• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@verca111 Verco,vy mate sedacku MAXI COSI Rodi Airprotect,ze jo?Vybirame pro Maxe vetsi a porad nevime.Takhle vychazi v ADACu nejlip...
11. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ano. Chceš si jí osahat a vyzkoušet?
Já to kupovala podle ADAC testů :wink:
11. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Ja prave taky koukala do tech testu,a jako jedna z mala se mi zamlouva.Diky za nabidku,me staci,kdyz mi reknes,ze jste spokojeny a ze bys nemenila :wink:Jen se chci zeptat,jestli myslis,ze je nutny kupovat ten letni potah nebo jestli je ten matros na sedacce prijemnej a nebude se v tom v lete potit.I kdyz my teda mame klimosku,takze jsme zadnej letni potah nekupovali ani tady na tu Romerku,co mame ted ....
12. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak ahoj vsem a hezkou sobotu!!! :wink:
Je to dobry,Eme otrnulo,jeste ji tedy chrasti v hrudnicku pri dychani a kdyz je pred dalsi davkou tech kapicek,tak je videt,ze je ji kapku hur,ale lecba zabira,tak snad to bude dobry.V utery jdeme na kontrolu,snad uz to bude do ty doby v cajku.Mam ale radost,ze nema teploty a mudra nam nezakazala chodit ven,takze muzeme na prochazky.Pry,kdyz je jeste v kocarku a nelita,tak to nevadi,kdyby byla behaci a nepodarilo by se nam ji donutit chodit pomalu,uz by nam vychazky omezila.
12. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
Maki,to je fajn,že se Emička lepší.Bylo by škoda,kdybyste nemohli ven,je tam pěkně.My se chystáme na rodinný oběd a pak nejspíš ke kamarádce na zahradu.Večer by mohl u té kamarádky Šimonek spát,tak se už těší.
12. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek a loučím se na týden :slight_smile: .....teda pokud se nám podaří všechny ty krámy naládovat do auta :confused: .předsíň už je plná :confused: :grinning: .Mějte se tu krásně má být už jaro jaříčko(bohužel pro nás :sweat_smile: ), tak si užívejte krásné slunečné dny :slight_smile: !
A všem marůdkům držím palečky ať jsou brzo fit :slight_smile: !
12. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Maki tak to je moc fajn, ať se Em drží i nadále
Bell hezky si to tam užijte, hlavně nezapomeňte doma děti:slight_smile:))
My ráno na nákupech, Dádulka má nové botičky (až tedy na tu "ochotnou" paní prodavačku to bylo fajn) a já nový těhu kalhoty, ale jen od Vietnamců, protože nikde jinde prostě těhu kalhoty nemají :unamused: taťka nám upaloval do práce na odpolední, tak odpo zajedeme za sestřenkou a půjdeme provětrat děti:slight_smile:
čekám jestli se tu zjeví sčítací komisař, neb nás má navštívit mezi 11-19h fakt super :confounded: když psali, že napíšou čas, tak jsem myslela čas a ne půl dne :unamused: :unamused:
hezký den všem
12. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy.. Jsem tu poprve konecne mame zase net tak me napadlo se zaregistrovat zde.Neni to mamina co ma prcka stareho okolo 2let ja mam Lukaska narozeneho v kivetnu 2009
12. bře 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste chodi tady nekdo do belaska v decine
12. bře 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
j jasne,pekne jste to zvládli :slight_smile:

@kaculawagnerova
ahoj,já když mám čas mjdu v uterý a ve čtvrtek :slight_smile:

veru,
tak užžžžžžžžžžžž,to nejak uteklo :slight_smile:
12. bře 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska fajn den..byli jsme Za větrem na obědě,pak u kamarádky na zahradě-děti se vyblbly.Teď jsme odvedli Šimonka na noc ke kamarádce,takže pohodička:slight_smile:.Zítra má být hezky,tak přemýšlím,co odpoledne.Buď vyrazíme do lesa na prochajdu,nebo možná k našim na zahradu..uvidíme,doma ale nezůstanem.
12. bře 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Maki, zpočátku to pro mě byl nezvyk, jak se to poutá jen tím pásem, ale zvykla jsem si a jsem opravdu spokojená. Letní potah, si myslím, není třeba - matroš je tak nějak OK, já měla letní potah na té předchozí, ale hlavně kůvli ušpinění. Teď ho nemáme a už jsme jezdili v této sedačce loňské léto, klima nemáme a vše OK. A to je Petřík vcelku potivý... Jen to polohování je takový ... jeko že nic moc - ale to je tak u všech velkých sedaček. :wink:
To je fajn, že Emička pookřála a bude už jen líp :slight_smile:

Bell, užijte si hory :slight_smile: - ve zdraví hlavně.

Sin, tak kdy dorazil komisař??? U nás má být taky mezi 11 - 19 - ale zítra. Pěkně mě štvou s takovým rozptylem...!!!
:angry:

My včera taky koupili jarní botičky - a bylo to akorát, dnes už to na ně opravdu bylo :wink: Takže jsme na výlet do Litoměřic vyrazili v nových já i Petřík :wink:
Měli jsme moc pěkný den - bylo teplíčko, byly dárečky, byla pohoda, děti se vyblbly - měli jsme sraz s kamarádkou se stejně starým chlapečkem a pak ještě se švagrama - provedli jsme předávku věciček po našem hošíkovi pro jejich mimi. Takže zas o pár krámů na stěhování míň!!! :grinning:

12. bře 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Diky za info.Asi do ni pujdeme,s tim polohovanim je to vcelku jasny,to asi u tehle velkych ani neni priorita.
U nas mela byt komisarka mezi 12-14 hodinou.Prisla v 19 hodin,ale kdyz jsem videla,jak je zdrchana,tak jsem ji ani nic nerekla.Povidala,ze jim klekly pocitace na poste a ze vychazeli az v poledne,tak se omlouvala.Taky rikala,ze kazdy den chodi domu okolo pulnoci,uz tyden.Deti pry videla dneska jen diky tem rozbitym PC,jinak by byla v praci uz od rana.A navic:delaji to povinne,kdo odmitne,pry nema zaruceno,ze to nebude mit nasledky.A pani rikala,ze ona je na tom jeste bita,ze je sama s detmi a bere prispevky od socky,takze si sice neco navic vydela,ale vezmou ji socku,takze bude ve finale - 1000Kc. :unamused: Bylo mi ji lito...Jo a jeste perlicka-prijela svym autem,aby to vstihla aspon dneska,ale stejne to pry nestihne vsechno. :pensive:
12. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, to je tak trystní tyhle příběhy... Zažila jsem něco podobného na vlastní kůži, takže asi vím, jak jí je...!
Zítra máme rodinnou oslavu, tak Petr prý zůstane doma a počká na komisařku - a já budu věřit, že dorazí nějak lidsky. Nemají to lehký, já vím...
12. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru klidně si oslavu užijte, k nám přišla ve 21:15, jen tak cinkla a hrozně se omlouvala, že fakt nestíhají, a že už jsme poslední, paní (bylo jí už hodně přes 50) fakt mlela z posledního :unamused:
Maki to je fakt smutný :confounded:
my včera dostali k zapůjčení takovou tu tříkolku s vodící tyčí, sestřenka, že prý kluk na tom nechce jezdit,... no a našeho jsem z toho nemohla sundat, dala jsem ji pak na balkon a on pořád chodil, nalepenej na balkonový sklo a pořád ukazoval ven... tak dneska jedeme další jízdu :grinning: :grinning:
13. bře 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno..
to je krásně,co..přemýšlím,co dneska budeme dělat..tatínek je v práci,tak si musíme vystačit sami dva.Doufám,že Šímu přesvědčím,že bychom jeli k babičce,je tam velká zahrada a dost příležitostí k blbnutí.Nebo holt půjdeme na prochajdu jen my dva....
My čekáme sčítací komisařku ve čtvrtek odpoledne,tak jsem zvědavá kdy a v jakém stavu dorazí.
13. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Konečně jsem si všimla,že je tu stránka Děčín :slight_smile: můžu se k vám přidat?Zatim jsem sice jenom snažilka,ale doufám,že se nám ten drobeček brzy podaří :slight_smile:
13. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 ahoj..jasně,že se přidej.Můžeš klidně napsat něco o sobě..a hlavně,ať se brzo zadaří!
13. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tak co bych o sobě napsala :grinning: bude mi 23 a manželovi 30.O miminko se snažíme už pomalu rok a půl.Teď byl manžel na spermiogramu a už čekáme jenom na výsledky.Na jednu stranu bychom byli radši,kdyby se nějaký problém zjistil a dal se řešit,protože ten pocit,že se nedaří a my nevíme proč a tudíž se to nedá nějak ani řešit je hrozný
13. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 jasně,rok a půl už je poměrně dlouhá doba,to chápu.Tak pokud se nějaký problém objeví,ať je pokud možno snadno řešitelný..
13. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

@verca111 Ahoj Verčo, prosím tě, můžeš mrknout do IP? Je to docela důležité.

@kaculawagnerova Ahoj, ono nás je tady takových víc, rodilo nás hodně skoro ve stejnou dobu. Já mám Danečka, který se narodil v červnu 2008.

@bellatrix13 Hezky si to užijte? Jedete zas na tu chalupu, co jsme tam byli i my?

@makinka.1 To víš, že jo. Venku je krásně, tak je škoda být zalezlí.

No potěš koště, jestli ti sčítací komisaři chodí později. U nás mají být v úterý mezi 16. a 20. hodinou. Tak jestli mi přijdou o půlnoci, tak je poženu svinskym krokem teda! A pozdě choděj všude. U tchána měli být včera do 11 hodin a komisařka přišla v 15 hodin.
13. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Ahoj, já jsem taky snažilka, i když už jedno máme, tak vítej :slight_smile:
13. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Sin, hmm, tak to tedy díky - jenže mám strach, že odjedem a ona dorazí - jak na potvoru :angry: - takže Petr prostě bude doma.... no

Petrunko, je krásně, viď? Já se těším odpolko k těm našim, taky budeme blbnout na zahradě, vytáhneme klouzačku atd.

Smudlinko, ahoj, vítej u nás. Doufám, že se vše brzy vyřeší a budete se radovat :wink: My na Petříčka čekali 5 let - ale stálo to zato :grinning: Nakonec jsme byli v Pronatalu a tam se to tedy vyřešilo mik fik :wink: Tak držím palce.
A co děláš (myslím jako práci)?
13. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
záhada odpoledního programu rozluštěna:slight_smile:...jedu přeci jen k našim,Šimonek si to rozmyslel a už se mu chce.Navíc tam bude moje babička s dědou,tak se fakt těším..Teď peču o obědu rybu s bramborama-dáme si zdravý oběd,dkyž není tatínek doma:slight_smile:
13. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Vítám nové mezi námi :wink:

Já dnes makám na zahrádce-neobdělávaný kus asi přes 5let,takže nevím nevím zda vezmu někde sílu zrýt alespoň půlku a něco si tam zasadit,snaha je a já bych ráda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi vypustím duši!!!Chlap se na mě přišel podívat 2x zaryl a řekl tak abys neřekla že jsem nepomohl :grinning: Jeho starost jediná bude aby mi ten pozemek oplotil...Takže dodělám rychlý oběd,malýho dám spát a jdu zase na to...
Sousedka mi dala maliny a ostružiny tak si je chci zasadit,snad se to ujme je to jako plevel ale výbornej no né :wink:
Za oknem v kelímkách už lezou papriky,jěště chci zasadit r.ajčata,no uvidíme ......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
Terez, no mě manža taky dnes překvapil, koukal na netu na mobilní domky, tak já jako co s tím a on na zahradu... a já na to na jakou??? no prý až jednou budeme mít zahrádku... :astonished: :astonished: :astonished: ale tak třeba časem dospěju do radosti z hrabání se v hlíně :sweat_smile: :sweat_smile: Terez a nedávno jsem viděla dokument, že indiáni třeba vůbec půdu neorali a byla prý úrodnější než půda zoraná:slight_smile:))))))

vítám nové maminky!! my jsme na Dádu čekali také rok a půl,teď jsme si druhého prcka upletli během dvou měsíců:slight_smile:)
13. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vitam nove clenky! :wink:
Taky jsem makala na zahrade,ale moc toho nestihnu,muze jen,kdyz Emca spi.Roman jel reklamovat do Tesca domecek,vcera jsme ho tam koupili Maxovi-radost silena a dneska uz prasknul uchyt a i u okynek,jak se nahyba ven je to na 2 mistech napraskly.Slek by me trefil,stal 3000 a vydrzel den!!! :angry: Jsem zvedava,s jakou prijede.
13. bře 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Především chci přivítat nové...maminky ne...novicky je taky blbý...že by přírůstky?...no zkrátka Kaculu a Smudlinku :slight_smile:

Kluci už byli dnes na chvíli na zahradě (vlastně Ondra byl chvíli už včera), Macek půjde zítra už doufám do školky, Ondru zkusíme dát na volejbal. Mají mít začátkem dubna turnaj v K. Varech, on sice řve, že tam nechce (musel by hrát s holkama), no ale uvidíme. Mně odjelo šéfstvo do Itálie, tak mi zůstala celá práce na hrbu :confused: Po celý týden jsem měla nalejvárnu, jak obsluhovat ten který stroj, jak co nakalibrovat, vyčistit, kde je jaká náhradní součástka a co kam patří, že jsem z toho celá tumpachová. Doufám, že po mně za ten týden nikdo nic moc chtít nebude :grinning: Jo a taky jak kódovat alarm. takže doufám, že na mě hned zítra vyjede zásahové vozidlo PCO :sweat_smile:
Jinak už jsem dala jakž takž do kupy ateliér a včera jsem měla první zatěžkávací zkoušku - fotila jsem kamarádovu kamarádku, respektive její devítiletou dcerku. Dopadlo to dobře, takže kdo by měl zájem, můžete se mi ozývat :wink:
Jo no a abyste si nemyslely, že se u nás nic neděje...pořád se něco děje...takže mimořádné dohry měl u nás doma obyčejný výjezd Zdendy v pondělí k Zahradníkovi (MUDr.) pro antibiotika, páč ledva opustil dvůr, potřeboval Ondra kakat a Martin taky kakat (pro neznalé, my prosím nenáme doma záchod, chodíme o patro níž k rodičům, pro kritické případy a noční provoz mají kluci k dispozici nočník), děda zrovna cosi maltal (ne, to není překlep, to znamená, že se matlal v maltě) v koupelně...takže když Macek z nočníku řval "hotovó kakáánííí", děda s těma umaltanýma rukama neměl lepší nápad, než rozpárat balení vlhčených (načatých :angry: ) ubrousků jako prase o zabíjačce. Když jsem se pak vrátil a z práce a nalezla dílo zkázy, spravedlivě jsem se rozhořčila (no fakt, ono to nebylo poprvé, co jsem mu názorně ukazovala, kde se ubrousky prakticky rozevírají (a opět uzavírají) a co jsem musela po jeho zásahu obmotávat balíček izolepou jako Egypťané zesnulého příbuzného). I jala jsem se mu lát, ale se zlou jsem se potázala - on nám chudák maká na bytě a já, místo abych byla ráda a vděčná, si dovolím mu, chudákovi nadávat. Vždyť měl ty ruce od malty a musel odbíhat od rozdělané práce, neměl čas HLEDAT KDE se pitomý sáček rozdělává :grinning:
13. bře 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,tak mu za ten domecek vratili prachy...Sice se musel dohadovat,ale nakonec se povedlo.Zitra nebo pozitri jedeme do Obi pro drevenej. :wink:
13. bře 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy... mam skoro dvouletyho prcka a Lukasek ne a ne se naucit na nocnik...Tak nenasla by se tady maminka s prcka mdva roky co by sem tam pokecala a nekdy zasla i na kafco v dc
13. bře 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek