• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj holky,
Leni,
jé, chudinka, ten si taky užívá, no hlavně ať je brzo fit!

kacula,
no on má Rostík od narození na levé straně u ouška, takovou jako cystu a furt se nevědělo co to přesně je a co s tím!
17. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Pavli, dík, snad už bude jen líp.
17. bře 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 tak to si se asi nevyspala vubec .. a co malej uz je to ok nebo je mu jeste ouvej
17. bře 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin ahaa .. a ted uz je to teda dobry nebo te ceka jeste nejaka kontrola
17. bře 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,jestli ma prujem,tak mu nedavej nic sladkyho,ani presnidavky,ani piskoty,cukr podporuje ty potvory,co to zpusobuji.Tak maximalne suchej rohlik a cernej caj.Fakt,ver mi.Hodne vody nebo treba ten Kulisek,kdyby pil malo,ale nic sladkyho.
17. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula,
no už nikam nemusíme, ale doma mám zprávy z vyšetření a telefony na doktory, tak kdyby se nám něco nezdálo, tak máme zavolat, ale snad to nebude třeba!
Pro změnu ale deme v pondělí s Járou na alergo a budou mu brát krev, to bude paráda, se zblázní :cry:
17. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
v noci se mi zdálo, že jsem chovala malou Emičku, ale bylo to vlastně moje dítě.... :sweat_smile: tak už asi blbnu a těším se na tu moji holčičku :grinning: :grinning: :grinning: na Em jsem včera myslela, jak je šikovná s tou řečí a my se prostě couráme, s tím naším tato, mami, auto a neni :grinning: ale zase mám kamarádku a malej říká krásně mami, ale naprosto všem, tak si vyberte :grinning:

Dádulka tu zrovna "telefonuje" z kalkulačky, no je to zlatíčko :grinning: :grinning: :grinning:

Leni tak snad se to brzy zlepší, Daneček asi fakt něco chytil v kolektivu, my raději nikam nechodíme ale včera jsme jeli docela našlápnutým busem :unamused: měla jsem fakt radost, navíc když jsem vystupovala, tak mě div nesrazili dva cikáni, který se mermomocí rvali ven... byla jsem tak vzteklá, že jsem na ně štěkla, že teda taky vystupuju, jestli jim to nevadí... :angry: šmejdi
18. bře 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Tak ja ti ji nekdy pujcim! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vsadim se,ze si ji nepochovas,ona neni chovaci typ a od jinych se uz vubec nenecha. :grinning: Vcera si poprve sama stoupla o gauc. :wink:
Jo a rika taky "hele". :grinning:
18. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculawagnerova No včera jsem nespala vůbec do 3 hodin a pak jen rozkouskovaně. Tahle noc už ale byla super. Dáda spal od osmi do osmi a ani jednou se nevzbudil. Tak jsme si dáchli všichni.

Zaklepu to, ale vypadá to u nás líp. Daneček posnídal piškoty a pije a je veselejší.

@makinka.1 Já vím, že se nemá dávat nic, v čem je cukr, ale to by Martinko nesnědl vůbec nic. Takže snědl včera asi 10 piškotů a teda podařilo se mi ho večer ukecat na pár suchejch těstovin a půlku rohlíku. Dneska už to tolik neřeším. A černej čaj vůbec nechtěl, to by nevypil ani kapku, tak měl vodu. Ale za den dal asi jen 2 hrnečky, protože pil po trošičkách. Odpo jsem mu smíchala smectu s 50 ml vody a už to bylo moc, i když jsem mu to dávala na 2x. Vyhodil to do pěti minut.

@prin A kam budete chodit na alergo? My chodíme ke Kovářové a jdu tam s Dádou na krev ve čtvrtek.

@singid No já mám v pondělí jet do nemocnice na ultrazvuk a zrovna řeším, co je menší zlo. Jestli dát Danečka do školky nebo ho s sebou vzít 4 autobusama :frowning2:
18. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Téda, ta je fakt šikovná, beruška
18. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
my taky ke Kovářové, tak doufám že nebudeme čekat dlouho!
18. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Nebudete! Já když jsem tam objednaná, tak mě berou přesně na čas, měli jsme zpoždění maximálně 10 minut, nikdy víc.
18. bře 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, správná ženská, co ji má kdo co osahávat, navíc cizí :grinning: no já ji v tom snu měla v kočáru a můj táta ji chtěl vyndat, ale vyndaval ji nějak za nohy, tak jsem k němu šla a říkám proboha jak ji to bereš do ruky :grinning: :grinning: :grinning: a pak koukám a ona Em :grinning: :grinning: jinak šikulka :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, tak to je dilema, ale to bych asi raději volila školku, než aby na něm v busu plival nějakej dědek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded:
18. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
to je hnus venku:frowning2:.Ale musela jsem do školky,tak už jsem zajela i do města.Musela jsem obměnit Šímovi šatník,tak jsem naběhla do Kiku pro nějaký tepláčky,kalhoty,pyžamo..no,nechala jsem tam asi 7 stovek,ale jsem docela spokojená.I sobě jsem koupila tepláky na doma,páč už nemám moc v čem chodit-do džín na doma se nedostanu:slight_smile:.A taky jsem si udělala radost a koupila první vyloženě holčičí bodýnko,tak doufám,že ho využijeme,že se doktor nesekl v určení pohlaví.Jinak probírám doma věcičky a něco se unosit dá,i když jsou po chlapečkovi.Ale stejně budu muset něco málo nakoupit nebo naočkovat příbuzenstvo...:slight_smile:
Leni,tak snad už bude Danečkovi líp.Mě ráno vyděsil Šimonek,že mu je prý špatně,že ho bolí bříško.Ale ve školce už tvrdil,že ho nic nebolí,tak snad to nic nebude,taky se zítra chystáme na Kocandu na karneval.
18. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je zase snehu u nas ... :( a ja uz myslela ze nas snih uz neceka :(...Ja uz chci krasne rokvetle jaro
18. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 No my právě na ten karneval taky moc chtěli, ale radši to vynecháme, když blindil. Aby tam ještě někoho nenakazil nebo nechtěl tu zmrzlinku, co tam nabízejí ZDARMA za vstupné 50 Kč :grinning:

@kaculawagnerova No neke, máte sníh jo? Fuj :frowning2: Už néééé.
18. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Asi jo, asi půjde do školky, ani nevím, jak dlouho tam zas budu čekat.
18. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď musíme vyvenčit Máju a ještě skočit na gyndu pro žádanku na vyšetření. Tak radši Dádovi dám plínu :frowning2:
18. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady jsme jak na horach ... rano jsem vstala a zkazil mi ten snih venku uplne naladu :(
18. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculawagnerova To se nedivím. A já dneska v Boleticích viděla totálně zasněžený auto, který jelo ze shora z Veleně.
18. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY, NEVÍTE NĚKTERÁ O DOBRÉM GYNEKOLOGOVI V DĚČÍNĚ A OKOLÍ, KTERÝ PŘIJÍMÁ???
18. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak Leni,Bezáková ti něco udělala?Jinak teda bohužel nevím,sama bych možná uvítala někoho jinýho..
18. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 No comment Péťo, jsem s ní těžce nespokojená.
18. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to nevím, ale kdysi mi řekla sestra na gyndě, že berou jen když se přestěhuješ a nebo jsi těhotná (i když jinak normálně už neberou...):frowning2: téda mě by prudilo už jen chodit sice v želenicích na gyndu, ale pro každý důležitější vyšetření se štrachat do nemocnice...vždyť už tam má tu praxi docela dlouho, tak nějaký trochu i ojetý utz už si taky mohla sehnat ne? :rolling_eyes:
18. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Tak ono nejde jen o utz, to je to nejmenší. Jezdila bych klidně do Ústí, kdybych věděla, že jde o dobrého doktora. A jako těhotnou by mě vzali jinde, myslíš?
18. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,v DC nevim,ale Radka zacala chodit k nejaky mudre do Usti,na nejakou sokromou kliniku,porad pry bere novy pacosky.A Radka si ji moc chvali.Utekla k ni od Belky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chces sehnat cislo?Co ti ta Bezakova provedla?
18. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Soukromá klinika? A neplatí tam ale moc?
18. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslim,ze je to sice soukrome zarizeni,ale to jsou prakticky ted vsechny gyndari,delaji na pojistovnu.Mozna,ze se plati neco u zapisu,ale nevim.Radce zavolam navecer,je v Nemecku,ju?
18. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 já ji právě vůbec neznám, jen mě tenkrát překvapilo, že v dnešní době nemá Utz, kamarádka taky jezdí do UL, na tu kliniku Tornero, je to za kruháčem směrem na tesco... myslím, že platí 700/rok, ale objednává ji i třeba na odpoledne, takže nemá problém v práci a hlavně na ten čas, na který je objednaná ji také vezmou... utekla k nim od Černé... :confounded: a s tím těhotenstvím mi to takhle řekla tenkrát ta sestra, je otázkou, jestli by tě jako těhuli vzali i když jsi už u někoho zaregistrovaná.... :frowning2:
18. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek