nebyla bys klidnější s tím domácí ultrazvukem? Já esli to někdy dotáhnu do 12tt, tak okamžitě pořizuju. To by mě i bavilo poslouchat srdíčko. A právě bys byla i klidnější, kdybys dýl necítila pohyby. Poslechneš a dobrý...

@prin Taky se nám nelíbí mytí hlavy. I když jak kdy, někdo to zvládne a sám se položí ve vaně, jindy scéna na celej panelák. A nesmím pustit sprchu, jinak řve jak tur. A díky za pochvalu fotek. Těším se na vás zítra, zas pokrafem po dlouhé době. Fotka kluků nádherná, vypadaj na ní oba jak šmoulové :grinning:

@makinka.1 Maki, psala jsem ti i na FB. Kdybys potřebovala nějak pomoct, třeba pohlídat Maxe (i přes noc), tak dej vědět. Určitě! A držím palečky, ať to zvládnete doma. Nemocnic už bylo mezi námi děvčaty a dětmi dost :frowning2:
10. bře 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,jo,láká mě to,ale pořád nějak nevím..jsou to zase peníze navíc,i když se to zase pak dá prodat dál..no,uvidím,jestli by mi to prošlo doma.Slyšela jsem,že dobrý je i stetoskop,ale ten nevím,kde bych sehnala.
10. bře 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,jsi moc hodna.Mama by si ho kdyztak vzala a Roman mi taky hodne pomaha.Diky za nabidku. :wink:
10. bře 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Já bych taky potichoučku řekla, že jaro poklepává na vrátka a rozhodla jsem se, že zazimuju kombinézu a sněhule :frowning2:

Sin, krásnej kočičák :slight_smile: A taky hlasuju pro konzultaci na gyndě a případně nasadit magnezium...

Maki, ty bláho, to je síla - my to měli v 7m, taky noci na Spiropentu, ale přešlo to. Zvlhčovala jsem vzduch, půjčila jsem si Bionaire a bylo to moc fajn - i mně se tam hezky spalo. Teď už to dělám tak, že dám na noc do ložnice sušák vypraného prádla a udělá to téměř stejnou službu... :wink: MOC držím palce...

Prin, to jsou trpasličci :hearts: !!!!

Petrunko, od zítra dám jarní bundu (sobě) a budu jaro volat s tebou, jo?! :wink:

Terez, doufám, že brzy budete OK...
10. bře 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Zvlhcovac nemame,ale mam pres topeni mokry rucnik,i kdyz topeni je skoro vypnuty,dela ji dobre chladny vzduch.V aromalampe ma eukalyptovy olejik a zatim spinka,i kdyz ne v postylce,ale v kocarku,preci jen chtela chvili povozit.Tak tuktuk,at to vydrzi.
10. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, mně právě kámoška - zdravotník - říkala, že na to ten jeden ručník na topení nestačí, ať tam vrazím celý sušák a fakt to je tedy rozdíl, tak si zítra večer vyper :wink:
Držím palce, aby noc byla OK a vy jste se ráno probudili všichni doma...
10. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Maki držíme palečky, tchyně mi tenkrát radila, že dát dvě - tři mokré pleny přes postýlku, oni v nemocnici dělali dokonce takový vlhký stan, ale tam na to měli ty ramena nad postýlkou... tak to zkus, ručník je fakt málo...

holky dneska docela dobrý, bříško ztvrdlo jen asi 4x, oproti včerejšku docela pohoda, je to jak kdy, někdy je mi hůř od žaludku, nebo když blindím, tak se bříško víc stahuje... :unamused: magnézko mám, jak blindím, tak mám rozpustný pytlíčky, je to asi silnější, neboť to je jen na recept, zatím mám 1x denně...a dr. tvrdí, že u druhého to víc vnímám a jsem hubená no... že to je taky znát...
Leni jj, mě taky u Dády tvrdlo asi od 16tt, fakt to bylo nepříjemný a teď znovu :angry: akorát že u Dády jsem nevěděla co a jak může nakonec dopadnout :confounded: jo a rýmu jsem si taky jednou zkusila vysát, ale moc to nešlo:slight_smile:

Prin kluci jsou nádherní :sunglasses: :sunglasses: kocourci:slight_smile:)

marůdci šup šup ať je zpátky zdravíčko:slight_smile:
10. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My v baraku mame bohuzel vic vlhko,nez bysme si prali,nejsme suchej panelakovej byt,ale jeste ji hodim pres boudicku kocarku mokrou plenu,ona v postylce neni,chce jezdit.... :confounded:
10. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky nechapu jednu vec:Mudra rekla davat tech kapek 3 ml a v pribalovym letaku ctu,ze deti od 8 mesicu a 8 kil vahy maji mit davku 5 ml.Oboje splnuje... :confused: Nevim,mam sto chuti ji dat 5 ml,at ji to zabere co nejrychleji.
10. bře 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Jinak ja uz taky zazimovavam,prala jsem saly a teply rukavice a nakoupila jarni boty. :wink: Jen jsem to vyprany pradlo neprozretelne povesila na pudu,zitra tam zase neco nahazim a dam susak do pokojicku. :wink: Tak ja jdu zkusit spat.
10. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
já mám zvlhčovač,kdyžtak si písni ju :slight_smile:)
10. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak tady je ten náš metrosexuál...to už je po opravném zásahu tatínka...sám ze sebe udělal...no Jonatána, tak jsme ho nemohli poslat do školy :sweat_smile:
10. bře 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo...ale je se svou vizáží náramně spkojený a nehodlá ji měnit :grinning:
10. bře 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve súpolek od žehličky :rolling_eyes: !

Maki,už jsme i psali na IP...teda,ale fakt Emče držim palce a Maxovi taky ať to od ní nechytí :frowning2: .Nemocnici vám fakt nepřeju, tam se dá chytit ledacos nejen ty rotaviry...taky salomonela,svrab a zápal plic........a jiné podobné.O těchhle vim,že tam s náma byli.Jen že od toho je to nemocnice a když tam člověk musí,tak se holt nedá nic dělat :frowning2:,lepší je když se nemusí .Tak ať kapky zabírají a udržíte kočičku v domácím léčení :frowning2: .

Pánek nám dneska řekl,že Jájinka průdušky chycený nemá :slight_smile: a Janička přibrala :slight_smile: ,tak uff,uff z toho jsem fakt měla obavy a hory obě holkám prospějou každopádně.Takže můžem v sobotu vyrazit.Zatim jsem jen tak salámově sem tam připravovala nějaký věci sebou s tim,že vlastně vůbec nevim jestli jedem......takže teď tu lítám ještě dopírám,žehlim a počítám kusy triček,ponožek,kulichů apod. :sweat_smile: ,abych to zítra večere naházela všechno do báglíku.Akorát Jájinka trochu ubrala na váze :frowning2: ,takže jí musíme vykrmit.Prostě holka vyprůjmila a vyblindila hodně a nechtěla vůbec jíst.Teď zase dlabe po malých dávkách kvůli tomu hlenovýmu kašli a rýmě,ale tak snad jí za ten měsíc než půjdem na roční prohl. zase hezky vykrmíme :slight_smile: .
Ještě vás zkusím dočíst do podrobna.............ale fakt vaše tempo je vražedné :grinning: a já se sem dostávám jen na pětiminutovky :sweat_smile:

Holky ještě vám chválim fotečky :slight_smile: - miminka,šmoulíky i ostříhánky :grinning: :grinning: :grinning: .Fotky se čtou dobře a vcelku rychle :grinning: .
10. bře 2011 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Už bude jenom líp a líp. Super.
11. bře 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak to vypada,ze to kocicka zvladla.Noc sice jeste byla dost narocna,ale uz tolik nekasle a je videt,ze ji ty kapicky rychle zabraly.Takze potichu doufam,ze je to uz jen a jen na dobry ceste.Max se zatim drzi.
Diky vsem za starost.
@bellatrix13 To bude fajn,na horach se holky nadychaji cerstvyho vzduchu a do pristi kontroly zase nabepou!
Clovece,tam byl i svrab?Tak to je sila!
Natt,jsi hodna,diky,myslim,ze uz nebude potreba,kdyby neco,ozvu se.Mela pres kocarek mokrej rucnik. :wink:
11. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj při pátku - mém malém víkendu :slight_smile:

Laro, MOC mu to sluší a ten výraz :grinning: :grinning: :grinning:

Maki, ufff uufff uuufffff, to je fajn, že jsou lepší zprávy, hned poránu jsem na vás myslela!

Bell, tak fajn zprávy, takže jupí na hory a počkej, jak jim tam bude chutnat :wink:

Takže náš spolek se z lazaretu zvonla vyhrabává, to je dobře a ať je jen a jen líp!

Já se dala do praní - jen tedy mohlo být sluníčko, abych to rychle usušila venku - vyperu zimní bundy a pokusím se je ještě poslat dál, aby se s námi nestěhovaly :grinning: - každý kus pryč je FAAAJJJNNN :wink:
Jarní boty máme, takže JARO SEM!!!
11. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Ahoj, to je super. To už se nezhorší. To nejhorší máte za sebou. Tak ať je z toho Didinka brzy venku.

@verca111 A kdy se stěhujete?
11. bře 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, průběžně začneme v květnu a totální opuštění tohoto bytu plánuji do konce června - max první týden v červenci.
11. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek