• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj holky,
vítám nové maminky :slight_smile:

no my měli napsáno že přijde mezi 16-20 hodinou a přišla ve dvanáct dopoledne :sweat_smile: ale je fakt, že to zkoušela a přišla ještě pak odpoledne a v baráku jsem ji viděla kolem půl páté, takže u nás v pohodě, akorát já si myslím že jsou to vyhozené peníze a že to bude k ničemu, ale to je jenom můj názor, třeba se pletu!
Taky jsme chtěli na zahradu, ale museli jsme s autem, tak když bude Jára ve školce a Michal doma, tak snad v týdnu!
Jo a jinak máme také rýmu jako trám, a hlavně kašel...Rostík děs, přes den když usne, tak je za patnáct minut vzhůru, protože začne kašlat, takže naspí tak hodinu a v noci ani nemluvím, ale koupili jsme kapky a dneska přes den lepší a teď zatím nekašle a spí, tak snad mu to vydrží a Járovi jsem dala Sinekosin a šup, ani nezakašlal, tak buď jsou ty sirupy tak dobré, nebo jak na to kluci nejsou zvyklí, tak to zabírá,nevím, ale každopádně hurááá :sweat_smile:
13. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaculo,
nezoufej, Lukášek má ještě čas, on se to naučí, neboj, taky jsme to tady řešili a všichni se naučili :sweat_smile: Jarouškovi to taky nešlo, tak jsem ho ještě nechala a když mu byli dva a tři měsíce, tak se naučil během deseti dnů a za další tři měsíce řekl že nechce v noci, tak jsme to skusili a od té doby jsme bez plen i v noci, když potřebuje čůrat nebo kakat, tak se vzbudí a řekne si...vydrž vydrž :wink:
A kde bydlíš v Děčíně?

13. bře 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bydlim ve Vernericich ale do decina to mame kousek :slight_smile: ..Tak doufam ze se nam to taky podari ..A kdepak byslis v decine ty? My jsme predtim bydleli v usti ale ted jsme koupily bytecek ve verne a je tu moc krasne..
13. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my bydlíme v Boleticích, stejně tak Leník, mami a to myslím všechno :slight_smile: neboj, Lukášek má fakt ještě dost času! Já jsem Járu pak prostě musela naučit na nočník, protože jsem byla těhotná a měla jsem na něj čas, pak už by to bylo horší a taky šel brzo do školky, no a vyplatilo se to, teď už je to pohoda :wink: :slight_smile:
13. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin
Tak to nemame zase tak daleko...Boletice moc dobre zname....Nrznas nahodou Moniku Motejlovou
13. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Drzim pesticky aby se vam to brzo podarilo..Podobny problem reis kamaradka a uz maji po vysetreni, ale nic jim nenasli tak to zkousi a zkousi a zatim neuspesne ale chteji zkusit prahu zatim jezdi jen do teplic...
13. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neznám, možná Manžel, on je místní, ale já jsem se sem přivdala, ale něco mi to vlastně říká, ona je od svého manžela hodně mladší ne?
13. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 to doufám,už je to hrozný,všude teď vídat malý děti a ženský s kočárkama :slight_smile:

@lenik_25 tak to závidim,my čekáme na to naše první a i o to je to horší.Aspoň,že nám dělá radost kočička :grinning:
13. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculawagnerova doufám,že k tomuhle se nedopracujem.My zatim byli jenom v tom Ústí,tak doufám,že budou výsledky brzy.

@prin ahojky,koukala jsem,že jsi taky z Boletic :slight_smile:
13. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevim, vim ze maji 3letou holcicku a klucinu...A vy uz bydlite v boleticih dlouho ?
13. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula,
no kluka nevím, ale holčičku jo, a jestli je to ona, tak jsme tady spolu chodili do Cipíska :slight_smile: No my jsme tady koupili byt asi před šesti lety a před loni zahrádku, takže pohoda :slight_smile:

smudlinko,
jo jo taky, kde bydlíš?

13. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin
tak to jo my mame taky v planu zahradku tady u nas .My jsme tady ve verne koupily byt v prosinci za 300 tisic tak jsem z toho mela radost ale nekdy mam pocit ze jsme tu malicko odrizly od sveta.A ten Cipisek je materske centrum?
13. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula,
no jo,my jsme pokukovali po domku, ale jenom tady v Boleticích, jinam ne, ale právě že jak něco někde je, tak mimo a když by jsme pak měli děti vozit, nebo všude dojíždět, tak to nechceme, hlavně tady máme spoustu kamarádů a manžel odsud nechce...no ale jestli jste spokojení, tak to je důležité, všude je něco! :slight_smile: ;-Cipísek je mateřské centrum v Boleticích!
13. bře 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak ja tu ty maminky vubec neznam, je to tady dlouhy jako mame tu krasny hriste a uzasny mista na prochazky vim ze je to tu pro prcka krasny matu i skolku a skolu .. ale me je to tady dlouhy....Takze kamaradu mame hodne v usti a decine ale tady zatim ne .. Nekdy to zamrzi ze jsme od vsehotak daleko ... ale casem si zvyknem je to nas novy zacatek ve vlastnim byte :slight_smile:
13. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculawagnerova - s tím nočníkem si z toho nic nedělej. Já mám Petříčka 24.10. 2008 a s nočníkem jsme stále v boji - Petík prostě nechce, dělá megascénky a když ho nechám bez plenky doma, tak klidně drží čůrání i 5 hodin - což tedy nevydejchám já :frowning2: Takže jsem dala v pokusech pauzu a dám mu ještě trochu času....
13. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Ono uz ,i rikalo plno lidi ze kluci jsou pry i linejsi takze jim to na nocnik trva dele.. tak mame asi presny tyhle kluciny doma :wink: .. a kdepak bydlis
13. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, pro mě to je hrozně těžký, mám doma ještě jednoho, který touto dobou byl komplet bez plen i na noc, mluvil plynule atd... V 8 letech si udělal první webovou stránku a prostě to je šikula.
Ten menší mi holt ukazuje i jiné stránky dětství - ale je to šťastný klučínek a to je pro mě dar.
Ten starší zažil rozpad manželství a nějak musel rychleji "dospět" a neměl takové to šťastné bezstarostné dětství - tak si říkám, že holt Petříček si užívá každou chvilku a na takové podružné věci, jako je nějaký nočník, prostě němá čas... :grinning:
13. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Dukaz toho ze kazdy dite je jiny... No my ani plynule jeste nemluvime a to s nim snazim povidat basnicky cist mu pohadky ,prohlizet knizky a ted uz zacina hezky mluvit ale doktorka nam casto rikala ze uz by mel od 18 mesicu spojovat slovicka ale to nas lukasek zacina malicko az ted ... odkud z decina jste
13. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculawagnerova - tak spojování slovíček u nás prostě nehrozí. Oni jsou opravdu každý jiný - jeden černý, druhý blond, jeden jak pírko, druhý zlatá cihlička :slight_smile:
Ale je krásné, že je člověk umí oba stejně milovat, i když jsou tak jiní - každý je originál a to je super!
Bydlíme v Želenicích, ale do léta se stěhujem pod nemocnici.
13. bře 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je krasny.Musis si s prckama poradne uzivat.Od kazdyo te ceka neco jineho a to musi byt skvely.Me Lukasek prekvapuje kazdym dnem co vymysli, co provede.Kazdy den je necim jiny a to se mi na matersky s milacke libi.Kazda chvile je jina. Abychom se jeste nedivili co spuntici vymysli :slight_smile: Stehovani vam nezavidim ja jsem rada ze uz to mame za sebou a porad jeste neni vsecko hotovy a vybaleny a uklizeny jak bych chtela.My jsme se stehovali pred vanocemi a to byl teprve chaos
13. bře 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
On ten větší už moc prcek není :wink:

13. bře 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mas pravdu 8 let to uzje i doma velky pomocnik vid ?
13. bře 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na podzim mu bude 16!!! :grinning:
13. bře 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme na Petříka dlouho čekali a mám ho s jiným tatínkem - mezi kluky je věkový rozdíl 13 let.
13. bře 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den,
kacula,
určitě si zvykneš, já jsem bydlela celý život na vesnici a do města to bylo tak osm km, a nic mi nechybělo, pak jsem se přestěhovala sem a zvykla si že tu je vlastně všechno u nosu, takže fakt je to jenom otázka času!
Co se týká toho mluvení, Jaroušek nám začal taky docela brzo, docela pěkně a hlavně hodně mluvit,, teď si myslím že s Rostíkem to bude jiný oříšek...fakt každý je jiný, počkej až tady bude Leník, ta by ti řekla, vždycky říkala...Jaroušek tak hezky mluví a Daneček nic (kluci jsou od sebe myslím 3 měsíce), všichni ji tady říkali, počkej až začne a teď, brebentí že pusu nezavře... je to šikulka :grinning: :grinning:

Verčo,
téééda, nestačím se divit, jaký roste s Adama fakt pěkný kluk...povedl se :sweat_smile:

holky,
my jedeme zítra do Motola, docent nás chce vidět, tak držte palec :confused:
14. bře 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@prin Mám stejný názor, vyhozené peníze. Stát peníze nemá a pak je narve do tohodle.

@kaculawagnerova Vítej, vůbec si s tím nočníkováním nelam hlavu. Většina dětí se to naučí až po tom 2. roce. Náš Daneček se to naučil asi ve 2 letech 1 měsíci, ale ještě teď ( v červnu mu budou 3roky) má plínu na spaní. Spí tvrdě, čůrání ho prostě nevzbudí.

@smudlinka2019 No, ono jestli čekáš na první nebo na druhé... touha je stejná a stejně bolí každé zklamání. Moc držím palečky.

K tomu mluvení... my měli doslove namluvku. Přesně, Jaroušek od Prin už říkal říkanky (ale podle mě byl hodně napřed, šikula) a náš Daneček jen "máma, táta, bába, papů" :grinning: :grinning: :grinning: A pak šup šup, ze dne na den začne spojovat slova a dneska mele, mele, mele. Smějeme se, že otevře oči a zároveň pusu. Někdy se to fakt nedá :grinning:
14. bře 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Budu držet všechny palce, co mám.
14. bře 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Tak mame fakt jaro,co?Jsem stastna jako blecha,uz muzu na zahradu.Jeste bych potrebovala,aby slecna vydrzela v kocarku nejen spat,ale i si chvili dyl hrat,ona se vzbudi,pohraje si maximalne tak 10 minut a zacne jecet,ze chce ven.Musim ji vzit domu a prace stoji.
@kaculawagnerova S nocnikem si nelam hlavu,to prijde samo,Max ma taky jeste plinu na noc a nehroutim se...to jen tchyne se hrouti,uz je lehce nervni.... :grinning:
14. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Drzim taky palce!!!
14. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem strasne smutna z tojo Japonska,kazdej den to u zprav obrecim. :frowning2:
14. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek