• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojky holky,co řikáte na sníh?Já jsem teda šílená,za oknem dobrý,ale jinak nic moc.Včera jsme si s holkama krásně zabobovali,zkoulovali jsme taťku a postavili celou rodinku sněhuláků,ale dneska už by to mohlo slézt.Andrejka je nadšená,šli se školkou na ježdíky,ale já už si právě našla autobus,netroufnu si autem odpo do měsra do školy.Dopoledne jsem sice odvezla tátu k autu,už nám odjel :cry: :cry: ,ale pak jsem rychle zaparkovala a autobus to jistí. :grinning: :grinning:

Bellatrix - já také chodím k Podolský,je to skvělá ženská i doktorka,nedám na ní dopustit a je to manželka toho Podolskýho,ke kterému se chodí na srdíčko.Ale pokud vim,mají jen dvě dcery,nevim,jestli nemá ještě nějakou jinde. :slight_smile: A s tím věkem jsi mě pobavila,já teda nevim,kolik je tobě ( za mlada pro mě bylo všechno nad 30 staré),ale Podolské je tak kolem 40( pokud mám dobrý odhad ),což je pouze o 7 let víc než mě,takže podle mě to je ještě mladá holka. :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a tu bundu nekomentuju :confused: :confused: :confused: ,podle mě to snad není ani normální. :grinning: :grinning: ,to se snad museli uklepnout. :confused:
5. led 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
já se teda hlásim, že u nás děs, já už dvě noci nespim skoro vůbec a tu noc předtim jen špatně. Děti se střídaj v řevu, jen utiším jednoho, začne druhej, ještě k tomu hajzlíci řvou ze spaní, takže se ráno budí celkem čilí, zatímco já už jsem fakt chodící mrtvola. Ondra navíc hysterčí i u obyčejnýho pudrování "puntíků", jen strčím ušátko do poudru, už se třese a ječí, že už to nevydrží, že to hrozně bolí a studí a že si to nepřeje...no a jak se klepe, tak já se nemůžu trefit, kolem každý neštovice má 5 dalších puntíků, takže nám ten tyjátr trvá 5x dýl. On je teda fakt osypenej fest. To Macík, asi tím, že ho ještě kojím, se s tím pere mnohem líp, pupínky má jen místy (třeba na pinďovi a kolem prdky skoro tolik, co jinde po těle dohromady).
Takže Bell, jestli máš zájem, tak se přijeďte nakazit, určitě by měla Puclina lehčí průběh, když je taky "na koze", ať i to teda tvý poprsí nebere osobně.
Už mě zvala švagrová z Jihlavy, že Martina (8 let) to ještě neměla, taky švagrová z druhýho kolene, aby to měli za sebou (mně se o tom dokonce i zdálo, že chtěla Toma (3) od nás nakazit. Ale přecejen malá Adélka nemá ani dva měsíce...stejně bych teď kluky nikam v tomhle stavu netahala. Ale by člověk neřek, jak takový neštovice přidají jednomu (i dvěma) na popularitě.
5. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj.
Laro..tak já řeknu kamarádce,jo...ona pořád shání někoho,kdo by malou nakazil neštovicema :slight_smile: :slight_smile: .Ale ona je odolná,už i ve školce je měli a nic.Je to sice sranda,ale já bych taky docela brala,kdyby je Šíma dostal co nejdřív.Jednak jsem na mateřský,tak by nebyl problém v práci a navíc podle dr. to děti do tří let snášej nejlíp.Tak pořád čekám,až se ta malá kamarádky nakazí,že půjdem na návštěvu...:slight_smile:
5. led 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, všichni jste k nám srdečně zvaní, uděláme malou neštovice party (nebo klidně i velkou) :grinning:
5. led 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Milo,neuklepli se!Zadej si ma MMB Nolita Pocket a uvidis,co ti vyleze za haderky...Teda hlavne na ceny se podivej... :angry:
Jo,myslim,ze podolsky bude ikolo 40,je moc fajn.
Nestovice party,tak to tu jeste nebylo!!! :grinning: Ja nejdu,jsme zapadany snehem a zadny nestovice se k nam stejne nedostanou!Ale chci se poradit s Mudrou a asi necham Maxe ockovat,my jsme s Romanem nestovice ani jeden nemeli a fakt po nich netouzim,tak bych Maxulku nechala naockovat,aby nam to treba za par let nedonesl ze skolky a my na ne nechcipli,preci jen uz budeme stari a nachylni.... :grinning:
5. led 2009 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo bacilopárty by byla dobrá :grinning: :grinning: :grinning: .Teda Laro, nezávidim........mě tak jako přijde,že se jezdíte do Čech jen vymarodit,ne? :sweat_smile: Jinak Zdendův zub-vyřídím...uff uff je to dobré nebudem pomluveni :sweat_smile: ,tak hlavně,aby ho to nechytlo v Norecku než se zas dostane do ruky Járovi :grinning: ......když tak rád chodí k zubaři :grinning: .....
Já teda nevím.....docela mě ta představa neštovic láká.......ale měla bych se poptat,estli je měl i Jára když byl malej :confounded: to by bylo blbé kdyby ne e.
5. led 2009 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Milo..........jj máš recht,mě teda zatim fakt přijde všechno nad 30 staré :grinning: ,ale už to budu muset pomalu přehodnotit neb od října tohoto roku už bych se musela začít považovat za stařenu :sweat_smile: ....tak asi holt,že jo no :sweat_smile: .No mě přišlo,že je Podolskýmu víc,bůh ví proč.A tři dcery řikal on sám,když jsem z něho mámila ať se mrkne,co čekáme,že to moje dr. neví určitě,tak řikal,že on má tři holky a dá se to vydržet.Tak snad si to pamatuju dobře......nebo řikal dvě :sweat_smile: ,bůh ví,ale fakt mám zafixováno,že řikal tři :confused: .........Pánkovi táhne na 60 ......tak ten už má opravdu léta,to už mi jen tak nepřipadá :grinning: .
5. led 2009 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
My kdybysme je s Romcou prodelali,tak bych ho asi taky nechal bez ockovani,holt by je dostal a bylo by.Nebo taky nedostal,kdyby byl odolnej po nas a pak by ho to klidne mohlo skolit v dospelosti....Takze asi stejne bude lepsi ho nechat naockovat.
5. led 2009 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojíík maminy :slight_smile: tak neštovice máme naštěstí za sebou,ale bylo to tenkrát peklo....Jo a Podolský na srdíčku je fakt příjemnej,a k Podolský na Starák chodí kámoška a chválí si jí :slight_smile: jinak u nás sněhu hromady,2dny už to trvá a nikdo nepřijel prohrnout...a to tam postupně voláme všichni ze vsi!Zítra jdeme na nožky tak se manžel uvolní z práce a odveze nás,já bych měla bobany :confounded: tak čusík jdu kojit :slight_smile:
5. led 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
já vám tak závidím, že jste doma zalezlé v peřinách. Ráno jsme vstávaly v 6 hodin a venku bylo -18 st. :unamused: Brrrrrr.... To jsem manžílkovi záviděla, že ještě spí a nemusí ven do té zimy.
6. led 2009 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2232038&vReferer= Zima jak v prd.....Jedinej clovek,kterymu to asi ani neprijde je Lara,co? :grinning:
6. led 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Maki, já na tu vaší zahradu koukala, fakt dobrý :wink: Kdeže to vlastně bydlíte? Na Letný taky dobrý, děda včera taky celej den odklízel sníh, já jsem si taky večer vyběhla, abych neseděla už třetí den zavřená doma :angry:
No a je fakt, že tohle mě teda nerozhodí, akorát mě mrzí, že nemůžem s klukama ven, když už je tak pěkně...vždycky je po o ženu do pelechu a z kopce se ozývá vejskání sáňkařů... :frowning2:
6. led 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den,

Maki, uf. Dobrá fotka :wink: A těch neštovic se sama bojím, když jsem je neměla.

Co je na tom pravdy, že by se nemělo jezdit v takové zimě vůbec ven s kočárem? My máme jít zítra do Rákosníčka. Ale Daneček je stejně zas nastydlý. Zas válčíme s rýmou a kašlem. To asi fakt pomine až na konci jara nebo v létě.
6. led 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,pod - 10 nevlejzat ven!My teda bohuzel zitra musime,jdeme na krev a neda se to odlozit.Mam auto dole pod kopcem,musime kocarkem a pak od Labe k Podolsky ho asi vezmu s fusakem jen do ruky,je to tak tak blby,ze se tam neda parkovat bliz. :angry:
http://www.peceodite.cz/pobyt-venku.html
6. led 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme s malým Mackem chodili ven v klokance a zachumlanej byl pod mojí bundou (teda, nosila jsem Zdendovu), i loňskou zimu jsem ho odnosila v šátku. Ty nejkrutější mrazy se naštěstí odbyly, než jsem porodila, pak už bejvalo kolem těch -10...do -15 :slight_smile: Jo, Norky s kočárama chodily.
Jsem se dnes vyrazila "provětrat" do města jsem zírala, jak v Tescu nikdo nebyl!!! (sháněla jsem vodu do ostřikovačů, nikde nebyla, kupodivu :grinning: ...tak jsem koupila Sheron do -30 za 100 dva litry, tý brďo, to jsem to schytala...)
6. led 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,chodíte do Rákosníčka?Kam dáváte kočárky? Já jsem tam byla párkkrát v laktační poradně a moc nadšená jsem nebyla nechávat kočárek pohozenej dole,kde se může každej obsloužit,takže ho hlídala babička.Minule jsem tam chtěla jít na mazlíky,ale malá mi usnula,takže jsme se tam jen mrkli,když už to akorát skončilo,ale to jsem sebou měla jenom golfáč,kterej bych až tak neoplakávala(možná),kdyby ho někdo zcizil.Jenže jak jsou teď ty mrazy,tak bych musela vzít velkje kočár a pořádně jí do toho nabalit a to semi nechce nechávat -kočár,fusak deku apod. bez dozoru.Autem je to o ničem neb než ho ráno odhážu,tak estli chytne,když tejden jen stojí,tak bude stejně vymrlý,což pro malou bude horší ne ten golfáč.......tak teď babo raď?!Nedávaj se tam kočárky ještě někam jinam?
6. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Fuj,je -20 :angry:
6. led 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď jsem nakojila.Šla dát pejska ven vyčůrat a teda venku nechutný krůš...že by ani toho psa nevyhnal,tak spí na chodbě a máme jednu slepičku :grinning: tak doufám,že jí ráno nenajdu zmrzlou na kost :frowning2: už chci jaro ani mouchy a jiná havěť mi vadit nebude.... :confounded:
7. led 2009 v 00:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,
tak tumáme další mrazíky.

Maki, já jsem se dneska i vyprdla na Rákosníčka a jsme doma. Vždyť by ven ani psa nevyhnal. Náš čoklík teda vyleze, udělá pidi loužičku a maže domů. Nechce venku vůbec být.

Bell, kočárky v Rákosníčkovi necháváme dole v chodbě. Já používám na kočárek zámek na kolo. Vím, že zlodějům to nezabrání, ale myslím, že jistá zábrana to je.

Terezam, souhlas. Je mi jedno, když je v létě vedro, ale zimu fakt nemám ráda. Tímto se omlouvám milovníkům hor, ale já nejsem ani na ty zimní lyžovačky, takže pro mě tohle období vůbec nejni.

Prcek se naučit výskat a pištět, takže to poslouchám celý den. Fakt bomba. Dančo, Maki, máte to taky tak? Projevují se dětičky tak strašně nahlas?
7. led 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno! (ehm, sice je už dááávno dopoledne, ale s tím naším řevem v noci mám nějak celej den půlnoc...i když dnes to bylo výrazně lepší než včera, to se musí nechat)
Leni, Macek taky vejskal. U Ondry si to nepamatuju, ale zato teď nezavře hubu, mluví celkem intenzivně i ze spaní :grinning:
7. led 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,včera jsem napsala velký příspěvek ( a samozřejmě ohromně vtipný :wink: a když jsem to chtěla poslat,tak mi to zmizelo,takže se nedozvíte,jak mi včera venku " namrzla prdel ".Doufám,že dneska už se mi to odešle.

Tak co,nezmrzli jste?Já sice patřim k milovníkům lyžování ( Lenka může potvrdit,že se u nás v předsíni přerazíte o moje lyže a Vojtovo prkno :grinning: ),ale tohle patří na hory,tady ve městě mě to rozčiluje.Navíc tohle je vážně přehnaný,pomalu se nedá ani ven.Chodím teda s holkama každý den bobovat,ale tak na půl - třičtvrtě hodinky a mažem domu.V sobotu jsem na Telnici hodinu stála na dětském svahu a koukala na Andrejku s instruktorem,bylo -10 a myslela jsem,že je to nejhorší - ale tohle už je vážně moc.

Kami - chápu tvůj smutek,že jste neodjeli,my v prosinci rušili Alpy,protože manžel nedostal dovolenou. :frowning2: :cry: Ale musim říct,že jsme na silvestra byli v Liberci na Ještědu a absolutně skvěle jsme si zalyžovali,všem můžu jenom doporučit. :slight_smile: :slight_smile:

Udělala jsem nové zimní album,tak kdo chce,mrkněte.Jsou tam i foto z vánoc a je tam zachycený opravdu první samostatný krok naší Káji,fakt se mi podařilo chytit to první puštění - byla to krásná náhoda. :slight_smile: :grinning:
7. led 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, to je zima, co?! Tedy za oknem to vypada uzasne. My jsme vcera byli i venku - ja opravdu do -10 chodim. Peta si nestezoval, tak asi OK.
Musim toho naseho kluka pochvalit - posledni noci spinka moc pekne, na dnesek v kuse po kojeni od 20 do 5:45!!! Je to zlaticko... Meli jsme docela slusnou seborrheu, ale uz je to pryc.

Jak jste tady probiraly Panka, je to skvely pediatr, chodila jsem k nemu se starsim synem. Ale opravdu od te doby docela zestarl - tipovala bych, ze mu je tak kolem 55... v porodnici jsem na nej docela zirala.
Podolska je skvela.

Leni, az se Danecek da do kupy a polevi mrazy, tak zase vyrazime, jo? ;)
7. led 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, s Pánkem se to má tak, že je to spolužák našeho dědka (říkali mu prej Bobo nebo Benito), takže mu bude 58-60 max.
7. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Mílo, v sobotu jsem na vás myslela, že jste museli mít na té lyžovačce nádherně. Všem můžu potvrdit, že v předsíni rodinky Míly se zakopává o lyže a snad je tam i snowboard... jojo, jsou to milovníci lyžování.
Jé, ty máš štěstí, že se ti podařilo zachytit první krůček, to se povede málokomu. To já bych určitě jen čučela s otevřenou pusou a jásala a nestíhala fotit.

Verčo, teda dobek ti spí výstavně! To je paráda! :slight_smile: Vyrážku jsme měli hned týden po návratu z porodnice a museli jsme patlat kortikoidy, to mě mrzelo, ale nedalo se nic dělat. Od té doby dobrý (ťuk ťuk). A až mrazy poleví na 100% vyrazíme. Určitě s tím počítám a těším se :wink:
7. led 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Mílo, fotky super. Moc se mi líbí :slight_smile:
7. led 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenko to byla fakt náhoda,byla u nás zrovna ségra,tak jsem je s malou fotila a držela jsem ten foťák v ruce.Chtěla jsem jí blejsknout,jak ručkuje podél skříně a ona se najednou pustila a šla. :slight_smile:
7. led 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat holek,který zrovna choděj plavat,jak to tam teď vypadá,co voda a tak.Včera mi přišla z plavání sms,jestli chceme znovu zařadit do kurzu.Napsali mi sami od sebe ( já tam teda předtim hlásila,že bych chtěla časem pokračovat,ale nečekala jsem,že se ozvou,myslela jsem,že se budu muset přihlásit ),tak se mi nezdá,že by měli nějak narváno. :confused:
7. led 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jo, ale fakt paráda, povedlo se to na jedničku :slight_smile: A jsem zvědavá, kdy pošlou sms z plavečáku mně, když je to od 6 měsíců a já už jsem Danečka přihlašovala ve 3 týdnech.
7. led 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenik,jj já jsem taky uvažovala o zámku na kolo.....akorát mi přijde,že to asi ničemu moc nezabrání.Jako vypadá to tam bezpečně,neřikám,že ne,jen kdyby tam nějakcí .......občané.......zjistili,že tam maminky něco nechávaj,tak tam vlezou raz dva a ani by je nikdo neviděl :unamused: .No asi to příští tejden prubnu.Akorát teda,jak starý děti na mazlíky choděj?Já jsem četla v letáku od 4 měsíců než začnou lézt,ale když jsem tam byla se poptat na znakování,tak mi řekli,že můžem chodit aj na ty mazlíky......je nám 9 měsíců,tak nevim :confused: .No zkusim to :slight_smile: .
Jo a z plavečáku nám v půl roce poslali sms,tak že v pondělí přišla sms,že v úterý v 8h začínáme :confused: .Takže jako jinak dobrý no.Já jsem šla,ale tu první hodinu nás tam bylo polovic neb ostatní maminky to nestihli takhle na rychlo.
7. led 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek