• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tahle doktorka,co o ni mluvim je nekde v centru,tusim u Vladimiru.
18. bře 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám dneska holky přišly výsledky spermiogramu.Nebyla jste některá na něm,vůbec se v těch zkratkách nevyznám :unamused:
18. bře 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. bře 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

V UL u Vladimíru je Gyncentrum, byla jsem tam na plodovce. Na gyndu tam chodí kámoška a je spokojená.

Smudli, my na něm byli. Tak mi to písni do zprávy, co tam máte. Snad aspoň něco rozluštím...
18. bře 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
video :sweat_smile:

Dneska si tak sedí Rostík s Járou v pokojíčku na zemi a hráli si, odskočila jsem si do kuchyně a jak jsem se vracela, tak ho Jaroušek objímal a říká "brácho, já tě mám rád" holky, to bylo tak pěkné, fakt mě to dojalo, škoda že takové chvilky nejde natočít :frowning2: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. bře 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 To bude ono. :wink:
@prin Jee to je hezky!Max taky porad Emcu objima a pusinkuje. :slight_smile:
18. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
teď už je to moc hezké, jak mají tak malý věkový rozdíl, tak řeknou co si myslí a to je moc pěkné, řeknu ti že ty první tři čtyři měsíce byli dost záběr, teda aspoň pro mě, Rostík dost plakal, do toho školka, Michal furt pryč...ale teď už je to fajn :sweat_smile:
18. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem lehla já. Daneček už nezvrací a nemá průjem, zato já jsem včera objímala záchod a teď tam věčně sedim. Do toho teploty a bolest svalů a kloubů. Bych se picla! :frowning2:
19. bře 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já chci taky pro Danečka bráchu nebo ségru, které bude objímat :cry:
19. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni drž se, objímaly jsme ho spolu, i když já to teda nemám virové :sweat_smile:
19. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid tak to víš, že toho tvýho vira bych brala spíš :slight_smile:
19. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, to se udělalo krásně, šoupla jsem dvě pračky na balkon a čekám, až se kocour vyspí a půjdem ven :slight_smile:

Leni, fůůj, drž se, já tyhle viry nesnáším. Naštěstí mě moc často nenavštěvují... :wink:
19. bře 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Leni,drž se,střevní chřipka je hnus fialovej.
Klári,pořád tě neopouštějí nevolnosti?To já si naštěstí užívám teď jen to pálení žáhy,jinak je mi vyloženě dobře a užívám si to.
My dneska byli na tom karnevalu na Kocandě a docela fajn-Byla jsem s kamarádkou a její holčičkou,děti se vyblbly a pak jsme šli ještě k ní na návštěvu,bydlej na Staráku a to si děti užily snad ještě víc.My jsme si v klidu popovídaly,fajn den..
19. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, jakou měl Šimonek masku?
Tady je spousta fotek - vypadá to na vydařenou akci :slight_smile:

http://decinsky.denik.cz/zpravy_region/kocandou-poletovaly-princezny20110319.html
19. bře 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,jsi mě předběhla,zrovna jsem chtěla sem ten odkaz dát:slight_smile:..Šimonek byl zase za čertíka a kamarádky holčička za hipie
Jsou na několika těch fotkách,na jedný jsou dokonce jen oni dva,jak tancujou:slight_smile:
19. bře 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, už to vidím, měl modrý punčošky, že? Mně ten chlapeček přijde hodně velikej... :dizzy_face:
19. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,modrý punčošky,zářil na dálku:slight_smile:..jako velkej na 4 roky?
19. bře 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No... na té fotce nemám srovnání a přijde mi samá noha :grinning:
19. bře 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
koukám na fotky a karneval byl asi fajn, dívám se že tam byla i Kamča s malým že jo?

Leni,
ať je brzo líp! Vás se ty choroby nějak drží se mi zdá...chjo :unamused:
19. bře 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouknete se na mesic,je vazne uzasnej!!! :slight_smile:
19. bře 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,Kamča tam byla,ale nepoznala mě,a já se k ní nehlásila,měla tam svoje známé.
Veru,jo,prý je vysoký na svůj věk a je hubeňour,samá ruka,samá noha:slight_smile:
19. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,dík za připomenutí,hned jsem se běžela kouknout na Měsíc a je krásnej
19. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si na měsíc budu muset počkat - je za barákem, ale o to lepší bude, až se vyloupne :wink:
19. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký fotky a hezký bříško. A má krásný oči - Petřík má taky zelený - ale víc do žluta :wink:
19. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 díky..jo,kukadla má veliký,díky tomu vypadá děsně nevinně a roztomile:slight_smile:.Barvu má po tatínkovi,já mám spíš modrošedý
19. bře 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky modrošedý a tatínek zelený :slight_smile:
19. bře 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Verčo, já neblila několik let, tak si umíš představit ten strach, když to na mě šlo :grinning: No nekecám, vzpomněla jsem si u toho na porod, jak jsem trpěla... nějak nevim, proč mě to zrovna napadlo u blití :grinning: :grinning: :grinning:

@petrunka01 Ten karneval byl pěknej? Je mi moc líto, že nám to nevyšlo, plánovali jsme to už před měsícem, že tam Dádu vezmeme.

@prin No máš pravdu, poslední dobou toho bylo hodně. Nedávno všichni nějakou chřipajznu nebo co a sotva to skončilo, tak střevní viróza. Tak už snad máme vybráno :slight_smile:
20. bře 2011 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 No Šíma byl krásnej čertík! :slight_smile: Ty oči!!! :slight_smile:
20. bře 2011 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno..
Šimonek se krásně vyspal,oba dny teď vstával až po sedmé hodině,což se fakt nestává,takže jsem taky vyspaná,byla jsem vzhůru dřív než on.

@lenik_25 karneval byl celkem fajn,snažili se,aby se tak nějak pořád něco dělo.Byl tam DJ,co pouštěl písničky,pár soutěží..My tam teda byli něco přes hodinu,protože pak byla soutěž,kde se praskaly nafukovací balonky a kamarádky holčička nesnáší takový rány,tak jsme šli na zmrzku a pak jen společná fotka a šli jsme pryč,že si budou děti hrát u nich doma.
20. bře 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek